ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Ukraina - globalne zbrodnie strategiczne w cieniu wojny 
11 lipiec 2025     
Z przesłaniem na rok 2014. 
31 grudzień 2013      Artur Łoboda
NORYMBERGA 2.0 DLA RZĄDU W POLSCE JEST REALNA – OTO DZIAŁANIA PRAKTYCZNE, PROCEDURA FORMALNA JUŻ RUSZYŁA 
13 czerwiec 2021     
Piękne słowa i obrazy; Wigilia to inaczej, Oczekiwanie 
24 grudzień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Drugie dno polityków Nowej Prawicy 
10 styczeń 2013      Artur Łoboda
W sumie sensacja: "To koniec "Faktów i mitów". Antyklerykalne czasopismo znika z polskiego rynku" 
17 lipiec 2020      Alina
Moja odpowiedź dla religijnego syjonisty ze „łzami w oczach” 
24 październik 2023      Michael Lesher
"Izrael będzie musiał zmieść Europę z powierzchni ziemi" 
15 marzec 2010      Rebel
Spektakl dla naiwnych 
5 listopad 2024     
Ciułacze ze SKOK zostali bezprawnie zmuszeni przez syndyków do zapłacenia za straty bilansowe, pomimo, że są poszkodowani. Kancelarie pobierają 800 tys. zł miesięcznie, wygenerowują sobie nienależne dochody 
13 grudzień 2018      Alina
Wezwanie do podania podstawy prawnej dla Programów Ministra 
7 marzec 2011      Artur Łoboda
Rżnij Walenty, kapucyny wracają ! 
19 sierpień 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Największe w historii badanie dotyczące szczepionek wykazało ogromne zwiększone ryzyko poważnych schorzeń, ale twierdzą, że ryzyko jest „małe” i „rzadkie”. 
2 marzec 2024     
Prawda o lewicy 
11 marzec 2013      Artur Łoboda
Dlaczego PiS nie powinien rządzić Polską? 
13 listopad 2013      Artur Łoboda
Propozycja testu w sprawie katastrofy Smoleńskiej 
10 luty 2012      Artur Łoboda
Malezyjski problem, czy problem całego świata ? 
29 grudzień 2014      www.polskawalczaca.com
Eugenika kultury (3). Nowe rozdanie Omilanowskiej. 
9 luty 2015      Artur Łoboda
Kto będzie dziś walczył? 
30 grudzień 2020      Lech Makowiecki
Logika a bezprawie 
15 grudzień 2016      Artur Łoboda

 
 

Tragiczna informacja z Syberii o pożarach 3 mln ha lasów

https://www.tvp.info/43744601/pozary-na-syberii-nadal-szaleja-prognozy-wladz-pesymistyczne

Nie ma innych informacji na temat.
Mnie interesuje szczególnie, czy Niemcy zażądają od Putina opłaty za nielegalną emisje CO2, czy może przypiszą nam tę "emisję" i każą płacić.
Przy okazji w tej informacji jest wzmianka o Dymitrze Miedwiediewie, że coś tam zarządził jako premier. Niestety nie wiadomo, czy poleciał na miejsce pożarów razem ze swoim kolegą Putinem. Rok temu media były zaniepokojone nieobecnością Miedwiediewa - był widziany 14.08.2018. Ja nie kojarzę żadnego później programu, w którym byłby Miedwiediew. Ciekawe co się z nim dzieje.
Mam swoje podejrzenia. Prawdziwy Putin od dawna nie żyje. Wystarczy porównać twarz Putina z czasów Jelcyna z tym, który jest nam teraz pokazywany. To że Putin "rozwiódł" się z żoną tylko potwierdza moje podejrzenia, bo przecież nie da się podmienić Putina w łóżku. Miedwiediew pewnie też już nie żyje, bo pewnie nie chciał dłużej udawać, że pokazywany Putin, to jego przyjaciel. Nie wiem kto teraz naprawdę rządzi w Rosji. Chętnie dowiedziałabym prawdy.
3 sierpień 2019

Alina 

  

Komentarze

 

Alino
od dawna pisałem, że "zdarzenie okołosmoleńskie" przedstawiane publicznie w mediach, to lipa i absurd.
Dano nam tak, albo wierzysz w brzozę, albo w wybuchy.
I tylko w płaszczyźnie - tego zakresu wiary - wytyczono nam wybieg, w którym wolno się poruszać.
Czyli W I E D Z A z założenia jest wykluczona z metod dojścia do prawdy, czyli prawda ma być nieosiosiągalna.
I jest to odbywane. Ot co.
Kwestie rosyjskie, to temat w ramach założeń, czyli, czy Rosja ma przetrwać w ramach obecnego jej postrzegania, czy w ramach skutków zdarzeń, które jej zaszkodzą w sposób, być może strategicznie korzystny dla tego, co mierzy się jako przyszłościowe Państwo Polskie?
Zobaczymy,
Pytanie, kto jest tak naprawdę S O L I D N I E poinformowany?

2019-08-03
Magellan

 

ps
Rosja jest w trudnym położeniu z dwóch podstawowych powodów.
Zapaść demograficzna i sąsiedztwo z Chinami.
Pierwszy musi być przez Rosję rozwiązany sam, co do drugiego muszą liczyć na wsparcie USA, z którymi maja dobre relacje, w zasadzie od 1776r. Niech nikogo nie zwiedzie tzw. "Zimna wojna". To był, w końcu okres największej P R O S P E R I T Y ZSRR, czyli Rosji. Należy pamiętać, że globalnie rzecz ujmując USA powstało na trupie I RP. 1772 pierwszy rozbiór, 1776, proklamacja niepodległości. A Kościuszko i Płaski to więksi bohaterowie kraju za oceanem, niż nasi.
Należy pamiętać, że polscy dezerterzy z floty rosyjskiej zawijającej do portów San Fransisco i Los Angeles w latach 1863, 1864 byli przez amerykanów wyłapywani i oddawani pod rosyjski sąd polowy. Ponadto powstanie styczniowe było skorelowane z wojną secesyjną.
Największym grzechem naszej edukacji powszechnej było i jest rozdzielenie nauki historii na polską i powszechną, to tak, jakbyśmy Polacy żyli na Wenus, a reszta na Ziemi.

2019-08-04
Magellan

 

ps ps
A co do Macierwicza, to pytanie jest takie, czym on był się wybrał dnia pamiętnego do Smoleńska i czym wrócił?
Bowiem w grę wchodził pociąg, ale i samolot, ten, którym podróżowały, nie żyjąca już dziś pielęgniarka ze Słupska p. Szczypińska, uwiarygadniaczka "orientacji heteroseksualnej" Jarosława z Nowogrodzkiej i p. Kępa, które w tymże Smoleńsku płakały, jak to niejednokroć u kobiet bywa, na zawołanie.
A to łącznik z Rosją, gmachem PAST-y i itp.
A tak na marginesie, czemu temat podróży pociągami do Smoleńska, ponoć były dwa, nikt nie B A D A Ł.

2019-08-04
Magellan

 

ps ps ps
w ramach tzw "dyplomacji ping-pongowej" wydano komunikat, że teraz przemysł ciężki, a w dalszej - ale krótkiej - perspektywie P R Z E N O S I M Y do Azji, w tym do Chin i Azji południowo - wschodniej.
A co u nas?
Wypadki grudniowe, a potem kredyty dla Rosji za pośrednictwem rządu Gierka, w tym na rurociąg Orenburski. Ratowanie pozycji Rosji, aby zapaść nie była Z B Y T gwałtowna! No i w tym samym czasie Agenda 21.
No i propagandowy odprysk w postaci "Czterdziestolatka", co jak się wsłuchać w dialogi, to prawdę przemycono.
Oni wszystko ogłaszają.
Nie możemy się czuć zaskoczeni.
O nie.

2019-08-04
Magellan

 

A ja myślę, ze plany globalistów były jeszcze inne.
Dzisiejszy świat to wypadkowa tego co chcieli i co realnie z tego wyszło.
Najlepszy przykład to plany Stalina, które po jego śmierci zostały zarzucone.

W pełni się jednak zgadzam, że historię należy poznawać globalnie - w skali całego świata.

2019-08-04
Artur Łoboda

 

Może tak, a może nie.
W każdym razie osiągnęli niewątpliwie jedno, pozbawili człowieka samowystarczalności, a za tym poszło jego odpodmiotowienie.

2019-08-05
Magellan

 

I tak sobie jeszcze myślę, że walka toczy się o nasze dusze, co chyba jest oczywiste, ale zakotwiczono nam świadomość wrogów, a w istocie opcji, w postaci Kościoła i profanum.
Jest, według mnie trzecia siła i do niej należy dążyć. Ukrywana i zmilczywana.
Tak jak z tym Smoleńskiem: brzoza, albo wybuchy. W sumie ich schemat jest odrażająco prymitywy, acz skuteczny.
A co do "globalistów". Zabawa w Stwórcę. I tyle.

2019-08-05
Magellan

  

Archiwum

TAK w Rumunii, a JAK w Polsce?
czerwiec 6, 2007
z Prawica.net
Czasem się coś w Gazecie Wyborczej trafi, ale znika szybko...
styczeń 12, 2004
czytelnik
Własność to złudzenie
lipiec 6, 2008
przesłał .
"Bo życie przerosło kabaret"
RZECZYWISTE  POPARCIE

czerwiec 19, 2003
USA chcą, by Polska pokryła część kosztów budowy tarczy
czerwiec 6, 2007
nadesłała Dorota
Józef Piłsudski
Wezwanie do zgody i jedności

grudzień 10, 2002
zaprasza.net
"Fałszywy Pieniądz Wypiera Prawdziwy z Obiegu"
marzec 10, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Oburzeni "antysemicką Drogą Krzyżową"
kwiecień 27, 2006
Wykupili całe Drezno...
grudzień 10, 2006
pi'eS
Poszły konie
wrzesień 29, 2003
angora.pl
Udział Polonii w referendum
maj 2, 2003
przesłała Elżbieta
Oświecony "zdrowy" terror
maj 19, 2007
Remigiusz Okraska
Jak walczy libański ruch oporu
sierpień 16, 2006
z-m-k
Agentura wygrała 28 lat
lipiec 12, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
Ubezpieczyciele liczą zyski
grudzień 20, 2005
GUS
Eksperymentalna broń laserowa w Iraku - video
listopad 9, 2006
Dorota
Dobra, amerykańska szkoła życia
luty 28, 2009
TVP Info
Plany podboju i pokoju
grudzień 6, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Nostra Aetate
październik 6, 2006
Dr Mike Jones
Boeing za 30 groszy opuści zakłady lotnicze
październik 8, 2004
Zbigniew Krzysztyniak
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media