ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi 

 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
więcej ->

 
 

Monitor Polski i przeniesiony list z odpowiedzia

11.24.2006 Drodzy Państwo.
Zwracałem się do Was już wcześniej, zwracam się znów: Proszę podać imienny skład redakcji Monitora Polskiego. Nie znalazłem tego na Waszej stronie internetowej. Jeśli jest tak, jak piszecie, że walczycie o prawdę, róbcie to z otwartą przyłbicą. Podpisani prawdziwym imieniem i nazwiskiem. Dlaczego? Bo to, co każdy z was pisze, powinno być oceniane publicznie. I krytykowane publicznie. Tylko wtedy nauczymy się pisać i podawać wiadomości PRAWDZIWE, nie zniekształcone niewiedzą, nadgorliwością, a często - Waszą nieumiejętnością oceny, co jest prawdą, a co umiejętnie podaną Wam propagandą. Kilka "kwiatków" z Waszej najnowszej strony: - Podłe wykorzystywanie tragedii w kopalni Halemba dla oskarżeń o SABOTAŻ! Ten, kto to napisał (MP, komentarz własny), nie powinien odzywać się publicznie, nie dorósł jeszcze do dziennikarskiej pracy! Łatwo jest drzeć gębę, trudniej dociekać prawdy. - Reklama książki Texe Marrsa - który pod płaszczykiem walki z masonerią, atakuje Kościół Katolicki! - Ryszard Majdzik w audycji radiowej nazywa wydawnictwo ZNAK - katolickim - a ono samo pisze o sobie: "to również środowisko, związane blisko z "Tygodnikiem Powszechnym", z krakowskimi uczelniami, zwłaszcza z Uniwersytetem Jagiellońskim, z Kościołem krakowskim, a także z kręgami politycznymi o rodowodzie solidarnościowym." Czy to coś Wam mówi, niedouki??? Wydawnictwo ZNAK, wraz z wydawnictwem WIʬ i pomniejszymi, to antypolskie, libertyńskie i zwalczające tradycyjny katolicyzm ośrodki!!! Jedyną rzeczą gorszą od jawnych antypolskich prowokatorów są rzekomo pro-polscy "działacze-entuzjaści" - nieuki dający się prowadzić jak na sznurku przez wytrawnych macherów, czyli - tak zwani użyteczni idioci! Bo to oni głównie, zamiast pokazywania nam - Polakom PRAWDY, zamulają nam tylko mózgi!!! To dzięki Wam, coraz trudniej odróżnić przeciętnemu Polakowi wroga od swojego. Czy wiecie, że sławna w Internecie, bo propagowana również przez podobnych Wam idiotów "lista żydów o polskich nazwiskach" zawierająca wiele polskich, zasłużonych dla Kraju nazwisk (Macierewicz, Kaczyńscy, Olszewski), powstała w zespole Lesiaka? A wiecie, kto to Lesiak? A wiecie, że w sterowanej napaści na nich największy udział wzięli przekonani o swoim posłannictwie, jak WY, polonijni działacze, oraz Liga Polskich Rodzin? Czy wiecie, że kiedy zwracałem im i Wam uwagę na to, zamiast odpowiedzi, dopisano mnie do tej listy "Zydów", a gró?b i obietnic, że "zostanę załatwiony", nie zliczę Trafia to do WAS, chłopcy? Czy nauczycie się w końcu obserwować i uczyć, co się wokół nas NAPRAWDĘ dzieje? Czy dalej będziecie się podniecać książkami Marrsa i "listą żydów"? Pozdrawiam, czekając na imienny skład redakcji "Monitora Polskiego", który doskonale znają nasi przeciwnicy, ale który jest przez Was ukrywany przed nami! Niech Wam Dobry Bóg da więcej rozumu! Zbigniew Łabędzki Drodzy Państwo. Zwracałem się do Was już wcześniej, zwracam się znów: Proszę podać imienny skład redakcji Monitora Polskiego. Nie znalazłem tego na Waszej stronie internetowej. Jeśli jest tak, jak piszecie, że walczycie o prawdę, róbcie to z otwartą przyłbicą. Podpisani prawdziwym imieniem i nazwiskiem. Dlaczego? Bo to, co każdy z was pisze, powinno być oceniane publicznie. I krytykowane publicznie. Tylko wtedy nauczymy się pisać i podawać wiadomości PRAWDZIWE, nie zniekształcone niewiedzą, nadgorliwością, a często - Waszą nieumiejętnością oceny, co jest prawdą, a co umiejętnie podaną Wam propagandą. Kilka "kwiatków" z Waszej najnowszej strony: - Podłe wykorzystywanie tragedii w kopalni Halemba dla oskarżeń o SABOTAŻ! Ten, kto to napisał (MP, komentarz własny), nie powinien odzywać się publicznie, nie dorósł jeszcze do dziennikarskiej pracy! Łatwo jest drzeć gębę, trudniej dociekać prawdy. - Reklama książki Texe Marrsa - który pod płaszczykiem walki z masonerią, atakuje Kościół Katolicki! - Ryszard Majdzik w audycji radiowej nazywa wydawnictwo ZNAK - katolickim - a ono samo pisze o sobie: "to również środowisko, związane blisko z "Tygodnikiem Powszechnym", z krakowskimi uczelniami, zwłaszcza z Uniwersytetem Jagiellońskim, z Kościołem krakowskim, a także z kręgami politycznymi o rodowodzie solidarnościowym." Czy to coś Wam mówi, niedouki??? Wydawnictwo ZNAK, wraz z wydawnictwem WIʬ i pomniejszymi, to antypolskie, libertyńskie i zwalczające tradycyjny katolicyzm ośrodki!!! Jedyną rzeczą gorszą od jawnych antypolskich prowokatorów są rzekomo pro-polscy "działacze-entuzjaści" - nieuki dający się prowadzić jak na sznurku przez wytrawnych macherów, czyli - tak zwani użyteczni idioci! Bo to oni głównie, zamiast pokazywania nam - Polakom PRAWDY, zamulają nam tylko mózgi!!! To dzięki Wam, coraz trudniej odróżnić przeciętnemu Polakowi wroga od swojego. Czy wiecie, że sławna w Internecie, bo propagowana również przez podobnych Wam idiotów "lista żydów o polskich nazwiskach" zawierająca wiele polskich, zasłużonych dla Kraju nazwisk (Macierewicz, Kaczyńscy, Olszewski), powstała w zespole Lesiaka? A wiecie, kto to Lesiak? A wiecie, że w sterowanej napaści na nich największy udział wzięli przekonani o swoim posłannictwie, jak WY, polonijni działacze, oraz Liga Polskich Rodzin? Czy wiecie, że kiedy zwracałem im i Wam uwagę na to, zamiast odpowiedzi, dopisano mnie do tej listy "Zydów", a gró?b i obietnic, że "zostanę załatwiony", nie zliczę Trafia to do WAS, chłopcy? Czy nauczycie się w końcu obserwować i uczyć, co się wokół nas NAPRAWDĘ dzieje? Czy dalej będziecie się podniecać książkami Marrsa i "listą żydów"? Pozdrawiam, czekając na imienny skład redakcji "Monitora Polskiego", który doskonale znają nasi przeciwnicy, ale który jest przez Was ukrywany przed nami! Niech Wam Dobry Bóg da więcej rozumu!
Zbigniew Łabędzki
Szanowny Panie Zbigniewie, Wybaczy Pan, ze nasze opinie nie podobaja sie kazdemu. Tak niestety jest z opiniami i wolnoscia slowa - inaczej nie bedzie. Z panskiego listu wynika, ze jestesmy po tej samej stronie i bardzo sie ciesze, ze wlacza sie Pan do dyskusji. Poprzedni panski list jakos do mnie nie dotarl, byc moze dlatego, ze poczta moja jest filtrowana przez "nieznane sily" (podobnie jak i Skype). Nie mam zadnej agendy w moich publikacjach, nie wykorzystuje niczyjego nieszczescia - moje opnie, mimo iz czasem bardzo ostre, sa wynikiem przemyslenia sytuacji.
Tak sie sklada, ze bylem bardzo blisko kampanii prezydenckiej pana Terleckiego - to ja jestem autorem reklamowki, w ktorej pan Rokita wyraza swoje poparcie i bardzo przezylem to co sie stalo w kopalni.
To ja bylem na miejscu tragedii WTC i w ciagu 4 lat pracy nad Monitorem Polskim dzieki internetowi zdazylem poznac metody dzialania ludzi nienawidzacych swiat jaki znamy - prawdziwych terrorystow, ktorzy takze moim zdaniem dzialaja w Polsce.
W USA wiele faktow nie jest znanych opinii publicznej. Czy Pan wie ile osob "zniknelo" po zabiciu prezydenta Kennedyego? Ile osob protestujacych przeciko wojnie i rezimowi neokonserwatystow "zniknelo" z ulic Nowego Jorku? Ile osob zginelo gdyz wiedzialo zbyt wiele o tzw. aferze "Boys Town" - wykorzystywaniu seksualnym dzieci przez kongresmanow i rezydentow Bialego Domu? Tych tematow nawet nie zdazylem poruszyc, gdyz pracuje nad Monitorem w wolnym czasie. Niebezpieczne rzeczy dzieja sie i w Polsce. Hipoteza (bo jak zaznaczylem jest to moja hipoteza) o sabotazu w kopalni Halemba ma zwolennikow takze wsrod górnikow. W kazdym wypadku nalezy szukac najlogiczniejszego rozwiazania, a podejrzenie o spisek przed wyborami wydaje mi sie najlogiczniejszy. Mysle, ze mozna wykryc prawde - przez badania wykrywaczem klamstwa osob, ktorym taki wypadek byl na reke.
Co do Texe Marsa to wysluchalem z nim kilku wywiadow, uwazam, ze jego opinie sa ciekawe. Jest malo reklamowany w polonijnej prasie dlatego zamiescilem ten link (prosze zauwazyc, ze jest to tylko link). Jesli ma Pan jakies ine ciekawe propozycje ksiazek po polsku to bardzo chetnie je zareklamuje.
Na temat wydawnictwa ZNAK niewiele wiem, a to bylo publikowane jest zwiazane jedynie z wydaniem ksiazki ksiedza Zaleskiego. Pan Majdzik mysle, ze tez wie co mówi - wskazuje na to jego poswiecenie dla Polski, ktorego moge sie zalozyc, Pan nie przezyl - kilkanascie glodowek, w tym jedna 51-dniowa.
Listy "Zydów polskich" nie publikuje gdyz podobnie jak Pan uwazam to za prowokacje, wiec niech mi Pan tego nie zarzuca. Zreszta fakt, ze ktos jest Zydem o czlowieku zle nie swiadczy, jak swiadcza piekne przyklady z polskiej historii.
Z imiennym skladem jest latwiej - Monitor Polski to moja prywatna amerykanska strona. Kilka osob ze mna wspolpracuje w formie podsylania tekstow. Zawsze sa podpisani imieniem i nazwiskiem. W niektorych przypadkach sa to pseudonimy.
To, ze czasami sie podpisuje M.P. wynika z tego, ze juz wiele razy podpisywalem sie na mojej stronie. Marek Podlecki
P.S. Panska opinie pozwolilem sobie zamiescic na Monitorze.
24 listopad 2006

mik4 

  

Archiwum

Historia pewnej mykwy
kwiecień 30, 2008
Artur Łoboda
Zróbmy sondę
listopad 3, 2006
b.p
Apel PiS : "internet bez VAT"
marzec 5, 2004
PAP
Aby Kwaśniewską stać było na charytatywność, przy współudziale jej męża umierają ludzie
listopad 30, 2003
http://www.se.pl
"Zawsze nich będzie słońce"
marzec 22, 2003
Alina
USA odrzucają zakaz stosowania bomb kasetowych
luty 24, 2007
PAP
Uzasadnienie wyroku na Rywina
lipiec 30, 2004
A mówią że to Polacy są głupi
kwiecień 5, 2003
PAP
Kontrola i eksploatacja mediów w USA i w Polsce
czerwiec 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Biała Dama jak hydraulik
marzec 18, 2006
Jestem Polakiem
grudzień 10, 2002
"Prawo" według olsztyńskich sędziów
wrzesień 2, 2006
PAP
"Oko za oko ..."
marzec 17, 2004
PAP
Unia bez tajemnic. Wielkie oszustwo (3)
listopad 21, 2002
http://www.naszdziennik.pl
"się"
listopad 19, 2004
Mirosław Naleziński
Budowanie moralności w przyszłym Państwie Polskim
czerwiec 19, 2004
Parada błaznów
wrzesień 2, 2003
Artur Łoboda
Możemy się doigrać
styczeń 19, 2008
.
Nie rozcięty węzeł według Kołodki
lipiec 5, 2002
PAP
Dziennikarska kaczka i medialna bomba
maj 26, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media