|
| Ukraina: Maski rewolucji |
|
| W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. |
|
| Kanciarze z Wall Street |
|
| Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. |
|
| Ostatni mit (o polityce sowieckiej) |
|
| |
|
| wRealu24 |
|
| Niezależna Telewizja Marcina Roli |
|
| Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu |
|
| |
|
| Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala |
|
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić? |
|
| Ameryka: Od Wolności do faszyzmu |
|
| Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. |
|
| Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową |
|
| Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. |
|
| Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów |
|
| Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. |
|
| Planet Lockdown |
|
| Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... |
|
| GLOBALIZM - Prawdziwa historia |
|
| Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów |
|
| Klimat i trop finansowy |
|
| To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. |
|
| Na straży wolności: Goldman Sachs |
|
| Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. |
|
| Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... |
|
| |
|
| Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy |
|
| Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie |
|
| Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? |
|
| |
|
| "Górale to męczą konie" |
|
| Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. |
|
| Ludobójstwo covid |
|
| Wywiad z CLAIRE EDWARDS |
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
|
| Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka |
|
| Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. |
więcej -> |
|
Monitor Polski i przeniesiony list z odpowiedzia
|
|
11.24.2006 Drodzy Państwo.
Zwracałem się do Was już wcześniej, zwracam się znów: Proszę podać imienny skład redakcji Monitora Polskiego. Nie znalazłem tego na Waszej stronie internetowej. Jeśli jest tak, jak piszecie, że walczycie o prawdę, róbcie to z otwartą przyłbicą. Podpisani prawdziwym imieniem i nazwiskiem. Dlaczego? Bo to, co każdy z was pisze, powinno być oceniane publicznie. I krytykowane publicznie. Tylko wtedy nauczymy się pisać i podawać wiadomości PRAWDZIWE, nie zniekształcone niewiedzą, nadgorliwością, a często - Waszą nieumiejętnością oceny, co jest prawdą, a co umiejętnie podaną Wam propagandą. Kilka "kwiatków" z Waszej najnowszej strony: - Podłe wykorzystywanie tragedii w kopalni Halemba dla oskarżeń o SABOTAŻ! Ten, kto to napisał (MP, komentarz własny), nie powinien odzywać się publicznie, nie dorósł jeszcze do dziennikarskiej pracy! Łatwo jest drzeć gębę, trudniej dociekać prawdy. - Reklama książki Texe Marrsa - który pod płaszczykiem walki z masonerią, atakuje Kościół Katolicki! - Ryszard Majdzik w audycji radiowej nazywa wydawnictwo ZNAK - katolickim - a ono samo pisze o sobie: "to również środowisko, związane blisko z "Tygodnikiem Powszechnym", z krakowskimi uczelniami, zwłaszcza z Uniwersytetem Jagiellońskim, z Kościołem krakowskim, a także z kręgami politycznymi o rodowodzie solidarnościowym." Czy to coś Wam mówi, niedouki??? Wydawnictwo ZNAK, wraz z wydawnictwem WIʬ i pomniejszymi, to antypolskie, libertyńskie i zwalczające tradycyjny katolicyzm ośrodki!!! Jedyną rzeczą gorszą od jawnych antypolskich prowokatorów są rzekomo pro-polscy "działacze-entuzjaści" - nieuki dający się prowadzić jak na sznurku przez wytrawnych macherów, czyli - tak zwani użyteczni idioci! Bo to oni głównie, zamiast pokazywania nam - Polakom PRAWDY, zamulają nam tylko mózgi!!! To dzięki Wam, coraz trudniej odróżnić przeciętnemu Polakowi wroga od swojego. Czy wiecie, że sławna w Internecie, bo propagowana również przez podobnych Wam idiotów "lista żydów o polskich nazwiskach" zawierająca wiele polskich, zasłużonych dla Kraju nazwisk (Macierewicz, Kaczyńscy, Olszewski), powstała w zespole Lesiaka? A wiecie, kto to Lesiak? A wiecie, że w sterowanej napaści na nich największy udział wzięli przekonani o swoim posłannictwie, jak WY, polonijni działacze, oraz Liga Polskich Rodzin? Czy wiecie, że kiedy zwracałem im i Wam uwagę na to, zamiast odpowiedzi, dopisano mnie do tej listy "Zydów", a gró?b i obietnic, że "zostanę załatwiony", nie zliczę Trafia to do WAS, chłopcy? Czy nauczycie się w końcu obserwować i uczyć, co się wokół nas NAPRAWDĘ dzieje? Czy dalej będziecie się podniecać książkami Marrsa i "listą żydów"? Pozdrawiam, czekając na imienny skład redakcji "Monitora Polskiego", który doskonale znają nasi przeciwnicy, ale który jest przez Was ukrywany przed nami! Niech Wam Dobry Bóg da więcej rozumu! Zbigniew Łabędzki Drodzy Państwo. Zwracałem się do Was już wcześniej, zwracam się znów: Proszę podać imienny skład redakcji Monitora Polskiego. Nie znalazłem tego na Waszej stronie internetowej. Jeśli jest tak, jak piszecie, że walczycie o prawdę, róbcie to z otwartą przyłbicą. Podpisani prawdziwym imieniem i nazwiskiem. Dlaczego? Bo to, co każdy z was pisze, powinno być oceniane publicznie. I krytykowane publicznie. Tylko wtedy nauczymy się pisać i podawać wiadomości PRAWDZIWE, nie zniekształcone niewiedzą, nadgorliwością, a często - Waszą nieumiejętnością oceny, co jest prawdą, a co umiejętnie podaną Wam propagandą. Kilka "kwiatków" z Waszej najnowszej strony: - Podłe wykorzystywanie tragedii w kopalni Halemba dla oskarżeń o SABOTAŻ! Ten, kto to napisał (MP, komentarz własny), nie powinien odzywać się publicznie, nie dorósł jeszcze do dziennikarskiej pracy! Łatwo jest drzeć gębę, trudniej dociekać prawdy. - Reklama książki Texe Marrsa - który pod płaszczykiem walki z masonerią, atakuje Kościół Katolicki! - Ryszard Majdzik w audycji radiowej nazywa wydawnictwo ZNAK - katolickim - a ono samo pisze o sobie: "to również środowisko, związane blisko z "Tygodnikiem Powszechnym", z krakowskimi uczelniami, zwłaszcza z Uniwersytetem Jagiellońskim, z Kościołem krakowskim, a także z kręgami politycznymi o rodowodzie solidarnościowym." Czy to coś Wam mówi, niedouki??? Wydawnictwo ZNAK, wraz z wydawnictwem WIʬ i pomniejszymi, to antypolskie, libertyńskie i zwalczające tradycyjny katolicyzm ośrodki!!! Jedyną rzeczą gorszą od jawnych antypolskich prowokatorów są rzekomo pro-polscy "działacze-entuzjaści" - nieuki dający się prowadzić jak na sznurku przez wytrawnych macherów, czyli - tak zwani użyteczni idioci! Bo to oni głównie, zamiast pokazywania nam - Polakom PRAWDY, zamulają nam tylko mózgi!!! To dzięki Wam, coraz trudniej odróżnić przeciętnemu Polakowi wroga od swojego. Czy wiecie, że sławna w Internecie, bo propagowana również przez podobnych Wam idiotów "lista żydów o polskich nazwiskach" zawierająca wiele polskich, zasłużonych dla Kraju nazwisk (Macierewicz, Kaczyńscy, Olszewski), powstała w zespole Lesiaka? A wiecie, kto to Lesiak? A wiecie, że w sterowanej napaści na nich największy udział wzięli przekonani o swoim posłannictwie, jak WY, polonijni działacze, oraz Liga Polskich Rodzin? Czy wiecie, że kiedy zwracałem im i Wam uwagę na to, zamiast odpowiedzi, dopisano mnie do tej listy "Zydów", a gró?b i obietnic, że "zostanę załatwiony", nie zliczę Trafia to do WAS, chłopcy? Czy nauczycie się w końcu obserwować i uczyć, co się wokół nas NAPRAWDĘ dzieje? Czy dalej będziecie się podniecać książkami Marrsa i "listą żydów"? Pozdrawiam, czekając na imienny skład redakcji "Monitora Polskiego", który doskonale znają nasi przeciwnicy, ale który jest przez Was ukrywany przed nami! Niech Wam Dobry Bóg da więcej rozumu!
Zbigniew Łabędzki
Szanowny Panie Zbigniewie, Wybaczy Pan, ze nasze opinie nie podobaja sie kazdemu. Tak niestety jest z opiniami i wolnoscia slowa - inaczej nie bedzie. Z panskiego listu wynika, ze jestesmy po tej samej stronie i bardzo sie ciesze, ze wlacza sie Pan do dyskusji. Poprzedni panski list jakos do mnie nie dotarl, byc moze dlatego, ze poczta moja jest filtrowana przez "nieznane sily" (podobnie jak i Skype). Nie mam zadnej agendy w moich publikacjach, nie wykorzystuje niczyjego nieszczescia - moje opnie, mimo iz czasem bardzo ostre, sa wynikiem przemyslenia sytuacji.
Tak sie sklada, ze bylem bardzo blisko kampanii prezydenckiej pana Terleckiego - to ja jestem autorem reklamowki, w ktorej pan Rokita wyraza swoje poparcie i bardzo przezylem to co sie stalo w kopalni.
To ja bylem na miejscu tragedii WTC i w ciagu 4 lat pracy nad Monitorem Polskim dzieki internetowi zdazylem poznac metody dzialania ludzi nienawidzacych swiat jaki znamy - prawdziwych terrorystow, ktorzy takze moim zdaniem dzialaja w Polsce.
W USA wiele faktow nie jest znanych opinii publicznej. Czy Pan wie ile osob "zniknelo" po zabiciu prezydenta Kennedyego? Ile osob protestujacych przeciko wojnie i rezimowi neokonserwatystow "zniknelo" z ulic Nowego Jorku? Ile osob zginelo gdyz wiedzialo zbyt wiele o tzw. aferze "Boys Town" - wykorzystywaniu seksualnym dzieci przez kongresmanow i rezydentow Bialego Domu? Tych tematow nawet nie zdazylem poruszyc, gdyz pracuje nad Monitorem w wolnym czasie. Niebezpieczne rzeczy dzieja sie i w Polsce. Hipoteza (bo jak zaznaczylem jest to moja hipoteza) o sabotazu w kopalni Halemba ma zwolennikow takze wsrod górnikow. W kazdym wypadku nalezy szukac najlogiczniejszego rozwiazania, a podejrzenie o spisek przed wyborami wydaje mi sie najlogiczniejszy. Mysle, ze mozna wykryc prawde - przez badania wykrywaczem klamstwa osob, ktorym taki wypadek byl na reke.
Co do Texe Marsa to wysluchalem z nim kilku wywiadow, uwazam, ze jego opinie sa ciekawe. Jest malo reklamowany w polonijnej prasie dlatego zamiescilem ten link (prosze zauwazyc, ze jest to tylko link). Jesli ma Pan jakies ine ciekawe propozycje ksiazek po polsku to bardzo chetnie je zareklamuje.
Na temat wydawnictwa ZNAK niewiele wiem, a to bylo publikowane jest zwiazane jedynie z wydaniem ksiazki ksiedza Zaleskiego. Pan Majdzik mysle, ze tez wie co mówi - wskazuje na to jego poswiecenie dla Polski, ktorego moge sie zalozyc, Pan nie przezyl - kilkanascie glodowek, w tym jedna 51-dniowa.
Listy "Zydów polskich" nie publikuje gdyz podobnie jak Pan uwazam to za prowokacje, wiec niech mi Pan tego nie zarzuca. Zreszta fakt, ze ktos jest Zydem o czlowieku zle nie swiadczy, jak swiadcza piekne przyklady z polskiej historii.
Z imiennym skladem jest latwiej - Monitor Polski to moja prywatna amerykanska strona. Kilka osob ze mna wspolpracuje w formie podsylania tekstow. Zawsze sa podpisani imieniem i nazwiskiem. W niektorych przypadkach sa to pseudonimy.
To, ze czasami sie podpisuje M.P. wynika z tego, ze juz wiele razy podpisywalem sie na mojej stronie. Marek Podlecki
P.S. Panska opinie pozwolilem sobie zamiescic na Monitorze.
|
|
24 listopad 2006
|
|
mik4
|
|
|
|
"Stan wojenny był konieczny"
grudzień 17, 2006
Olaf Swolkień
|
List A. Sołżenicyna do Serbów...
luty 26, 2008
marduk
|
Za zacieśnieniem integracji z Unią Europejską, choćby kosztem resztek suwerenności.
marzec 6, 2009
tłumacz
|
Apartheid panuje w Izraelu
luty 14, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
|
P.J.EMIGRACJA NIE JEDEN MA SMAK...
kwiecień 3, 2007
KLICKER
|
Dewaulacja dolara !
luty 14, 2003
|
Energetyczne Rezerwy Azji Środkowej Rosną
październik 17, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Gdzie nadzór nad społecznym mieniem?
lipiec 4, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Hołota porównuje siebie tylko do hołoty
październik 30, 2003
|
szefow sztabu (the chairman of the Joint Chiefs of Staff).
kwiecień 28, 2005
|
Lista do wykorzystania w przyszłości.
grudzień 22, 2002
|
Własność rzecz święta cz.1
maj 14, 2008
Dariusz Kosiur
|
Rosja i Chiny popierają Iran
czerwiec 14, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Aristotelian deciphering of YHWH’s "logos"
marzec 27, 2006
Marek Glogoczowski, Ph.D.
|
oczekiwanie
perelka
|
Jak zniewolic swiat ?
kwiecień 8, 2007
przesłała Elzbieta
|
Nastepny Iran, Syria i Korea
kwiecień 20, 2003
przesłała Elżbieta
|
Wojna z Wyboru a Nie z Konieczności -- "Kłamstwa George W. Bush'a" i Tortury.
listopad 18, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nazywam sie ARGUMENT
czerwiec 9, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
|
*Nowy Dzień* daje 5 milionów!
luty 26, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
więcej -> |
|