|
| Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! |
|
| |
|
| Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom |
|
| |
|
| Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda |
|
| Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj |
|
| 1984 |
|
| Podstawowa lektura dla młodych Polaków |
|
| Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie |
|
| |
|
| Ameryka: Od Wolności do faszyzmu |
|
| Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. |
|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
|
| davidicke.pl |
|
| Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy. |
|
| Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID |
|
| Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. |
|
| Montanari: Szczepionka to wielki przekręt |
|
| Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. |
|
| Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów |
|
| Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. |
|
| "patriotyzm" po 1989 roku |
|
| komentarz zbędny |
|
| Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu |
|
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami". |
|
| AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) |
|
| Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? |
|
| TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
| David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
|
| Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 |
|
| Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. |
|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
|
| ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” |
|
| |
|
| TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? |
|
| Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity. |
|
| Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej |
|
| Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy |
więcej -> |
|
Monitor Polski i przeniesiony list z odpowiedzia
|
|
11.24.2006 Drodzy Państwo.
Zwracałem się do Was już wcześniej, zwracam się znów: Proszę podać imienny skład redakcji Monitora Polskiego. Nie znalazłem tego na Waszej stronie internetowej. Jeśli jest tak, jak piszecie, że walczycie o prawdę, róbcie to z otwartą przyłbicą. Podpisani prawdziwym imieniem i nazwiskiem. Dlaczego? Bo to, co każdy z was pisze, powinno być oceniane publicznie. I krytykowane publicznie. Tylko wtedy nauczymy się pisać i podawać wiadomości PRAWDZIWE, nie zniekształcone niewiedzą, nadgorliwością, a często - Waszą nieumiejętnością oceny, co jest prawdą, a co umiejętnie podaną Wam propagandą. Kilka "kwiatków" z Waszej najnowszej strony: - Podłe wykorzystywanie tragedii w kopalni Halemba dla oskarżeń o SABOTAŻ! Ten, kto to napisał (MP, komentarz własny), nie powinien odzywać się publicznie, nie dorósł jeszcze do dziennikarskiej pracy! Łatwo jest drzeć gębę, trudniej dociekać prawdy. - Reklama książki Texe Marrsa - który pod płaszczykiem walki z masonerią, atakuje Kościół Katolicki! - Ryszard Majdzik w audycji radiowej nazywa wydawnictwo ZNAK - katolickim - a ono samo pisze o sobie: "to również środowisko, związane blisko z "Tygodnikiem Powszechnym", z krakowskimi uczelniami, zwłaszcza z Uniwersytetem Jagiellońskim, z Kościołem krakowskim, a także z kręgami politycznymi o rodowodzie solidarnościowym." Czy to coś Wam mówi, niedouki??? Wydawnictwo ZNAK, wraz z wydawnictwem WIʬ i pomniejszymi, to antypolskie, libertyńskie i zwalczające tradycyjny katolicyzm ośrodki!!! Jedyną rzeczą gorszą od jawnych antypolskich prowokatorów są rzekomo pro-polscy "działacze-entuzjaści" - nieuki dający się prowadzić jak na sznurku przez wytrawnych macherów, czyli - tak zwani użyteczni idioci! Bo to oni głównie, zamiast pokazywania nam - Polakom PRAWDY, zamulają nam tylko mózgi!!! To dzięki Wam, coraz trudniej odróżnić przeciętnemu Polakowi wroga od swojego. Czy wiecie, że sławna w Internecie, bo propagowana również przez podobnych Wam idiotów "lista żydów o polskich nazwiskach" zawierająca wiele polskich, zasłużonych dla Kraju nazwisk (Macierewicz, Kaczyńscy, Olszewski), powstała w zespole Lesiaka? A wiecie, kto to Lesiak? A wiecie, że w sterowanej napaści na nich największy udział wzięli przekonani o swoim posłannictwie, jak WY, polonijni działacze, oraz Liga Polskich Rodzin? Czy wiecie, że kiedy zwracałem im i Wam uwagę na to, zamiast odpowiedzi, dopisano mnie do tej listy "Zydów", a gró?b i obietnic, że "zostanę załatwiony", nie zliczę Trafia to do WAS, chłopcy? Czy nauczycie się w końcu obserwować i uczyć, co się wokół nas NAPRAWDĘ dzieje? Czy dalej będziecie się podniecać książkami Marrsa i "listą żydów"? Pozdrawiam, czekając na imienny skład redakcji "Monitora Polskiego", który doskonale znają nasi przeciwnicy, ale który jest przez Was ukrywany przed nami! Niech Wam Dobry Bóg da więcej rozumu! Zbigniew Łabędzki Drodzy Państwo. Zwracałem się do Was już wcześniej, zwracam się znów: Proszę podać imienny skład redakcji Monitora Polskiego. Nie znalazłem tego na Waszej stronie internetowej. Jeśli jest tak, jak piszecie, że walczycie o prawdę, róbcie to z otwartą przyłbicą. Podpisani prawdziwym imieniem i nazwiskiem. Dlaczego? Bo to, co każdy z was pisze, powinno być oceniane publicznie. I krytykowane publicznie. Tylko wtedy nauczymy się pisać i podawać wiadomości PRAWDZIWE, nie zniekształcone niewiedzą, nadgorliwością, a często - Waszą nieumiejętnością oceny, co jest prawdą, a co umiejętnie podaną Wam propagandą. Kilka "kwiatków" z Waszej najnowszej strony: - Podłe wykorzystywanie tragedii w kopalni Halemba dla oskarżeń o SABOTAŻ! Ten, kto to napisał (MP, komentarz własny), nie powinien odzywać się publicznie, nie dorósł jeszcze do dziennikarskiej pracy! Łatwo jest drzeć gębę, trudniej dociekać prawdy. - Reklama książki Texe Marrsa - który pod płaszczykiem walki z masonerią, atakuje Kościół Katolicki! - Ryszard Majdzik w audycji radiowej nazywa wydawnictwo ZNAK - katolickim - a ono samo pisze o sobie: "to również środowisko, związane blisko z "Tygodnikiem Powszechnym", z krakowskimi uczelniami, zwłaszcza z Uniwersytetem Jagiellońskim, z Kościołem krakowskim, a także z kręgami politycznymi o rodowodzie solidarnościowym." Czy to coś Wam mówi, niedouki??? Wydawnictwo ZNAK, wraz z wydawnictwem WIʬ i pomniejszymi, to antypolskie, libertyńskie i zwalczające tradycyjny katolicyzm ośrodki!!! Jedyną rzeczą gorszą od jawnych antypolskich prowokatorów są rzekomo pro-polscy "działacze-entuzjaści" - nieuki dający się prowadzić jak na sznurku przez wytrawnych macherów, czyli - tak zwani użyteczni idioci! Bo to oni głównie, zamiast pokazywania nam - Polakom PRAWDY, zamulają nam tylko mózgi!!! To dzięki Wam, coraz trudniej odróżnić przeciętnemu Polakowi wroga od swojego. Czy wiecie, że sławna w Internecie, bo propagowana również przez podobnych Wam idiotów "lista żydów o polskich nazwiskach" zawierająca wiele polskich, zasłużonych dla Kraju nazwisk (Macierewicz, Kaczyńscy, Olszewski), powstała w zespole Lesiaka? A wiecie, kto to Lesiak? A wiecie, że w sterowanej napaści na nich największy udział wzięli przekonani o swoim posłannictwie, jak WY, polonijni działacze, oraz Liga Polskich Rodzin? Czy wiecie, że kiedy zwracałem im i Wam uwagę na to, zamiast odpowiedzi, dopisano mnie do tej listy "Zydów", a gró?b i obietnic, że "zostanę załatwiony", nie zliczę Trafia to do WAS, chłopcy? Czy nauczycie się w końcu obserwować i uczyć, co się wokół nas NAPRAWDĘ dzieje? Czy dalej będziecie się podniecać książkami Marrsa i "listą żydów"? Pozdrawiam, czekając na imienny skład redakcji "Monitora Polskiego", który doskonale znają nasi przeciwnicy, ale który jest przez Was ukrywany przed nami! Niech Wam Dobry Bóg da więcej rozumu!
Zbigniew Łabędzki
Szanowny Panie Zbigniewie, Wybaczy Pan, ze nasze opinie nie podobaja sie kazdemu. Tak niestety jest z opiniami i wolnoscia slowa - inaczej nie bedzie. Z panskiego listu wynika, ze jestesmy po tej samej stronie i bardzo sie ciesze, ze wlacza sie Pan do dyskusji. Poprzedni panski list jakos do mnie nie dotarl, byc moze dlatego, ze poczta moja jest filtrowana przez "nieznane sily" (podobnie jak i Skype). Nie mam zadnej agendy w moich publikacjach, nie wykorzystuje niczyjego nieszczescia - moje opnie, mimo iz czasem bardzo ostre, sa wynikiem przemyslenia sytuacji.
Tak sie sklada, ze bylem bardzo blisko kampanii prezydenckiej pana Terleckiego - to ja jestem autorem reklamowki, w ktorej pan Rokita wyraza swoje poparcie i bardzo przezylem to co sie stalo w kopalni.
To ja bylem na miejscu tragedii WTC i w ciagu 4 lat pracy nad Monitorem Polskim dzieki internetowi zdazylem poznac metody dzialania ludzi nienawidzacych swiat jaki znamy - prawdziwych terrorystow, ktorzy takze moim zdaniem dzialaja w Polsce.
W USA wiele faktow nie jest znanych opinii publicznej. Czy Pan wie ile osob "zniknelo" po zabiciu prezydenta Kennedyego? Ile osob protestujacych przeciko wojnie i rezimowi neokonserwatystow "zniknelo" z ulic Nowego Jorku? Ile osob zginelo gdyz wiedzialo zbyt wiele o tzw. aferze "Boys Town" - wykorzystywaniu seksualnym dzieci przez kongresmanow i rezydentow Bialego Domu? Tych tematow nawet nie zdazylem poruszyc, gdyz pracuje nad Monitorem w wolnym czasie. Niebezpieczne rzeczy dzieja sie i w Polsce. Hipoteza (bo jak zaznaczylem jest to moja hipoteza) o sabotazu w kopalni Halemba ma zwolennikow takze wsrod górnikow. W kazdym wypadku nalezy szukac najlogiczniejszego rozwiazania, a podejrzenie o spisek przed wyborami wydaje mi sie najlogiczniejszy. Mysle, ze mozna wykryc prawde - przez badania wykrywaczem klamstwa osob, ktorym taki wypadek byl na reke.
Co do Texe Marsa to wysluchalem z nim kilku wywiadow, uwazam, ze jego opinie sa ciekawe. Jest malo reklamowany w polonijnej prasie dlatego zamiescilem ten link (prosze zauwazyc, ze jest to tylko link). Jesli ma Pan jakies ine ciekawe propozycje ksiazek po polsku to bardzo chetnie je zareklamuje.
Na temat wydawnictwa ZNAK niewiele wiem, a to bylo publikowane jest zwiazane jedynie z wydaniem ksiazki ksiedza Zaleskiego. Pan Majdzik mysle, ze tez wie co mówi - wskazuje na to jego poswiecenie dla Polski, ktorego moge sie zalozyc, Pan nie przezyl - kilkanascie glodowek, w tym jedna 51-dniowa.
Listy "Zydów polskich" nie publikuje gdyz podobnie jak Pan uwazam to za prowokacje, wiec niech mi Pan tego nie zarzuca. Zreszta fakt, ze ktos jest Zydem o czlowieku zle nie swiadczy, jak swiadcza piekne przyklady z polskiej historii.
Z imiennym skladem jest latwiej - Monitor Polski to moja prywatna amerykanska strona. Kilka osob ze mna wspolpracuje w formie podsylania tekstow. Zawsze sa podpisani imieniem i nazwiskiem. W niektorych przypadkach sa to pseudonimy.
To, ze czasami sie podpisuje M.P. wynika z tego, ze juz wiele razy podpisywalem sie na mojej stronie. Marek Podlecki
P.S. Panska opinie pozwolilem sobie zamiescic na Monitorze.
|
|
24 listopad 2006
|
|
mik4
|
|
|
|
Szejk z Przemyśla, czyli cicho sza idą „rzeszowiacy”
maj 5, 2006
Marek Olżyński
|
Zyski nie dla Polski
lipiec 29, 2003
Artur Kowalski
|
Zniewolenie ekonomią
lipiec 28, 2003
Prof. Anna Ra?ny
|
Stary dowcip ale postaramy się go odświeżyć
grudzień 9, 2002
zaprasza.net
|
Wizyta premiera Tuska w Moskwie - garść refleksji na gorąco
luty 9, 2008
Adam Smiech
|
SOBCZAK i SZPAK.
W państwie prawa
luty 19, 2003
http://angora.pl/
|
Czy osoba skazana za morderstwo powinna mieć prawo do ułaskawienia?
luty 9, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Nowy rodzaj ubezpieczeń
marzec 25, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Polak potrafi
sierpień 15, 2003
Stanisław Krajski
|
To musi przeczytać każdy Polak
lipiec 21, 2008
PAP
|
Chemia miłosna
luty 26, 2007
Tadeusz Oszubski
|
Mój wróg – moje państwo
marzec 24, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
|
Imiona Wolności zamocowane na warkoczu
grudzień 26, 2006
Zygmunt Jan Prusiński
|
Niecierpliwość
lipiec 13, 2008
Marek Jastrząb
|
Lustracja" wraca jak bumerang i dziala jak bumerang...
luty 22, 2005
Jerzy Malinski
|
Śmiać się, czy płakać?
listopad 25, 2003
|
Otwarcie wystawy "Zbrodnie w majestacie prawa 1944-1956"
luty 3, 2006
|
Bracia Polscy
październik 6, 2003
|
Wiadomosci w PR po hebrajsku!!!
styczeń 26, 2007
Haaretz
|
(NFI) Jupiter świeci brudnym światłem
lipiec 30, 2002
PAP
|
więcej -> |
|