|
| Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW |
|
|
|
| Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? |
|
| Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? |
|
| Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski |
|
| W obronie Naszej wolności |
|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
|
| Szczepionka do zabijania Ludzi |
|
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
|
|
| Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu |
|
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami". |
|
| Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi |
|
| Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? |
|
| Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS |
|
| |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? |
|
| Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku |
|
| Ukraina: Maski rewolucji |
|
| W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. |
|
| Andrzej Duda rozdawał ordery tym, którzy czcicli UPA |
|
| Zobaczcie jakie zdanie mają Ukraińcy o Polakach? |
|
| Mój dom, mój świat ... |
|
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... |
|
| Podobno to ten psychol Klaus Schwab |
|
| To ten od "wielkiego resetu". |
|
| JAK ŻYDZI ODEBRALI MAJĄTKI I WYSŁALI 100 TYSIĘCY POLAKÓW DO BRAZYLII |
|
|
|
| Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową |
|
| Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. |
|
| Chazarskie tajemnice Rosji |
|
| Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. |
|
| TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? |
|
| Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity. |
|
| Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce |
|
| Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim |
|
| Kanciarze z Wall Street |
|
| Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. |
więcej -> |
|
Monitor Polski i przeniesiony list z odpowiedzia
|
|
11.24.2006 Drodzy Państwo.
Zwracałem się do Was już wcześniej, zwracam się znów: Proszę podać imienny skład redakcji Monitora Polskiego. Nie znalazłem tego na Waszej stronie internetowej. Jeśli jest tak, jak piszecie, że walczycie o prawdę, róbcie to z otwartą przyłbicą. Podpisani prawdziwym imieniem i nazwiskiem. Dlaczego? Bo to, co każdy z was pisze, powinno być oceniane publicznie. I krytykowane publicznie. Tylko wtedy nauczymy się pisać i podawać wiadomości PRAWDZIWE, nie zniekształcone niewiedzą, nadgorliwością, a często - Waszą nieumiejętnością oceny, co jest prawdą, a co umiejętnie podaną Wam propagandą. Kilka "kwiatków" z Waszej najnowszej strony: - Podłe wykorzystywanie tragedii w kopalni Halemba dla oskarżeń o SABOTAŻ! Ten, kto to napisał (MP, komentarz własny), nie powinien odzywać się publicznie, nie dorósł jeszcze do dziennikarskiej pracy! Łatwo jest drzeć gębę, trudniej dociekać prawdy. - Reklama książki Texe Marrsa - który pod płaszczykiem walki z masonerią, atakuje Kościół Katolicki! - Ryszard Majdzik w audycji radiowej nazywa wydawnictwo ZNAK - katolickim - a ono samo pisze o sobie: "to również środowisko, związane blisko z "Tygodnikiem Powszechnym", z krakowskimi uczelniami, zwłaszcza z Uniwersytetem Jagiellońskim, z Kościołem krakowskim, a także z kręgami politycznymi o rodowodzie solidarnościowym." Czy to coś Wam mówi, niedouki??? Wydawnictwo ZNAK, wraz z wydawnictwem WIʬ i pomniejszymi, to antypolskie, libertyńskie i zwalczające tradycyjny katolicyzm ośrodki!!! Jedyną rzeczą gorszą od jawnych antypolskich prowokatorów są rzekomo pro-polscy "działacze-entuzjaści" - nieuki dający się prowadzić jak na sznurku przez wytrawnych macherów, czyli - tak zwani użyteczni idioci! Bo to oni głównie, zamiast pokazywania nam - Polakom PRAWDY, zamulają nam tylko mózgi!!! To dzięki Wam, coraz trudniej odróżnić przeciętnemu Polakowi wroga od swojego. Czy wiecie, że sławna w Internecie, bo propagowana również przez podobnych Wam idiotów "lista żydów o polskich nazwiskach" zawierająca wiele polskich, zasłużonych dla Kraju nazwisk (Macierewicz, Kaczyńscy, Olszewski), powstała w zespole Lesiaka? A wiecie, kto to Lesiak? A wiecie, że w sterowanej napaści na nich największy udział wzięli przekonani o swoim posłannictwie, jak WY, polonijni działacze, oraz Liga Polskich Rodzin? Czy wiecie, że kiedy zwracałem im i Wam uwagę na to, zamiast odpowiedzi, dopisano mnie do tej listy "Zydów", a gró?b i obietnic, że "zostanę załatwiony", nie zliczę Trafia to do WAS, chłopcy? Czy nauczycie się w końcu obserwować i uczyć, co się wokół nas NAPRAWDĘ dzieje? Czy dalej będziecie się podniecać książkami Marrsa i "listą żydów"? Pozdrawiam, czekając na imienny skład redakcji "Monitora Polskiego", który doskonale znają nasi przeciwnicy, ale który jest przez Was ukrywany przed nami! Niech Wam Dobry Bóg da więcej rozumu! Zbigniew Łabędzki Drodzy Państwo. Zwracałem się do Was już wcześniej, zwracam się znów: Proszę podać imienny skład redakcji Monitora Polskiego. Nie znalazłem tego na Waszej stronie internetowej. Jeśli jest tak, jak piszecie, że walczycie o prawdę, róbcie to z otwartą przyłbicą. Podpisani prawdziwym imieniem i nazwiskiem. Dlaczego? Bo to, co każdy z was pisze, powinno być oceniane publicznie. I krytykowane publicznie. Tylko wtedy nauczymy się pisać i podawać wiadomości PRAWDZIWE, nie zniekształcone niewiedzą, nadgorliwością, a często - Waszą nieumiejętnością oceny, co jest prawdą, a co umiejętnie podaną Wam propagandą. Kilka "kwiatków" z Waszej najnowszej strony: - Podłe wykorzystywanie tragedii w kopalni Halemba dla oskarżeń o SABOTAŻ! Ten, kto to napisał (MP, komentarz własny), nie powinien odzywać się publicznie, nie dorósł jeszcze do dziennikarskiej pracy! Łatwo jest drzeć gębę, trudniej dociekać prawdy. - Reklama książki Texe Marrsa - który pod płaszczykiem walki z masonerią, atakuje Kościół Katolicki! - Ryszard Majdzik w audycji radiowej nazywa wydawnictwo ZNAK - katolickim - a ono samo pisze o sobie: "to również środowisko, związane blisko z "Tygodnikiem Powszechnym", z krakowskimi uczelniami, zwłaszcza z Uniwersytetem Jagiellońskim, z Kościołem krakowskim, a także z kręgami politycznymi o rodowodzie solidarnościowym." Czy to coś Wam mówi, niedouki??? Wydawnictwo ZNAK, wraz z wydawnictwem WIʬ i pomniejszymi, to antypolskie, libertyńskie i zwalczające tradycyjny katolicyzm ośrodki!!! Jedyną rzeczą gorszą od jawnych antypolskich prowokatorów są rzekomo pro-polscy "działacze-entuzjaści" - nieuki dający się prowadzić jak na sznurku przez wytrawnych macherów, czyli - tak zwani użyteczni idioci! Bo to oni głównie, zamiast pokazywania nam - Polakom PRAWDY, zamulają nam tylko mózgi!!! To dzięki Wam, coraz trudniej odróżnić przeciętnemu Polakowi wroga od swojego. Czy wiecie, że sławna w Internecie, bo propagowana również przez podobnych Wam idiotów "lista żydów o polskich nazwiskach" zawierająca wiele polskich, zasłużonych dla Kraju nazwisk (Macierewicz, Kaczyńscy, Olszewski), powstała w zespole Lesiaka? A wiecie, kto to Lesiak? A wiecie, że w sterowanej napaści na nich największy udział wzięli przekonani o swoim posłannictwie, jak WY, polonijni działacze, oraz Liga Polskich Rodzin? Czy wiecie, że kiedy zwracałem im i Wam uwagę na to, zamiast odpowiedzi, dopisano mnie do tej listy "Zydów", a gró?b i obietnic, że "zostanę załatwiony", nie zliczę Trafia to do WAS, chłopcy? Czy nauczycie się w końcu obserwować i uczyć, co się wokół nas NAPRAWDĘ dzieje? Czy dalej będziecie się podniecać książkami Marrsa i "listą żydów"? Pozdrawiam, czekając na imienny skład redakcji "Monitora Polskiego", który doskonale znają nasi przeciwnicy, ale który jest przez Was ukrywany przed nami! Niech Wam Dobry Bóg da więcej rozumu!
Zbigniew Łabędzki
Szanowny Panie Zbigniewie, Wybaczy Pan, ze nasze opinie nie podobaja sie kazdemu. Tak niestety jest z opiniami i wolnoscia slowa - inaczej nie bedzie. Z panskiego listu wynika, ze jestesmy po tej samej stronie i bardzo sie ciesze, ze wlacza sie Pan do dyskusji. Poprzedni panski list jakos do mnie nie dotarl, byc moze dlatego, ze poczta moja jest filtrowana przez "nieznane sily" (podobnie jak i Skype). Nie mam zadnej agendy w moich publikacjach, nie wykorzystuje niczyjego nieszczescia - moje opnie, mimo iz czasem bardzo ostre, sa wynikiem przemyslenia sytuacji.
Tak sie sklada, ze bylem bardzo blisko kampanii prezydenckiej pana Terleckiego - to ja jestem autorem reklamowki, w ktorej pan Rokita wyraza swoje poparcie i bardzo przezylem to co sie stalo w kopalni.
To ja bylem na miejscu tragedii WTC i w ciagu 4 lat pracy nad Monitorem Polskim dzieki internetowi zdazylem poznac metody dzialania ludzi nienawidzacych swiat jaki znamy - prawdziwych terrorystow, ktorzy takze moim zdaniem dzialaja w Polsce.
W USA wiele faktow nie jest znanych opinii publicznej. Czy Pan wie ile osob "zniknelo" po zabiciu prezydenta Kennedyego? Ile osob protestujacych przeciko wojnie i rezimowi neokonserwatystow "zniknelo" z ulic Nowego Jorku? Ile osob zginelo gdyz wiedzialo zbyt wiele o tzw. aferze "Boys Town" - wykorzystywaniu seksualnym dzieci przez kongresmanow i rezydentow Bialego Domu? Tych tematow nawet nie zdazylem poruszyc, gdyz pracuje nad Monitorem w wolnym czasie. Niebezpieczne rzeczy dzieja sie i w Polsce. Hipoteza (bo jak zaznaczylem jest to moja hipoteza) o sabotazu w kopalni Halemba ma zwolennikow takze wsrod górnikow. W kazdym wypadku nalezy szukac najlogiczniejszego rozwiazania, a podejrzenie o spisek przed wyborami wydaje mi sie najlogiczniejszy. Mysle, ze mozna wykryc prawde - przez badania wykrywaczem klamstwa osob, ktorym taki wypadek byl na reke.
Co do Texe Marsa to wysluchalem z nim kilku wywiadow, uwazam, ze jego opinie sa ciekawe. Jest malo reklamowany w polonijnej prasie dlatego zamiescilem ten link (prosze zauwazyc, ze jest to tylko link). Jesli ma Pan jakies ine ciekawe propozycje ksiazek po polsku to bardzo chetnie je zareklamuje.
Na temat wydawnictwa ZNAK niewiele wiem, a to bylo publikowane jest zwiazane jedynie z wydaniem ksiazki ksiedza Zaleskiego. Pan Majdzik mysle, ze tez wie co mówi - wskazuje na to jego poswiecenie dla Polski, ktorego moge sie zalozyc, Pan nie przezyl - kilkanascie glodowek, w tym jedna 51-dniowa.
Listy "Zydów polskich" nie publikuje gdyz podobnie jak Pan uwazam to za prowokacje, wiec niech mi Pan tego nie zarzuca. Zreszta fakt, ze ktos jest Zydem o czlowieku zle nie swiadczy, jak swiadcza piekne przyklady z polskiej historii.
Z imiennym skladem jest latwiej - Monitor Polski to moja prywatna amerykanska strona. Kilka osob ze mna wspolpracuje w formie podsylania tekstow. Zawsze sa podpisani imieniem i nazwiskiem. W niektorych przypadkach sa to pseudonimy.
To, ze czasami sie podpisuje M.P. wynika z tego, ze juz wiele razy podpisywalem sie na mojej stronie. Marek Podlecki
P.S. Panska opinie pozwolilem sobie zamiescic na Monitorze.
|
|
24 listopad 2006
|
|
mik4
|
|
|
|
Pierwsze potwierdzone nazwiska na Cracow Screen Festival
styczeń 31, 2008
|
takie tam
wrzesień 15, 2005
broda
|
Boję sie tylko Boga! (powrót)
zofia
|
Bóg się rodzi, moc truchleje
w Palestynie giną ludzie
grudzień 26, 2002
PAP
|
Poprzez analogie do sedna sprawy
kwiecień 26, 2007
Marek Olżyński
|
NASZA TRADYCJA?
marzec 30, 2008
Marek Jastrząb
|
Coraz więcej naukowców i dziennikarzy powątpiewa w oficjalną wersję wydarzeń 9/11
wrzesień 12, 2007
Lech Maziakowski
|
Hucpa
sierpień 20, 2003
MOTO
|
"Prezent z Brukseli "
listopad 19, 2004
Ewa Łosińska
|
Zaginieni w aktach
wrzesień 5, 2002
Dorota Kania http://www.zw.com.pl
|
Niebezpieczne zadłużenie
luty 10, 2003
Artur Kowalski http://www.naszdziennik.pl/
|
Marshall McLuhan
ORAZ 30 LAT ISTNIENIA AUTORSKIEJ GALERII „ZA”
IM. MARIANA BOGUSZA
luty 16, 2006
Agnieszka (Jaga) Sokołowska
|
"Polska krajem biedy i złodziei samochodów"
styczeń 30, 2004
PAP
|
Czy Polacy rozumieja zagrozenia ?
grudzień 5, 2005
przesłała Elzbieta
|
Królowie
styczeń 13, 2007
Radio Kraków
|
Cel Uświęca Środki Podczas Rządów Bush’a w USA
grudzień 11, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Znakomity człowiek, ale...
sierpień 19, 2003
MOTO
|
Pościgowy bezsens
styczeń 15, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Dyktatura moneteriatu
lipiec 18, 2004
Nasz Dziennik
|
Gra Polskim Pionkiem Na Szachownicy Światowej
marzec 7, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|