|
| Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu |
|
| Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. |
|
| David Icke w LondonReal TV |
|
| Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka. |
|
| CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA? |
|
| nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… |
|
| Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? |
|
| Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję. |
|
| Milcz Lekarzu !!! |
|
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej. |
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
|
| Montanari: Szczepionka to wielki przekręt |
|
| Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. |
|
| Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców |
|
|
|
| wRealu24 |
|
| Niezależna Telewizja Marcina Roli |
|
| Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach |
|
| |
|
| Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową |
|
| Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. |
|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
|
| Zełenski kupił sobie dwa jachty |
|
| Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? |
|
| Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r |
|
| "Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. |
|
| Awantura w Sejmie o maseczki! |
|
| Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun. |
|
| Rothschildów apetyt na Chiny |
|
| |
|
| Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach |
|
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!
|
|
| Medialni MORDERCY! |
|
| Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu |
|
| |
|
| Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! |
|
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
|
więcej -> |
|
Monitor Polski i przeniesiony list z odpowiedzia
|
|
11.24.2006 Drodzy Państwo.
Zwracałem się do Was już wcześniej, zwracam się znów: Proszę podać imienny skład redakcji Monitora Polskiego. Nie znalazłem tego na Waszej stronie internetowej. Jeśli jest tak, jak piszecie, że walczycie o prawdę, róbcie to z otwartą przyłbicą. Podpisani prawdziwym imieniem i nazwiskiem. Dlaczego? Bo to, co każdy z was pisze, powinno być oceniane publicznie. I krytykowane publicznie. Tylko wtedy nauczymy się pisać i podawać wiadomości PRAWDZIWE, nie zniekształcone niewiedzą, nadgorliwością, a często - Waszą nieumiejętnością oceny, co jest prawdą, a co umiejętnie podaną Wam propagandą. Kilka "kwiatków" z Waszej najnowszej strony: - Podłe wykorzystywanie tragedii w kopalni Halemba dla oskarżeń o SABOTAŻ! Ten, kto to napisał (MP, komentarz własny), nie powinien odzywać się publicznie, nie dorósł jeszcze do dziennikarskiej pracy! Łatwo jest drzeć gębę, trudniej dociekać prawdy. - Reklama książki Texe Marrsa - który pod płaszczykiem walki z masonerią, atakuje Kościół Katolicki! - Ryszard Majdzik w audycji radiowej nazywa wydawnictwo ZNAK - katolickim - a ono samo pisze o sobie: "to również środowisko, związane blisko z "Tygodnikiem Powszechnym", z krakowskimi uczelniami, zwłaszcza z Uniwersytetem Jagiellońskim, z Kościołem krakowskim, a także z kręgami politycznymi o rodowodzie solidarnościowym." Czy to coś Wam mówi, niedouki??? Wydawnictwo ZNAK, wraz z wydawnictwem WIʬ i pomniejszymi, to antypolskie, libertyńskie i zwalczające tradycyjny katolicyzm ośrodki!!! Jedyną rzeczą gorszą od jawnych antypolskich prowokatorów są rzekomo pro-polscy "działacze-entuzjaści" - nieuki dający się prowadzić jak na sznurku przez wytrawnych macherów, czyli - tak zwani użyteczni idioci! Bo to oni głównie, zamiast pokazywania nam - Polakom PRAWDY, zamulają nam tylko mózgi!!! To dzięki Wam, coraz trudniej odróżnić przeciętnemu Polakowi wroga od swojego. Czy wiecie, że sławna w Internecie, bo propagowana również przez podobnych Wam idiotów "lista żydów o polskich nazwiskach" zawierająca wiele polskich, zasłużonych dla Kraju nazwisk (Macierewicz, Kaczyńscy, Olszewski), powstała w zespole Lesiaka? A wiecie, kto to Lesiak? A wiecie, że w sterowanej napaści na nich największy udział wzięli przekonani o swoim posłannictwie, jak WY, polonijni działacze, oraz Liga Polskich Rodzin? Czy wiecie, że kiedy zwracałem im i Wam uwagę na to, zamiast odpowiedzi, dopisano mnie do tej listy "Zydów", a gró?b i obietnic, że "zostanę załatwiony", nie zliczę Trafia to do WAS, chłopcy? Czy nauczycie się w końcu obserwować i uczyć, co się wokół nas NAPRAWDĘ dzieje? Czy dalej będziecie się podniecać książkami Marrsa i "listą żydów"? Pozdrawiam, czekając na imienny skład redakcji "Monitora Polskiego", który doskonale znają nasi przeciwnicy, ale który jest przez Was ukrywany przed nami! Niech Wam Dobry Bóg da więcej rozumu! Zbigniew Łabędzki Drodzy Państwo. Zwracałem się do Was już wcześniej, zwracam się znów: Proszę podać imienny skład redakcji Monitora Polskiego. Nie znalazłem tego na Waszej stronie internetowej. Jeśli jest tak, jak piszecie, że walczycie o prawdę, róbcie to z otwartą przyłbicą. Podpisani prawdziwym imieniem i nazwiskiem. Dlaczego? Bo to, co każdy z was pisze, powinno być oceniane publicznie. I krytykowane publicznie. Tylko wtedy nauczymy się pisać i podawać wiadomości PRAWDZIWE, nie zniekształcone niewiedzą, nadgorliwością, a często - Waszą nieumiejętnością oceny, co jest prawdą, a co umiejętnie podaną Wam propagandą. Kilka "kwiatków" z Waszej najnowszej strony: - Podłe wykorzystywanie tragedii w kopalni Halemba dla oskarżeń o SABOTAŻ! Ten, kto to napisał (MP, komentarz własny), nie powinien odzywać się publicznie, nie dorósł jeszcze do dziennikarskiej pracy! Łatwo jest drzeć gębę, trudniej dociekać prawdy. - Reklama książki Texe Marrsa - który pod płaszczykiem walki z masonerią, atakuje Kościół Katolicki! - Ryszard Majdzik w audycji radiowej nazywa wydawnictwo ZNAK - katolickim - a ono samo pisze o sobie: "to również środowisko, związane blisko z "Tygodnikiem Powszechnym", z krakowskimi uczelniami, zwłaszcza z Uniwersytetem Jagiellońskim, z Kościołem krakowskim, a także z kręgami politycznymi o rodowodzie solidarnościowym." Czy to coś Wam mówi, niedouki??? Wydawnictwo ZNAK, wraz z wydawnictwem WIʬ i pomniejszymi, to antypolskie, libertyńskie i zwalczające tradycyjny katolicyzm ośrodki!!! Jedyną rzeczą gorszą od jawnych antypolskich prowokatorów są rzekomo pro-polscy "działacze-entuzjaści" - nieuki dający się prowadzić jak na sznurku przez wytrawnych macherów, czyli - tak zwani użyteczni idioci! Bo to oni głównie, zamiast pokazywania nam - Polakom PRAWDY, zamulają nam tylko mózgi!!! To dzięki Wam, coraz trudniej odróżnić przeciętnemu Polakowi wroga od swojego. Czy wiecie, że sławna w Internecie, bo propagowana również przez podobnych Wam idiotów "lista żydów o polskich nazwiskach" zawierająca wiele polskich, zasłużonych dla Kraju nazwisk (Macierewicz, Kaczyńscy, Olszewski), powstała w zespole Lesiaka? A wiecie, kto to Lesiak? A wiecie, że w sterowanej napaści na nich największy udział wzięli przekonani o swoim posłannictwie, jak WY, polonijni działacze, oraz Liga Polskich Rodzin? Czy wiecie, że kiedy zwracałem im i Wam uwagę na to, zamiast odpowiedzi, dopisano mnie do tej listy "Zydów", a gró?b i obietnic, że "zostanę załatwiony", nie zliczę Trafia to do WAS, chłopcy? Czy nauczycie się w końcu obserwować i uczyć, co się wokół nas NAPRAWDĘ dzieje? Czy dalej będziecie się podniecać książkami Marrsa i "listą żydów"? Pozdrawiam, czekając na imienny skład redakcji "Monitora Polskiego", który doskonale znają nasi przeciwnicy, ale który jest przez Was ukrywany przed nami! Niech Wam Dobry Bóg da więcej rozumu!
Zbigniew Łabędzki
Szanowny Panie Zbigniewie, Wybaczy Pan, ze nasze opinie nie podobaja sie kazdemu. Tak niestety jest z opiniami i wolnoscia slowa - inaczej nie bedzie. Z panskiego listu wynika, ze jestesmy po tej samej stronie i bardzo sie ciesze, ze wlacza sie Pan do dyskusji. Poprzedni panski list jakos do mnie nie dotarl, byc moze dlatego, ze poczta moja jest filtrowana przez "nieznane sily" (podobnie jak i Skype). Nie mam zadnej agendy w moich publikacjach, nie wykorzystuje niczyjego nieszczescia - moje opnie, mimo iz czasem bardzo ostre, sa wynikiem przemyslenia sytuacji.
Tak sie sklada, ze bylem bardzo blisko kampanii prezydenckiej pana Terleckiego - to ja jestem autorem reklamowki, w ktorej pan Rokita wyraza swoje poparcie i bardzo przezylem to co sie stalo w kopalni.
To ja bylem na miejscu tragedii WTC i w ciagu 4 lat pracy nad Monitorem Polskim dzieki internetowi zdazylem poznac metody dzialania ludzi nienawidzacych swiat jaki znamy - prawdziwych terrorystow, ktorzy takze moim zdaniem dzialaja w Polsce.
W USA wiele faktow nie jest znanych opinii publicznej. Czy Pan wie ile osob "zniknelo" po zabiciu prezydenta Kennedyego? Ile osob protestujacych przeciko wojnie i rezimowi neokonserwatystow "zniknelo" z ulic Nowego Jorku? Ile osob zginelo gdyz wiedzialo zbyt wiele o tzw. aferze "Boys Town" - wykorzystywaniu seksualnym dzieci przez kongresmanow i rezydentow Bialego Domu? Tych tematow nawet nie zdazylem poruszyc, gdyz pracuje nad Monitorem w wolnym czasie. Niebezpieczne rzeczy dzieja sie i w Polsce. Hipoteza (bo jak zaznaczylem jest to moja hipoteza) o sabotazu w kopalni Halemba ma zwolennikow takze wsrod górnikow. W kazdym wypadku nalezy szukac najlogiczniejszego rozwiazania, a podejrzenie o spisek przed wyborami wydaje mi sie najlogiczniejszy. Mysle, ze mozna wykryc prawde - przez badania wykrywaczem klamstwa osob, ktorym taki wypadek byl na reke.
Co do Texe Marsa to wysluchalem z nim kilku wywiadow, uwazam, ze jego opinie sa ciekawe. Jest malo reklamowany w polonijnej prasie dlatego zamiescilem ten link (prosze zauwazyc, ze jest to tylko link). Jesli ma Pan jakies ine ciekawe propozycje ksiazek po polsku to bardzo chetnie je zareklamuje.
Na temat wydawnictwa ZNAK niewiele wiem, a to bylo publikowane jest zwiazane jedynie z wydaniem ksiazki ksiedza Zaleskiego. Pan Majdzik mysle, ze tez wie co mówi - wskazuje na to jego poswiecenie dla Polski, ktorego moge sie zalozyc, Pan nie przezyl - kilkanascie glodowek, w tym jedna 51-dniowa.
Listy "Zydów polskich" nie publikuje gdyz podobnie jak Pan uwazam to za prowokacje, wiec niech mi Pan tego nie zarzuca. Zreszta fakt, ze ktos jest Zydem o czlowieku zle nie swiadczy, jak swiadcza piekne przyklady z polskiej historii.
Z imiennym skladem jest latwiej - Monitor Polski to moja prywatna amerykanska strona. Kilka osob ze mna wspolpracuje w formie podsylania tekstow. Zawsze sa podpisani imieniem i nazwiskiem. W niektorych przypadkach sa to pseudonimy.
To, ze czasami sie podpisuje M.P. wynika z tego, ze juz wiele razy podpisywalem sie na mojej stronie. Marek Podlecki
P.S. Panska opinie pozwolilem sobie zamiescic na Monitorze.
|
|
24 listopad 2006
|
|
mik4
|
|
|
|
"Pół chłopa i Europa"
grudzień 6, 2002
zaprasza.net
|
Uczciwość nie popłaca
czerwiec 12, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Kolejny głos w sprawie 1968 roku
Ucieczka stalinowskich zbrodniarzy
maj 22, 2003
PAP
|
Exit From Iraq Should Be Through Iran
maj 31, 2007
William E. Odom
|
Bzdety :
"zderzenie cywilizacji"
luty 6, 2003
PAP
|
Pedofile
wrzesień 12, 2004
Sobczak i Szpak
|
Świeczka diablu będzie palic sie dłużej
kwiecień 17, 2003
przesłała Elżbieta
|
Nowy Minister Obrony USA i Fakty Dokonane?
grudzień 17, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nie w naszym imieniu
marzec 24, 2003
zaprasza.net
|
Rusza produkcja Astry II w ramach umowy offsetowej
październik 1, 2003
|
¬ródła upadku Rzeczypospolitej Szlacheckiej
styczeń 22, 2009
Andrzej Krajewski
|
POLSKA - UNIA 8
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
Afera na naszych oczach. "Prywatyzacja" PZU
grudzień 31, 2002
Adam Zieliński
|
W Trzeciej RP opłaca się być bandytą
styczeń 22, 2004
IAR
|
Zamach Stanu w Polsce
wrzesień 27, 2006
mik4
|
Słuchacze Radia Maryja modlą się za Sowińską
marzec 13, 2008
PAP
|
Zajączek z USA
czerwiec 21, 2006
Andrzej Kumor
|
Energofaszyzm, Czyli Zniewolenie Amerykanów?
marzec 4, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wojna o ropę
marzec 22, 2003
Adam Bieniek
|
Armia izraelska zburzyła kwaterę Arafata
wrzesień 21, 2002
AFP
|
więcej -> |
|