ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia 
Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
więcej ->

 
 

Żydzi nie są narodem wybranym

Albert Einstein: Żydzi nie są narodem wybranym
» Albert Einstein: Żydzi nie są narodem wybranym Zamknij X

Albert Einstein, choć z pochodzenia Żyd, wcale nie uważał swego narodu za wybranego przez Boga. W nieznanym dotąd liście, który w tym tygodniu trafi na aukcję w Londynie, pisał, że "Żydzi, do których należę, wcale nie są różni od reszty ludzkości. Nie widzę w nich nic wybranego".

czytaj dalej...REKLAMA
Genialny fizyk w liście, do którego dotarli dziennikarze brytyjskiego "Guardiana", skierowanym do filozofa Erica Gutkinda, pisał też: "Słowo to dla mnie produkt ludzkich słabości, a Biblia to kolekcja prymitywnych, dziecinnych opowieści. Sama religia to dla mnie wcielenie najbardziej dziecinnych przesądów".

Do tego Einstein nie zostawia nawet suchej nitki na swych współbraciach. "Żydzi nie są lepsi od innych. Jedyne, czym mogą się wyró?niać, to brak moralnej zgnilizny, ale to tylko przez to, że nigdy nie byli światową potęgą" - grzmiał.

List fizyka do filozofa trafi na aukcję w Londynie. Pracownicy domu aukcyjnego twierdzą, że jest on warty około ośmiu tysięcy funtów. Do tej pory pismo nie było znane biografom Einsteina. Jednak naukowcy twierdzą, że list pisany ręcznie po niemiecku jest prawdziwy.
14 maj 2008

 

  

Archiwum

Fiasko systemu obrony anty-balistycznej?
sierpień 29, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Nie znośne błędy...
grudzień 19, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia www.mirnal.neostrada.
Siódma klasa
marzec 19, 2007
Artur Łoboda
Piłkarski Totek SUPERTOTO dużo korzystniejszy niż Duży Lotek!!!
listopad 1, 2007
ALEKS
Głupi Jaś
październik 6, 2003
Marek Ludwikiewicz
Ptaki Niezwyciężone
sierpień 16, 2004
Rozmawiał Paweł Kubiak
Bezrobocie
styczeń 2, 2009
Dariusz Kosiur
Media
listopad 29, 2003
Nasz Dziennik
Are Gullible Americans really “blessed by God”?
wrzesień 10, 2006
Marek Glogoczowski
W Brazylii eliminują czasownik od słowa "Żyd"
styczeń 4, 2007
bibula- pismo niezależne
Mossad Has Murdered 530 Iraqi Scientists, Academics
maj 15, 2006
Wesołych Świąt
kwiecień 19, 2003
Jak się zostaje członkiem Komisji Trójstronnej?
(Tajna władza Świata)

listopad 19, 2005
www.naszdziennik.pl
W 2009 Ukraina "zagospodaruje" gaz przesyłany dla Europy...
grudzień 31, 2008
tłumacz
Posłanka LPR "Idiotką Roku"
styczeń 5, 2008
INTERIA.PL/PAP
Syndrom Olewnika
styczeń 26, 2009
Witold Filipowicz
Prostacy 1
luty 26, 2005
"Czyszczenie" parlamentu
lipiec 14, 2004
PAP
Instytut Prowokacji Narodowej
maj 22, 2005
Wojciech Kozlowski
Projekt Nowego Amerykańskiego Stulecia - R.I.P.
lipiec 2, 2006
Jim Lobe
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media