ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

FDA znalazła „sygnał bezpieczeństwa” w postaci napadów padaczkowych u dzieci w wieku 2–5 lat po szczepionkach mRNA przeciwko Covid-19 
31 październik 2023      John-Michael Dumais
Deklaracja IV – Przywróć integralność naukową 
15 maj 2022     
Ludobójstwo w formie covid-19 
1 czerwiec 2020     
Anna Martynowska: “Izby Lekarskie w Polsce to zorganizowane grupy przestępcze?!” 
29 grudzień 2022     
Dlaczego Polaków nie cieszy "Oskar" dla filmu "Ida"? 
25 luty 2015      Artur Łoboda
BBC III Film „Za Zamkniętymi Drzwiami” – „Polacy Zdradzonymi Bohaterami” 
25 maj 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Dlaczego tak wiele osób kwestionuje skuteczność szczepionek? 
9 listopad 2025     
Dlaczego trzeba zastąpić PiS? 
23 czerwiec 2016      Artur Łoboda
Kodeks norymberski 
22 sierpień 2020     
World Highwayman Organization - w skrócie WHO 
10 wrzesień 2020      Artur Łoboda
Katalonia 
14 luty 2021     
Czy gangster Majchrowski dalej będzie rządził Krakowem? 
19 październik 2018      Artur Łoboda
Dziennik pisarza Karola Zielińskiego z Krakowa (23.09.2011) 
14 listopad 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Głosy oporu (przeciw terrorowi koronawirusa) 
6 wrzesień 2020     
bardzo pouczająca rozmowa polskiego inżyniera ze szwedzkim biochemikiem 
3 styczeń 2021     
"Wiara" w kowida 
18 styczeń 2022     
Frajerzy pozostaną nimi zawsze 
26 kwiecień 2022     
Żeby Polska była Polską (2) 
8 lipiec 2015      Artur Łoboda
Polityczna antykultura przeciwko społeczeństwu 
25 styczeń 2014      Artur Łoboda
Termin „Holocaust” powinien być używany przez tych, którzy go przeżyli, a nie przez tych, którzy go zadali. Każda grupa może stać się sprawcą. 
27 październik 2024     

 
 

Szczepienia COVID zwiększają ryzyko udaru o 11 361 procent

 
Jak pokazują rządowe dane , „szczepienie” na koronawirusa z Wuhan (COVID-19) to świetny sposób na znaczne zwiększenie ryzyka wystąpienia udaru mózgu .
 
Dane z Systemu Zgłaszania Zdarzeń Niepożądanych (VAERS) rządu Stanów Zjednoczonych pokazują, że osoba ukłuta jest około 115 razy bardziej narażona na udar mózgu w porównaniu z osobą, która nie została szczepiona.
 
Przyjęcie  jednego lub dwóch zastrzyków Fauci Flu zwiększa ryzyko udaru mózgu o 11361 procent, teraz już to wiemy – czy naprawdę warto ?
 
Między grudniem 2020 r. a 11 lutego 2022 r. zarejestrowano 4532 przypadki udaru związanego z szczepieniem. 
Należy pamiętać, że VAERS rejestruje tylko około jeden procent wszystkich reakcji poszczepiennych (CDC zostało również przyłapane na usuwaniu raportów o zdarzeniach niepożądanych z VAERS ).
 
Dla porównania, liczba udarów, które wystąpiły w wyniku zastrzyków na grypę w latach 2008-2020, w przedziale od 12 do 13 lat, wynosi zaledwie 122.
 
„Biorąc te liczby za dobrą monetę, można założyć, że zastrzyki z Covid-19 okazały się 37 razy bardziej szkodliwe na udar mózgu niż szczepionki przeciw grypie”, donosi Daily Exposé (Wielka Brytania).
 
„Jednak jeśli złożysz to twierdzenie, prawdopodobnie zostaniesz poinformowany, że jest to normalne, ponieważ znacznie więcej osób otrzymało zastrzyk Covid-19 - niż przeciw grypie. 
Niestety, oba te twierdzenia są błędne.
 
Jeśli chodzi o szczepionki, to zastrzyki z COVID są wyjątkowo szkodliwe dla serca
 
Prawda jest taka, że ​​w ciągu ostatniej dekady w ciała ludzi wstrzyknięto znacznie więcej zastrzyków przeciw grypie niż zastrzyków Wuhan Flu. 
Mimo to liczba uszkodzeń w porównaniu nie jest wyzwaniem.
 
„W sumie między sezonem grypowym 08/09 a sezonem grypowym 19/20 w USA podano łącznie 1 720 400 000 (1 7204 miliardów) dawek szczepionki przeciw grypie”, wyjaśnia Exposé .
 
„Podczas gdy od rozpoczęcia kampanii szczepień przeciwko Covid-19 do 11 lutego 22 w USA podano łącznie 557 637 223 (557,6 miliona) dawek szczepionki przeciwko Covid-19”.
 
Ze względu na „białka kolczaste” (a może to naprawdę jad zwierzęcy ?), zastrzyki z COVID wydają się być znacznie bardziej śmiercionośne pod względem wywoływania uszkodzeń sercowo-naczyniowych.
 
W ciągu nieco ponad roku niezliczone tysiące „w pełni zaszczepionych” osób doznało udarów, zapalenia mięśnia sercowego, zapalenia osierdzia lub wielu innych problemów związanych z sercem związanych ze szczepieniami.
 
Z drugiej strony, problemy z sercem związane ze szczepionkami przeciw grypie są niezwykle rzadkie. 
Mimo że w ciągu ostatnich 13 lat podano ponad trzykrotnie więcej szczepionek przeciw grypie w porównaniu do zastrzyków z nosicielki od końca 2020 r., problemy sercowo-naczyniowe związane z tymi ostatnimi są poza schematami.
 
„Sama surowe liczby pokazują, że w ciągu 14 miesięcy odnotowano 37 razy więcej zgłoszeń o zdarzeniach niepożądanych związanych ze szczepionkami Covid-19, które spowodowały udar, niż w przypadku szczepionek przeciw grypie w ciągu 13 lat” – ujawnia Exposé .
 
„Ale kiedy faktycznie przeliczymy wskaźnik udarów mózgu na liczbę podanych dawek, okazuje się, że szczepionki przeciw Covid-19 okazały się jeszcze bardziej szkodliwe, niż się początkowo wydaje”.
 
W latach 2008-2020 liczba zgłoszeń zdarzeń niepożądanych od szczepionek przeciw grypie skutkujących udarem równa się jednemu udarowi na 14 101 639 podanych dawek. 
W przypadku wstrzyknięć COVID przy tych samych parametrach jest to jeden udar na 121 340 podanych dawek.
 
„Liczby te całkowicie demaskują wszelkie oświadczenia władz, że zastrzyki Covid-19 są całkowicie bezpieczne, podobnie jak oficjalne dane rządu Wielkiej Brytanii niszczą wszelkie oświadczenia władz, że zastrzyki Covid-19 są niezwykle skuteczne” – podsumowuje Exposé .
 
W sekcji komentarzy ktoś dodał, że jest to przerażające i że niektórzy widzą prawdę z pierwszej ręki w wynikach zdrowotnych swoich zakłutych przyjaciół i członków rodziny.
 
 
Źródła obejmują:
DailyExpose.uk
NaturalNews.com
NaturalNews.com
 

Źródło:
https://vaccinedamage.news/2022-05-03-covid-jabs-increase-stroke-risk-11361percent.html
8 maj 2022

Ethan Huff 

  

Komentarze

  

Archiwum

Po co lustracja?
sierpień 9, 2008
jobstalker
Nowe idzie, stare "jedzie"...
wrzesień 28, 2005
Poszkodowani pacjenci a pakt stabilizacyjny
luty 5, 2006
Adam Sandauer, przewodniczący Stowarzyszenia
Polska
sierpień 21, 2003
przesłała Elżbieta
Dlaczego media podtrzymują zawiść?
styczeń 1, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Włoski rząd zabrania negowania holokaustu
styczeń 27, 2007
bibula- pismo niezależne
Prawdziwa mafia
sierpień 9, 2006
Sylwester Lstkowski, Wojciech Sumliski
Monitor Polski i przeniesiony list z odpowiedzia
listopad 24, 2006
mik4
Nacjonalizm,Faszyzm!
listopad 27, 2006
mik4
WŁOSKIE "obozy koncentracyjne" zapraszają POLAKÓW
wrzesień 13, 2006
tatar
Przed zatrzymaną rewolucją
listopad 11, 2007
Marek Olżyński
Czy Polak musi stać się "europejczykiem" ?
sierpień 20, 2003
Ojczyzna.pl
Konstytucja
wrzesień 20, 2002
Kradzież w świetle "prawa" : wynagrodzenia zarządzających NFI wyższe niż zyski
bruk ulicy
No więc wybierajcie
listopad 11, 2006
Stańczyk
Busz aresztowany w Kanadzie za przestepstwa wojenne.
grudzień 6, 2004
Antek
Lepper ma zapłacić za prawdę
styczeń 7, 2003
IAR
Podwójne święto, podwójna radość
listopad 12, 2005
Marek Olżyński
TRZECIA DROGA: nazistowska agentura czy neofici lewicy?
grudzień 13, 2002
http://republika.pl/adnikiel/socjobiologia.html
Odpowied? na pytania, których nie postawiono
listopad 30, 2005
in teria.pl
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media