ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia 
Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. 
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Bankructwo Ukrainy 
 
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
więcej ->

 
 

"Pełzający przewrót"



"Pełzającym przewrotem" nazwał dziś Aleksander Kwaśniewski nieodpowiedzialne jego zdaniem działania, do jakich doszło w piątek w Sejmie w związku z głosowaniem nad wotum zaufania dla rządu.

Prezydent powiedział, że coraz częściej ma wrażenie, że na początku XXI wieku, a szczególnie po wejściu do UE, w Polsce "ścierają się ze sobą dwie koncepcje, można powiedzieć - walczą ze sobą dwie Polski".

Pierwszą Kwaśniewski nazwał "Polską pracy, odpowiedzialności, umiejętności wykorzystania istniejących szans, wpisywania się w gospodarkę rynkową".

- A z drugiej strony mamy tę Polskę nieodpowiedzialności i tego, co obserwowaliśmy w piątek w wykonaniu polskiej opozycji w polskim parlamencie. Polskę, gdzie nie liczy się nic, tylko własny interes, gdzie można destabilizować kraj, gdzie można wręcz proponować pełzający przewrót tylko po to, żeby wyszło na nasze, żebyśmy mogli wreszcie być przy władzy - powiedział prezydent.

Jak dodał, to jest spór, który "ta pierwsza Polska musi wygrać, niezależnie od tego, że nie znajdzie się na pierwszych stronach gazet".

Jest wotum dla rządu

Przypomnijmy, że w czasie piątkowego głosowania w Sejmie nad wotum zaufania dla rządu premiera Marka Belki opozycja zażądała m.in. odroczenia obrad i odtajnienia notatek dotyczących spotkania Jana Kulczyka z rosyjskim agentem Władimirem Ałganowem oraz wyjaśnienia roli prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego w tej sprawie. Informacje o treści tych notatek pojawiły się w kontekście prac sejmowej komisji śledczej ds. PKN Orlen.
(PAP)

Wyjaśnienie dla młodzieży
W latach 80. naszą walkę o wolność polityczną nazywano "pełzającą kontrrewolucją" a ludzi poświęcających swe życie dla Polski - warchołami.
Robił to między innymi towarzysz Aleksander Kwaśniewski - młody bojówkarz partyjny.
Skoro po dwudziestu latach powrócił do komunistycznego stylu wypowiedzi należy uznać, że po regresie z początku lat 90. komuna odzyskała swoją pozycję. Również w osobie Marka Belki - dawnego aparatczyka.
Ustrój totalitarny ma to do siebie, że społeczeństwo zostaje ubezwłasnowolnione.
Obecnie, ponad 80% społeczeństwa jest przeciwko prowadzonej polityce, a rząd "robi swoje" nie licząc się zupełnie z nikim i niczym.
Pogarda do demokracji, pogarda dla praw społeczeństwa realizowana przez funkcjonariuszy pałacu prezydenckiego.
(zaprasza.net)
18 październik 2004

 

  

Archiwum

Twardziele - SOBCZAK i SZPAK
listopad 26, 2002
SOBCZAK i SZPAK http://www.angora.pl/
Trzynastki dla sfery bezproduktywnej
luty 26, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Poprawność polityczna wedle posłanki PiS - Szczypińskiej
styczeń 7, 2009
Artur Łoboda
Za zwierzaka można iść do więzienia
marzec 4, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Waszyngton pod kontrolą lobby Izraela?
wrzesień 4, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Gwiazdy Baletu Teatru Bolszoj w Polsce
styczeń 8, 2004
Makroconcert Sp. z o.o.
Szwajcaria blokuje kolejne konta w "aferze sprzętowej"
sierpień 2, 2004
TAK w Rumunii, a JAK w Polsce?
czerwiec 6, 2007
z Prawica.net
Lichwiarski Kapitalizm
wrzesień 1, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
NIE "tarczy antyrakietowej" - demo niedziela
styczeń 27, 2007
Inicjatywa "Stop Wojnie"
To boli
styczeń 10, 2003
Artur Łoboda
KTO UCHYLI WYDAWANE PRZEZ "SOLIDARNOŚĆ" WYROKI ŚMIERCI CYWILNEJ NA POLSKICH PATRIOTÓW ?
luty 13, 2003
Leszek Skonka
Prokurator na żądanie
listopad 15, 2002
IGOR T. MIECIK
Harpagoni, na start!
kwiecień 14, 2008
Marek Jastrząb
Fundacja Sorosa dyskryminowana w Rosji
lipiec 30, 2002
PAP
Kamienice już nie nasze
maj 7, 2005
Iwona Kamieńska
"Głupia historia" - list czytelnika pisma Culture Wars w sprawie artykułu prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego
luty 23, 2007
bibula- pismo niezależne
Kwaśniewski: wam młodym dedykujemy naszą pracę
maj 16, 2005
PAP
Polscy dziennikarze potraktowani jak przestępcy
listopad 18, 2003
www.onet.pl
Kolejna rocznica martyrologii
Piłsudski-Wyspiański
Wspomnienie na tle osobistych przeżyć

listopad 29, 2002
Bolesław Raczyński
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media