|
| Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r |
|
| "Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. |
|
| LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw |
|
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji. |
|
| Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek |
|
| |
|
| Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki |
|
| Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J |
|
| Przemoc seksualna wobec dzieci |
|
| Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy |
|
| Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid |
|
| Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie |
|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
|
| Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku |
|
| |
|
| To tylko... / It's just... |
|
| Jak Nas wganiają w kajdany |
|
| Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej. |
|
| Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” |
|
| Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? |
|
| Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. |
|
| Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka? |
|
| |
|
| Atak pistapo w Gdańsku |
|
| Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r. |
|
| Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? |
|
| Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? |
|
| Polscy "nacjonaliści" o żydach |
|
| Po prostu zobaczcie |
|
| Skazany za pestki moreli, B17 |
|
| Faszyzm w barwach demokracji |
|
| We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… |
|
| Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię |
|
| CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA? |
|
| nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… |
|
| PiStapo atakuje rodziny |
|
| Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje. |
|
| Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec |
|
| |
więcej -> |
|
Wyzysk Przez "Korporacje" Zagrożony w Ameryce Łacinskiej?
|
|

Ojciec Swiety Jan Pawel II modlil sie o solidarnosc miedzyludzka, ktora by umozliwila pohamowanie chciwosci i przekazywanie postepu w celu wyprowadzenia mas ludzkich z nedzy na swiecie. Wypowiadal sie On przeciwko gospodarce rabunkowej, w ktorej korporacje miedzynarodowe, daja okazje swoim szefom pobierac wielo milionowe zarobki, nieraz tysiac razy wieksze, niz przecietne zarobki roczne pracownikow ich firm. Nazywal On to zjawisko „ludozerczym kapitalizmem.” W 2004 roku laureat nagrody Nobla, Adolfo Perez Esquivel krytykowal „ludozerczy kapitalizm” narzucany przez USA za pomoca „ekonomicznego terroryzmu,” ktory corocznie powoduje wiecej zgonow na swiecie niz dzialania wojenne („Shared Memory,” Forum Barcelona 2004).
W perspektywie obecnej pacyfikacji Iraku i zagrozenia Iranu i Syrii, nalezy pamietac, ze Saddam Hussein sciagnal na siebie gniew Zydow i calej globalnej maszyny wyzysku, poniewaz nie dal obcym „sprywatyzowac” pola ropy naftowej w Iraku i jednoczesnie dawal on zapomoge 25,000 dolarow kazdej rodzinie, ktorej syn lub corka, dokonala ataku somobojczego, przeciwko izraelskiej okupacji Palestyny. Poczatkowo Hussein zdobyl wladze z pomoca sluzb specjalnych USA. Wkrotce potem zostal uzbrojony w amerykanska i niemiecka tak chemiczna jak i biologiczna bron masowego razenia, w celu zaatakowania Iranu. Hussein prowadzil ten atak wedlug, wskazowek takich ludzi jak Donald Rumsveld, obecny minister obrony USA.
W obronie monopolu nuklearnego Izraela na Bliskim Wschodzie, neokonserwtysci-sjonisci rzadzacy w Waszyngtonie, planowali zmiany rezymow w panstwach sasiednich, zeby ustalic hegemonie Izraela „od Nilu do Eufratu,” jako wazna czesc globalnego imperium „korpokracji” (wladzy miedzynarodowych korporacji). Podstawowym celem tego globalnego imperium, jest kontrola mineralnych zasobow swiata, zwlaszcza plynnego paliwa. W Iraku, blizszym niz Rumsveld, „doradca” Husseina, byl Jewgeni Primakow, ktoremu udalo sie zadluzyc Irak na rzecz Moskwy i zrobic na Hussein’ie zypelnie mylne wrazenie, ze Moskwa moze byc przeciwwaga Waszyngtonu.
Standartowy schemat kontroli globalnej „korpokracji” sterowanej przez finansiere zydowska, w tradycji talmudu, czyli bezwzglednego wyzysku nie-Zydow, opisanego przez Izraela Shamir’a, polega na osobistym przekupstwie „silnego prezydenta,” ktory przyjmuje do splacania dlug, ponad sily ekonomiczne swego zadluzanego kraju. Pieniadze pozyczone pozostaja za granica i maja pokrywac koszty na budowe drog, tam na rzekach, etc, przez korporacje USA, wedlug dyktowanych cen. Jednoczesnie zadluzony kraj „zgodza sie” na „prywatyzaje” swoich zasobow mineralnych.
Walka o kontrole, drugich z rzedu, najwiekszych pol ropy naftowej na swiecie, znajdujacych sie w Iraku, nie udala sie, ani droga osobistego przekupstwa Hussein’a, ani za pomoca staran usmiercenia go przez zamachy skrytobojcow. Wowczas zostala przeciwko Irakowi dwukrotnie uruchomiona amerykanska maszyna wojenna. Po pierwszym najezdzie Hussein, pertraktowal, ale znowu nie poddal sie, mimo sankcji i naciskow globalnego imperium. Wtedy ponownie uzyto przeciwko Hussein’owi sily zbrojne USA, ktore tym razem ugrzezly w przewlekla pacyfikacje Iraku, co ma zabezpieczac ekspansje Izraela, przez zastraszanie jego wrogow. Dzieje sie to jednakj kosztem powaznego zmniejszenia rezerw wojskowych USA, ktore zwykle sa gotowe do stosowania naciskow na panstwa we wszystkich czesciach swiata.
Tak wiec jednym ze skutkow, walki o kontrole pol naftowych Iraku i ustalanie hegemonii Izraela, posiadajacego monopol nuklerany na Bliskim Wschodzie, jest brak rezerw wojskowych USA, zeby narzucac za pomoca amerykanskiej maszyny wojennej, panstwom Ameryki Lacinskiej, kontrole bezwzglednego wyzysku ich zasobow naturalnych w formie „wolnego handlu,” na zasadzie dyktowanych cen, w ramach globalnego imperium, sterowanego wedlug tradycji talmudu.
W Ameryce Lacinskiej niemilosiernie eksploatownej od pokolen pod silna reka przekupnych rzadow, teraz nastepuje protest przciwko bezwzglednemu wyzyskowi, ktory to protest nie ma czym zdlawic, wtedy kiedy sily USA sa zajete pacyfikacja Iraku i gotuja sie do ataku na Syrie i Iran. Nedza mas w najbardziej wyzyskiwanych ludzi w krajach Lacinskich przejawia sie tym, ze spada u nich dochod na glowe mieszkanca od 1980go roku, mimo postepu technicznego na swiecie.
Skutkiem tego stanu rzeczy w Ameryce Lacinskiej wybierani sa na prezydentow ludzie z ludu, ktorzy sa przeciwni zadluzaniu ich panstw i uwazaja ze dochody z ich zasobow mineralnych, powinny byc uzyte w celu poprawy ekonomicznej ich wlasnej ludnosci, jak to czyni po swojemu Hugo Chavez w Wenezueli i Evo Morales w Boliwii, oraz prawdopodobnie Ollanta Humala w Peru, jak tez obecni prezydenci Argentyny, Chile, Brazylji i Uruguaju. Ludziom tym grozi smierc przez skrytobojcow nasylanych na nich przez USA, na korzysc miedzynarodowych korporacji, zeby podporzadkowac ich. Prowokatorzy ekonomiczni dzialajacy z ramiemia USA, chca zeby po przyjeciu przez tych politykow wielkiej lapowki, podpisywali oni kontrakty na kolosalne i beznadziejne zadluzenie ich krajow jak i na „sprywatyzowanie” miejscowych zasobow mineralnych.
Peru, na przyklad, w roku 1919 bylo zmuszone, oddac zupelnie za darmo obcym, korporacjom eksploatacje petroleum w okregu Tallara (ponad 1000 km. kw.), ktory zawiera okolo 80% produkcji ropy naftowej tego kraju. Stopniowo firmy te przekazaly eksploatacje peruwianskiej ropy, firmie Standard Oil Co. of New Jersey nalezacej do rodziny Rockfeller’ow („Robber Barons” „Zbrodniczych Arystokractow”). Firma ta po 50 latach eksploatacji, w1968 roku, zostala upanstwowiona i zaskarzona o 690 milionow dolarow odszkodowania za grabiez majatku narodowego Peru.
Obecnie wysokie ceny plynnego paliwa moga sie podwoic w wypadku ataku USA i Izraela na Iran i Syrie. Mimo tego, nawet jezeli w Meksyku wygra Andres Manuel Lopez Obrador to kraj ten pozostanie wcielony do gospodarki USA. Natomiast w takim wypadku wzmocni sie pozycja Wenezueli, pod rzadami bylego spadochroniarza, Hugo Chaveza. Jezeli ostatecznie wygra wybory prezydenckie w Peru Ollanta Humala, to przylaczy sie on do solidarnosci przeciwko globalnemu imperium. Wowczas oporne panstwa Ameryki Lacinskiej przeciwne „ludozerczemu kapitalizmowi” skladalyby sie z Argentyny, Boliwii, Brazylii, Chile, Kuby, Peru, Uruguaju i Wenezueli. W miare jak Ameryka Lacinska wyzwala sie ze szponow kopokracji USA, teraz zagrozone sa eksploatacja w stylu „banana republik” kraje, ktore byly do niedawna zdominowane przez Sowiety. Nasuwa sie pytanie czy wyzysk „korporacji” USA, dzis zagrozony w Ameryce Lacinskiej, przeniesie sie do Europy srodkowo wschodniej?
www.pogonowski.com |
|
17 styczeń 2006
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Skutki klęski USA w Iraku
maj 21, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Ciekawy film o " wojakach" w Iraku
styczeń 19, 2007
marduk
|
Osobisty dramat Donalda Tuska
wrzesień 2, 2007
tłumacz
|
Czekiści w natarciu
lipiec 14, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Sami się o to prosiliście
grudzień 17, 2002
Artur Łoboda
|
Islam w Rozterce
listopad 30, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Prawdziwe "zawracanie kijem Wisły"
Proces pułkownika Ryszarda Chwastka
grudzień 6, 2002
Lech Michałowski
|
Goebels Roku 2005
listopad 5, 2005
zaprasza.net
|
W jakim towarzystwie się obraca "Prezydent"
czerwiec 2, 2004
|
Problem gotowanego królika
marzec 20, 2005
Andrzej Kumor
|
Łowicz - honorowe obywatelstwo Bolesława Bieruta i Michała Roli-Żymierskiego.
styczeń 6, 2008
mwk
|
Apel Barbary Giertych o konstytucyjną ochronę życia dzieci nienarodzonych!
marzec 9, 2007
(-) Barbara Maria Giertych
|
LPR tylko dla Polaków
listopad 10, 2004
|
Paragraf, nie dla każdego.
czerwiec 2, 2008
.
|
Kraków: działacze NOP aresztowani za działalność antyizraelską
styczeń 9, 2007
nop
|
Setki Wię?niów w Nielegalnych Więzieniach pod Władzą USA
styczeń 14, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wybór bieżącej prasy rosyjskiej
luty 19, 2007
tłumacz
|
Czas na recesję w USA
sierpień 8, 2005
|
2009.03.03. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
marzec 3, 2009
tłumacz
|
Krytyka
wrzesień 29, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|