|
Przypomnienie ku przestrodze
|
|
Z perspektywy 25 lat wydaje się nieprawdopodobne, że Polacy pozwolili zdemontować Własne Państwo: oddać w obce ręce najważniejsze składniki majątku narodowego, zlikwidować przemysł ciężki, wyprzedać polską ziemię, by z powodu nędzy - miliony Polaków spakowało się i opuściło własna Ojczyznę.
Aby to wszystko się wydarzyło - nie wystarczyły działania zdradzieckich polityków.
Nie wystarczył autorytet pseudointelektualistów i postkomunistycznych artystów, którzy dzisiaj jawnie wypowiadają się przeciwko Narodowi Polskiemu - w imię synekur.
Przeciwko Narodowi Polskiemu wyciągnięto wszystkie - możliwe narzędzia destrukcji, ale zabójczym okazał się tylko jeden.
To zdrada środowisk Kościoła Katolickiego.
Nie chodzi tylko o hierarchię kościelną - bo wielu księży było szantażowanych za swoją agenturalną przeszłość i potulnie wykonywali polecenia mocodawców.
Kiedy znowu Kościół Katolicki zacznie wykazywać niepokojące objawy ingerencji w politykę - pamiętajcie Pastwo o tym ostrzeżeniu.
|
|
3 styczeń 2016
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Wszyskie organizacje sa przesiakniete globalistycznymi wtyczkami gdzie globalisci, jak mawia znakomity Stanislaw Michalkiewicz "sypia zlotem" na lewo i prawo w imie im tylko znanej wersji i promowanej demokracji.
Ostatni najwyzsi namiestnicy kosciola katolickiego maja sporo na sumieniu, co nawet ich zdradliwe oczy nie moga (mogly) ukryc.
Wydaje mi sie ze przebudzenie narodow nastepuje w przyspieszonym tempie, a to zwiastuje kolejna wojne, jako ze "globalisci" nie pozwola na samodzielne myslenie, a tym bardziej dzialanie ludow nie zgadzajacych sie z jedyna i promowana doktryna "demokracji".
Oczy zdemoralizowanej UE sa teraz zwrocaone na Polske. |
|
2016-01-03
TellTheTruth
|
 |
|
|
Max Kolonko:
https://www.youtube.com/watch?v=NqvwHQnCG18 |
|
2016-01-03
TellTheTruth
|
|
|
|
Domagają się wyniesienia Stalina na ołtarze
listopad 27, 2008
PAP
|
Ryszard Krauze przebywa w Szwajcarii
wrzesień 17, 2007
|
Odchylenie prawicowo-nacjonalistyczne
wrzesień 24, 2007
Gregory Akko
|
"Bioferm" w wersji francuskiej
luty 7, 2009
PAP
|
Błędy w kultowym słowniku!
maj 10, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Alei/Alej
czerwiec 11, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Idea nacjonalizmu na tle idei olimpizmu
sierpień 24, 2008
Paweł Ziemiński
|
Ran HaCofen i zbrodniczy Ehud Barak
grudzień 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Dynamicznie o Krakowie
listopad 16, 2004
|
W białych rękawiczkach
listopad 27, 2002
Adam Zieliński
|
Rozterki konserwatysty amerykańskiego
styczeń 10, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Artykuł na zamówienie - Interia odsłania oblicze
listopad 9, 2004
|
Marek G's ravings on Belarus and Ilya Ehrenburg "Cracow/Lvov's Plot"
lipiec 18, 2005
Marek Głogoczowski
|
ANTYSEMITYZM (fragment bajki politycznej)
luty 17, 2008
Marek Jastrząb
|
Demokracja made in Poland
sierpień 31, 2007
Colas Bregnon
|
Kryzys państwa
sierpień 9, 2003
Mieczysław Ryba
|
Młodym ku przestrodze
maj 22, 2005
przesłała Elzbieta
|
Polska Kwaśniewskiego czy Rydzyka?
październik 21, 2005
PAP
|
Premier: Nie idę na wojnę z mediami, ale...
marzec 8, 2007
¬ródło informacji: PAP/INTERIA.PL
|
Gdzie się podziały pieniądze z Planu Paulsona
styczeń 12, 2009
|
|
|