ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

2009.05.10. Serwis wiadomości bez cenzury ze świata 
11 maj 2009      tłumacz
Zawiadomienie o prawdopodobnym dokonaniu morderstwa na Januszu Sanockim 
14 grudzień 2020     
Łukaszenko: „Psychoza korony zniszczyła Europę. Mafia miliarderów w branży technologicznej i farmaceutycznej nie zrezygnuje z bilionowych zysków” 
1 luty 2022      Jane E. & John C
Dziwna śmierć autora "Niebezpiecznych tematów" dr Dariusza Ratajczaka 
16 czerwiec 2010      MG
Współudział w zbrodniach Izraela 
23 maj 2024      Artur Łoboda
Dziennik pisarza Karola Zielińskiego z Krakowa (15.08.2011) 
1 listopad 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Malezyjski problem, czy problem całego świata ? 
29 grudzień 2014      www.polskawalczaca.com
Szczepionki wywołują choroby, którym mają „zapobiegać” 
19 październik 2020      hens
Zakaz używania samochód spalinowych, a prawdziwa ekologia 
24 luty 2023     
Więcej luzu Rodacy 
13 styczeń 2016      Artur Łoboda
Czym jest globalne partnerstwo publiczno-prywatne  
5 listopad 2023     
Czy masoni rządzą Polską i nas niszczą?  
29 sierpień 2012      Artur Łoboda
Mdli mnie, gdy myślę o tym Papieżu 
19 marzec 2012      Artur Łoboda
Żydowski "wyrzutek" ostrzega Amerykę: Benjamin Friedman mówi o syjonizmie  
9 grudzień 2013     
I znowu pogrom... 
14 kwiecień 2021      Artur Łoboda
Nikt tego nie pisał 
26 sierpień 2024     
Antypolonizm. Rozmowy o nienawiści wobec Polaków 
4 marzec 2014      www.polskawalczaca.com
Przecieranie oczu przed PiS 
7 październik 2016     
SCT w Krakowie można zlikwidować w ciągu kilku miesięcy 
12 maj 2026     
Do pasterzy ducha 
15 maj 2011      Artur Łoboda

 
 

Promieniowanie bezprzewodowe z urządzeń mobilnych powodujące PRAWDZIWĄ SZKODĘ dla ludzi

 
Peter Sullivan, człowiek z Doliny Krzemowej, ma misję, aby pomóc społeczeństwu zrozumieć, w jaki sposób urządzenia mobilne wyrządzają im prawdziwe szkody .
 
Sullivan, fan technologii, stara się ich unikać tak bardzo, jak tylko może. 
Po ukończeniu studiów podyplomowych na Uniwersytecie Stanforda pracował jako projektant oprogramowania wraz z ludźmi, którzy mieli projektować urządzenia, które teraz kształtują świat bezprzewodowy.
 
Sullivan jest jednym z pierwszych użytkowników technologii bezprzewodowej, ale zachorował przez nią - na długo zanim ludzie zorientowali się, że to możliwe. 
Ma teraz elektrowrażliwość, która jest spowodowana narażeniem na promieniowanie bezprzewodowe.
 
Podczas gdy rządowi regulatorzy i przemysł telekomunikacyjny twierdzą, że poziom promieniowania płynącego z jego telefonu jest bezpieczny, Sullivan rozmawiał z kilkoma czołowymi naukowcami, którzy znaleźli mocne dowody wskazujące na coś przeciwnego.
 
W 2017 r. Sullivan wyprodukował również pouczający dokument, który pokazuje taktyki manipulacji stosowane przez branżę telekomunikacyjną, aby sprzedać społeczeństwu potencjalnie szkodliwą technologię.

Sullivan szerzy teraz informacje o niebezpieczeństwach związanych z promieniowaniem o częstotliwościach elektromagnetycznych , zachęcając ludzi do trzymania urządzeń z dala od ciała, gdy tylko jest to możliwe. 
Znalazł również badania na Harvardzie , Stanford , Uniwersytecie Kalifornijskim-Berkeley i kilku wiodących organizacjach non-profit zajmujących się zdrowiem środowiskowym, aby zapewnić lepszy obraz technologii i sposobu jej wykorzystania. 

(Powiązane:  Mózgi Amerykanów są smażone przez wieże komórkowe: Nowe dowody naukowe ujawniają szokujący zakres uszkodzeń spowodowanych przez elektrozanieczyszczenia .)
 
Sullivan powiedział, że mógł doświadczyć tego - czego ludzie doświadczają teraz, już około 10 do 15 lat temu, kiedy był w czołówce Doliny Krzemowej i miał wiele ekspozycji na radioaktywność.
 
 

Bezpieczeństwo radioaktywne fałszywe


 
Podczas gdy jego mózg twierdził, że technologia jest dobra, jego ciało miało poważne problemy i musiał na własnej skórze przekonać się, że założenia dotyczące bezpieczeństwa radioaktywności są fałszywe.
 
Nauka głównego nurtu zawsze potwierdzała, że ​​pola elektromagnetyczne wytwarzane przez człowieka są bezpieczne w częstotliwościach i dawkach, z którymi styka się większość ludzi, ale ci, - którzy doświadczyli objawów, uważają, że są one nie tylko niebezpieczne, ale także bardzo niebezpieczne – a niektórzy ludzie są bardziej wrażliwi na nie, jak Sullivan.
 
„Na początku myślałem, że mam alergie pokarmowe. 
Potem stwierdziłem, że mam wysoki poziom rtęci. 
Ale nawet po odtruciu się, oczyszczeniu diety i zrobieniu wszystkich tych rzeczy, moje zdrowie po prostu się pogarszało” – powiedział. 
Powiedział też, że stał się chudszy, a jego ciało słabnie.
 
W końcu przyłożenie telefonu komórkowego do głowy sprawiło, że poczuł się źle.
 
Kiedy poszedł na sesję do Commonwealth Club w San Francisco w Kalifornii, naukowcy rozmawiali o ekspozycji na promieniowanie bezprzewodowe. 
To tam zaczął szukać badań, a tysiące badań wykazało, że korzystanie z telefonu komórkowego szkodzi ciału.
 
Dolina Krzemowa nie jest poinformowana o tych ustaleniach, ale branża telekomunikacyjna, FCC i rząd są świadome tego problemu. 
Mimo tego i tak sprzedali pasmo, stosując tę ​​samą taktykę, jaką stosowali z tytoniem lata temu.
 
Sullivan powiedział, że częstotliwości i pola mogą wpływać na kanał wapniowy w ludzkich komórkach. 
Kanały wapniowe mają fundamentalne znaczenie dla rozwoju mózgu, układu odpornościowego, funkcji komórek T, bariery krew-mózg i bariery jelitowo-mózgowej. 
Są centralnym czynnikiem w ludzkim ciele.
 
Według Sullivana najważniejszym czynnikiem ryzyka autyzmu jest zmienność kanału wapniowego. 
Badania bliźniaków pokazują, że składnik genetyczny autyzmu wynosi tylko około 38 procent, a reszta jest uwarunkowaniem środowiskowym. 
Dlatego konieczne jest poszukiwanie czynników środowiskowych, które mogą mieć wpływ na kanał wapniowy. 
 
(Powiązane:  Wi-Fi zakazane w placówkach opieki przedszkolnej jest odważnym posunięciem rządu francuskiego .)
 
Zmiany w funkcjonowaniu kanałów wapniowych są również związane z ADHF, depresją, lękiem i schizofrenią. 
Zwiększa również czynnik ryzyka dla elektrowrażliwości.
 
Nawet przy normalnych funkcjach kanału wapniowego każdy może stać się elektrowrażliwy przy wysokiej ekspozycji. 
Ludzie w pewnym momencie stają się przeciążeni, zwłaszcza jeśli w grę wchodzą inne rzeczy, takie - jak 5G.
 
Obejrzyj poniższy film, aby uzyskać więcej informacji na temat elektrowrażliwości .
 
 
 
 
Źródło:
www.naturalnews.com/2022-04-14-mobile-devices-radiation-causing-people-real-harm.html

 
17 kwiecień 2022

Mary Villareal 

  

Komentarze

  

Archiwum

Kaczyński: prawda o PRL nieznana
lipiec 31, 2002
IAR
Niemiecki szajs (scheise)
grudzień 17, 2002
Artur Łoboda
"Wirtualna Polska" twierdzi, że : Przedsiębiorcy i ekonomiści chcą planu Hausnera w całości
czerwiec 28, 2004
Giertych: papież nawołuje do zmiany polityki społecznej w Polsce
sierpień 20, 2002
PAP
Globalizacja jako miraż
kwiecień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Ponad 600,000 Irakijczyków zabitych, od inwazji przez USA
październik 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Arogancja za nasze pieniądze
grudzień 15, 2003
Zniesmaczenie
maj 22, 2007
Marek Olżyński
Tusk: Polska będzie w kłopotliwym położeniu, jak Irlandia
lipiec 1, 2008
Bezgraniczne szaleństwo
lipiec 14, 2006
Michał Likowski
Edelman nawoluje do zamkniecia Radia Maryja za mowienie prawdy o Zydach
kwiecień 6, 2006
Artykul w Gazecie
Prokurator oskarża siedem osób, którzy publiczne spalili książkę "Dzienniki Anny Frank"
listopad 27, 2006
bibula.com/
Madagaskar, Hiszpania, „Ost Juden” i Holokaust
październik 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Przekształcanie Niemiec w sprzymierzeńca USA?
sierpień 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Wulgaria - blaski i cienie
kwiecień 22, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Polacy Jako "Kozly Ofiarne" Fałszywego Mitu Żydowskiego w USA
marzec 8, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Wypedęenie Niemców ???
lipiec 16, 2008
Elzbieta Gawlas Toronto
Nowa rubryka DOWCIPY POLSKIEGO WYMIARU SPRAWIEDLIWOŚCI
luty 14, 2005
cywilizowany
Francesco Cossiga i zamach na World Trade Center
styczeń 17, 2008
Marek P.
Prof Staniszkis o "zmarnowanej szansie" Millera
kwiecień 30, 2004
PAP
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media