|
| Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi |
|
| |
|
| Iran dziesiątkuje izraelskie miasto portowe Hajfę pociskami kasetowymi; 2 osoby zabite, samochody... |
|
| |
|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
|
| Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce |
|
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.
|
|
| Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany? |
|
| Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”. |
|
| Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku |
|
| Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani |
|
| Na wzór hitlerowski |
|
| Eksterminacja starszych osób w Niemczech. |
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
|
| Szczepienia pełne kłamstw |
|
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. |
|
| We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… |
|
| Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię |
|
| Na straży wolności: Goldman Sachs |
|
| Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. |
|
| Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców |
|
|
|
| Ludobójstwo covid |
|
| Wywiad z CLAIRE EDWARDS |
|
| Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji |
|
| O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji |
|
| Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
| |
|
| Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" |
|
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.
|
|
| Patriotyzm |
|
| Piosenka Lecha Makowieckiego |
|
| Deklaracja Wielkiej Barrington |
|
| Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. |
|
| W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? |
|
| Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku |
|
| Ukraina: Maski rewolucji |
|
| W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. |
więcej -> |
|
"Demokracja to sztuka manipulacji"
|
|
Kandydat Socjaldemokracji Polskiej na prezydenta Marek Borowski, komentując wystąpienia w Gdańsku swoich kontrkandydatów Donalda Tuska i Lecha Kaczyńskiego, ocenił, że była to próba podziału Polski na liberalną i solidarną.
Próbuje się podzielić Polskę na liberalną, reprezentowaną przez Donalda Tuska i solidarną, reprezentowaną przez Lecha Kaczyńskiego. To jest podział niedobry, zbyt jednoznaczny i dychotomiczny - ocenił Borowski. Zdaniem kandydata SdPl, Polska musi być zarówno solidarna, wrażliwa na los ludzi wykluczonych, jak i zmierzająca do tego, aby było mniej konfliktów społecznych.
Borowski uważa, że niezależnie czy Kaczyński czy Tusk wygrałby wybory prezydenckie, to każdy z nich byłby immanentnie wplątany w walkę podjazdową pomiędzy partiami, które reprezentują.
Te dwa ugrupowania (PO oraz PiS) prawdopodobnie stworzą rząd, bo innego wyjścia nie mają, ale ta walka będzie toczyła się wszędzie, i w Sejmie i w rządzie - podkreślił Borowski. Jak dodał, prezydent wywodzący się z jednego z tych ugrupowań byłby stroną w konflikcie.
Polsce potrzebny jest prezydent, który nie jest bezpośrednio uwikłany w spór, który jest w stanie być arbitrem. Żaden z tych dwóch kandydatów, jeśli zostaną wybrani, nie będzie arbitrem - stwierdził kandydat Socjaldemokracji na urząd prezydenta.
Zdaniem Borowskiego, on jako prezydent mógłby być arbitrem. Jak zaznaczył, udowodnił to m.in. jako wicemarszałek Sejmu podczas prac nad konstytucją oraz jako marszałek Sejmu . Mam dobrą szkołę w tym zakresie - ocenił.
(PAP)
Komentarz
Już na zawsze będziemy pamiętać słowa Marka Borowskiego, który kilka lat temu - nieopatrznie przedstawił swoje prawdziwe oblicze w polityce. Powiedział wtedy, że "demokracja to sztuka manipulacji".
Po pokerowym zagraniu Kaczyńskich (kandydatura Marcinkiewicza na premiera) teraz Borowski próbuje blefować.
Czy Polacy zaczęli rozumieć tego rodzaju szulerskie zagrania?
(zaprasza.net)
|
|
2 październik 2005
|
|
|
|
|
|
paranoja
wrzesień 30, 2005
|
Demokracja jest dobra na wszystko!
sierpień 31, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Czas na "Najemnych Mordercow"?
styczeń 11, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Taki jeden
marzec 10, 2007
PAP
|
Nie bedzie Niemiec plul nam w twarz...
wrzesień 26, 2007
.
|
"Bardziej swobodnie"
kwiecień 27, 2003
zaprasza.net
|
Skarga Ojczyzny
maj 14, 2003
przesłała Elżbieta
|
Profesor kłamstwa
wrzesień 28, 2004
|
Społeczeństwo tworzy język a nie językoznawcy
listopad 2, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Nowe państwo w Europie - Prussia?
listopad 2, 2004
ks. prof. Czesław S. Bartnik
|
Apekty cielesności - Chrześcijaństwo, a buntowniczy feminizm
kwiecień 11, 2007
Jan Wieczorek
|
Własność to złudzenie
lipiec 6, 2008
przesłał .
|
Ks. Zaleski: TW "Filozof" to abp Życiński
listopad 14, 2008
PAP
|
Referendum w sprawie Unii sfałszowane?
wrzesień 21, 2004
Jerzy Zarakowski
|
Miłość i rewolucja
kwiecień 6, 2007
Remigiusz Okraska
|
Piotr Skarga - Kazanie ósme
styczeń 28, 2006
|
Czechy: Skutki prywatyzacji w służbie zdrowia
kwiecień 27, 2008
komentator
|
Brakująca narodowość... Przykładowa tresura AOTE
lipiec 20, 2008
tłumacz
|
"Chcemy mordować Irakijczyków"
styczeń 30, 2003
zaprasza.net
|
Polityczna niepoprawność
kwiecień 16, 2008
Marek Jastrząb
|
więcej -> |
|