ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Promieniowanie bezprzewodowe z urządzeń mobilnych powodujące PRAWDZIWĄ SZKODĘ dla ludzi 
17 kwiecień 2022      Mary Villareal
Dziesięć stanów składa pozew przeciwko „niekonstytucyjnemu i niezgodnemu z prawem” nakazowi Joe Bidena do szczepienia przeciwko COVID-19 dla pracowników służby zdrowia 
16 listopad 2021      Cassie B.
Szczyt bezczelności 
14 luty 2019      Artur Łoboda
Na co chorują zaszczepieni "na kowida"? 
26 sierpień 2021     
Zdrowy rozsądek stał się spiskiem 
12 czerwiec 2025      Jenna McCarthy
Następna blokada Fauciego może dotyczyć wolności słowa 
16 maj 2022     
W czwartek przyśnił mi się Jerzy Izdebski 
2 czerwiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Język globalistów  
12 październik 2021     
Lisy w kurniku 
29 maj 2015      Izabela Brodacka
Ludzie z takimi mordami 
13 lipiec 2015      Artur Łoboda
Jedynie słuszny politycznie patriotyzm - na zamówienie polityczne 
12 czerwiec 2014      Artur Łoboda
Scysja Radosława Sikorskiego z prezydentem Ukrainy. "Polacy byli zaskoczeni stylem Zełenskiego"  
16 wrzesień 2024     
Moje podejrzenia co do fuzji Orlenu i Lotosu właśnie znajdują potwierdzenie. "Nieznani gracze mają przejąć część Lotosu"  
17 lipiec 2020      Alina
Stalin a Polski Front w 1944-45 i Tragedia 2 Armii WP pod Budziszynem 
11 kwiecień 2012      Iwo Cyprian Pogonowski
Jak polityka Trumpa wpłynęła na ten Portal? 
14 marzec 2025      Artur Łoboda
Eksperyment ze szczepieniami: ile zgonów jest etycznie uzasadnionych? 
8 marzec 2021     
Ile cukru do soku? 
19 lipiec 2022     
Kowidiotom już zupełnie się w mózgach pomieszało  
20 luty 2021     
Wstyd i hańba 
21 luty 2013      Artur Łoboda
Tak!, to jest ta Europa 
24 listopad 2020      Artur Łoboda

 
 

Ważny wywiad

Wywiad : http://www.newworldorder.com.pl/artykul,2391,Wywiad-ze-Svali

Dobry jest ten wywiad Svali. Przemilcza ona tylko to, ze wszystkie rodziny krolewskie Europy maja korzenie niemieckie. Najwazniesza z tych rodzin jest rodzina krolewska Wielkiej Brytanii. Historia Wielkiej Brytanii jest zatajana przed samymi Brytyjczykami. Sa oni swiadomi tego, ze Anglia zostala zdobyta kiedys przez Dunczykow, ale nie wiedza nic, ze zdobyli ich kiedys tez Niemcy. Niemcy szybko dogaladli sie ze szlachta angielska tworzac wspolna Loze Masonska w 1752 roku, a juz w 1837 roku na tronie angielskim zasiadla Niemka jako Krolowa Viktoria, ktora nie znala nawet angielskiego. Jej krewni i potomkowie zasiadali na tronach Grecji, Jugosławii, Rosji, Rumunii i Niemiec, a obecnie panują w Wielkiej Brytanii, Szwecji, Norwegii, Belgii, Danii i Hiszpanii.

Wielka Loza Angielska czyli Macierzysta Loza Swiata skupia te wszystkie trony europejskie. Coraz wyrazniej zarysowuje sie niechec spoleczenstwa angielskiego do utrzymywania tronu brytyjskiego. Uwazam, ze jest to wybieg masonow. Jak zlikwiduje sie krolestwa w Europie, to wcale nie znaczy, ze przestana one rzadzic przez masonow, a zbozny cel zostanie osiagniety. Krolowie europejscy stana sie wolni, co pozwoli im na dowolne przemieszczanie sie po swiecie. Krolowa Elzbieta II juz wybudowala sobie odpowiednia lodz podwodna, ktora moze cala jej rodzine schowac pod woda na wypadek, ktory moze ona sama zorganizowac dzieki posiadaniu broni masowej zaglady. Tym sposobem rodzina krolewska moze sie przeniesc w przygotowane miejsce na Ziemi niszczc za soba Europe, Ameryke, Australie czy Rosje.

Krolowa Wielkiej Brytanii ma wladze nad cala Ziemia, ale zdaje sobie z tego sprawe, ze w dobie informatyki moze zostac pozbawiona tej wladzy i moze zostac osadzona za dewastacje Ziemi i potencjalu ludzkiego. Nie jest glupi ten, co rzadzi cale wieki !!! Mozna sie wiec spodziewac w kazdej chwili kompletnej dewastacji bialych kontynentow, ktore zawsze beda stanowily zagrozenie dla wladzy absolutnej, jaka sprawuje Wielka Loza Angielska. Niszczac biale kontynety korona brytyjska moze sobie jeszcze dlugo porzadzic spokojnie ludnoscia kolorowa, ktora nie jest zupelnie niczego swiadoma i jest zalezna od technologii zrodzonej w Europie.

16 sierpień 2010

Goska 

  

Komentarze

  

Archiwum

PE głosuje nad kontrowersyjną dyrektywą
luty 12, 2006
PAP
Hamas "Dziecko Izraela"
styczeń 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Daniny od charytatywnej pomocy
styczeń 14, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Pokój Busha
styczeń 23, 2005
zaprasza.net
Tzn, momencik, momencik...
maj 9, 2005
JurekS
Pięć minut przed Żydami
marzec 7, 2008
Artur Łoboda
Emigracja
sierpień 28, 2003
przesłała Elżbieta
Krakowska afera
luty 25, 2005
aaa
Jak uratowaliśmy Europę
sierpień 16, 2003
prof. Jerzy Robert Nowak
Zmora Zagłady Nuklearnej
luty 22, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
"Nowy Dzień", stare zwyczaje
grudzień 14, 2005
PAP
Dać chłopu zegarek....
lipiec 16, 2002
PAP
Tak mi się napisało.
listopad 7, 2006
"Waldi"
Koszty kapitulanctwa (1)
czerwiec 18, 2003
prof. Jerzy Robert Nowak
Upiory przeszłości
listopad 18, 2005
Dziennik Polski
Stan Wojenny II
grudzień 22, 2003
Super Express
Petycja namaszczona talmudem
sierpień 25, 2006
bibula.com/xah
Odwrócona logika
sierpień 17, 2008
wp.pl
Dobijająca liberalizacja
wrzesień 20, 2002
Marek Garbacz http://www.naszdziennik.pl
Izrael, USA i Pakistan
luty 1, 2008
Iwo Cyprian Pogobnowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media