ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków 
Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
Braun przesłuchiwał Szumowskiego w Sądzie 
 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
więcej ->

 
 

Ksiazka, ktora warto przeczytac



Wśród nowości wydawniczych zaprezentowanych na Międzynarodowych Targach Książki zorganizowanych ostatnio w Warszawie, na uwagę zasługuje książka p.t. „Skrawek piekła na Podolu”. Autor jest „Warszawiakiem”, którego dzieciństwo przebiegało między Warszawą i Podolem, gdzie spędzał wakacje wraz z rodzicami w posiadłości swoich dziadków. Wrzesien 1939 r. zastał autora na Podolu kończąc na zawsze radosny czas spędzanych tu wakacji i otworzył nowy etap naznaczony sowiecką okupacją terenów II-ej RP, następnie okupacją niemiecką i okrutnymi zbrodniami popełnionymi przez ukraińskich nacjonalistów wywodzących się z UPA i ONU. Autor, bedąc świadkiem tragedii polskiej społeczności, w tym osób spośród swojej rodziny, utrwalił we wspomnieniach zarówno piękno Podola tak bardzo zwiazanego z historią Rzeczpospolitej, jak i czas krwawego okrucieństwa jakie człowiek zgotował człowiekowi.
Upływający czas i manipulacja wydarzeniami, które miały miejsce na wschodnich, historycznych terenach II-ej RP, zacierają prawdę o losach ludzi, dla których ta ziemia była domem ojczystym, gdzie istniejące wówczas zamki, pałace i budowle sakralne, były materialnym dowodem przynależności historycznej i terytorialnej do Rzeczpospolitej.
Książka zawiera szereg ciekawych a także unikalnych ilustracji.
Dzieląc się powyższymi spostrzeżeniami pozdrawiam czytelników.
Wiesław Kwaśniewski Toronto
Autor będąc jednocześnie wydawca, posiada zastrzeżone prawa autorskie i wydawnicze.
Ksiażke warto przeczytać.
Adres internetowy autora: j.zuk1@chello.pl
13 czerwiec 2007

Wieslaw Kwasniewski 

  

Archiwum

Co oznacza Tak dla UE?
październik 10, 2003
Adam Sandauer
To tylko kwestia ceny
listopad 29, 2008
PAP
Handel ludzką naiwnością
maj 24, 2007
Arcybiskup Życinski oskarża Radio Maryja w gazecie wyborczej Michnika
kwiecień 11, 2006
przysłał anonim
Jałowa machinacja
marzec 11, 2003
Chiny i Rosja gotowe do wspólnej akcji?
sierpień 11, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Wszystkowiedzący znają odpowiedzi na wszystkie pytana
listopad 9, 2008
Artur Łoboda
Izrael: Iran zastąpił Irak
wrzesień 23, 2004
PAP
Policjanci izraelscy użyli dziecka jako żywej tarczy
kwiecień 25, 2004
PAP
Fałsze Henryka Grynberga
kwiecień 26, 2003
przesłała Elżbieta
Drwiący śmiech pokoleń, czyli- o duchowym niewolnictwie
luty 23, 2008
Marek Jastrząb
Bogusław Maśliński: Szale Goryczy Bezprawia w Majestacie Państwa w Polsce.
maj 4, 2007
Bogusław Maśliński
Z tarczą na ramieniu ...
styczeń 17, 2008
Gregory Akko
TV Puls chce zmienić koncesję
listopad 22, 2006
PAP
Portal PLUGAWA_POLSKA.COM
styczeń 15, 2009
Marek Głogoczowski
Kołodko studzi zadowolenie
grudzień 14, 2002
PAP
Haniebny - czy tylko głupi?
lipiec 5, 2008
Artur Łoboda
Nie kijem go to pałką. Nie udało się umorzyć z powodu braku cech przestępstwa to doprowadzono do przedawnienia
grudzień 23, 2004
Adam Sandauer
Ekonomia bogiem
sierpień 13, 2003
Sebastian Karczewski
By przeżyć i mniej cierpieć
sierpień 26, 2006
Władysław Chmiel
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media