|
Bolszewizm plus
|
|
Po wymordowaniu milionów Rosjan i innych Narodów - wchodzących w skład byłej Rosji - Lew Dawidowicz Bronstein doszedł do wniosku, że komunizm można zbudować tylko w państwach wysokiego rozwoju gospodarczego, a nie w gospodarce rolnej.
O co mu chodziło?
Zapewne o to, że w środowisku robotniczym działa psychologia tłumu i łatwo manipulować "masami".
Rolnicy natomiast żyli w kontakcie z Naturą, a ta - dyktowała swoje prawdziwe Prawa.
Nie dało się stłamsić chłopskiego ducha i tradycyjnej wiary.
A to było podstawowym warunkiem budowy "nowego człowieka".
Określenie "nowy" upodobali sobie żydowscy komuniści i nieustannie go używają.
Z tego powodu bandyci dokonujący od półtora roku mordu rytualnego na Ludzkości - zapowiadają "nowy porządek świata", a ich polskojęzyczne pachołki wprowadzają od początku roku "nowy ład", który jest tylko zmodyfikowaną formą bolszewizmu!
Jednak ich wzorce pozostały niezmienne od stuleci.
Podam prosty przykład:
Mateusz Morawiecki zarzucił opozycji, " nad waszymi głowami krąży widmo Balcerowicza".
Przypomnę więc całkowicie zapomnianą część tak zwanego "Planu Balcerowicza".
A dotyczy ona kwestii socjalnych.
Opiszę dwa czynniki tamtej zbrodni gospodarczej i politycznej.
Aby spacyfikować nastroje społeczne i pozbawić jakiejkolwiek siły politycznej Związek Zawodowy Solidarność - "sprywatyzowano", a przy okazji rozgrabiono majątek narodowy.
Od tego momentu Solidarność mogła zgłaszać pretensje wobec Zarządów fabryk - całkowicie bezradnych wobec balcerowiczowskich podatków - po stokroć przewyższających szykany gospodarcze stalinowskiego żyda - Hilarego Minca.
Drugą kwestią było UŚPIENIE Społeczeństwa - przypominające "gotowanie żaby".
Dla propagandy medialnej i ogłupienia Polaków znacząco podwyższono renty i emerytury.
A pracownicy upadających fabryk - przez jakiś czas dostawali zasiłki dla bezrobotnych.
Jednak z czasem realna wartość emerytur spadła (inflacja), a bezrobotni przestali otrzymywać zasiłki i trafiali w bezdomność.
I dzisiaj usypiają Polaków propagandą jakiejś "tarczy".
Należy każdego roku przypominać, że kilkaset tysięcy Polaków ZMARŁO w bezdomności, a kilkadziesiąt tysięcy popełniło samobójstwa z powodu nędzy i braku jakichkolwiek perspektyw na normalne życie w przyszłości.
W ten sposób zniszczono najbardziej aktywną część społeczeństwa - dawnych "prywaciarzy".
I dzisiaj Rząd PiS robi dokładnie to samo!
Chce zniszczyć średnią przedsiębiorczość, która daje zatrudnienie dla największej ilości Polaków! A do tego NAJWIĘCEJ łoży w podatkach!
Nie wielkie korporacje, ale drobni przedsiębiorcy są siłą polskiej gospodarki.
Nawet - gdyby nie było drakońskich podatków zapowiedzianych w bolszewickim "Polskim ładzie" - to obostrzenia administracyjne i wymagania wobec pracodawców, oraz samo-zatrudnionych zniszczą polską gospodarkę.
Zamiast pracować - przedsiębiorcy będą wypełniać "procedury" i produkować "sprawozdania".
O 180 stopni odwrócono "Ustawę Wilczka" - uwalniającą kiedyś przedsiębiorczość.
Dziś urzędnik skarbowy i różne sanepidy mają nad przedsiębiorca nieograniczoną władzę, którą wykorzystują do siania powszechnego terroru.
Tak zwany "Polski ład" to TERROR w białych kołnierzykach.
Przypominam, że tak zwany "Plan Balcerowicza" był naprawdę autorstwa Sorosa-Rothschilda, a firmowany był przez Jeffreya Sachsa.
Może pisowski Rząd ujawni: kto jest PRAWDZIWYM autorem jego planu gospodarczego nazywanego "Polski lad"?
|
|
15 styczeń 2022
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Ktoś o nazwisku Wałęsa
maj 3, 2005
|
Zbyt trudna pisownia nazw województw!
styczeń 27, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
"Och, Zyta"
KLIKA - Kabaret Autorów Marek Sobczak & Antoni Szpak
wrzesień 12, 2002
SOBCZAK & SZPAK http://www.angora.pl
|
Bron geofizyczna
luty 9, 2005
Polan
|
Seks skandal rozpoczyna przemeblowania polskiej sceny politycznej
grudzień 7, 2006
G. Cimek, www.pnlp.org.pl
|
Bolszewizm i Żydzi
wrzesień 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Rozmowa z Polonistką ze słupska
grudzień 10, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
List otwarty do Jerzego Urbana
luty 6, 2006
Izaak Mosze Goldberg
|
Miliardowe Zyski na Akcie Terroru
wrzesień 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kurdupel zholiutu CHLUBA UJOTU???
czerwiec 10, 2008
Trzaskalski Loco z Pernambuco
|
Czy USA Pogodzi się z Klęska w Iraku?
listopad 29, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wbrew narodowi.
SOBCZAK i SZPAK
marzec 25, 2003
http://angora.pl/
|
Chomsky: Sprawiedliwa wojna? Wątpię
czerwiec 6, 2006
Noam Chomsky
|
Albo, albo
luty 21, 2006
|
ZOMO-owskie tradycje SDPL
czerwiec 15, 2004
Piotr Lisiewicz - Gazeta Polska
|
Libia odblokowana
październik 11, 2004
|
Kto się boi moherowej rewolucji(?)
listopad 12, 2005
Marek Olżyński
|
Ruch Obrony Bezrobotnych - jutro rozpoczęcie "Marszu bezrobotnych na Warszawę"
sierpień 20, 2003
Ruch Obrony Bezrobotnych
|
"Nie ma Kaszub bez Polonii, a bez Polski Kaszub"
wrzesień 23, 2005
przeslala Elzbieta
|
Kolowrotek
październik 30, 2007
Zegar Sloneczny
|
|
|