|
Bolszewizm plus
|
|
Po wymordowaniu milionów Rosjan i innych Narodów - wchodzących w skład byłej Rosji - Lew Dawidowicz Bronstein doszedł do wniosku, że komunizm można zbudować tylko w państwach wysokiego rozwoju gospodarczego, a nie w gospodarce rolnej.
O co mu chodziło?
Zapewne o to, że w środowisku robotniczym działa psychologia tłumu i łatwo manipulować "masami".
Rolnicy natomiast żyli w kontakcie z Naturą, a ta - dyktowała swoje prawdziwe Prawa.
Nie dało się stłamsić chłopskiego ducha i tradycyjnej wiary.
A to było podstawowym warunkiem budowy "nowego człowieka".
Określenie "nowy" upodobali sobie żydowscy komuniści i nieustannie go używają.
Z tego powodu bandyci dokonujący od półtora roku mordu rytualnego na Ludzkości - zapowiadają "nowy porządek świata", a ich polskojęzyczne pachołki wprowadzają od początku roku "nowy ład", który jest tylko zmodyfikowaną formą bolszewizmu!
Jednak ich wzorce pozostały niezmienne od stuleci.
Podam prosty przykład:
Mateusz Morawiecki zarzucił opozycji, " nad waszymi głowami krąży widmo Balcerowicza".
Przypomnę więc całkowicie zapomnianą część tak zwanego "Planu Balcerowicza".
A dotyczy ona kwestii socjalnych.
Opiszę dwa czynniki tamtej zbrodni gospodarczej i politycznej.
Aby spacyfikować nastroje społeczne i pozbawić jakiejkolwiek siły politycznej Związek Zawodowy Solidarność - "sprywatyzowano", a przy okazji rozgrabiono majątek narodowy.
Od tego momentu Solidarność mogła zgłaszać pretensje wobec Zarządów fabryk - całkowicie bezradnych wobec balcerowiczowskich podatków - po stokroć przewyższających szykany gospodarcze stalinowskiego żyda - Hilarego Minca.
Drugą kwestią było UŚPIENIE Społeczeństwa - przypominające "gotowanie żaby".
Dla propagandy medialnej i ogłupienia Polaków znacząco podwyższono renty i emerytury.
A pracownicy upadających fabryk - przez jakiś czas dostawali zasiłki dla bezrobotnych.
Jednak z czasem realna wartość emerytur spadła (inflacja), a bezrobotni przestali otrzymywać zasiłki i trafiali w bezdomność.
I dzisiaj usypiają Polaków propagandą jakiejś "tarczy".
Należy każdego roku przypominać, że kilkaset tysięcy Polaków ZMARŁO w bezdomności, a kilkadziesiąt tysięcy popełniło samobójstwa z powodu nędzy i braku jakichkolwiek perspektyw na normalne życie w przyszłości.
W ten sposób zniszczono najbardziej aktywną część społeczeństwa - dawnych "prywaciarzy".
I dzisiaj Rząd PiS robi dokładnie to samo!
Chce zniszczyć średnią przedsiębiorczość, która daje zatrudnienie dla największej ilości Polaków! A do tego NAJWIĘCEJ łoży w podatkach!
Nie wielkie korporacje, ale drobni przedsiębiorcy są siłą polskiej gospodarki.
Nawet - gdyby nie było drakońskich podatków zapowiedzianych w bolszewickim "Polskim ładzie" - to obostrzenia administracyjne i wymagania wobec pracodawców, oraz samo-zatrudnionych zniszczą polską gospodarkę.
Zamiast pracować - przedsiębiorcy będą wypełniać "procedury" i produkować "sprawozdania".
O 180 stopni odwrócono "Ustawę Wilczka" - uwalniającą kiedyś przedsiębiorczość.
Dziś urzędnik skarbowy i różne sanepidy mają nad przedsiębiorca nieograniczoną władzę, którą wykorzystują do siania powszechnego terroru.
Tak zwany "Polski ład" to TERROR w białych kołnierzykach.
Przypominam, że tak zwany "Plan Balcerowicza" był naprawdę autorstwa Sorosa-Rothschilda, a firmowany był przez Jeffreya Sachsa.
Może pisowski Rząd ujawni: kto jest PRAWDZIWYM autorem jego planu gospodarczego nazywanego "Polski lad"?
|
|
15 styczeń 2022
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Czy choć jeden matoł przyzna się do błędu?
wrzesień 19, 2006
|
Zniszczenie Świata
listopad 12, 2004
|
Na głowach Naczelnych.
Fakt który warto pamiętać, dziwnym trafem losu oba nakrycia głowy do których się nas zmusza byśmy je
wrzesień 14, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
|
8 MARCA
marzec 8, 2006
zaprasza.net
|
Elektroniczna kontrola
grudzień 26, 2005
Goska
|
Bracia Polscy
październik 6, 2003
|
Blef o trzeciej instancji sądowej
styczeń 4, 2006
Andrzej Grabowski
|
Ghandi i Churchill
maj 3, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Dorzynki w Bagdadzie
listopad 17, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Po to się rozpoczyna wojnę aby na niej zarabiać
wrzesień 28, 2004
|
Zamyślenie
listopad 30, 2002
Artur Łoboda
|
64 rocznica Powstania Warszawskiego
sierpień 1, 2008
PAP
|
Teraz wiadomo po co Ameryce potrzebna Polska i rakiety na jej terytorium
luty 9, 2007
PAP
|
Udana inwestycja koncernów farmaceutycznych?
sierpień 29, 2007
abstynent
|
Sekcja filmowcow amatorow w 3miescie oraz nowy przeglad filmow amatorskich w kategori "sensacja"
styczeń 30, 2004
NICO
|
"Ty żydzie"
luty 15, 2005
Artur Łoboda
|
Austria: Dzieci antysyjonistycznego działacza żydowskiego relegowane ze szkoły żydowskiej
czerwiec 15, 2007
BIBULA
|
Kinderposły
lipiec 24, 2008
Marek Jastrząb
|
POLSKA - UNIA 18
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
Dziesięć razy pomyśl - zanim raz coś zrobisz
listopad 22, 2008
Artur Łoboda
|
|
|