|
Bolszewizm plus
|
|
Po wymordowaniu milionów Rosjan i innych Narodów - wchodzących w skład byłej Rosji - Lew Dawidowicz Bronstein doszedł do wniosku, że komunizm można zbudować tylko w państwach wysokiego rozwoju gospodarczego, a nie w gospodarce rolnej.
O co mu chodziło?
Zapewne o to, że w środowisku robotniczym działa psychologia tłumu i łatwo manipulować "masami".
Rolnicy natomiast żyli w kontakcie z Naturą, a ta - dyktowała swoje prawdziwe Prawa.
Nie dało się stłamsić chłopskiego ducha i tradycyjnej wiary.
A to było podstawowym warunkiem budowy "nowego człowieka".
Określenie "nowy" upodobali sobie żydowscy komuniści i nieustannie go używają.
Z tego powodu bandyci dokonujący od półtora roku mordu rytualnego na Ludzkości - zapowiadają "nowy porządek świata", a ich polskojęzyczne pachołki wprowadzają od początku roku "nowy ład", który jest tylko zmodyfikowaną formą bolszewizmu!
Jednak ich wzorce pozostały niezmienne od stuleci.
Podam prosty przykład:
Mateusz Morawiecki zarzucił opozycji, " nad waszymi głowami krąży widmo Balcerowicza".
Przypomnę więc całkowicie zapomnianą część tak zwanego "Planu Balcerowicza".
A dotyczy ona kwestii socjalnych.
Opiszę dwa czynniki tamtej zbrodni gospodarczej i politycznej.
Aby spacyfikować nastroje społeczne i pozbawić jakiejkolwiek siły politycznej Związek Zawodowy Solidarność - "sprywatyzowano", a przy okazji rozgrabiono majątek narodowy.
Od tego momentu Solidarność mogła zgłaszać pretensje wobec Zarządów fabryk - całkowicie bezradnych wobec balcerowiczowskich podatków - po stokroć przewyższających szykany gospodarcze stalinowskiego żyda - Hilarego Minca.
Drugą kwestią było UŚPIENIE Społeczeństwa - przypominające "gotowanie żaby".
Dla propagandy medialnej i ogłupienia Polaków znacząco podwyższono renty i emerytury.
A pracownicy upadających fabryk - przez jakiś czas dostawali zasiłki dla bezrobotnych.
Jednak z czasem realna wartość emerytur spadła (inflacja), a bezrobotni przestali otrzymywać zasiłki i trafiali w bezdomność.
I dzisiaj usypiają Polaków propagandą jakiejś "tarczy".
Należy każdego roku przypominać, że kilkaset tysięcy Polaków ZMARŁO w bezdomności, a kilkadziesiąt tysięcy popełniło samobójstwa z powodu nędzy i braku jakichkolwiek perspektyw na normalne życie w przyszłości.
W ten sposób zniszczono najbardziej aktywną część społeczeństwa - dawnych "prywaciarzy".
I dzisiaj Rząd PiS robi dokładnie to samo!
Chce zniszczyć średnią przedsiębiorczość, która daje zatrudnienie dla największej ilości Polaków! A do tego NAJWIĘCEJ łoży w podatkach!
Nie wielkie korporacje, ale drobni przedsiębiorcy są siłą polskiej gospodarki.
Nawet - gdyby nie było drakońskich podatków zapowiedzianych w bolszewickim "Polskim ładzie" - to obostrzenia administracyjne i wymagania wobec pracodawców, oraz samo-zatrudnionych zniszczą polską gospodarkę.
Zamiast pracować - przedsiębiorcy będą wypełniać "procedury" i produkować "sprawozdania".
O 180 stopni odwrócono "Ustawę Wilczka" - uwalniającą kiedyś przedsiębiorczość.
Dziś urzędnik skarbowy i różne sanepidy mają nad przedsiębiorca nieograniczoną władzę, którą wykorzystują do siania powszechnego terroru.
Tak zwany "Polski ład" to TERROR w białych kołnierzykach.
Przypominam, że tak zwany "Plan Balcerowicza" był naprawdę autorstwa Sorosa-Rothschilda, a firmowany był przez Jeffreya Sachsa.
Może pisowski Rząd ujawni: kto jest PRAWDZIWYM autorem jego planu gospodarczego nazywanego "Polski lad"?
|
|
15 styczeń 2022
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Światem rządzą : żydzi, masoni, cykiści ..... i
lipiec 13, 2004
Artur Łoboda
|
Spieprzać dziady, czyli kolejny "prezydent wszystkich Polaków"
listopad 9, 2006
INTERIA.PL/RMF/PAP
|
Dyktatura moneteriatu
lipiec 18, 2004
Nasz Dziennik
|
Zmierzch uchwałodawstwa RJP?
luty 20, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Jaka ma być ta Prawica RP
czerwiec 4, 2007
Marek Olżyński
|
imaż, wizaż, balejaż
październik 29, 2004
Mirosław Naleziński
|
Utonął - nie było linki za parę złotych
sierpień 20, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Najwieksi milosnicy przyrody i natury w waszyngtonie!
marzec 3, 2007
gajowy
|
"Rz": Emerytury na kredyt
kwiecień 25, 2005
ccc
|
Profesor Poznański w Toronto
luty 6, 2005
|
Nauka, to potęga!
maj 17, 2008
Marek Jastrząb
|
o pisaniu
grudzień 22, 2006
o
|
Miłość i rewolucja
kwiecień 6, 2007
Remigiusz Okraska
|
Czego nie wiemy ?
lipiec 16, 2003
przesłala Elżbieta
|
Boże chroń nas przed ekonomistami
styczeń 28, 2003
Artur Łoboda
|
Życie w Gazie, czyli do Żydzi robią w Palestynie - wideo
listopad 25, 2007
przysłała Dorota
|
To Państwo odpowiada za przestępstwa ciągłe popełnione przez swoich funkcjonariuszy!
wrzesień 15, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Czy jesteśmy w punkcie wyjścia?
październik 25, 2008
Artur Łoboda
|
Biblijny Raj
październik 27, 2006
mik4
|
List z Windsor
kwiecień 12, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
|
|
|