|
Bolszewizm plus
|
|
Po wymordowaniu milionów Rosjan i innych Narodów - wchodzących w skład byłej Rosji - Lew Dawidowicz Bronstein doszedł do wniosku, że komunizm można zbudować tylko w państwach wysokiego rozwoju gospodarczego, a nie w gospodarce rolnej.
O co mu chodziło?
Zapewne o to, że w środowisku robotniczym działa psychologia tłumu i łatwo manipulować "masami".
Rolnicy natomiast żyli w kontakcie z Naturą, a ta - dyktowała swoje prawdziwe Prawa.
Nie dało się stłamsić chłopskiego ducha i tradycyjnej wiary.
A to było podstawowym warunkiem budowy "nowego człowieka".
Określenie "nowy" upodobali sobie żydowscy komuniści i nieustannie go używają.
Z tego powodu bandyci dokonujący od półtora roku mordu rytualnego na Ludzkości - zapowiadają "nowy porządek świata", a ich polskojęzyczne pachołki wprowadzają od początku roku "nowy ład", który jest tylko zmodyfikowaną formą bolszewizmu!
Jednak ich wzorce pozostały niezmienne od stuleci.
Podam prosty przykład:
Mateusz Morawiecki zarzucił opozycji, " nad waszymi głowami krąży widmo Balcerowicza".
Przypomnę więc całkowicie zapomnianą część tak zwanego "Planu Balcerowicza".
A dotyczy ona kwestii socjalnych.
Opiszę dwa czynniki tamtej zbrodni gospodarczej i politycznej.
Aby spacyfikować nastroje społeczne i pozbawić jakiejkolwiek siły politycznej Związek Zawodowy Solidarność - "sprywatyzowano", a przy okazji rozgrabiono majątek narodowy.
Od tego momentu Solidarność mogła zgłaszać pretensje wobec Zarządów fabryk - całkowicie bezradnych wobec balcerowiczowskich podatków - po stokroć przewyższających szykany gospodarcze stalinowskiego żyda - Hilarego Minca.
Drugą kwestią było UŚPIENIE Społeczeństwa - przypominające "gotowanie żaby".
Dla propagandy medialnej i ogłupienia Polaków znacząco podwyższono renty i emerytury.
A pracownicy upadających fabryk - przez jakiś czas dostawali zasiłki dla bezrobotnych.
Jednak z czasem realna wartość emerytur spadła (inflacja), a bezrobotni przestali otrzymywać zasiłki i trafiali w bezdomność.
I dzisiaj usypiają Polaków propagandą jakiejś "tarczy".
Należy każdego roku przypominać, że kilkaset tysięcy Polaków ZMARŁO w bezdomności, a kilkadziesiąt tysięcy popełniło samobójstwa z powodu nędzy i braku jakichkolwiek perspektyw na normalne życie w przyszłości.
W ten sposób zniszczono najbardziej aktywną część społeczeństwa - dawnych "prywaciarzy".
I dzisiaj Rząd PiS robi dokładnie to samo!
Chce zniszczyć średnią przedsiębiorczość, która daje zatrudnienie dla największej ilości Polaków! A do tego NAJWIĘCEJ łoży w podatkach!
Nie wielkie korporacje, ale drobni przedsiębiorcy są siłą polskiej gospodarki.
Nawet - gdyby nie było drakońskich podatków zapowiedzianych w bolszewickim "Polskim ładzie" - to obostrzenia administracyjne i wymagania wobec pracodawców, oraz samo-zatrudnionych zniszczą polską gospodarkę.
Zamiast pracować - przedsiębiorcy będą wypełniać "procedury" i produkować "sprawozdania".
O 180 stopni odwrócono "Ustawę Wilczka" - uwalniającą kiedyś przedsiębiorczość.
Dziś urzędnik skarbowy i różne sanepidy mają nad przedsiębiorca nieograniczoną władzę, którą wykorzystują do siania powszechnego terroru.
Tak zwany "Polski ład" to TERROR w białych kołnierzykach.
Przypominam, że tak zwany "Plan Balcerowicza" był naprawdę autorstwa Sorosa-Rothschilda, a firmowany był przez Jeffreya Sachsa.
Może pisowski Rząd ujawni: kto jest PRAWDZIWYM autorem jego planu gospodarczego nazywanego "Polski lad"?
|
|
15 styczeń 2022
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Recenzja dokonana przez czas
Kazimierz Z. Poznański: SUKCES REFORMATORÓW - PORAŻKA REFORM
grudzień 18, 2002
Kazimierz Poznański
|
Polityka niczym wredna kochanka
styczeń 16, 2008
Marek Olżyński
|
2008.07.19. godzina 1200 serwis wiadomości
lipiec 19, 2008
tłumacz
|
Biblijni i współcześni rogacze
grudzień 3, 2006
zaprasza.net
|
Krętacze.
Bratkowski z NBP o wypowiedzi Leppera
luty 5, 2003
Piotr Mączynski
|
"Krew jego spadnie na nas i na syny nasze"
Politycznego szantażu wobec Husajna ciąg dalszy
luty 9, 2003
zaprasza.net
|
Kozakiewicz sprzedał swój gest
czerwiec 4, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
A...... od kiedy to ameryka nalezala do amerykanow??
grudzień 16, 2007
markus
|
Głupota atakuje
marzec 7, 2004
PAP
|
Globalizacja jako miraż
kwiecień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Tajne w Polsce statystyki dotyczące liczby wiezniow,
a i w USA tez chyba nie nagłaśniane...
marzec 1, 2008
tłumacz
|
Sacrum i profanum czyli bełkot w miejsce relacji
październik 5, 2004
Tomasz Żółtko
|
100 tys. antyglobalistów w Genui
lipiec 21, 2002
IAR
|
W imię Honoru, Godności Człowieka i Sprawiedliwości
grudzień 12, 2005
Ryszard Krzysztof Chałasiński
|
Globalizacja - inna wojna
marzec 7, 2006
Dariusz Kosiur
|
Dwa proste pytania
luty 20, 2003
|
Kościelna Unia
październik 20, 2003
PAP
|
Do Polskich Partii, organizacji i środowisk patriotycznych
czerwiec 19, 2004
|
Restalinizacja
wrzesień 13, 2005
przesłała Elzbieta
|
Nosił ślepy kulawego -
czyli plan Balcerowicza wobec Polski
październik 17, 2007
Artur Łoboda
|
|
|