ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
więcej ->

 
 

Przyczynek do naprawy Rzeczypospolitej

Moja św. pamięci babcia mawiała (zapewne ludowe powiedzenie):
 "jak obcy bije - ciało gnije
, jak swój bije - ciało tyje"
I otóż biję polską próżność, polskie prostactwo i niechęć do nauki.
Pozwalam sobie również popełniać (wedle niektórych) grzech głoszenia prawdy o niecnym postępowaniu hierarchów Kościoła.

Zanim jednak do tego doszło - przez wiele lat zwalczałem niszczącą Polskę - liberalną hołotę, uczyłem katolików umiejętności odpierania chamstwa i medialnego kłamstwa.
Byłem jednym z pierwszych - który podjął temat lichwy bankowej. Na długo przed tym - zanim liberalny Korwin Mikke i Michalkiewicz zmienili ton swoich felietonów.
W sferze kulturowej - z okresie zalewu amerykańskim rynsztokiem medialnym - jako jedyny prezentowałem bogactwo kultury polskiej związanej z wyznawaną wiarą - bogactwo sztuki sakralnej. Ale też - wywodzącej się z wierzeń Prasłowian - kultury ludowej.
I oto pewnego dnia dowiedziałem się od jakiegoś nie mającego odwagi się podpisać - prostaczka, że jako filosemita - jestem "obcy".


A wszystko dlatego, że staram się pisać prawdę i wymagam poważnej, uczciwej dyskusji o problemie żydowskim.
Dlatego, że dyskutuję z Adamem Sandauerem - przewodniczącym Stowarzyszenia Primum Non Nocere.
Tym samym Sandauerem - który wspierał O. Rydzyka przeciwko oskarżeniom o antysemityzm Radia Maryja, który od lat wspiera obóz patriotyczny (zanim jeszcze powstało takie ugrupowanie) .
Już widzę ripostę, że to zakonspirowany "mason", "syjonista" i kto wie - kto tam jeszcze.

Dla prostych ludzi istnieją tylko proste wyjaśnienia.
A życie jest wiele bardziej skomplikowane - niż się prostaczkom zdaje.
Kiedyś użyłem porównania - że dla analfabetów nie ma różnicy między chirurgiem a bandytą - jeden i drugi wbija ostre narzędzie w serce.
Z tym, że chirurg chce operacją skalpelem uratować ludzkie życie a bandyta chce je zniszczyć.
Czuję się - trochę jak ten chirurg rozcinający drżącymi rękami klatkę piersiową, za którego plecami banda tchórzliwych idiotów wykrzykuje wyzwiska.

Do wszystkich prawdziwych patriotów mam jedną wielką prośbę:
Rodacy, nie dajcie się wpuścić w koleiny szowinizmu i obra?liwą dla Polaków interpretację otaczającej rzeczywistości.
Kluczem do bezpiecznej przyszłości świata jest zrozumienie społeczności żydowskiej. Da to z jednej strony rozeznanie w zagrożeniach płynących ze strony psychopatów, z drugiej strony może pomóc w walce o Polskę.
Każde społeczeństwo ma swoich politycznych prowokatorów, manipulatorów i ciemiężycieli.
Żydzi nie są wyjątkiem a przez tysiąclecia poddali się terrorowi przewodników stada.
Niedawno, kiedy wydawało się, że światłe społeczeństwo Izraela wyszło z starożytnego ciemnogrodu, przygotowano potężną manipulację służącą pacyfikacji nastrojów i przejęciu totalitarnej władzy nad umysłami Żydów. Kluczem takiego postępowania miało być zewnętrzne zagrożenie - służące od tysięcy lat za straszak na niepokornych, żydowskich wolnomyślicieli.
Nikt Was nie namawia do kochania Żydów. Ale zapewniam, że chłodna i rzeczowa obserwacja ich życia może wiele nauczyć, a przede wszystkim pokaże, że takie same manipulacje zostały dokonane wobec nas. Kiedy to zrozumiecie prostsza będzie odbudowa naszej niezawisłości bo łatwiej rozpoznamy kanalie i prowokatorów.
25 październik 2005

Artur Łoboda 

  

Archiwum

Balcerowicz musi zostać
kwiecień 6, 2006
Bogdanka i zalotnicy. Kopalnia na sprzedaż
listopad 12, 2002
JAN DZIADUL Polityka NUMER 45/2002
Sąd aresztował szefa łódzkiej Izby Skarbowej
sierpień 29, 2002
PAP
Wymowny cytat pokazujący, dzięki komu rozpoczął się proces arabizacji Europy...
styczeń 14, 2007
marduk
Kiedy Odsiecz Zielonogórska?
maj 14, 2005
konstytucjonalista
Nie lubimy odmienności
grudzień 15, 2003
"Czyściciel stajni Augiasza" czyli wywody Korwina Mikkego
sierpień 25, 2002
Angora
Po raz kolejny oszukani przez UE
luty 4, 2003
PAP

U progu eksplozji nuklearnych?


kwiecień 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Brak glutów na Euro 2012?
grudzień 16, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Globalna Walka Klas Przy Braku Umowy Społecznej
luty 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Gal Anonim
luty 16, 2005
Mirosław Naleziński
Sprawa księgarni Antyk, Postanowienie prokuratora o umorzeniu śledztwa
listopad 11, 2006
Dorota
Kto chce wojny?
marzec 20, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Lepiej zlikwidować
grudzień 6, 2003
Dziennik Polski
Israel shocked by image of soldiers forcing violinist to play at roadblock
grudzień 2, 2004
Antyzwiązkowa krucjata
styczeń 24, 2004
Adrian Dudkiewicz
THE GLOBAL ELITE IS DIVIDING ITS MINIONS INTO TWO "HOUSE TEAMS"...AGAIN!
marzec 27, 2003
KRYZYS GLOBALNY I ROSJA
styczeń 18, 2008
Michaił Chazin
US sends more arms to Georgia – Israeli media - USA wysyła więcej broni do Gruzji - Żydowskie media
sierpień 15, 2008
hgw
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media