|
| Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 |
|
| |
|
| Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej. |
|
| Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” |
|
| AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany |
|
| Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady |
|
| PiStapo atakuje rodziny |
|
| Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje. |
|
| We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… |
|
| Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię |
|
| Wezwanie do przebudzenia |
|
| Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem |
|
| Pandemia covid nigdy nie istniała |
|
| Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi. |
|
| Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski |
|
| W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. |
|
| Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? |
|
| "W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." |
|
| Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela |
|
| |
|
| Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW |
|
|
|
| Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi |
|
| Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? |
|
| Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski |
|
| W obronie Naszej wolności |
|
| Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka? |
|
| |
|
| Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? |
|
| Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. |
|
| Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków |
|
| Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo? |
|
| Chazarskie tajemnice Rosji |
|
| Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. |
|
| Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec |
|
| |
|
| Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny |
|
| Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. |
|
| Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu |
|
| |
więcej -> |
|
Koncepcja "Rządu Światowego"
|
|
Rzad Swiatowy
Pozwole sobie przekazac historie koncepcji Rzadu Swiatowego (Globalizmu) widziana oczami australijskiego
historyka Petera Myers'a.(http://mailstar.net/index.html)
Ruch globalistyczny (one world movement) ma trzy frakcje,wspolpracujace ze soba przeciw "nacjonalizmowi" albo "izolacjonizmowi".Sa nimi: a) Konserwatysci Imperialni (Imperial Tory),b) Miedzynarodowi Socjalisci (Trockisci,Fabianisci i Zieloni Lewicowcy /Partia Srodowiskowa/ naprzeciw Lewicy Stalinistycznej), c) Syjonisci (http://mailstar.net/british-conspiracy.html) .Pierwsi dostarczaja (ruchowi) "Prawych",drudzy "Lewych" w dazeniu do Globalizmu (http://mailstar.net/oneworld.html).
Deklaracja Balfoura z 1917 r zapoczatkowala zlaczenie Konserwatystow (Tory) z Syjonistami w niespokojny alians.Dotychczas zwalczali sie wzajemnie (Brytyjczycy byli pro-carscy, Syjonisci anty-).
Frakcja Miedzynarodowki Socjalistycznej jest tym co H.G.Wells nazywa "Otwarta (Jawna) Konspiracja”. (http://mailstar.net/opensoc.html) .Jest ona promotorem Poprawnosci Politycznej,(Miedzynarodowego) Trubunalu Sprawiedliwosci (World Court) i Kyoto Protokolow.Probowala wcielic Rzad Swiatowy juz na Konferencji Wersalskiej w r.1919.(http://mailstar.net/toolkit3.html) tudziez przez Plan Barucha w r.1946 (http://mailstar.net/baruch-plan.html).
Frakcja ta zainicjowala Rewolucje Pazdziernikowa (http://mailstar.net/lenin-trotsky.html). Izaak Deutscher w swojej ksiazce "Rosja po Stalinie" pisze: We wczesnych latach rezimu sowieckiego, bolszewiccy przywodcy mieli wrazenie ze byli marksistami in partibus infidelium czyli zachodnioeuropejskimi rewolucjonistami zwalczajacymi swoje niepasujace orientalne tlo (pochodzenie)
..ktore staralo sie im narzucic tyranie i tylko rewolucja na Zachodzie mogla by ich z tego
wyzwolic.(http://mailstar.net/beria.html)
Zostali obaleni przez Stalina ktory dal im dawke swojego wlasnego
lekarstwa.(http://mailstar.net/stalin.html)
Plan Barucha popierali tacy antystalinowscy komunisci jak Albert Einstein (http://mailstar.net/einstein.html) ale sam plan byl napisany przez syjonistycznego bankiera Bernarda Barucha z Wall Street. (http://mailstar.net/freedman.html).
Tutaj widzimy wiec polaczenie sil Syjonistycznych z Trockistami.Tym niemniej, Stalin rzadzil wtedy w ZSRR, dlatego do synchronizacji sil Rzadu Swiatowego nie doszlo.Pozniejsza proba nastapila pod nazwa "Zbieznosc" (Convergence).(http://mailstar.net/convergence.html)
ZSSR upadlo poniewaz Gorbaczow nalezacy do frakcji Socjalistycznej chcial zniesc zaslugi Stalina i zaczal organizowac Cywilizacje Jedynego Swiata w czym mu przeszkodzily panujace wtedy sily konserwatywne w USA i W.Brytanii (Reagan,Thatcher,Bush Sr.) Frakcja lewicowa stoi teraz w opozycji do wojny przeciw wrogom Izraela,udajac ze jest ona wojna o rope naftowa a nie o religie.
Frakcja Konserwatywna (Tory) byla (jest) z tradycji anglo-amerykanskim
Establishmentem.(http://mailstar.net/quigley.html)
"Brytyjska" grupa tego Establishmentu mogla by byc nazwana "Wieloryb" (whale) poniewaz kontroluje oceany (ze swoich baz na calym swiecie). Frakcja Syjonistyczna jest nazwana "Slon" (elephant),tego ktorego nie widac w skladzie porcelany dokad sie nie rusza. Jedni nie widza wieloryba,inni slonia.Deklaracja Balfoura zaznaczyla zlaczenie sie obu konspiracji (osobnych do tej pory)
(http://mailstar.net/l-george.html)
Frakcja "brytyjska" chciala wcielic USA do swojego Imperium,nawet jak wiazalo sie to z przeniesieniem kapitalu do US.Udalo im sie w koncu ale tylko przy wspoludziale zydowskich posrednikow.
Przed Deklaracja Balfoura obie konspiracje wzajemnie sie zwalczaly. W interesie Syjonistow bylo utrzymywac rownowage sil w Pierwszej Wojnie Swiatowej tzn. wstrzymywac US przed przystapieniem,az ich znienawidzony Car upadl.Wtedy oddali pod aukcje swoje wsparcie dla uczestnikow wojny.Zaluzmy ze US przystapilyby do wojny wczesniej.Wtedy W.Brytania nie musialaby przyjac Deklaracji Balfoura jako "kontraktu ze Swiatowym Zydostwem"(World Jewry) na mocy ktorego Syjonisci dostali Palestyne w zamian za przystapienie US do wojny; co spowodowaloby zachwianie rownowagi sil na korzysc W.Brytanii. Zysk lezal w tym ze teraz Syjonisci wiedzieli wszystko o Konserwatystach jakoze Cecil Rhodes zaprosil Lorda Rotszylda do aliansu,ale Konserwatysci nie wiedzieli wiele o Syjonistach nic.(http://mailstar.net/rhodes-will.html)
Konspiratorzy kontroluja wszystkie wieksze media,ale byl okres (1917-19) kiedy to anty-syjonista Lord Northcliffe byl magnatem medialnym i mial wlasna droge dzialania.Konspiratorzy wywlaszczyli go z posiadania nawet jak byl glownym wlascicielem The Times, po ty by mial ,wkrotce pozniej,zginac w mistycznych okolicznosciach.(http://mailstar.net/toolkit3.html).
"Wojna z terroryzmem" jest nowa wyprawa krzyzowa:Jest to wojna religijna,a nie o rope naftowa.W krajach muzulmanskich ktore sa okupowane,struktura rurociagow bedzie ciagle poddana sabotazowi przez grupy oporu.Przemysl naftowy nie bedzie ryzykowal Imperium za tak male zyski.
Frakcja Lewicowa (Troskisci,Fabianisci & Zieloni) potepia wojne ale,mowiac ze jest ona o kontrole ropy naftowej zaciemnia fakt istnienia czynnika religijnego co powoduje naciski Syjonistow na "odnowienie krolestwa Salomona" i zbudowanie 3-ciej Swiatyni w miejscu swietym dla islamu,Kopuly na Skale (Dome of the Rock),ktora,jak Islam,stoi na ich drodze.Frakcja ta dala nam "Prawa Gejow" i niszczy nasze tradycyjne zycie rodzinne,jak wczesniej w ZSSR,w okresie przed Stalinem.(http://mailstar.net/sex-soviet.html) .Odwracajac uwage od motywu religijnego Frakcja Lewicowa jest naganiaczem dla Syjonistow.Ich liderem jest dzisiaj Noam Chomsky.(http://mailstar.net/cia-infiltrating-left.html) .Wychwala Israela Shahak'a i Normana Finkelstein'a.Shahak wskazuje na niebezpieczenstwo religii zydowskiej,ale Chomsky nigdy nie wspomni o jego (Shahaka) dowodach ze religia jest waznym czynnikiem.Podobnie z Finkelsteinem.Chomsky mimo chwalenia Finkelsteina nigdy nie wspomni o samym wyrazeniu "holocaust industry".(http://www.zmag.org/chomsky/index.cfm).
Cywilizacja Zachodnia wyglada na konajaca; starsze generacje maja zabronione (przez Jawnych Konspiratorow) przekazywanie tych najlepszych wartosci cywilizacji.Jestesmy poddawani czemus co przypomina Rewolucje Kulturowa Mao.
Pytanie czy istniala kiedykolwiek "Cywilizacja Zachodnia"?.A moze bylo to tylko wymyslem Europy w celu usprawiedliwienia Bialej Dominacji?(http://mailstar.net/transciv.html) .Czy Syjonizm jest w przymierzu z Miedzynarodowym Liberalizmem albo z Komunizmem?Czy Stalin byl zamordowany?(http://mailstar.net/death-of-stalin.html) Czy byla jakas Zimna Wojna miedzy Moskwa a Jerozolima o to gdzie ma byc centrum swiatowego socjalizmu?(http://mailstar.net/zioncom.html)
Czy jest powiazanie zydowskiego "miekkiego towaru" z japonskim "twardym towarem"? (http://mailstar.net/japan.html)
Albo zbieznosc religii zydowskiej z buddyjska? (http://mailstar.net/lotus.html
Czy istnieje walka miedzy dwoma akumulatorami kapitalu swiatowego-zydowskim i azjatyckim? Czy tutaj szukac przyczyn "Kryzysu Azjatyckiego"? (http://mailstar.net/asia-crisis.html)
Czy Zydzi sa "rasa" czy "narodem" czy tez religia?(http://mailstar.net/japan.html). Choc istnieje ateistyczny wariant zydowskiej religii podobny do ateistycznego buddyzmu. (http://mailstar.net/philos.html)
Ateistyczny David Ben Gurion uwazal jednak ze Zydzi wypelniaja misje biblijna "zjednoczenia swiata" i poprzez zbudowanie
3-ciej Swiatyn maja "oswiecic gojow".(http://mailstar.net/bengur-bible.html).
Czy atak na WTC (Swiatowe Centrum Handlowe) byl prowokacja Mossadu do zmuszenia Zachodu do walki z Islamem?
(http://mailstar.net/wtc.html) Czy zacheci to swiat do wojny o Kopule na Skale (Dome of the Rock) zeby przygotowac miejsce pod budowanie 3-ciej Swiatyni?(http://mailstar.net/dome.html)
Byly agent Mossadu pisze o podstepie ktory sprowokowal Ameryke do zbombardowania Libii.(http://mailstar.net/ostrovsky.html)
Wiele ciekawych pytan,ale tez wiele odpowiedzi.
|
|
18 luty 2006
|
|
zygi zza morza
|
|
|
|
Prywatyzacja na lewych torach
Zagraniczne spółki przejmują infrastrukturę komunikacyjną miast
listopad 20, 2002
http://www.naszdziennik.pl/
|
Wywiad z Nasrallachem: żegnaj jednobiegunowy świecie !
sierpień 28, 2006
Şeyh Bedreddin Film Kollektifi
|
Egipskie imperium białego człowieka.
sierpień 31, 2006
Zbyszek Koreywo
|
"Człowiek roku"
styczeń 9, 2003
zaprasza.net
|
Młodzi
lipiec 18, 2003
przesłała Elżbieta
|
Euro-Aziatycka Wspólnota w Budowie
sierpień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Upadek narodu
październik 22, 2003
Andrzej Kumor
|
Dobrze się nam układa… domek z kart
czerwiec 15, 2008
Andrzej Gniadkowski
|
Prawda o Powstaniu Warszawskim liwidacja Panstwa Podziemnego!
październik 1, 2006
Bogdan ps.Trzy Radla A.K. Lat 17
|
List 0twarty do Ministra Spraiwedliwości i Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobro oraz posła Artura Zawiszy
październik 1, 2006
|
Pouczał Goliszewski "Państwo"
luty 10, 2003
PAP
|
Odezwa do Narodu Polskiego
wrzesień 7, 2003
Ojczyzna.pl
|
"Krwiożerczy Kapitalizm?"
październik 13, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Bankierzy i Globalne Imperium
wrzesień 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Media donoszą o kolejnych działaniach wymiaru sprawiedliwości dla przeciwdziałania korupcji i marnotrastwu w systemie ochrony
kwiecień 13, 2007
Adam Sandauer
|
Piotr Bein: zydoskosc Walesy jest nieistotna
marzec 15, 2008
Piotr Bein
|
List otwarty do Edwarda Moskala
Prezesa Kongresu Polonii Amerykańskiej
listopad 7, 2005
|
Polski tylko z nazwy
sierpień 27, 2002
Nasz Dziennik
|
Przepraszam
październik 1, 2006
mik4
|
Dyplom dla idioty
grudzień 22, 2008
Witold Filipowicz
|
więcej -> |
|