ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu 
Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. 
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... 
 
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
więcej ->

 
 

LISBONA = TARGOWICA


W dniu dzisiejszym nauka historii POLSKI, jest traktowana tak, jak ja traltowali nasi okupanci i zaborcy w XIX i na poczatku XX wieku. Jest podawana w taki sposób, ze nie pobudza do slusznej dumy narodowej, gorzej bo pobudza do pogardy z jaka sie spotkalem w zeszly roku w pociagu, gdzie jechala „polska” druzyna pilki noznej i jakis bubek tak sie wyrazil: „Polska to jest dla mnie jedna wielka brudna szmata”. Jego koledzy nie zareaogwali na to, dajac tym swiadectwo, ze równiez i oni podzielaja to samo zdanie. Do pewnego stipnia mozna wytlumaczyc takie powiedzenia, poniewaz wychodzi to z wychiwania domowega, a nadewszystko ze szkól, gdzie wlasnie tak negatywnie jest podawana historia Polski.
Powtarzam, ze to byla „POLSKA” druzyna.
W Lisbonie tez byla „POLKSA” Delgacja, podpisujaca dokument, oddajacy Polske pod wladze Unii Europejskiej. Tracumy nasza Suwerennosc, Niepodleglosc i Niezaleznosc. Stajemy sie tylko pionkiem i parobliem, z którym wogule sie nie liczy. Mozemy produkowac tylko to co nam pozwola, lub nakaza.
W tej UE rej wodza Niemcy, Niemcy, którzy od wieków dazyli do opanowania i wyniszczenia Polski, swoim „Drang nach Osten” i wszelkimi im dostepnymi srodkami, zniszczyc nas, nie baczas, ze to wlasnie dzieki Polsce, Europa i Ci sami Niemcy, nie stala sie kolonia mongolska, turecka, czy sowiecka.
Polska nie otrzymala pomcy w planie Marshala. Jakies balwany mówa, ze „Polska zrezygnowala z tej pomocy”. To „zrezyfnowal” PRL na zadanie Moskwy, a nie Naród Polski.
Polska NIE OTRZYMALA zadnych odszkodowañ, ani tak jak Niemy ciaglej i olbrzymiej pomocy od USA, aby „powstrzymac” sowiety. Czy Niemcy powstrzymaly komunizm? Nic podobnego, to wlasnie Polska obronila TRZY RAZY w XX wieku Europe od barbarzyñskiego zalewu Rosji sowieckiej. O tym to nikt nie pamieta i nie chce pamietac, wlacznie z „ministrami” MSZ i „dyplomatami”, niby to RP. Polsce nie tylko Europa, lecz cala cywilizacja zachodnia jest winna, za jej obronienie i to w ciagu calego tysiaclecia.
To jest rzeczywistosc i prawda historyczna.
A co sie dzisiaj dzieje. „Polska” duplomacja kalnia sie ponizej pasa byle jakiemu analfabecie z UE. BEZ ZGODY NARODU podpisuje sie traktaty, zniwalajace Pañstwo i Naród Polski. Ci, którzy tak podpisuja to sa takimi samymi „Polakami”, jak „polska” ekipá pilko noznej, jadacej z okolic Gdañska, zdaje sie ze do Zamoscia, czy lublina. Mówia po polsku, lecz postepuja jak wrogowie, przeciwko Polksce.
DALCZEGO OBECNI WLADCY NIE CHCA REFERENDUM i przedstawienia CALEGO tekstu podpisanych dokumentów? Napewno dostali jakas sauta lapówka, której wartosc dla UE byla mniejsz niz ziarko piasku.
Dlaczego nie chca przeprowadzic referendum? Odpowidz jest prosta, Dostali judaszowe srebrniki, kiecki maja pelne, a o Polsce dla nich nie warto nawet myslec. Wiedza, ze referendum, gdyby bylo przeprowadzone przy PELNYM OGLOSZNIEU tekstów „traktatu” i wytlumaczniu skutków tego niewolniczego cyrigrafu, to feferendum wyszloby na NIE! Z tego powodu nie ma referendum! Lisbona równa sie Targowicy, przy wspóldziale Sejmu i Senatu.
Obecna sytuacja ekonomiczna Kraju, bezrobocie, zakazy róznych produkcji, jest wynikiem sztucznej polityki ekonomicznej, a to w celu zby najbardziej energiczna i przesiebiorcza czesc Narodu opuscila Polske, pozostaiwajac najnizsza czesc ludnosci, którzy stana sie niewolnikami UE i pogañskiego kapitalu. Z Polski chca zrobic KOLONIE, niszczac zdowe cialo Narodu Polskiego, jego historje, dume narodowa i pewnosc siebie i swoich racji!.
Produkowalismy samoloty, smigloece, a teraz sprzedano ich fabryki, jak n.p. SOKOLA, ameykañskiej firmie Sikorsky, aby nie byl konkurencja dla ich o nizszej jakosci aparatów tej kalasy, a jesli wuprodukuja SOKOLA, to dochód bedzie dla USA, a nie dla Polski.
Podobnie stalo sie z innymi przedsiebiorstwami, stocznami i t.p. przedsiebiorstwami. W ten sposób, zwieksza sie bezrobocie, zmuszajac ludzi, aby z „wlasnej woli” szukali cheba powszedniego wszedzie, lecz nie w swoim rodzinnym kraju.
Podobnie Targowica byla podpisana bez woli Narodu Polskiego, z wiadomymi skutkami.
Z drugiej strony, firmy zaganiczne rosna jak grzyby po deszczu, wyduszajac z Polski pieniadze ze sprzedanych tandetnych wyrobów, czy tez uslug. Wystarczy popatrzec ile polskich sklepów, zostalo zamknietych z powodu powstania róznych „marketów”. Nasze skepy i sklepiki utrzymywaly cale rodziny, a teraz czy ktos pracujacy w jakims „suermarkecie” moze ze swoje pesji utrzymac cala rodzine???
A czy niby to „potrawy” u takich „Mc Donaldów” sa smaczniejsze i zdrowsze, anizeli w polskiej restauraji, bez wzgledu na wyposazenie i wielkosc? Polska kucjnia jest o niebo wyzsza, zdrowsza i smaczneijsza, anizeli wszystki cuda, jakoby to „najlepsze” i „najnowoczesniejsze”, powodujace anemie i nieprzecietne tycia.
Zachodnie i Unii Europejskiej „cuda” i „postepy” sa z reguly szkodliwe dla Narodu Polskiego.
MSZ pdpisuje z jednej strony zgubne traktaty, a ostanio w Lisbonie, a zdrigiej strony, zabrania ambasadorom i czlonkom ambasad, utrzymywac kontakty z zasluzonymi Polakami, którzy oddaja swoja prace, czas, wysilki i pienadze na rzecz dobra i dobrego imienia Polski, jak to ma sie rzacz w Brazylii z Ksiedzem Jerzym Morkisem, w Kanadzie z Jerzym Czartoryskim i Urugwaju z Presesem Janem Kobylañskim, a po cichu i w wielu innych krajach. Czy mozna powiedzec, ze to w MSZ sa Polacy, czy tylko ludzie mówiacy po polsku?
Z tego co od lat widzimy, to co sie stalo w Portugalii to jest, Lisbona = Targowica.
30 marzec 2008

Inz. Jerzy Skoryna 

  

Archiwum

AOL przyznaje się do przekłamań w księgowości
sierpień 15, 2002
PAP
"Powstań Polsko zrzuć kajdany..."
maj 12, 2003
przesłała Elżbieta
Ukraińska Polska
maj 9, 2007
wasylzly
O gronach gniewu jeszcze ,CIUT
październik 25, 2006
T.P. OSZOLOM POLSKI.
Pod prąd
październik 19, 2007
Artur Łoboda
O BANANACH I OPOZYCJI... i jeszcze raz o bananach
styczeń 9, 2003
Artur Łoboda
List Otwarty do Władz Najwyższych Rzeczypospolitej na okoliczność XV Rocznicy Śmierci Michała Tadeusza Falzmanna
lipiec 13, 2006
prawica.net
Nowy *Dziennik* z usterkami
kwiecień 22, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Prokurator oskarża siedem osób, którzy publiczne spalili książkę "Dzienniki Anny Frank"
listopad 27, 2006
bibula.com/
"Piekło istnieje dla tych, którzy odrzucają Boga"
marzec 25, 2007
Marzenia o imperium amerykańskim
październik 26, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
Demokracja = Mediokracja dla Imbecylów.
styczeń 18, 2008
Tezlav von Roya
Korzysci z inwestycji zagranicznych i stymulacji rozwojowych. Koszty aneksji do UE (7)
marzec 31, 2003
Włodzimierz Bojarski
Fenomen "amerykanizmu" jako religii purytańskiej o podłożu syjonistycznym
styczeń 6, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Niezależne Obchody 25 -tej Rocznicy Strajków na Dolnym Śląsku
sierpień 8, 2005
Dr Leszek Skonka
NIK w zachodniopomorskiej ANR
maj 25, 2004
Wojciech Jurczak
Stan Tymiński
Przepis na nową Polskę

kwiecień 8, 2004
Stan Tymiński
Niech nas Bóg broni przed światowymi dziełami
październik 28, 2004
Mirosław Naleziński
Czy stać nas na publiczne szpitale?
styczeń 9, 2008
Dariusz Kosiur
Stworzmy wspolnie partie!
grudzień 15, 2006
Marzyciel
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media