ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Kornel Morawiecki - Komentarze, Opinia, Publicystyka 
22 wrzesień 2014      Artur Łoboda
Dlaczego 17 września, 1939? 
18 maj 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Serial „Ulica Zagranica” jako odpowiedź na "Ucho Prezesa" 
16 grudzień 2018      Alina
Wspaniała Miriam 
30 listopad 2017      Artur Łoboda
Twardy dowód potwierdza teraz ludobójstwo za pomocą szczepionki Covid-19 na nienarodzonych i celowo uszkodzonych dzieciach 
7 wrzesień 2023     
Wyjaśnienie zamieszek w Iranie, a właściwie tylko w Teheranie... 
14 czerwiec 2009      tłumacz
W Polsce bez zmian 
14 marzec 2017     
Święto Polskiego Kołtuna - 4 komentarze 
19 kwiecień 2010      Marek Głogoczowski
W co zagrywa Putin? 
30 grudzień 2019     
Regina Poloniae 
2 maj 2019      Paweł Ziółkowski
CDC potwierdza obecność glinu w szczepionkach związanych z astmą dziecięcą i autyzmem 
7 październik 2022     
Obrazek współczesny 
8 marzec 2019     
Kobieta księżyca 
14 maj 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Kolaboracja syjonistyczno-nazistowska. Jak syjoniści współuczestniczyli w holokauście 
27 listopad 2023     
Mongolskie Pochodzenie Moskiewskich Instytucji Politycznych. Skutki ponad 250 lat władzy i kontroli Mongołów nad Moskwą 
2 grudzień 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Parki Rozrywki Zatorland: Dinozaury ożyły po 65 mln. lat! 
16 sierpień 2014      Zatorland
Młodzież - po raz kolejny oszukana 
13 listopad 2014      Artur Łoboda
Najsłabsze ogniwo JOW 
15 maj 2015      Artur Łoboda
Torture in Iraq Continues, Unabated 
22 wrzesień 2010      przysłał ICP
Wrzątek 
14 marzec 2020      Artur Łoboda

 
 

Digital Tyranny and the Rockefeller-Gates „Paszport certyfikatu Vaxx”: W kierunku scenariusza III wojny światowej

 
„Nie jesteś sam”: ogólnoświatowa odporność na mRNA „szczepionka” i oszustwo Covid
 
 
Czym jest Niesławna Agenda ID2020?

 
Za jej rozwojem stoi Fundacja Billa i Melindy Gatesów – wspierana przez Fundację Rockefellera – oraz inne osoby należące do złowrogiego programu cyfryzacji, depopulacji i eugeniki
 
Jest to sojusz partnerów publiczno-prywatnych, w tym agencji ONZ i społeczeństwa obywatelskiego.
 
Jest to elektroniczny program identyfikacyjny, który wykorzystuje uogólnione szczepienia przeciwko Covid-19 jako platformę cyfrowej tożsamości.
 
Jest to w pełni elektroniczny identyfikator – łączący wszystko ze wszystkim, co dotyczy każdej osoby (dokumenty zdrowotne, kryminalne, bankowe, osobiste i prywatne itp.), zarządzany przez agencję państwową lub, w skrajnych przypadkach, przez sektor prywatny.
– Wyobraź sobie – firmę ubezpieczeniową lub bank zajmujący się Twoimi prywatnymi danymi, przekonwertowanymi na elektroniczny i ostatecznie „zachipowany” dowód osobisty.

Prywatyzacja twoich osobistych danych może wydawać się naciągana, ale szwajcarski rząd próbował po cichu ominąć ludzi sprywatyzowaną Agenda ID2020.
Ale ludzie się dowiedzieli i rozpoczęli referendum przeciwko Agendzie ID2020.
Pomysł został odrzucony z marginesem 2:1 w lipcu 2021 roku.
 
Co się później stanie? – Czy rząd szwajcarski będzie szanował głosy ludzi, czy też wykona polecenia z Głębokiego Ciemnego Stanu?
 
Niemcy, Austria i Francja – i prawdopodobnie inne, wdrożone ID2020 przez Parlament lub dekretem – większość ludzi nie ma pojęcia.
 
Implementacja Agendy ID2020 łączy się z – lub wyłoniła się z – niesławnego „ Covid-19 – The Great Reset ” Klausa Schwaba (WEF) – który, nawiasem mówiąc, jest dostępny w Amazon (lub był, kiedy ostatnio sprawdzałem).
Gdyby publikacja została zdjęta i ocenzurowana, być może przez samego autora – nie byłoby to niespodzianką.
 
https://www.bitchute.com/video/Ky9ItfvljJLE/

 
 
Scenariusz III wojny światowej
 
W międzyczasie żyjemy dosłownie w scenariuszu III wojny światowej, w którym Konstytucje krajów są albo zakazane, albo po prostu opanowane przez środki dyktatorskie, które postępują tak szybko, że ruchy obywatelskie w wielu przypadkach interweniują zbyt późno – po prostu dlatego, że społeczeństwo obywatelskie tego wcześniej nie zauważyli.
 
Dzieje się to po cichu.
 
Albo dekretem, albo przez dokooptowane i/lub przymusowe parlamenty.
W zasadzie na całym świecie wprowadzany jest rodzaj zdrowotnego stanu wojennego, z naciskiem na Kraje Zachodu.
 
A większość społeczeństwa nie ma o tym pojęcia.
 
Paszport certyfikatu Vaxx finansowany przez Rockefeller-Gates sponsorowany przez WHO
 
Fundacje Gatesa i Rockefellera finansują wytyczne WHO dotyczące cyfrowego międzynarodowego świadectwa szczepień , zwanego także „paszportem szczepień”.

  W kontekście pandemii choroby koronawirusowej (COVID-19) proponuje się koncepcję cyfrowej dokumentacji certyfikatów COVID-19 (DDCC)  jako mechanizmu, za pomocą którego można cyfrowo dokumentować dane dotyczące zdrowia osoby związanej z COVID-19 za pomocą elektronicznego certyfikatu.
   
  Cyfrowe zaświadczenie o szczepieniu, które dokumentuje aktualny stan szczepień danej osoby w celu ochrony przed COVID-19, może być następnie wykorzystane do ciągłości opieki lub jako dowód szczepienia w celach innych niż opieka zdrowotna.
  Powstały artefakt tego podejścia jest określany jako cyfrowa dokumentacja certyfikatów COVID-19: stan szczepień (DDCC:VS). (WHO, streszczenie, podkreślenie dodane)

Co zaskakujące, a może nie tak zaskakujące, międzynarodowy „certyfikat/paszport Vaxx” nie jest finansowany przez kraje członkowskie WHO, jak można by się spodziewać, ale przez Gatesa i Rockefellera.
To znaczące.
 
WHO opublikowała i rozesłała do wszystkich krajów członkowskich w dniu 27 sierpnia 2021 r. wytyczne dotyczące wprowadzenia międzynarodowego cyfrowego „ Świadectwa szczepień/paszportu” – a także Wytyczne wdrożeniowe.
 

 
Mandat Joe Bidena na All-Vaxx
 
W oczywistej konsekwencji, administracja Biden wydała nakaz dla wszystkich szczepionek – żądając od wszystkich przedsiębiorstw zatrudniających 100, lub więcej pracowników, aby zażądały szczepienia swoich pracowników, albo w inny sposób.
Za nieprzestrzeganie przepisów grożą ogromne grzywny.
To samo dotyczy ponad dwóch milionów pracowników rządowych . |
W sumie ten drakoński mandat dotyczy około 100 milionów Amerykanów.
Biden postępuje zgodnie z poleceniami Rockefellera i innych.

  Wymóg ten będzie dotyczył ponad 80 milionów pracowników w firmach sektora prywatnego, powiedział Biały Dom. …

 
Paszporty szczepionek przeciw COVID „mogą zwiększyć ryzyko rozprzestrzeniania się chorób”: Gates, przewodnik WHO finansowany przez Rockefellera 

  Centra Medicare i Medicaid Services (CMS) będą wymagać szczepień przeciwko COVID-19 dla pracowników większości placówek opieki zdrowotnej…

  Wymóg ten wpłynie na ponad 17 milionów pracowników służby zdrowia w szpitalach i innych placówkach przyjmujących tych pacjentów. …
   
  Administracja będzie wymagać, aby zaszczepić się nauczyciele i personel w Head Start Programs, szkołach Departamentu Obrony i szkołach prowadzonych przez Biuro Edukacji Indyjskiej.

  Biden wezwie również wszystkie stany do przyjęcia wymogów dotyczących szczepień dla wszystkich pracowników szkoły.
   
  Plan Bidena wymaga zastosowania obiektów rozrywkowych, takich jak hale sportowe, duże sale koncertowe i inne, w których gromadzą się duże grupy ludzi, aby wymagać szczepienia klientów lub przedstawienia negatywnego testu na koronawirusa, aby wejść. ( Reuters , podkreślenie dodane)

 
Unia Europejska (UE) i Szwajcaria
 
Szwajcaria i inne kraje UE również w wyniku wydanego przez WHO certyfikatu/paszportu vaxx, nakazu blokującego dostęp do większości zajęć w pomieszczeniach – w tym restauracji, siłowni i kinach – od 13 września, bez certyfikatu vaxx.
 
Jest to całkowicie sprzeczne z Kodeksem Norymberskim (testowanie leków i szczepionek na zwierzętach przed zastosowaniem na ludziach) i jest sprzeczne ze wszystkimi demokratycznymi Konstytucjami.
Konstytucje państw na całym świecie są opanowane i „ubezwłasnowolnione” przez tyranię, która działa z ogromną mocą – śmiertelne groźby i prawdopodobnie wysoce uwodzicielskie i korupcyjne nagrody.
 
Nigdy w historii ludzkości nie istniała taka światowa dyktatura.
 
Powstała w niecałe 12 miesięcy i ujarzmiła – powtarzam – wszystkie 193 kraje członkowskie ONZ, w tym cały system ONZ naraz.
 
Certyfikat/paszport szczepień może w końcu zostać wszczepiony w ludzkie ciała (Klaus Schwab, WEF, w wywiadzie dla szwajcarskiej telewizji Genewa z 2016 r. – niedawno „wymazany” z internetu).
Zobacz to: Dr Astrid Stueckelberger, była WHO: Jesteś rozdrobniony .
 
Certyfikat Vaxx może stanowić podstawę do rejestracji tożsamości cyfrowej na całym świecie.
 
Nawiasem mówiąc, obie fundacje WHO finansujące certyfikaty vaxx-certyfikatów są kierowane przez obecnie najbardziej widocznych eugeników na świecie – Gatesa i Rockefellera, wykorzystujących WHO do realizacji swoich planów.
 
Większość państw członkowskich WHO nie jest bezpośrednio zaangażowanych.
 
Należy również wspomnieć, że utworzenie WHO w 1948 r. było pomysłem Rockefellera, przy wszystkich pieniądzach, które zgromadził dzięki monopolowi na węglowodory Standard Oil (głównie benzyna i gaz), utworzenie i późniejsza integracja WHO z systemem ONZ była stosunkowo „ łatwe” – z „łatwym” określeniem w cudzysłowie.
Pieniędzmi kupują też ONZ.
 
Z WHO jako częścią ONZ, oficjalna instytucja ONZ jest odpowiedzialna za zdrowie świata – lub choroby – dokładnie tego, czego chcą eugeniści.
 
Bank Światowy jest również ważnym graczem w tym kolosalnym planie przestępczym – ponieważ ma władzę nad biedniejszymi tzw. „krajami rozwijającymi się” – wywierania na nie nacisku poprzez „warunki” w zamian za wsparcie finansowe.
Podobnie jak w przypadku MFW – ich role są zasadniczo zamienne.


Scenariusz III wojny światowej bez bomb i broni
 
Krótko mówiąc, rzeczywiście żyjemy w scenariuszu III wojny światowej – bez bomb i broni, skierowanym przeciwko całej ludzkości
 
Niewidzialny – i nigdy nie wyizolowany wirus: propaganda, kampania strachu i „szczepionka” to ich broń masowego rażenia – BMR.
 
To, co robią te środki – „Świadectwo szczepień/paszport” dla zaszczepionych – to rozdzielenie społeczeństwa na „dobrych”, „zaszczepionych”; a „źli faceci”, to ci, którzy nie są zaszczepieni, nie zamierzają dostać śmiertelnego ciosu, a tym samym nie zasługują na certyfikat/paszport szczepionkowy.
 
Według rządów kłamliwych – wszystkich 193 krajów członkowskich ONZ, których Rządy były kooptowane w długim okresie przygotowań – chcieliby, aby uwierzyli Państwo, że niezaszczepieni stanowią zagrożenie dla społeczeństwa.
 
To bzdura, ponieważ według CDC i powtarzanych przez te same kraje członkowskie ONZ, szczepienia ludzi również przenoszą wirusa. – Jaki wirus?
 
Separacja społeczeństwa to odwieczna strategia wojenna (przynajmniej sięgająca czasów Imperium Rzymskiego): „ Divide et Impera ” – „Dziel i rządź” – tak, aby ludzie dzielili się i walczyli ze sobą, zamiast ze wspólnym wrogiem – który w tym przypadkiem fałszywego nosicielstwa są nasze Rządy, wszystkie 193 Rządy państw członkowskich ONZ – naraz.
 
Agenda ID2020 jest głównym instrumentem realizacji Wielkiego Resetu WEF
 
Wdrażanie jej postępuje szybko.
 
Oto jak:
 
Według Hiszpańskiego Zespołu Badawczego Piątej Kolumny , około 90% lub więcej „płynu Vaxx” w formule mRNA składa się z grafenu.

Grafen to tajemnica Agendy ID2020 – opatentowanej przez Gatesa (lucyferyjskim) patentem nr 666.
 
Potrójna szóstka, 666, to także wzór chemiczny samego grafenu — 6 cząsteczek połączonych w pierścień, połączonych z innymi tego typu pierścieniami.
Symbol, którego używają, to 3 dołączone pierścienie.
 
Grafen zaszczepiony przez wstrzyknięcie mRNA natychmiast tworzy sieć neuronową w mózgu.
Jest to jednocząsteczkowa siatka, która spontanicznie rozrasta się wokół mózgu z grafenu zawartego w vaxx.
 
Fale elektromagnetyczne emanujące z milionów anten 5G/6G na całym świecie mają zamieniać ludzi w „transludzi” (termin użyty przez Klausa Schwaba w wywiadzie dla szwajcarsko-francuskiej telewizji w 2016 roku. Link do wywiadu od tego czasu został „sprawdzony”.)
 
To może wyjaśniać ogromną presję czasu stojącą za popędem vaxx; ponieważ po wstrzyknięciu mikstury mRNA zostaniesz dotknięty w ten czy inny sposób.
Albo twoje zdrowie jest zagrożone, albo, jak wskazał Klaus Schwab  (wideo poniżej), możesz stać się „transhumans”, którym mogą manipulować roboty i/lub sztuczna inteligencja (AI).
 
Krótsza wersja wideo jest dostępna tutaj  
https://gloria.tv/post/zLZ7jJuLzNEd226SYMXRqKzyA
 
Głębokie Państwo
 
Możesz więc zapytać: „ Ludobójstwo” czy „Niewolnictwo”?
Co planują dla nas elity – Głębokiego Państwa?
Elity to członkowie lub współpracownicy i zwolennicy WEF i filozofii WEF, elity bankowe i korporacyjne.
 
Odpowiedź brzmi jedno i drugie.
 
Śmiertelność i zachorowalność wynikająca z wstrzyknięć mRNA - w połączeniu z „zniewoleniem” lub „transhumanizacją” dla ocalałych.
 
Wszystko jest dobrze przemyślane.
Od ponad 70 lat.
 
Możemy tylko mieć nadzieję, że nie spóźnimy się z powstrzymaniem tego ogromnego ataku


 1. ludobójstwo?
 2. cyfrowa transhumanizacja oraz
 3. przeniesienie majątku i kapitału z niższego i średniego poziomu społeczeństwa na szczyt, przez bankructwa, bezrobocie, choroby i śmierć przez zaniedbanie i samobójstwo. Już trwa

 4. "Nie jesteś sam"

   
  Podczas komentowania i sesji pytań i odpowiedzi podczas debaty webinarowej Global Research (9 września 2021), w której wzięło udział 245 uczestników, pojawiło się kilka zdesperowanych i porzuconych głosów – co robić?
   
  Nie mają z kim porozmawiać.
   
  Nie chcą zastrzyku.
   
  Zdają sobie sprawę, że może to być szkodliwe i śmiertelne.
   
  Jeśli nie jest od razu „śmiertelny”, może mieć niezliczone poważne „skutki uboczne” – wady zdrowotne, których nigdy nie można wyleczyć – a przede wszystkim eksperymentalna inokulacja genów mRNA może spowodować bezpłodność zarówno kobiet, jak i mężczyzn.
  To ostatnie zbiega się z programem eugeników.
   
  Nie jesteś sam – około połowa populacji świata zachodniego nie została zaszczepiona.
   
  Znają ryzyko;
  boją się ryzyka zastrzyku, ale nie boją się zachorować na Covid-19, alias SARS-CoV-2 – co, według własnych słów dr Antoniego Fauciego w recenzowanej pracy naukowej, jest porównywalne do pospolitej grypy
  („ Covid-19 – Navigating the Uncharted” , New England Journal of Medicine – NEJM, 26 marca 2020 r.).
  Obawiają się późnych skutków po wstrzyknięciu mRNA.
   
  Nie jesteś sam – są miliony, dziesiątki milionów, którzy czują to samo.
   
  Zacznij komunikować się ze sobą.
   
  To, czego potrzebujemy, to przezwyciężyć tę zbrodnię o biblijnych proporcjach,
   
  To, czego potrzebujemy, to rozwinięcie ogólnoświatowego ruchu solidarności ludowej, integrującego wszystkie sektory społeczeństwa (między szczepionymi i nieszczepionymi) przy wsparciu prawdziwych organów ścigania (policji) i członków wojska.
   
  Gdy funkcjonariusze organów ścigania (policja), a także wojskowi zdadzą sobie sprawę, że oni i ich rodziny również są zagrożone, wykonają swoją prawdziwą rolę, polegającą na obronie interesów ludu, a nie polityków zastępców i „przestępców” - "Rządów”, które mają tylko jeden globalistyczny cel.
  Ta ostatnia polega na przekształceniu suwerennych krajów w Jeden Porządek Świata, rządzony przez niewielką, niezwykle zamożną elitę ze szkodą dla ocalałych ludzi, którymi ta elita zamierza manipulować i przekształcać za pomocą fal elektromagnetycznych i wstrzykiwanego tlenku grafenu w „transludzi”.
   
  Musimy zapobiec przejęciu ich wojennej strategii „ Divide et Impera ” – „Regule dzielenia” .
   
  Zamiast tego ci, którzy są „zaszczepieni”, powinni solidarnie zjednoczyć się z niezaszczepionymi, aby walczyć ze wspólnym wrogiem.
   
  Nie mamy dużo czasu, ale możemy to zrobić.
   
  W stanie przebudzonej solidarności możemy zniszczyć pęd Agendy ID2020.
   
  W wzniosłym sposobie myślenia.

  Nie poddanie się „diabolicznemu programowi” elity, ale uniesienie, nadzieja i światło.
   
  Zwyciężymy.

   
  Peter Koenig jest analitykiem geopolitycznym i byłym starszym ekonomistą w Banku Światowym i Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), gdzie od ponad 30 lat pracuje nad wodą i środowiskiem na całym świecie. Wykłada na uniwersytetach w USA, Europie i Ameryce Południowej. Regularnie pisze do czasopism internetowych i jest autorem Implozji – ekonomicznego thrillera o wojnie, zniszczeniu środowiska i chciwości korporacji; i współautorka książki Cynthii McKinney „When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis” (Clarity Press – 1 listopada 2020 r.)

  Jest współpracownikiem naukowym Centrum Badań nad Globalizacją.
   
   
   Źródło:
  https://www.globalresearch.ca/worldwide-resistance-against-vaccine-covid-fraud/5755538
30 wrzesień 2021

Peter Koenig 

  

Komentarze

  

Archiwum

Potencjalne skutki ataku na Iran
kwiecień 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Pozorowanie etyki, czyli etyka w służbie kapitału
maj 12, 2007
Gracjan Cimek
ODEZWA DO DZWONU
lipiec 15, 2007
Wiesław Sokołowski Redakcja pisma literackiego
List do zdrajcow Polski
czerwiec 15, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
Erna Rosenstein 1913-2004
listopad 14, 2004
Artur Łoboda
Argumenty przeciw Unii
kwiecień 21, 2003
przesłała Elżbieta
USA (obiecują że) zainwestują prawdopodobnie m.in. w samochody i ratownictwo
luty 6, 2003
PAP
Watykan przeciw interwencji USA w Iraku
grudzień 23, 2002
PAP
Matki a żony zbrodniarzy
kwiecień 7, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Ustawa a dziennikarze
styczeń 22, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Móc liczyć na Polaka
styczeń 10, 2004
Andrzej Kumor
W przedświąteczny weekend zginęło 39 os.
grudzień 29, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Nie zmarnować tej szansy
październik 18, 2003
Nasz Dziennik
Czego USA chce w Afganistanie?
kwiecień 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Druga Targowica umożliwia „Tarczę” w Polsce?
sierpień 16, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
The infection
październik 24, 2006
Polacy wybierają suwerenność !
marzec 17, 2007
marduk
Kolejna ofiara "wolności słowa"
sierpień 8, 2006
(bibula.com/Wyroi)
Umowa sprzedaży akcji PZU S.A.
luty 11, 2005
Amerykanie zbombardowali iracki szpital
listopad 9, 2004
PAP
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2023 Polskie Niezależne Media