ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Zygmunt Jan Prusiński ZATOKA INTYMNEGO PRZYMIERZA - część druga  
25 wrzesień 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Demonstrantów broń przyszłości  
17 październik 2021      Artur Łoboda
Pozew całego Narodu 
20 luty 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Granica rozsądku została przekroczona 
12 czerwiec 2014      Artur Łoboda
Wojna lotnicza 
3 listopad 2010      Goska
Co to jest dialog? 
6 kwiecień 2011      Artur Łoboda
Czy to tylko forma "parcia na szkło"? 
2 wrzesień 2020      Artur Łoboda
Chmury radiacyjne 
12 lipiec 2022     
Nieznajomość historii Galicji wśród Polaków 
7 listopad 2012      Artur Łoboda
Znienawidzony przez platformowców film 
16 kwiecień 2015      Artur Łoboda
Co dalej z Polską? 
21 sierpień 2012      Artur Łoboda
Demonstracja w Katowicach przeciwko kowidyzmowi 
6 marzec 2021      Lothar
Teheran a Tel-Aviv – Układ Sił i Stopień Zagrożenia 
22 kwiecień 2012      Iwo Cyprian Pogonowski
Sędzia łączy dowody z potencjalnie „milionami naruszeń wolności słowa” 
10 lipiec 2023     
Polak vola Pomož! 
20 styczeń 2017      :)
Co zrobić - by Polska w końcu zaczęła się rozwijać? 
19 maj 2015      Artur Łoboda
Rosja uzależnia się od Chin?  
9 listopad 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Prawdy i półprawdy  
12 grudzień 2012      Artur Łoboda
Wierchuszka PiS to zakamuflowana opcja syjonistyczna 
12 luty 2018     
Podsłuchowa socjotechnika 
5 lipiec 2014      Artur Łoboda

 
 

Globalna organizacja próbuje wyeliminować wolność słowa na całym świecie

 
 
Międzynarodowy Wielki Komitet ds. Dezinformacji (IGCD ) składa się z „międzynarodowej grupy ustawodawców, doradców politycznych i innych ekspertów”, którzy współpracują „w celu tworzenia międzynarodowych sojuszy, które wprowadzają wspólne, skuteczne strategie w walce z dezinformacją w Internecie”
 
Założycielami IGCD jest czterech członków parlamentów brytyjskiego i kanadyjskiego, w tym brytyjski poseł Damian Collins, który zasiada również w zarządzie Centers for Countering Digital Hate (CCDH).
CCDH fabrykuje raporty, które są następnie wykorzystywane do pozbawiania ludzi ich praw do wolności słowa

 
Logistykę IGCD zapewnia Inicjatywa Resetu (niezbyt subtelne przypomnienie, że cenzura jest wymogiem Wielkiego Resetu), która jest częścią grupy filantropijnej Omidyar

Omidyar finansuje Whistleblower Aid, radcę prawnego fałszywego „informatora” Facebooka Frances Haugen, która zeznawała przed prawodawcami z USA, Francji, Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej, wzywając do większej cenzury
 
Prezes CCDH, Simon Clark, ma również powiązania z Arabella Advisors, najpotężniejszą grupą lobbingową zajmującą się ciemnymi pieniędzmi w USA
 
*
 
Gdybyś podejrzewał, że cenzura jest koordynowana na skalę globalną, miałbyś rację .
 
Międzynarodowy Wielki Komitet ds. Dezinformacji 1 (IGCD) składa się z „międzynarodowej grupy ustawodawców, doradców politycznych i innych ekspertów”, którzy współpracują „w celu tworzenia międzynarodowych sojuszy, które wprowadzają wspólne, skuteczne strategie w walce z dezinformacją w Internecie”.
Co może pójść nie tak?
 
Pomysł na IGCD wyszedł od czterech członków parlamentów brytyjskiego i kanadyjskiego: Damiana Collinsa i Iana Lucasa z Wielkiej Brytanii oraz Boba Zimmera i Nathaniela Erskine-Smitha z Kanady.
Pierwsza sesja IGCD odbyła się pod koniec listopada 2018 roku, więc już od jakiegoś czasu cicho pracują w tle.
 
Od tego czasu odbywali spotkania w Kanadzie i Wielkiej Brytanii oraz prowadzili seminaria w USA, w których uczestniczyli przywódcy duchowi, dziennikarze, dyrektorzy technologiczni, „eksperci w danej dziedzinie” i liderzy parlamentarni z 21 krajów (Argentyna, Australia, Belgia, Brazylia, Kanada, Kostaryka, Ekwador, Estonia, Finlandia, Francja, Gruzja, Niemcy, Irlandia, Łotwa, Meksyk, Maroko, Singapur, St. Lucia, Szwecja, Wielka Brytania i USA)
 
Według IGCD organizacja funkcjonuje jako „forum wymiany informacji, współpracy i harmonizacji polityk w celu … osiągnięcia wspólnych celów wśród państw demokratycznych.
Mniejsza o to, że demokracja nie może istnieć bez wolności słowa”.
 
Logistykę dla grupy zapewnia inicjatywa o nazwie „Reset” 2, która wydaje się niezbyt subtelnym przypomnieniem, że cenzura jest wymogiem Wielkiego Resetu.
Wiedzą, że ludzie nigdy nie zgodziliby się na plan Wielkiego Resetu, gdyby pozwolili mu swobodnie dyskutować o jego konsekwencjach.
 
„Ustawa o bezpieczeństwie w Internecie” ma na celu wyłączenie kontrnarracji

IGCD pomaga rzucić światło na frontową grupę technokracji znaną jako Centers for Countering Digital Hate (CCDH) 3, widząc, jak jeden z członków zarządu CCDH, poseł Damian Collins, jest również jednym z założycieli IGCD.
Obie grupy powstały w 2018 roku i mają wyraźnie te same cele i program.
 
Jednym z tych celów jest wyeliminowanie wolności słowa w Internecie, co miałoby osiągnąć proponowana przez Wielką Brytanię ustawa o bezpieczeństwie w Internecie.
Nic dziwnego, że Collins jest członkiem Komitetu ds. Ustawy o Bezpieczeństwie Online, którego zadaniem jest zbadanie ustawy „linijka po linijce, aby upewnić się, że jest ona odpowiednia do celu”. 4
 
W poście na blogu z 11 sierpnia 2021 r. Collins poprosił publiczność o pomoc w wyśledzeniu sprzecznych narracji, zrobieniu zrzutów ekranu obraźliwych materiałów i przesłaniu ich pocztą elektroniczną.
„O ile nie zostaną zgłoszone szkodliwe treści, bez względu na to, czy są to okropne obrazy samookaleczeń, brutalne lub ekstremistyczne treści, czy antyszczepionkowe teorie spiskowe, w przeciwnym razie mogą one być nieznane organom regulacyjnym i rządom” – powiedział.
 
Nie sposób przeoczyć faktu, że Collins wrzuca treści „antyszczepionkowe” do jednego worka brutalnych i ekstremistycznych treści, które muszą być cenzurowane, a w rzeczywistości jest to prawdopodobnie jedna z najważniejszych kategorii informacji, które ten projekt ma kontrolować.
 
Jak donosi iNews, 5 „Premier [Boris Johnson] wielokrotnie podkreślał, że uprawnienia zawarte w przepisach pomogłyby rozprawić się z… dezinformacją antyszczepionkową”.
 
Ustawa o bezpieczeństwie w Internecie jest „katastrofalna dla wolności słowa”
Chociaż niektórzy mogą pomyśleć, że dobrym pomysłem jest karmienie ludzi „poprawnymi” informacjami na temat szczepionek, ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że chociaż szczepionki są dziś problemem, jutro inny temat, który jest bliski i drogi twojemu sercu, może zostać uznany za niedostępny dla dyskusji publicznej.
Tak więc wspieranie wszelkiego rodzaju cenzury jest śliską ścieżką, która z pewnością wróci, by cię ugryźć, gdy najmniej się tego spodziewasz.
 
Jak donosi BBC News, 6 „Legal to Say. Legal to Type” ostrzega, że ​​jeśli ustawa o bezpieczeństwie w Internecie stanie się prawem, firmy Big Tech będą miały nadzwyczajną władzę:


„Chociaż grupa popiera cel ustawy, jakim jest zapewnienie, aby platformy internetowe usuwały obrazy przedstawiające wykorzystywanie seksualne dzieci, materiały terrorystyczne i treści, które podżegają do nienawiści rasowej i przemocy, obawia się, że inne przepisy będą miały negatywny wpływ na wolność słowa…
 
Zgodnie z ustawą Ofcom [Brytyjskie Biuro Komunikacji] otrzyma uprawnienia do blokowania dostępu do stron i nakładania kar na firmy, które nie chronią użytkowników przed szkodliwymi treściami, do 18 milionów funtów lub 10% rocznych globalnych obrotów, w zależności od tego, która z tych wartości jest większa .
 
Działacze twierdzą, że daje to firmom technologicznym zachętę do „nadcenzurowania” i „skutecznego outsourcingu ochrony Internetu z policji, sądów i parlamentu do Doliny Krzemowej”…
 
Pan [MP David] Davis określił ustawę jako „kartę cenzora”.
Dodał:
„Grupy lobby będą mogły naciskać na sieci społecznościowe, aby usuwały treści, które uważają za niepoprawne politycznie, nawet jeśli są one legalne”…
 
Kampanie obawiają się również, że firmy technologiczne mogą wykorzystywać sztuczną inteligencję do identyfikowania szkodliwych treści.
Mówią, że może to wprowadzić rasistowskie uprzedzenia i błędnie cenzurować język, „zwłaszcza jeśli chodzi o kochających ironię Brytyjczyków”.


Demokraci amerykańscy atakują wolność słowa
 
Tymczasem w USA ustawa o dezinformacji zdrowotnej, wprowadzona przez senator Amy Klobuchar, D-Minn. i senatora Bena Raya Lujána, DN.M., zawiesiłaby ochronę zgodnie z sekcją 230 ustawy o uczciwości w komunikacji w przypadkach, gdy sieci społecznościowe są uznane, że wzmagają „wpisy antyszczepionkowe” i pociąga ich do odpowiedzialności za takie treści.
W artykule z 22 lipca 2021 r. Tech Crunch poinformował: 7


„Projekt miałby w szczególności zmienić język sekcji 230, aby odwołać ochronę przed odpowiedzialnością w przypadku„ dezinformacji na temat zdrowia, która jest tworzona lub rozwijana za pomocą interaktywnej usługi komputerowej”, jeśli ta dezinformacja jest wzmacniana przez algorytm.
 
Proponowany wyjątek pojawiłby się tylko podczas ogłoszonego krajowego kryzysu zdrowia publicznego, takiego jak nadejście COVID-19, i nie miałby zastosowania w normalnych czasach.
Projekt ustawy nakładałby na Sekretarza Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej (HHS) zadanie zdefiniowania dezinformacji na temat zdrowia”.


Podobnie jak w przypadku brytyjskiej ustawy o bezpieczeństwie w Internecie, ustawa o dezinformacji zdrowotnej jest otwartym portalem do nadużyć.
Jak na ironię, ustawa faktycznie opiera się na dezinformacji, aby uzasadnić swoją sprawę.
Wspomina w szczególności raport CCDH „Dziesięć dezinformacji” 8, który fałszywie twierdzi, że kilkanaście osób, w tym ja, jest odpowiedzialnych za większość „dezinformacji antyszczepionkowych” udostępnianych na platformach społecznościowych.
 
„Dziesięć dezinformacji” ma znikomy zasięg
 
Tymczasem w oświadczeniu z 18 sierpnia 2021 r . wiceprezes Facebooka ds. polityki treści, Monika Bickert , 9 i 10 , stwierdziła, że ​​nie ma dowodów na poparcie twierdzeń CCDH oraz że osoby wskazane przez CCDH jako odpowiedzialne za błędne informacje o szczepionkach w mediach społecznościowych były w rzeczywistości odpowiedzialne tylko za niewielki ułamek — 0,05% — całej zawartości informacji o szczepionkach na Facebooku.
Oto fragment wypowiedzi Bickert: 11


„W ostatnich tygodniach toczyła się debata na temat tego, czy globalny problem dezinformacji o szczepionce COVID-19 można rozwiązać po prostu usuwając 12 osób z platform mediów społecznościowych.
Ludzie, którzy rozwinęli tę narrację, twierdzą, że te 12 osób jest odpowiedzialnych za 73% dezinformacji online na Facebooku o szczepionkach.
Nie ma żadnych dowodów na poparcie tego twierdzenia…
 
W rzeczywistości te 12 osób odpowiada za około 0,05% wszystkich wyświetleń treści związanych ze szczepionkami na Facebooku.
Obejmuje to wszystkie udostępnione przez nich posty dotyczące szczepionek, zarówno prawdziwe, jak i fałszywe, a także adresy URL powiązane z tymi osobami.
 
Raport 12, na którym opiera się błędna narracja, przeanalizował tylko wąski zestaw 483 elementów treści w ciągu sześciu tygodni z zaledwie 30 grup, z których niektóre mają zaledwie 2500 użytkowników.
W żaden sposób nie są one reprezentatywne dla setek milionów postów, które ludzie udostępnili na temat szczepionek COVID-19 w ostatnich miesiącach na Facebooku.
 
Co więcej, nie ma wyjaśnienia, w jaki sposób organizacja stojąca za raportem zidentyfikowała treści, które opisała jako „antyszczepionkowe” lub jak wybrała 30 grup, które uwzględniła w swojej analizie. Nie ma uzasadnienia dla ich twierdzenia, że ​​ich dane stanowią „reprezentatywną próbkę” treści udostępnianych w naszych aplikacjach”.


Jest całkiem jasne, że CCDH istnieje po to, by sfabrykować „dowody”, które są następnie wykorzystywane do niszczenia opozycji w celu kontrolowania informacji.
W związku z tym, - jest to nic innego jak frontowa grupa dla znacznie większej, globalnej IGCD, której celem jest zlikwidowanie wolności słowa na całym świecie.
 
„Informator”, który nie jest nim
 
Jedną z brudnych sztuczek stosowanych w celu ograniczenia wolności słowa jest zatrudnianie fałszywych sygnalistów .
Frances Haugen, była pracownica Facebooka, która stała się „informatorem”, zeznającym przed Kongresem 5 października 2021 r., oskarżając swojego byłego pracodawcę o pomoc złoczyńcom, nie jest prawdziwym informatorem.
 
Jest prawnie reprezentowana przez firmę o nazwie Whistleblower Aid, założoną przez prawnika ds. bezpieczeństwa narodowego Marka Zaida, znanego ze zdrady swoich klientów i współpracy z prokuratorami. 13
 
Whistleblower Aid jest finansowany przez miliardera technologicznego i założyciela eBaya Pierre'a Omidyara, a Reset Initiative, która zapewnia logistykę dla IGCD, jest częścią grupy filantropijnej The Omidyar Group. 14
To mówi wszystko, co musisz wiedzieć o zamierzonym celu zeznania Haugen.
Jak donosi The Gray Zone: 15


„Haugen podkreśliła w swoim zeznaniu, że „nie chce zerwać” Facebooka; szukała jedynie zwiększonego „umiarkowania treści”, aby wykorzenić „ekstremizm” i „(błędne/dez)informacje”…
Haugen wydaje się być niewiele więcej niż narzędziem w dalekosiężnym planie zwiększenia kontroli amerykańskiego państwa nad jedną z najpopularniejszych platform mediów społecznościowych na świecie”.


W krótkim czasie Haugen poradziła sobie z tym, co było niemożliwe dla innych sygnalistów.
Uzyskała audiencje u prawodawców we Francji, Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej, aby przedyskutować potrzebę większej cenzury.
 
Ciemne pieniądze
 
W ciągu ostatniego roku sfabrykowany raport CCDH „Dziesięć dezinformacji” był wielokrotnie wykorzystywany jako podstawa wezwań do odebrania obywatelom amerykańskim ich praw do wolności słowa według Pierwszej Poprawki.
Jest używany przez prawników generalnych i wybranych polityków i jest cytowany we wszystkich przesłuchaniach dotyczących Big Tech. 16
 
Oprócz bezpośredniego powiązania z globalną IGCD (pamiętajmy, że Collins jest w zarządzie zarówno IGCD, jak i CCDH), CCDH jest również powiązana z Arabella Advisors — najpotężniejszą grupą lobbingową zajmującą się ciemnymi pieniędzmi w USA 17 — poprzez Przewodniczącego CCDH Simona Clarka. 18 („Ciemne pieniądze” to termin, który oznacza, że ​​tożsamość osób finansujących organizację jest utrzymywana w tajemnicy).
 
Clark jest starszym pracownikiem Centrum Postępu Amerykańskiego ( 19), gdzie specjalizuje się w „prawicowym terroryzmie wewnętrznym” (czy mamy wierzyć, że nie ma czegoś takiego jak lewicowy terroryzm?), który jest finansowany przez liberalnego szwajcarskiego miliardera o nazwisku Hansjörg Wyss. 20 , 21
 
Wyss finansuje również Arabella Advisors, która prowadzi dużą liczbę tymczasowych grup frontowych, które pojawiają się i znikają w razie potrzeby w danej kampanii. 22
Reporter Hayden Ludwig opisał wewnętrzne funkcjonowanie Arabella Advisors i wpływ płynących przez nią „czarnych pieniędzy”: 23


„Organizacje non-profit Arabelli działają jako najważniejsi fundatorzy lewicy dla zawodowych aktywistów.
Wielkie fundacje – w tym fundacje Gatesa, Buffetta i Forda – wyprały miliardy dolarów za pośrednictwem tej sieci, zmywając swoją tożsamość z dolarów, które idą na forsowanie radykalnej polityki w Ameryce.
 
Ale prawdziwy sok z tych organizacji non-profit pochodzi z szerokiej gamy „grup pop-up”, – nazywanych tak, ponieważ składają się one prawie wyłącznie ze zgrabnych stron internetowych, które mogą pojawić się jednego dnia i wyskoczyć następnego, zwykle po zakończeniu kampanii.
 
Naliczyliśmy ponad 350 takich frontowych grup, które naciskają na wszystko, od federalnego finansowania aborcji, przez remont Obamacare, po pakowanie do Sądu Najwyższego.
Arabella jest tak mroczna, jak „ciemne pieniądze”.
To także doskonały przykład liberalnej hipokryzji wobec anonimowych wydatków politycznych, działającej w niemal całkowitym zaciemnieniu…
 
W miarę jak coraz więcej z tej ogromnej sieci grup – odpowiedzialnych za masowe przejedzenie prawie 2,5 miliarda dolarów od czasu jej powstania – stało się jasne, jedna rzecz staje się jasna: kiedy darczyńca o specjalnym interesie trafia do Arabelli, spodziewa się politycznej zapłaty”.


Możesz dowiedzieć się więcej o Arabella Advisors i jej ukrytym wpływie na amerykańską politykę za pośrednictwem wyskakujących grup frontowych w serii Capital Research Center „Arabella's Long War Against Trump's Department of the Interior”. 24
 
Otwarta wojna z opinią publiczną
 
Znajdujemy się teraz w sytuacji, w której zadawanie ważnych pytań dotyczących środków zdrowia publicznego jest równoznaczne z aktami wewnętrznego terroryzmu.
To niewiarygodne, ale oto jesteśmy.
 
W ciągu ostatnich dwóch lat retoryka stosowana przeciwko tym, którzy kwestionują rozsądek stosowania nienaukowych środków zaradczych na wypadek pandemii, takich jak maski na twarz i blokady, lub udostępnianie danych pokazujących, że terapie genowe COVID-19 są naprawdę złą polityką zdrowia publicznego, stała się coraz bardziej brutalna.
 
Dr Peter Hotez publicznie wezwał do ataków cyberwojennych na obywateli amerykańskich, którzy nie zgadzają się z oficjalnymi narracjami COVID, i ta podła retoryka została opublikowana w prestiżowym czasopiśmie naukowym Nature ze wszystkich miejsc. 25
Jego artykuł powinien był wywołać dzwonki alarmowe w CCDH, ponieważ CCDH w rzeczywistości miało na celu ochronę nas przed nienawiścią w Internecie.
 
Ale CCDH nie ma na celu ochrony społeczeństwa przed nienawiścią.
W klasycznym Orwellowskim Doublespeak istnieje, aby go pielęgnować i tworzyć.

Nawiasem mówiąc, czasopismo Nature opublikowało również artykuł założyciela CCDH Imrana Ahmeda, w którym omawia on potrzebę zniszczenia „przemysłu antyszczepionkowego”.
To, w jaki sposób on, który nie ma żadnych medycznych referencji, zdołał sprostać wymaganiom publikacji, jest tajemnicą i pokazuje, że nie możemy nawet ufać niektórym z naszych najbardziej cenionych czasopism medycznych.
 
W końcu kłamstwa nie mogą stawić czoła prawdzie i właśnie dlatego CCDH i IGCD pracują po godzinach, aby „zharmonizować” prawa w demokratycznym świecie, aby cenzurować wszelkie sprzeczne narracje.
W swoim artykule Ahmed kategorycznie skłamał, mówiąc, że „uczestniczył i nagrał prywatne, trzydniowe spotkanie najbardziej znanych antyszczepionkowców na świecie”.
Spotkanie, o którym mowa, nie miało charakteru „prywatnego”, było w rzeczywistości publiczną konferencją online, otwartą dla każdego i wszystkich na całym świecie, z dostępem do nagranych wykładów w ramach opłaty rejestracyjnej.
 
Fakt, że Ahmed skłamał na temat tak łatwego do zweryfikowania punktu, mówi ci wszystko, co musisz wiedzieć o CCDH – a co za tym idzie o IGCD, z którym najwyraźniej pracuje.
W końcu kłamstwa nie mogą stawić czoła prawdzie i właśnie dlatego CCDH i IGCD pracują po godzinach, aby „zharmonizować” prawa w demokratycznym świecie, aby cenzurować wszelkie sprzeczne narracje.
 
Jak powiedziałem wcześniej, teraz chodzi przede wszystkim o wyciszenie pytań i niewygodnych prawd o zastrzykach COVID, ale w przyszłości te prawa pozwolą im uciszyć dyskusję na każdy temat, który zagraża niedemokratycznym rządom globalistów.
 
Aby uniknąć takiego losu, musimy być nieugięci w naszym dążeniu do prawdy i dzieleniu się nią oraz bezwzględnie domagać się, aby wybrani przez nas przedstawiciele opowiedzieli się za wolnością słowa i innymi prawami konstytucyjnymi.
 
*
 
Uwagi
 
1, 2, 14 IGCD.org
Counterhate.com
Damiancollins.com August 11, 2021
iNews August 15, 2021
BBC June 23, 2021
Tech Crunch July 22, 2021
8, 12 CCDH, The Disinformation Dozen
9, 11 Facebook August 18, 2021
10 New York Post August 18, 2021
13, 15 The Gray Zone October 21, 2021
16 PR Newswire April 27, 2021
17 The Atlantic, Democrats Have Made Their Peace With Dark Money (Archived)
18 Simon Clark Bio
19 Center for American Progress Simon Clark
20 New York Times May 3, 2021 (Archived)
21 Capital Research May 3, 2021
22, 23 The American Conservative May 12, 2021
24 Capital Research Arabella’s Long War Against Trump’s Department of the Interior Series
25 Nature April 27, 2021


 
Źródło:
25 listopad 2021

Dr Joseph Mercola 

  

Komentarze

  

Archiwum

Gmina Kraków zaciągnęła 40 mln zł kredytu w DB 24 SA
styczeń 2, 2003
PAP
Wałeczki, baloniki, patyczki, kamyki
październik 22, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Uczcie się czytać między wierszami
kwiecień 19, 2003
Alina
Kto rządzi w białym domu?
marzec 8, 2009
tomeq
Wojna przeciwko Irakowi "zbrodnią przeciwko pokojowi"
luty 24, 2003
PAP
Totalny kryzys SLD
czerwiec 4, 2003
przesłała Elżbieta
Czy Pan Prezydent
listopad 24, 2006
mik4
Haniebny - czy tylko głupi?
lipiec 5, 2008
Artur Łoboda
Co zradykalizowało Zydów?
listopad 3, 2003
Nasz Dziennik
Krakowska lista idiotów
listopad 8, 2003
www.krakow.pl
Traktat akcesyjny. Miller nie ma obaw ale ja mam
kwiecień 10, 2003
Piotr Mączyński
Równe i równiejsze prawo.
styczeń 24, 2003
Adam Zieliński
Tu jest odpowiedz dla kogo pracuje Balcerowicz
marzec 14, 2006
Przedruk
Piłka kopana, czyli hat-trick Ebi Smolarka
październik 14, 2007
Marek Olżyński
Plac i słońce
styczeń 14, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Na dnie bagna
marzec 25, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
paranoja
wrzesień 30, 2005
Współczesna żydokomuna czyli "Klub lewicy i prawicy"
marzec 8, 2005
Czy to początek końca partii PiS
kwiecień 19, 2007
.
POLSKO - POLONIJNA ORGANIZACJA NARODU POLSKIEGO
listopad 14, 2004
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2023 Polskie Niezależne Media