ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
Światowy dług 
Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? 
więcej ->

 
 

Cenzura Internetu przez rząd USA przegrywa z sądami i z Kongresem

Do niedawna przypuszczałem, że jest odwrotnie. Ważnym etapem dla wprowadzania państwa policyjnego w USA była likwidacja czatu głosowego na największym światowym portalu www.yahoo.com jesienią 2006, w myśl niepublikowanych ustaleń The Patriot Act. Dzięki tym czatom w których mogli uczestniczyć ludzie z całego świata, Amerykanie poznawali punkt widzenia ludności innych krajów, zwykle niedostępny dla nich w prożydowskich mediach amerykańskich. W pokojach politycznych dyskutowało zwykle około 1000 osób i przynajmniej 2 tazy tyle młodych wojskowych z baz USA i kobiet chcących nawiązać z nimi kontakt, w osobnych pokojach. Tam nikt nie usiłował prowadzić propagandy politycznej, nie tylko ze względu na erotyczne zainteresowania wszystkich uczestników, ale i ze względu na ich prymitywizm i kłopoty z porozumiewaniem się po angielsku. Mówili tak jak Lech Wałęsa po polsku. Natomiast w pozostałych pokojach politycznych przeważali samozatrudnieni, wolne zawody, przedsiębiorcy. Bywali również sędziowie czy dyplomaci. Przeciętny wiek - 50 lat. Kobiet 20%, Żydów podobnie. Obcokrajowcy stanowili 20%, zależnie od pory dnia przede wszystkim Brytyjczycy, Skandynawowie, Australijczycy lub Kanadyjczycy. Wszyscy obcokrajowcy , America's bashers, prześladowcy Ameryki, przychodzili zwabieni możliwością krytyki USA. Likwidacja tych czatów to poważny wyłom w międzynarodowym przepływie informacji. Ale to niemal jedyna zwycięska bitwa administracji...
Niby ciągle toczy się wojna propagandowa. "Nieznani sprawcy "(służby specjalne) ciągle jeszcze usuwają, wbrew zasadzie wolnosci wypowiedzi zagwarantowanej wprost w Konstytucji USA, niewygodne publikacje: video, teksty, nagrania głosowe itp ale czynią to coraz słabiej. Jak usuwanie wody z morza dziecięcym wiaderkiem. Coraz częściej portale domagają się nakazu sądowego lub przynajmniej pisemego żądania usunięcia kwestionowanej przez władze publikacji. Wprawdzie okresy publikacji materiałów prorządowych są dłuższe i do nich należą rekordy oglądalności, ale materiały antyrządowe są liczniejsze, ich łączna oglądalność dużo wyższa, a i ZAINTERESOWANIE (liczba widzów na na jeden dzień publikacji) nimi bez porównania wyższe.
OGLˇDALNOŚĆ antyżydowskich materiałów jest wręcz zdumiewająca. Co ciekawe, popularne do niedawna krótkie buńczuczne publikacje wiejskich prostaków (ang rednecks)spod znaku KuKluxKlanu itp egzotycznych stowarzyszeń innych upośledzonych którzy usiłowali zwrócić na uwagę na ostatni element wspólny z grupami nieupośledzonymi - rasa (biała), pochodzenie etniczne (np anglosas), wyznanie (np protestant), miejsce urodzenia (jak w motłochowej śpiewce -American Born Citizen - urodzony w USA) ustępują starannym wieloczęściowym opracowaniom poruszającym tematy dotąd nieznane w Ameryce jak wpływ Żydów na wyniki Pierwszej Wojny Światowej, początki kontroli emisji pieniądza przez prywatną instytucję etniczną Federal Reserve, a nawet wcześniejsze wydarzenia historyczne jak migracja kapitału żydowskiego w Europie czy wpływ lichwiarzy żydowskich na władców europejskich. STAŁA SIĘ RZECZ STRASZNA I ZDUMIEWAJˇCA - AMERYKANIE ZACZYNAJˇ MYŚLEĆ!
Poniżej statystyczny pobieżny przegląd takich materiałow na www.youtube.com
KOLEJNOŚĆ HISTORYCZNA WG OKRESU KTÓREGO DOTYCZˇ.
1. ŻYD SUESS - ang. Jew Suess - seria 11 cześci. Historia Żyda który w Stuttgarcie, stolicy Wirtembergii, w roku 1733 wkradł się w łaski miejscowego młodego księcia - gubernatora potrzebującego pieniędzy m.in. na stworzenie baletu, przejmując stopniowo od niego władzę i zawieszając samorząd (radę). Znienawidzony książę zmuszony jest szukać pomocy u wrogów dopuszczając się zdrady. Happy end - książę umiera na apopleksję lekko podtruty przez Żydów, władza powraca do lokalnej rady, a Żyd Suees zostaje powieszony wysoko, widoczny z daleka, w pomysłowej podłużnej klatce, przez otwarcie jej dna. Nakręcony w 1940, w roli tytułowej Ferdinand Marian, reżyseria Veit Harlan pod nadzorem dr Josepha Goebbelsa. Przeciętny odcinek utrzymuje się około m-ca oglądany przez około 1000 osób, ale zdarzają się przejawy większego zainteresowania : Part 1/11, From: fabienmalouin, Views: 6,509, Added: 1 month ago
2. 92% EUROPEJSKICH ŻYDÓW TO HAZARZY - 92% of European Jews, were originally Khazars - 4 części; rozważania na temat etnicznego pochodzenia Żydów. Szczegółowa analiza 1ej wojny światowej przez współpracownika administracji (funkcjonariusz łącznikowy?) jeszcze sprzed 2ej wojny światowej. Typowe oglądalności poszczególnych odcinków: From: minidish,Views: 7,227, Added: 7 months ago; From: minidish, Views: 3,393, Added: 7 months ago
3. WIECZNY ŻYD (Żyd wieczny tułacz) - Eternal Jew - 7 odcinków, kręcony w czasie 2 ej wojny światowej, m.in. w ghetto w Polsce, już w czasie wojny (część 1). Historia rodziny bankierskiej Rothschilds -cz.3, ubój rytualny - cz.7 Wątek wspólny wszytkich części - podobieństwo do pasożytniczego zachowania szczurów.
Typowe oglądalności poszczególnych odcinków: powyżej 1000 widzów/tydzień (!) From: fabienmalouin, Views: 5,090
Added: 1 week ago
4. PRZEMÓWIENIA GOEBBELSA - Goebbels speeches - typowy fragment przemówienia - około 50 000 widzów/rok. Różne miejsca, różny czas , różne języki. Ostatnie w formie dziennej kroniki filmowej z marca 1945.
5. KONTROLOWANE WYBURZENIE WIEŻ WTC W NOWYM JORKU 9 WRZEŚNIA - controlled demolition, 911 - nawet do miliona rocznie From: NufffRespect,Views: 339,217,Added: 3 months ago - OSTATECZNY DOWÓD ŻE W BUDYNKACH BYŁY ROZMIESZCZONE BOMBY -9/11: Total Proof That Bombs Were Planted In The Buildings!
.....................
Podobnie bardzo rośnie oglądalność kanału FOX NEWS. Na razie to jedyny w USA duży, masowy, kanał radiowo-telewizyjny poruszający takie tematy jak szpiegostwo Izraela w USA, rozmiary inwiligilacji społeczeństwa amerykańskiego, podporządkowanie polityki zagranicznej USA interesom Izraela itp... Znamiene, że w odróżnieniu od wszystkich publikatorów polskich i większości publikatorów amerykańskich unika populizmu. Przeważają materiały dokumentalne profesjonalnie omówione, z dużą ilością danych licznowych. Bez ukłonów w stronę tak zwanych grup specjalnego interesu: mniejszosci narodowych, związków zawodowych, feministek, homoseksualistów itp... Natomiast z naciskiem na poprawność językową i profesjonalizm...
..............
Amerykanie zaczynają rozumieć, że różnice między Demokratami a Republikanami mają charakter drugorzędny. Dalsze podnoszenie świadomości narodowej może mieć rewolucyjne konsekwencje. Zmiana polityki fiskalnej, zmiana sojuszy międzynarodowych, a nawet eksterminacja całych grup etnicznych. W tym miejscu przypominam bardzo surowe postępowanie USA z Japończykami, którzy choć niewinni i lojalni wobec nowej ojczyzny, byli przetrzymywani "prewencyjnie" w obozach w czasie 2ej Wojny Światowej.

22 lipiec 2007

tłumacz 

  

Archiwum

Makler okradł bank na 5 mld euro
styczeń 24, 2008
PAP
Czy Michnik nie był kiedyś sekretarzem ( sekretarką ? ) tej cioci Andrzejewskiego?
kwiecień 6, 2003
ania 67
Powtórka z Kwaś.......
wrzesień 6, 2007
Bogusław
Dziennikarze pod lupą
styczeń 14, 2006
Marek Olżyński
Ustawa o Rzeczniku Pacjenta w Sejmowej Komisji Zdrowia
grudzień 7, 2006
Adam Sandauer
Radosław Sikorski zdymisionowany minister obrony
luty 6, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
ZOMO-owskie tradycje SDPL
czerwiec 15, 2004
Piotr Lisiewicz - Gazeta Polska
Wiara
listopad 24, 2002
Artur Łoboda
Stany Zjednoczone - natychmiast won z Iraku! Ręce precz od Iranu!
styczeń 29, 2007
Przedruk z: Workers Vanguard nr 884, 19 stycznia 2
Tytus de ZOO powrócił
kwiecień 27, 2003
Artur Łoboda
WOBEC CZASU IDZIEMY Z MGَ BEZ SUKCESU.
listopad 22, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Czy kierowcy powinni ponosić koszty leczenia ofiar wypadków?
kwiecień 17, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Porównanie papieży JP2 i B16 jako polityków
sierpień 19, 2007
tłumacz
Co się stało z AIDS?
grudzień 26, 2006
2012
System za 25 milionów
marzec 15, 2006
Powstanie uratowalo UE
lipiec 18, 2004
przesłała Elżbieta
In vitro, czyli: czy rząd musi?
styczeń 4, 2008
Marek Olżyński
Kwaśniewski jednym z najbliższych sojuszników Busha
wrzesień 15, 2002
PAP
50 lat PAN...nauka upada a aparat partyjny trzyma się nie?le
grudzień 10, 2002
Artur Łoboda
Cieszę się z każdej chwili...
sierpień 13, 2003
przesłała Elżbieta
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media