ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
więcej ->

 
 

Wielkoduszny Mahmoud



Gest wielkoduszności w Teheranie, nagle dokonał jak najbardziej niepożądanego przez oś USA-Izrael, odprężenia między W. Brytanią i Iranem, w sprawie 15stu Brytyjczyków, wziętych do niewoli, na spornych wodach blisko granicy Iraku i Iranu. Widać to z jednej strony na strutych twarzach Bush’a i Olmert’a, jak też uległego im Tony Blair’a, oraz z drugiej strony na promieniującej twarzy prezydenta Iranu Ahmadinedżad’a, który przyjął publiczne przeprosiny i skruchę jeńców brytyjskich i odesłał ich do Anglji. Nie ma wątpliwości kto wygrał konflikt w sprawie uwięzionych Brytyjczyków, w służbie byłego imperium, znienawidzonego w Iranie. Jednocześnie Ahmadinedżad jest dziś popularnym w Iranie zwycięscą, w obecnej rundzie w walce o monopol nuklearny Izraela, na Bliskim Wschodzie.

Jak to było, że żołnierze i marynarze brytyjscy dali się otoczyć i rozbroić się przez Persów. oraz poddali się bez strzału i poszli do niewoli, gdzie jak papugi mówili przed kamerami telewizyjnymi, że bardzo przepraszają za naruszenie terytorialnych wód Iranu i wyrażją z tego powodu głęboką skruchę, mimo tego że Irańczycy nie stosowali wobec nich żadnych tortur. Cały ten epizod jest przykładem jak dalece podupadł duch bojowy wśród wojska angileskiego, w porównaniu chociażby z wojną o Wyspy Falklandzkie na Atlantyku blisko Argentyny 25 lat temu. Nauralnie Tony Blair, jako przysłowiowy „Bush’s poodel,” nie jest Margaretą Thatcher.

Persowie nie mają broni nuklearnych, tak jak oś USA-Izrael i W.Brytania, ale mimo tego zaryzykowali i wygrali ten epizod wojny nerwów. Napewno pamiętali jak przy pomocy bomb z USA i przy pomocy dyplomatycznej Waszyngtonu, Izrael, pod pretekstem obrazy majestatu żydowskiego, z powody wzięcia do niewoli przez Hezbollah dwu żołnierzy izraelskich, zniszczył w barbarzyński sposób infrastrukturę Libanu oraz poranił i pozabijał tysięce niewinnych Libańczyków w atakach, z powietrza trających pięć tygodni.

Irańczycy ryzykowali ponieważ Brytyjczycy mogli stawiać opór, mogji być zabici i ranni i sprzymierzone siły w Zatoce Perskiej mogły otworzyć ogień i rozniecić bitwę na dużą skalę, przeciwko Iranowi do czego wydaje się dążyć oś USA-Izrael, w ramach planów ataku na urządzenia nuklearne w Iranie. Dlaczego więc Irańczycy tak się zachowali?

Patrick Buchanan, były kandydat na prezydenta USA uważa że Teheran chciał dać sygnał osi USA-Izrael, że w razie napaści, według planów rozgłaszanych przez Izrael, będzie się bronić i niema zamiaru skapitulować bez walki. Strach w Teheranie przed atakiem osi USA-Izrael, nie jest tak wielki żeby Irańczycy pozwolili bezkarnie sobą pomiatać.

Jednocześnie wykazali że w stosunkach dyplomatycznych można z nimi osiągnąć korzystne dla obu stron rezultaty. Iran na początku stawiał się, ale zakończył sprawę zakładników brytyjskich w sposód pojednawczy. Teraz jest możliwość posunięć dyplomatycznych żeby ustalić na jakie ustępstwa i inspekcje ONZtu procesu wzbogacania uranu, Teheran by się zgodził, w zamian za usunięcie sankcji karnych nałożonych przez Radę Bezpieczeństwa ONZtu.

Wojna w Zatoce Perskiej byłaby nieszczęściem dla całego świata i niestety polityka osi USA-Izrael jest bardzo niebezpieczna, dla gospodarki całego świata, który dostaje 25% globalnych dostaw paliwa z Zatoki Perskiej. Petencjał zatrucia radioaktywnego regionu Bliskiego Wschodu ostatnio dokładnie przedstawił raport organjizacji pokojowej Greenpeace ogłoszony w Tel Awiwie.


W czasie ostatnich kilku miesięcy wojska okupacyjne USA zaaresztowały w Iraku dyplomatów Iranu, z których jeden był wypuszczony w przeddzień zwolnienia Brytyjczyków przez Teheran. Obecnie USA pozwoliło na spotkanie z Czerwonym Krzyżem pięciu Irańczyków więzionych w mieście Irbil w Iraku.

Ataki na terenie Iranu spowodowały śmierć miejscowych ludzi w okolicach zamieszkałych przez Kudrów, Arabów i blisko granicy Pakistanu. Były doniesiejnia prasowe, że służby specjalne USA i Izraela działają na terenie Iranu. Dobrze, że nie doszło do starcia wojsk USA z wojskami, Iranu które doprowadziły by do wojny, której przeważająca większość obywateli obydwu tych państw nie chce. Buchanan uważa, że izba deputowanych w Waszyngtonie powinna przeprowadzić ustawę, że Bush nie ma prawa zacząć wojny przeciwko Iranowi bez specjalnego pełnomocnictwa kongresu w Waszyngtonie.


www.pogonowski.com
8 kwiecień 2007

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Sfinks i orzeł w koronie
marzec 11, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Akt oskarżenia przeciwko byłemu funkcjonariuszowi UB
czerwiec 19, 2002
PAP
Droga do Unii
lipiec 31, 2003
Witold Filipowicz
Iran, USA i konflikt między Szyitami i Sunnitami
październik 8, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
"Sierpień 80": rząd nie konsultował reform
grudzień 3, 2002
PAP
Wyszedł nie wyjedzie
sierpień 26, 2002
HOŁOTA
czerwiec 26, 2003
http://www.kabaret-klika.prv.pl/
A niech to piorun strzeli!
kwiecień 13, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Hausner musi boleć
luty 1, 2004
Adrian Dudkiewicz
Islamofaszyzm, ideologiczny straszak ekipy Busha
grudzień 25, 2006
Stefan Durand (tłum. Ewa Cylwik)
Informacja przewodniczącego stowarzyszenia "Pokój dla naszych dzieci"
listopad 21, 2006
Jacek Kwiatkowski
Manipulacja Polakami
luty 9, 2008
Dariusz Kosiur
Logiczne wnioski
lipiec 26, 2003
Tylko 21 postępowań karnych wobec polskich maklerów
styczeń 13, 2003
PAP
Światowy Dzień Chorego 2005 r.
luty 11, 2005
Adam Sandauer
Co mamy dalej robic ?
marzec 31, 2005
Henryk Wesolowski
Ręka, rękę myje a g... dalej pływa w politycznym szambie Krakowa
styczeń 11, 2007
Artur Łoboda
Profesóry po linii partyjnej
maj 6, 2003
Artur Łoboda
Samoobrona będzie usuwana z komisji wyborczych siłą?
czerwiec 7, 2004
PAP
Kto wygrał, kto przegrał
wrzesień 26, 2005
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media