ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

„Hiszpańska grypa” nie była ani hiszpańską, ani grypą 
26 lipiec 2021      Anke Behrend
“ŻELAZNY BUT” USRAELA W NORWEGII ORAZ W… (Część II) 
6 sierpień 2011      tłum. Marek Głogoczowski
SZOK NAUKOWY: Ani jednego śladu oczyszczonego wirusa pandemi COVID-19… czy wirusologia to rzeczywiście znachorstwo? 
15 marzec 2022      Nolan Barton
Różowa pantera 
1 maj 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Czy to Chiny nagrały filmy o upadkach ludzi w Wuhan? 
28 kwiecień 2021     
Jest już złożony pozew przeciw producentom i dystrybutorom testów PCR 
14 październik 2020     
Raporty o pochodzeniu Braci Kaczyńskich ulgą dla Polaków? 
25 sierpień 2009      tłumacz
Setki protestowało przeciwko przepisom i ograniczeniom dotyczącym koronawirusa w Madrycie 
8 październik 2020     
Bosak w Olsztynie o tzw. podatku dennym 
23 czerwiec 2020      Alina
Zygmunt Jan Prusiński DRZEWA I SŁONECZNIKI - część szósta 
25 marzec 2022      Zygmunt Jan Prusiński
Tym razem o kulturze. Teatr telewizji z 17.02.2020 „Duet, czyli recepta na miłość” Polecam jako telewizyjną odtrutkę! 
20 luty 2020      Alina
Szok. Autorytety KOD  
9 czerwiec 2016      Polak
Rzekoma wojna o polskie sądownictwo 
18 lipiec 2018     
Gówniarze w gospodarce! 
21 czerwiec 2016      Artur Łoboda
Kto chce jednego rządu na świecie?  
16 kwiecień 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Psychopata Mnistrem Spraw Zagranicznych 
2 grudzień 2011      Artur Łoboda
Czy kowidioci zrozumieją w końcu - co się wyprawia? 
10 styczeń 2022     
Apeluję o usunięcie nieprawdziwego napisu z pomnika pomordowanych Żydów w Kielcach! - Leszek Żebrowski  
20 lipiec 2016     
Mentiras Alemanas Sobre la Historia de Kaliningrado 
6 wrzesień 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Cudny blok - czy dobrze mieć sąsiadkę /z teki Teatru ESSE/ 
25 styczeń 2014      /-/Ewa Englert-Sanakiewicz

 
 

Pandemia niedoinformowanych


Jeśli chcesz podjąć odpowiedzialną decyzję o szczepieniu, musisz znać wszystkie zagrożenia - w przeciwnym razie istnieje ryzyko poważnych szkód.W kwietniu 2020 r. Beate Bahner była jednym z pierwszych prawników, którzy bronili się jasno i argumentami prawnymi przeciwko środkom koronowym.

Prawnik specjalizujący się w prawie medycznym wywołał dość niemiłe reakcje władz państwowych.
Popularność, którą wtedy zdobyła, spowodowała, że wiele informacji w sprawie Corony trafiło na biurko jej kancelarii.
W tej czwartej części niewielkiej serii fragmentów książek z jej bestsellera Spiegla pt. „Szczepienie koronowe: Co lekarze i pacjenci powinni zdecydowanie wiedzieć”, prawnik wyjaśnia, że ​​prawdopodobnie jest znacznie więcej szkód spowodowanych przez „szczepienie” niż ogólnie donosi prasa.
 
Edukacja o braku świadczeń dla dzieci i młodzieży  

W Niemczech 99,99 procent dzieci i młodzieży zostało oszczędzonych przed ciężkimi powikłaniami Corony, tylko czworo dzieci z około 16 milionów dzieci i nastolatków zmarło na koronę (= 0,00003 procent) (stan na 11 kwietnia 2021 r.) (21) .
Nie wiadomo, czy i w jakim stopniu te dzieci były wcześniej chore, ale istnieje takie podejrzenie.
 
Indywidualna korzyść ze szczepień (= zapobieganie ciężkim przebiegom COVID-19 i zgonom) po prostu nie jest dostępna w statystykach medycznych w świetle tej sytuacji epidemiologicznej.
Wszelkie twierdzenia przeciwne są nienaukowe, fałszywe i skrajnie nieodpowiedzialne, ponieważ zaszczepione dzieci – bez korzyści wynikających ze szczepień – ponoszą pełne ryzyko związane ze szczepieniem, łącznie z całkowicie nieznanym jeszcze ryzykiem długoterminowym.


  Ryzyko zaszczepienia dzieci i młodzieży jest większe niż korzyści.


Stosunek korzyści do ryzyka u dzieci i młodzieży jest zatem wyraźnie taki, że w przypadku wątpliwości ryzyko jest znacznie wyższe niż korzyści.
Odpowiedzialny lekarz odmówi zatem szczepienia dzieci i młodzieży tylko z tego powodu, jak stwierdzili trzej amerykańscy naukowcy w artykule z 7 maja 2021 r. (22).
Ponieważ COVID-19 nie wywołuje absolutnie żadnego istotnego ryzyka zgonu dla dzieci i młodzieży i nie ma ryzyka ciężkich powikłań.
 
Pod tym względem nawet skrócona aprobata (szczepień) dla tej grupy wiekowej jest niezwykle wątpliwa i nie powinna była zostać przyznana.
Ponieważ same szczepienia mogą wiązać się ze znacznie wyższym ryzykiem zgonu (23)!
 
Długoterminowe zagrożenia dla dzieci są jeszcze bardziej nieznane  

Poniższe uwagi dotyczą również dzieci i młodzieży:
Z powodu braku odpowiednich długoterminowych badań trwających kilka lat, długoterminowe ryzyko szczepień koronowych o mechanizmie działania, który nigdy nie był badany na ludziach, jest całkowicie nieznane (24).
Długoterminowe zagrożenia wynikające z terapii i szczepień pojawiają się dopiero po latach.
Przykładem jest katastrofa talidomidowa (25), ale także szczepionka przeciw świńskiej grypie Pandemrix (26).
 
Jest bardzo prawdopodobne, że dzieci i młodzież ryzykują co najmniej takie same komplikacje poszczepienne i uszkodzenia poszczepienne, jakie obserwowano u dorosłych w ciągu pierwszych sześciu miesięcy.
Jest całkowicie niejasne, czy iw jakim stopniu ryzyko to może być zwiększone u dzieci i młodzieży, lub czy dalsze działania niepożądane mogą wystąpić w szczególności u nieletnich i młodych dorosłych.
 
Ryzyko zapalenia mięśnia sercowego  
Na przykład w Izraelu, gdzie stosowano prawie wyłącznie szczepionkę BioNTech, liczba przypadków zapalenia mięśnia sercowego znacznie wzrosła u nastolatków w wieku od 16 do 19 lat (27).
 
W Stanach Zjednoczonych w czerwcu 2021 r. zgłoszono ponad 1200 zarejestrowanych przypadków zapalenia mięśnia sercowego po szczepieniach mRNA.
Osoby dotknięte chorobą otrzymały szczepienie od firmy Pfizer, lub Moderna iw zdecydowanej większości przypadków miały mniej niż 30 lat, wielu z nich było tylko nastolatkami; mężczyźni byli bardziej narażeni niż kobiety.
Choroba często pojawiała się dopiero po drugiej dawce (28).
 
W USA pojawiają się nawet doniesienia o zgonach dzieci po drugim szczepieniu (29).
9 lipca 2021 r. EMA zidentyfikowała również możliwy związek między rzadkim zapaleniem mięśnia sercowego a opartymi na mRNA szczepionkami COVID-19 firmy Pfizer i Moderna (30).
Ale nadal twierdzi, że korzyści są większe niż ryzyko.
To stwierdzenie nie jest niczym poparte.
Badania musiałyby udowodnić, jak często nieszczepiona młodzież narażona jest na zapalenie mięśnia sercowego – w porównaniu z osobami zaszczepionymi.
 
Na podstawie tych danych, według CDC, częstość występowania zapalenia mięśnia sercowego wynosiłaby średnio 12,6 przypadków na milion dawek szczepionki.
W rzeczywistości jednak – jak w przypadku każdego systemu zgłaszania – tylko ułamek rzeczywistych przypadków jest rejestrowany (słowo kluczowe „zaniżanie raportów”) (31).
 
Ryzyko dla płodności  

W przeciwieństwie do dorosłych kobiet i mężczyzn w podeszłym wieku, dla dzieci i młodzieży istotne jest również to, czy szczepienie może mieć negatywny wpływ na (późniejszą) płodność?
 
Potwierdzają to wstępne odkrycia z Wielkiej Brytanii: szczepionki koronowe mogą mieć negatywny wpływ na układy narządów związane z rozrodem, takie jak:
 
• zaburzenia cyklu miesiączkowego,• nieregularne krwawienie, • wysokie wskaźniki poronień (Wielka Brytania: BioNTech-Pfizer / AstraZeneca : 63 procent / 41 procent) oraz• Zapalenie jąder (32).To nieuchronnie rodzi pytanie o zaburzenia rozrodu związane ze szczepionką (33), na które jednak można odpowiedzieć z wystarczającą pewnością tylko po długoterminowych badaniach prowadzonych przez wiele lat.
Dopóki nie można wykluczyć tego ryzyka, odpowiedzialny lekarz musi z tego powodu kategorycznie odrzucić szczepienia koronowe dla dzieci i młodzieży.
 
Oczywiście szczepienie koronowe niesie ze sobą również znaczne ryzyko dla płodności.
 
Więcej szkody niż pożytku w szczepieniu nieletnich  
W artykule w renomowanym British Medical Journal (BMJ) (34) z 13 lipca 2021 r. autorzy zastanawiają się, czy dzieci powinny być szczepione.

Zdają sobie sprawę:

„Chociaż ogólnie przyjmuje się, że ryzyko rozwoju ciężkiej infekcji COVID-19 u dzieci jest niewielkie, wielu uważa, że ​​masowe szczepienia dzieci nie tylko chronią przed ciężką infekcją COVID-19, ale także zapobiegają jej rozprzestrzenianiu się, zapobiega chorobie, a tym samym pośrednio chroni zagrożone osoby dorosłe i może przyczynić się do zakończenia pandemii.
Istnieje jednak kilka założeń, które należy zbadać podczas oceny wezwań do szczepienia dzieci przeciwko COVID-19.

 
Po pierwsze, choroba ma zwykle łagodny przebieg u dzieci, a poważne następstwa są rzadkie.
Chociaż „Long COVID” przyciągnął ostatnio większą uwagę, dwa duże badania na dzieciach pokazują, że utrzymujące się objawy u dzieci z dodatnim wynikiem testu na SARS-CoV-2 są rzadkie i ogólnie podobne, lub łagodniejsze niż u dzieci z objawami innych wirusów układu oddechowego.
Amerykańskie Centrum Kontroli Chorób (CDC) szacuje, że śmiertelność z powodu infekcji CoV-19 u dzieci w wieku 0-17 lat wynosi 20 na 1 000 000.
Wskaźniki hospitalizacji są również bardzo niskie i prawdopodobnie zostały przeszacowane.

 
Ponadto duża liczba dzieci została już zarażona SARS-CoV-2.
CDC szacuje, że do marca 2021 roku 42% amerykańskich dzieci w wieku od 5 do 17 lat zostanie zarażonych.
Ponieważ infekcja SARS-CoV-2 wyzwala silną odpowiedź immunologiczną u większości ludzi, ryzyko COVID-19 w populacji pediatrycznej może być nawet niższe niż się powszechnie uważa.

 
W badaniu klinicznym, które doprowadziło do zatwierdzenia szczepionki mRNA firmy BioNTech/Pfizer u dzieci w wieku 12-15 lat, 16 z prawie 1000 dzieci, które otrzymały placebo, uzyskało pozytywny wynik testu na COVID-19, w porównaniu z brakiem w grupie w pełni zaszczepionej.
W przeciwieństwie do tego, 3 na 4 zaszczepionych dzieci miało zmęczenie i bóle głowy, około połowa miała dreszcze i bóle mięśni, a około 1 na 4 do 5 dzieci miała gorączkę i ból stawów.
Biorąc pod uwagę tę niską częstość występowania i fakt, że COVID-19 jest zwykle bezobjawowy, lub łagodny u dzieci, a także wysoki odsetek zdarzeń niepożądanych wśród osób zaszczepionych, porównanie byłoby wyraźnie na korzyść grupy placebo (35).
 

  Badanie kliniczne BioNTech/Pfizer u dzieci w wieku od 12 do 15 lat nie wykazało korzyści ze szczepienia. Ponieważ 20 do 75 procent zaszczepionych dzieci miało znaczące skutki uboczne.

 
Ewentualna korzyść ze szczepionki, w tym ochrona dzieci przed ciężkimi objawami COVID-19, lub długim zespołem COVID, może zdaniem naukowców wpłynąć na tę równowagę, ale taka korzyść nie została wykazana w badaniu i pozostaje hipotetyczna.
 
„Nawet jeśli założy się ochronę przed ciężkim COVID-19, biorąc pod uwagę bardzo niską zachorowalność u dzieci, niezwykle duża liczba musiałaby zostać zaszczepiona, aby zapobiec ciężkiemu przypadkowi.
W międzyczasie duża liczba dzieci z bardzo niskim ryzykiem rozwoju poważnej choroby byłaby narażona na znane i nieznane ryzyko związane ze szczepionką.
Do tej pory szczepionka mRNA firmy Pfizer została powiązana przez rząd izraelski z prawdopodobieństwem wystąpienia objawowego zapalenia mięśnia sercowego, z szacowaną częstością występowania od 1 na 3000 do 1 na 6000 u mężczyzn w wieku od 16 do 24 lat.
Ponadto długoterminowe skutki szczepionek opartych na genach, które są nowymi platformami szczepionek, są nadal w dużej mierze nieznane.”

 
Autorzy podsumowują:
 
„Nie ma powodu, by spieszyć się z zaszczepieniem dzieci przeciwko COVID-19 – zdecydowana większość przynosi niewielkie korzyści, a etycznie wątpliwe jest dążenie do hipotetycznej ochrony dorosłych, jednocześnie narażając dzieci na znane i nieznane szkody” (36).
 
W międzyczasie w dniu 20 sierpnia 2021 r. zgłoszono ponad 14 000 skutków ubocznych u ponad 4300 dotkniętych chorobą nieletnich w Europie, z czego 2015 dotyczyło poważnych skutków ubocznych, a 22 zgłoszono zgony w związku ze szczepieniami (37).
Więc autorzy British Medical Journal mają absolutną rację.
 
Zaskakujący zwrot o 180 stopni saksońskiej komisji szczepień  
Saksońska Komisja Szczepień (SIKO) również w pełni podzieliła te główne obawy w czerwcu 2021 r. w swoim „dokumencie przedstawiającym stanowisko SIKO w sprawie szczepień SARS-CoV-2 dzieci w wieku od 12 do 15 lat - za pomocą zatwierdzonych do tego szczepionek mRNA” i napisała:
 
„U dzieci i młodzieży niskie ryzyko zachorowania należy porównać z skutkami szczepień (indywidualnie i epidemiologicznie).
Indywidualne ryzyko należy wstępnie ocenić jako niskie. Przy obecnej skumulowanej częstości występowania około 4,2% w grupie wiekowej 12–17 lat ryzyko hospitalizacji wynosi mniej niż 1%.
Śmiertelność wśród dzieci i młodzieży w tej grupie wiekowej wynosi 2,12/100 000 osób zakażonych (≈ 0,0021%).
Tak zwana „liczba potrzebna do zaszczepienia” (NNV), aby zapobiec śmierci w tej grupie wiekowej, mieściłaby się zatem w przedziale od sześciu do siedmiu cyfr.

 
Z drugiej strony występują miejscowe działania niepożądane szczepienia SARS-CoV-2 do > 80% (ból w miejscu wstrzyknięcia, ciężkie reakcje 0,6-1,0%) oraz ogólnoustrojowe działania niepożądane, takie jak bóle głowy ok. 50% ( ciężkie reakcje 1,0–2,0%) i wyczerpanie/zmęczenie do 66% zaszczepionych (ciężkie reakcje 1,3–2,4%).
Nawet jeśli te niepożądane skutki mają charakter przejściowy, a liczby te są podobne do tych, które występują w starszej grupie kontrolnej, należy o tym poinformować podczas edukacji w ramach oceny korzyści i ryzyka”
(38).
 
Zaledwie kilka tygodni później to samo SIKO (39 lat) podało zalecenie szczepienia dla nieletnich w wieku od 12 lat w kompletnej obronie.
W aktualizacji z 1 sierpnia 2021 r. wyjaśniono następujące zalecenia dotyczące szczepień, które pojawiły się już w mediach dwa dni wcześniej (40):
W przypadku ogólnych zaleceń dotyczących szczepień dzieci i młodzieży w wieku od 12 do 15 lat, dane z USA i Izraela są indywidualne, a także epidemiologiczna analiza korzyści i ryzyka.
W tym przypadku korzyść wyraźnie przewyższa ryzyko wystąpienia działań niepożądanych (41).
 
Pod dwoma linkami, do których SIKO odwołuje się w tym artykule (42), znajduje się kilka prezentacji Powerpoint z projekcjami, ale bez badań.
Link do izraelskiego badania nie jest pomocny, ponieważ tłumaczenie z hebrajskiego pisma nie jest dostępne (43).


  Saksońska Komisja Szczepień dokonuje pełnego zwrotu i wydaje zalecenia dotyczące szczepień dla dzieci w wieku od 12 lat.
  Rzekomo leżące u podstaw badania z USA nie są badaniami, ale prezentacjami i obliczeniami Powerpoint.
  Studium izraelskie jest napisane pismem hebrajskim i nie jest tłumaczone.


Nawiasem mówiąc, zalecenie skupia się wyłącznie na rzekomo niezbyt poważnych „poważnych” skutkach ubocznych szczepienia, takich jak zapalenie (peri) mięśnia sercowego (co nie jest zbyt wiarygodne).
Aspekty, które firma SIKO nakreśliła w swoim stanowisku z czerwca 2021 r. w sprawie braku korzyści ze szczepień w związku z bardzo istotnymi reakcjami na szczepienie, są całkowicie pominięte w nowym zaleceniu dotyczącym szczepień.
Brakuje ich również w prezentacjach Powerpoint na stronie głównej CDC.
 
Niestety, ci rzekomi naukowcy i członkowie SIKO Sachsen również nie szanują ich nazwiska i reputacji.
Ponosisz osobistą odpowiedzialność za wszystkie skutki uboczne i szkody, których doświadczają nieletni w Saksonii w wyniku tego zalecenia szczepień.
 
Haniebna decyzja - 124. Niemieckiego Towarzystwa Lekarskiego  
W uchwale 124. Niemieckiego Towarzystwa Medycznego z 5 maja 2021 r. Izba Medyczna wezwała rząd federalny do natychmiastowego opracowania strategii szczepień przeciwko COVID-19 dla dzieci i młodzieży:
„Prawo do edukacji w zimie 2021/2022 może być osiągnięte dzięki terminowemu szczepieniu koronowemu, które może to zapewnić ”(44).
 
Żądanie Niemieckiego Towarzystwa Lekarskiego, podjęte przez prawie 96 procent wszystkich obecnych lekarzy, aby zaszczepić uczniów, bez którego normalne życie szkolne nie powinno być oczywiście możliwe (45), jest nieodpowiedzialne i nieuzasadnione.
Szczepienie dzieci i młodzieży jest nie tylko niezwykle ryzykowne, ponieważ w tej grupie wiekowej szczepienie jest wyraźnie bardziej niebezpieczne niż choroba.
Jest również niepotrzebna (46) i niedopuszczalna, jeśli jej skuteczność nie została naukowo udowodniona, zwłaszcza że „sterylna odporność” jako warunek wstępny zapobiegania przenoszeniu wirusa nie została udowodniona w przypadku żadnej z dostępnych szczepionek (47).
Decyzja 124. Niemieckiego Towarzystwa Lekarskiego o zaszczepieniu dzieci w wieku szkolnym jest haniebna.
 
Wypowiedź lekarza, dr. Ute Teichert (48).
Bardzo chciałoby się wiedzieć, ile poważnie chorych lub zmarłych dzieci rzeczywiście widział ten lekarz w służbie zdrowia, że ​​składa tak bezsensowną i ryzykowną prośbę, a tym samym świadomie naraża dzieci na znaczne niebezpieczeństwo?
Od kwietnia 2020 roku pani Teichert prawdopodobnie nie widziała ani jednego dziecka, które poważnie zachorowało, a nawet zmarło z powodu korony.
Takie wypowiedzi lekarzy są zdumiewające.
 
Pozbawieni skrupułów pediatrzy szczepią dzieci od 5 roku życia  

Focus poinformował 31 lipca 2021 r., że są pediatrzy, którzy – wbrew aprobacie wszystkich szczepionek, a tym samym „pozarejestrowane” – szczepią nawet dzieci od 5 roku życia (49).
Ryzyko odpowiedzialności tych lekarzy, którzy wbrew wszelkiej wiedzy szczepią najmłodszych, jest nie do opanowania.
Ponieważ ci pediatrzy – podobnie jak urzędnik ds. zdrowia publicznego Teichert – nie będą w stanie udokumentować w swojej praktyce lekarskiej ani jednego dziecka, które w 2020 roku i później będzie poważnie, lub śmiertelnie chore na koronę.
 
Wobec znanych od miesięcy skutków ubocznych jest wysoce wątpliwe, czy można uniknąć bardzo dotkliwych konsekwencji szczepień dla zaszczepionych maluchów - ujawnią się przyszłości i nastąpią późniejsze roszczenia odszkodowawcze, w tym ewentualne postępowanie karne przeciwko takim lekarzom.


  Niektórzy pediatrzy szczepią także dzieci od 5 roku życia – wbrew aprobacie wszystkich szczepionek.
  Lekarze i rodzice będą przez resztę ich życia ponosić odpowiedzialność za szkody wyrządzone tym dzieciom.

 
Tacy lekarze powinni być pozbawieni uprawnień do wykonywania zawodu lekarza.
Ponieważ muszą wiedzieć, że ryzyko wystąpienia działań niepożądanych jest co najmniej 20 razy wyższe, a ryzyko śmierci w wyniku szczepienia jest co najmniej 23 razy wyższe niż w przypadku każdego innego szczepienia (50).
Przede wszystkim pediatrzy wiedzą, że nie mieli poważnego przypadku kowida w gabinecie lekarskim.
Tacy lekarze są całkowicie pozbawieni skrupułów i zdemoralizowani.
 
 
W żadnym wypadku nie wolno szczepić nieletnich

W Niemczech oczekiwana długość życia noworodków wynosi około 80 lat, 10-latków kolejne 70, a 80-latków mniej niż 10 lat (51).
W przypadku śmierci poszczepiennej utrata lat życia u młodych ludzi jest siedem do ośmiu razy większa niż u osób starszych.
W przypadku trwałego uszkodzenia poszczepiennego, gehenna byłaby odpowiednio dłuższa – tragiczna dla poszkodowanych i ich rodzin, śmiertelna społecznie w zależności od częstotliwości.
 
Dzieci i młodzież nie mogą więc być szczepione, rodzice muszą odmówić zgody, a lekarze muszą odmówić przeprowadzenia szczepień, aby uniknąć roszczeń odszkodowawczych.
Lekarze ryzykują nawet postępowanie karne za uszkodzenie ciała, a nawet zaniedbanie – lub w przypadku zamiaru warunkowego nawet z premedytacją – morderstwo, jeśli, wbrew ich własnemu osądowi, poddają nieletnich ryzykownym szczepieniom bez żadnych korzyści.
 
Aby uniknąć procesów sądowych i roszczeń o odszkodowanie, politycy powinni także trzymać ręce z dala od dzieci i młodzieży, zamiast – jak to miało miejsce na przykład w Berlinie – ogłaszać, że 90 procent wszystkich dzieci powyżej 12. roku życia zostanie „zaszczepionych” ( 52).


  W żadnym wypadku nie wolno szczepić dzieci i młodzieży.
  Stosunek ryzyka do korzyści jest śmiertelny.
  Szczepienia nieletnich są przeciwwskazane.
  Ryzyko odpowiedzialności i ryzyko karne lekarzy są ogromne.
   

Źródła i uwagi:
(21)

https://dgpi.de/stellungnahme-dgpi-dgkh-hospitalisierung-und-sterblichkeit-von-COVID-19-bei-


Kindern-in-Deutschland-18-04-2021 /

(22)

https: // blogs.bmj.com/bmj/2021/05/07/COVID-vaccines-for-children-should-not-get-emergency-use-authorization/


(23)

https://blogs.bmj.com/bmj/2021 / 05/07 / COVID-szczepionki-dla-dzieci-nie powinny-otrzymywac-awaryjnej-autoryzacji-uzycia/

;

https://report24.news/schock-schon-mehrere-tote-kinder-nach-impfungen-wie-ist-das-moeglich/


https://politikstube.com/ein-15-jaehriger-junge-stirbt-zwei- dni-po-szczepieniu-z-pfizerbiontech-przy-ataku-serca /

;

https://childrenshealthdefense.org/wp-content/uploads/FDA-2021-P-0460-0001_attachment_1.pdf:

Strona 12-13, Sekcja E: Dzieci, № 40

(24)
https://www.youtube.com / obserwuj?v = 0g0Oqz1fdNQ
;

https://www.faz.net/aktuell/politik/inland/corona-imichtung-fuer-kinder-medizinprofessor-raet-zur-entspannung-17359529.html


(25)

https://www.spiegel.de/wissenschaft/ medycyna / malformations-why-thalidomide-so-devastating-a-682757.html


(26)

https://www.spiegel.de/gesundheit/diagnose/schweinegrippe-impfstoff-pandemrix-risiken-wurden-ignoriert-a- 1229144. html

patrz także rozdział 7.2

(27) wpis z dnia 24 czerwca 2021 r.

https://www.br.de/nachrichten/wissen/untersuchung-von-myokarditis-nach-mrna-impfung,SZl3bKq


(28

https : //www.cnbc .com/2021/06/23/cdc-reports-more-than-1200-cases-of-rare-heart-inflammation-after-COVID-vaccine-shots.html

; patrz także CDC z 23 czerwca 2021,

https: //www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/vaccines/safety/myocarditis.html


(29)

https://uncutnews.ch/peter-mccullough-ich-kann-das-alles -nicht-im-national- telewizja-say /


(30)

https://snanews.de/20210709/impfstoffe-von-pfizer-und-moderna-2779859.html


(31)

https://report24.news/cdc-daje-połączenie-przyczynowe -pomiędzy- szczepienie-i


-
zapalenie mięśnia
sercowego-
prawdopodobnie /?feed_id = 3266. Patrz rozdział 15

(32) na temat „Underreporting”

https://childrenshealthdefense.org/defender/stoeren-COVID-impfstoffe-den-menstruationskreis-von-frauen/?lang=de

;

https://assets.publishing.service.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/986035/DAP_Pfizer_050521.pdf

, s. 54 („Warunki ciąży”), s. 62-63 („Rozrodcze i zaburzenia piersi ”);

https://assets.publishing.service.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/987644/AstraZeneca_analysis_print_12052021.pdf

, s. 74 („Warunki ciąży”), s. 84-86 („Rozrodczość i zaburzenia piersi”)

(33)

https://www.hartgroup.org/open-letter-child-vaccination/


(34)

https://blogs.bmj.com/bmj/2021/07/13/COVID-19 -vaccines-for-children-hypothetical-benefits-to-adults-do-not-outweigh-risk-to-children /?utm_campaign
= shareaholic & utm_medium = twitter & utm_source = socialnetwork


(35) Te reakcje na szczepienia są uwzględnione

arkusz
RKI z 19 sierpnia 2021 r. również opisał z niezwykle wysokimi wskaźnikami u dzieci i młodzieży czasami ponad 70% zmęczenia i bólów głowy, ponad 40% bólu mięśni i
dreszczy oraz ponad 20% bólu stawów i gorączki,

https:/ /www.rki.de/DE/Content/ InfAZ / N / Neuartiges_Coronavirus / Downloads / Preparation-Herbst-Winter.pdf?__ blob = publicationFile


(36) „Podczas gdy w badaniu Pfizer nie było żadnych poważnych chorób w Ki Stwierdzono
zmiany w grupie placebo, w grupie zaszczepionej jest co najmniej jedno bardzo poważne, długotrwałe uszkodzenie: 12-letnia Maddie De Garay jest przykuta do wózka inwalidzkiego po
szczepieniu przeciwko COVID-19 i musi być założona przez rurkę -karmiony. Maddie była jedną z wolontariuszek w badaniu Pfizera obejmującym dzieci w wieku 12-15 lat. Jej sprawę
przedstawił republikański senator Ron Johnson. Na konferencji prasowej zorganizowanej przez niego w Milwaukee, matka ze łzami w oczach opisał życie szczepień zniszczył jej dziecka.
"
See.

Https://tkp.at/2021/07/14/impfung-von-kindern-risiko- od siebie -effects-versus-protection-against-COVID /


(37) Por. rozdział 14, s. 176

(38)

https://www.slaek.de/media/dokumente/02medien/Patienten/gesundheitsinformationen/impfen/SIKO_Positionspapier_zur_SARS-CoV
-2-Vaccination_von_Kinder_und_Jugendlichen… .pdf


(39) „Powołanie lub powołanie członków SIKO na lata 2021-2024 zostało dokonane przez
Saksońską Minister Spraw Społecznych i Spójności Społecznej Petrę Köpping na 56. posiedzeniu SIKO 11 listopada 2020. Powołani członkowie SIKO są ekspertami w reprezentowanych przez
siebie dziedzinach specjalistycznych i posiadają rozległe, także praktyczne doświadczenie w zakresie szczepień i innych środków szczególnej profilaktyki.”

Por.
https://www.gesunde.sachsen.de/siko.html
; Wymienione są tam również nazwiska 13 nowo powołanych członków SIKO.

(40) Por. na przykład

https://www.tagesschau.de/inland/impfkommission-sachsen-corona-imichtung-101.html


(41)

https://www.coronavirus.sachsen.de/download/SIKO_Empfehler_zur_SARS-CoV - 2-


Szczepienie_2021-08-01.pdf

(42)

https://www.coronavirus.sachsen.de/download/SIKO_Empfehler_zur_SARS-CoV-2-Imichtung_2021-08-01.pdf


(43)

https: //www.cdc gov / szczepionki / acip / spotkania /% 20 pobrań / slajdy-2021-06 / 05-COVID-Wallace-508.pdf

;

https://www.gov.il/BlobFolder/reports/vaccine-efficacy-safety-follow-up-committee/he/files_publi-cations_corona_vaccine-safety-children.pdf

- oba dostępne bez powodzenia 1 i 3 sierpnia 2021 r.

( 44)

https://www.bundesaerztekammer.de/presse/pressemitteilungen/news-detail/corona-impfstrategie-fuer-kinder-und-jugendliche-entwickeln/


(45)

https://www.bundesaerztekammer.de/fileadmin/user_upload /downloads/pdf-Ordner/124.DAET/Beschlussprotokoll_Stand_06.05.2021.pdf

, s. 31

(46)

https://www.hartgroup.org/open-letter-child-vaccination/


(47)

https: // www. rki.de/DE/Content/Infekt/EpidBull/Archiv/2021/Ausbaren/19_21.pdf?__blob=publicationFile


(48)

https://www.aerztezeitung.de/Ppolitik/Amtsaerzte-plaedieren-fuer-Corona-Imichtung- utm_term = 2021-07-28 & utm_source =
2021-07-28-AEZ_NL_TELEGRAMM & utm_medium = e-mail & tid = TIDP913911XDDB3E1F8388A40368BA5AE44BD7CC0F8YI4 & utm_campaign = AEZ_NL_TELEGRAMM &% a utm_pl%% cdpc = Office -12
lat-421645.html?c3% bcr% 20szczepienie koronowe% 20z% 20dzieci rn% 20od% 2012% 20lat;% 20 [rundate]


(49)

https://www.focus.de/gesundheit/coronavirus/pandemie-so-rechtfertigen-aerzte-das-impfen-von-kleinkommunik_id_13547949.html


(50) Patrz rozdział 11

(51)

https://de.statista.com/statistik/daten/studie/1783/umfrage/medium-weiter-lebenserwartung-nach-altersgruppen/


(52)

https: //www.berliner-zeitung .de / aktualności / pomimo-szczepienia-433-osoby-w-berlinie-na-covid-19-chory-li.172139 
Beate Bahner jest jednym z pierwszych prawników specjalizujących się w prawie medycznym. W młodym wieku zdobyła nagrodę założyciela firmy i, oprócz udanej pracy prawnika, napisała kilka standardowych prac z zakresu prawa medycznego. Bahner jest jednym z pierwszych prawników, którzy w kwietniu 2020 r. wnieśli pozew przeciwko oficjalnym środkom Corony przed Federalnym Trybunałem Konstytucyjnym. Jej obszerna skarga konstytucyjna przeciwko wcześniejszym szczepieniu przeciwko odrze jest obecnie w toku.
 
Źródło:
https://www.rubikon.news/artikel/pandemie-der-uninformierten
20 listopad 2021

Beate Bahner 

  

Komentarze

  

Archiwum

Rolnictwo Polska potrzebuje poważnej naprawy cz.5
czerwiec 12, 2008
Dariusz Kosiur
Wspólnik Tomasza Grossa
luty 19, 2007
Artur Łoboda
Kto komu służy?
październik 31, 2003
Artur Łoboda
"Żyd Suss" po amerykańsku
listopad 30, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Połykanie wielbłąda?
lipiec 31, 2005
opolskoma
Al-Jazeera and the Truth by Charley Reese
listopad 28, 2006
przysłał Iwo Cyprian Pogonowski
Nagroda dla "zasluzonej Polonii"
grudzień 29, 2006
Grazyna
Szowiniści globalni
listopad 23, 2006
Stanisław MICHALKIEWICZ
Czy NOP to neonaziści?
marzec 6, 2007
PAP
Religie
maj 23, 2004
100 tys. antyglobalistów w Genui
lipiec 21, 2002
IAR
30 srebrników
styczeń 24, 2003
DOROTA STEC-FUS http://www.dziennik.krakow.pl
Być Ślązakiem
wrzesień 30, 2004
Bolesław Grabowski
Umysłowy uwiąd
październik 28, 2008
Karol Jasiński
Podejrzewamy osoby zarządzające ZOZ MSWiAw Krakowie o świadome działanie o charakterze przestępczym
sierpień 3, 2004
Rozterki konserwatysty amerykańskiego
styczeń 10, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Lepper: papież już nie jest entuzjastą UE (znawca 3)
sierpień 18, 2002
PAP
Epidemia terroryzmu i jej siewcy
kwiecień 14, 2004
Marek Głogoczowski
Trzy karty
lipiec 18, 2008
Artur Łoboda
Gdy indoktrynacja zastępuje edukację
maj 5, 2008
Dariusz Kosiur
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2023 Polskie Niezależne Media