ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r 
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. 
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Światowy dług 
Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? 
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor 
 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
więcej ->

 
 

Jesteśmy na pastwie Niemców ...


Niemieccy posłowie chcą reaktywować Prusy



Oto jak wygląda w rzeczywistości przyja?ń polsko-niemiecka! nie przypadkiem 80% polskiego długu zagranicznego w 1989 miało RFN. Jesteśmy na pastwie Niemców...


"Niezawisimaja Gazieta": niemieccy posłowie chcą reaktywować Prusy.

"Niezawisimaja Gazieta" zainteresowała się inicjatywą 71 posłów niemieckiego parlamentu z ramienia opozycyjnej CDU/CSU, którzy wystąpili do rządu z interpelacją w sprawie utworzenia "litewsko-rosyjsko-polskiego regionu" w historycznych granicach Prus Wschodnich. Deputowani zaproponowali, by nadać temu regionowi nazwę "Prusy". W rosyjskim MSZ powiedziano dziennikarzom "NG", że problem został zauważony i należy się spodziewać ostrej oficjalnej reakcji, polski MSZ wstrzymał się od komentarza, a przedstawiciel ambasady RP w Moskwie powiedział, że nie ma na ten temat żadnych informacji, natomiast w MSZ Litwy powiedziano gazecie, że inicjatywa deputowanych Bundestagu jest obecnie studiowana.

www.ng.ru

21 październik 2004

Ośrodek Studiów Wschodnich 

  

Archiwum

Dobry i zły policjant
czerwiec 2, 2008
Artur Łoboda
Fundamentalne prawa narodu
czerwiec 3, 2007
przesłała Elzbieta
Strachy na uchlane Lachy
marzec 23, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Ty żydzie"
luty 15, 2005
Artur Łoboda
7,8 mld złotych "strat" NBP
maj 30, 2008
Dziennik
Watykan zmienił zdanie wobec nauki
listopad 9, 2005
EAI
"Stan wojenny był konieczny"
grudzień 17, 2006
Olaf Swolkień
bezrobotny
wrzesień 5, 2006
michal
Kolejny podpis Kwaśniewskiego
lipiec 22, 2004
Doskonale wychowanie ostatniego Pokolenia WOLNEJ POLSKI
lipiec 15, 2008
...
Marsz żałobny neonazistów
kwiecień 18, 2005
Obronić Polskę - to też obronić polskiego rolnika
maj 3, 2003
przesłała Elżbieta
Byli wiceprezydenci Krakowa zatrzymani
grudzień 14, 2006
PAP
Awantura w Teatrze Żydowskim
grudzień 17, 2002
http://www.zw.com.pl/
Tylko jedno pytanie
marzec 15, 2008
Polacy są jednak ciemnym narodem ......
październik 5, 2005
Kazimierz
Polacy - jak wy to robicie ?
maj 27, 2003
przesłala Elżbieta
Cytat dnia. Administracja w Polsce w porównaniu z administracją w Unii
kwiecień 28, 2003
Piotr Mączyński
Gaz Ziemny, Ukraina i Rosja
styczeń 10, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Energetyczny rozbior i kolonizacja Polski
maj 4, 2007
przeslala Elzbieta
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media