|
| Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? |
|
| Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. |
|
| Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom |
|
| |
|
| ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” |
|
| |
|
| "Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki |
|
| |
|
| Atak pistapo w Gdańsku |
|
| Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r. |
|
| Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
|
| Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania |
|
Monika Jaruzelska zaprasza
|
|
| Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! |
|
| |
|
| Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? |
|
| Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję. |
|
| Kanciarze z Wall Street |
|
| Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. |
|
| Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność |
|
| |
|
| Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! |
|
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
|
|
| Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows |
|
| Program "niezaleznatelewizja" |
|
| Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
| Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
|
| "Służę ludziom, nie instytucjom" |
|
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!
|
|
| Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
| |
|
| Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec |
|
| |
|
| Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu |
|
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek |
|
| Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid |
|
| Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie |
|
| Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi |
|
| Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? |
więcej -> |
|
Najmądrzejszy naród na świecie
|
|
Jeżeli przez wiele lat - nie udało mi się - wywołać u Polaków przejawów myślenia - dla ochrony własnych interesów - to pozwoliłem sobie na bardziej dosadne określenia - pisząc odezwę do "38 milionów durniów".
Takie określenie spotkało się z protestem blondynki umysłowej - insynuującej, że służę bliżej nieokreślonym "obcym" - którzy twierdzą, że Polakami mogą rządzić tylko obcy.
Pominę fakt, że z własnej głupoty - oddawaliśmy przez stulecia władzę nad Polską w ręce obcych : Jagiellonowie, Wazowie, Sasi i inni.....
Otóż ta blondynka uznała, że Polakami powinien rządzić "swój" - pod warunkiem, że wprowadzi dyktaturę (?)
Moim zdaniem - to jest dopiero wyjątkowa obelga wobec Polaków. Ale czego spodziewać się po blondynce umysłowej.
Nie pomogły moje tłumaczenia, że mieliśmy już dyktaturę w Polsce - która do niczego dobrego - nie doprowadziła.
Na przykład "dyktaturę proletariatu". A zapowiadała nam się dyktatura Kaczyńskich, Leppera, Giertycha..... i widzę że są nowi adepci tej koncepcji politycznej - uznający - że dla dobra samych Polaków - należy ich chwycić za mordę.
Blondynka - i jej podobnie, nie pamiętają, że około 1999 roku napisałem tekst przewidujący, ze Polacy zatęsknią za dyktaturą.
Piszę wiele przepowiedni - wynikających z analizy sytuacji politycznej. Ale wcale się na nie nie godzę.
Tak - jak - na bardzo wysokie ryzyko wojny światowej - na którą blondynka nie może się już doczekać.
Rzucano pod moim adresem tysiące obelg i oszczerstw. Wszystko dlatego, że logiczne myślenie nie może być domeną Polaka. To takie .......... antypolskie.
Najmądrzejszy naród na świecie wie, że podobnie jak nasi piłkarze - jest genialny.
Tylko ci wstrętni obcy uknuli spisek - by wyeliminować nas z gry.
|
|
26 czerwiec 2008
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Czym byla WSI i dla kogo pracowala.
marzec 4, 2006
Przedruk
|
2009.03.05. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
styczeń 1, 2003
tłumacz
|
Krytyka jako broń Żydów
marzec 28, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Zagrożenie Gospodarki Globalnej i Kłopoty USA?
maj 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nowe Instrukcje
marzec 17, 2008
Artur Łoboda
|
Elektroniczna kontrola
grudzień 26, 2005
Goska
|
„Bez Udziału Hamas’u Nie Będzie Pokoju w Palestynie”
kwiecień 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Żydowski Ruch Roszczeniowy Ocenia Szkody Żydów Na Ponad 300 Miliardów Dolarów
kwiecień 23, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Trybunał Narodowy
sierpień 27, 2003
"Nasza Polska"
|
Prawda o powstaniu w Getcie Warszawskim. Czy Edelman kłamie?
kwiecień 22, 2006
przesłał Iwo Cyprian Pogonowski
|
Siła euro, Unia i zadania syjonistów
maj 10, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Profesor Poznański w Toronto
luty 6, 2005
|
Energetyczny rozbior i kolonizacja Polski
maj 4, 2007
przeslala Elzbieta
|
HAŃBA!!! Gdy w nędzy umierał gen. Skalski...
listopad 13, 2004
miki
|
Granica
listopad 24, 2007
Artur Łoboda
|
Mięśniak kontra pedały
wrzesień 26, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Jan Paweł II wystąpił w sobotę z nowym apelem o zapobieżenie wojnie.
luty 9, 2003
PAP
|
Bankrucja Największym Zagrożeniem USA
styczeń 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Restrukturyzacja" = likwidacja
styczeń 11, 2003
zaprasza.net
|
Obłędna inicjatywa nadania honorowego obywatelstwa USA żydówce Annie Frank
luty 19, 2007
bibula- pismo niezależne
|
więcej -> |
|