ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Na końcu piszę o Ślązakach 
6 grudzień 2015      Artur Łoboda
"Nie ma miejsca do ukrycia" (6) 
11 kwiecień 2021     
Stalinowska szkoła filmu historycznego 
26 wrzesień 2013      Artur Łoboda
TVN zastąpił w Warszawie retransmitowaną telewizję moskiewską 
5 sierpień 2017      Alina
Kto jest na tyle naiwnym? 
4 październik 2016      Artur Łoboda
"Praca czyni wolnym" 
21 grudzień 2009      Artur Łoboda
Open Letter to the President Barack Obama 
30 maj 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Czy Pan Prezydent dba o polską ziemię? 
12 sierpień 2020      Aga
Wyjątek wśród bankierów centralnych 
13 wrzesień 2016      www.independenttrader.pl
Oskarżenie wobec głównych mediów 
31 maj 2021      Artur Łoboda
Das wojna 
26 październik 2010      Goska
Zygmunt Jan Prusiński NIEBIESKI BLUES - część czwarta  
1 luty 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Polska jako „Nowy Kaanan” czyli jakoby kraj zniewolony przez Hebrajczyków? 
1 listopad 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Polska Kultura Łacińska a Cezaropapizm w Niemczech i w Rosji 
2 kwiecień 2012      Iwo Cyprian Pogonowski
Co ten PiS chce zrobić w szkolnictwie? 
4 wrzesień 2016      Artur Łoboda
Finansowy potwór czyli cała prawda o Rezerwie Federalnej  
24 luty 2014      www.polskawalczaca.com
Ta muszelka w nocy... 
26 lipiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Czego nie powiedzą o covid-19 
14 kwiecień 2020     
Prawdy i półprawdy  
12 grudzień 2012      Artur Łoboda
Dźwięki z ust twoich  
24 czerwiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński

 
 

Viganò o watykańskiej konferencji dotyczącej zdrowia z Fauci: Stolica Apostolska "czyni się sługą Nowego Porządku Świata"

Rezultatem jest nałożenie na prawdziwy Kościół sekty heretyckich i zdeprawowanych modernistów, którzy zamierzają legitymizować cudzołóstwo, sodomię, aborcję, eutanazję, bałwochwalstwo i wszelkie wypaczenia intelektu i woli. Prawdziwy Kościół jest teraz przyćmiony, zaprzeczony i zdyskredytowany przez jego samych pasterzy, zdradzony nawet przez tego, który zasiada na najwyższym Tronie.  


 
20 kwietnia 2021 r. ( LifeSiteNews ) - W dniach 6-8 maja 2021 r. odbędzie się piąta Międzynarodowa Konferencja Watykańska zatytułowana
Exploring the Mind, Body & Soul.
Zjednocz się, aby zapobiegać i jednocz się, aby leczyć.
Globalna inicjatywa w zakresie opieki zdrowotnej: jak innowacje i nowatorskie systemy dostarczania poprawiają zdrowie ludzi.


Wydarzenie jest organizowane przez Papieską Radę ds. Kultury, Fundację Cura, Fundację Nauka i Wiara oraz Stem for Life.
 
Michael Haynes z LifeSiteNews relacjonował ( tutaj ) tematy do poruszenia i uczestników, w tym niesławnego Anthony'ego Fauci, którego skandaliczne konflikty interesów nie przeszkodziły mu w przejęciu zarządzania pandemią w Stanach Zjednoczonych;
Chelsea Clinton, wyznawczyni Kościoła Szatana i zagorzała zwolenniczka aborcji;
guru New Age Deepak Chopra; Dame Jane Goodall, ekolog i ekspertka od szympansów;
prezesi firm Pfizer i Moderna;
przedstawiciele Big Tech;
oraz cała rzesza aborcjonistów, maltuzjan i globalistów znanych ogółowi społeczeństwa.
Konferencja zwerbowała pięciu wybitnych dziennikarzy jako moderatorów, którzy pochodzą wyłącznie z lewicowych mediów, takich jak CNN, MSNBC, CBS i Forbes.
 
Ta konferencja - wraz z Radą na rzecz Kapitalizmu włączając Lynn Forester de Rothschild, Global Compact on Education i międzyreligijnym Panteonem, który odbędzie się w czerwcu w Astanie w Kazachstanie - jest kolejnym skandalicznym potwierdzeniem niepokojącego odejścia od Kanonu wiary przez Hierarchię Kościoła, a w szczególności jego najwyższych rzymskich przedstawicieli - wywodzących się z katolickiej ortodoksji.

Stolica Apostolska celowo wyrzekła się nadprzyrodzonej misji Kościoła, stając się sługą Nowego Porządku Świata i globalizmu masońskiego w antychrystycznym kontr-magisterium.

Te same rzymskie dykasteria, okupowane przez ludzi sprzymierzonych ideologicznie z Jorge Mario Bergoglio i chronionych przez niego i promowanych przez niego, teraz kontynuują niepohamowaną pracę niszczenia wiary, moralności, dyscypliny kościelnej - oraz życia monastycznego i zakonnego, z równie daremnym wysiłkiem jak on.
Jest bezprecedensowym przekształcenie Oblubienicy Chrystusa w stowarzyszenie filantropijne zniewolone przez Moce zła.
Rezultatem jest nałożenie na prawdziwy Kościół sekty heretyckich i zdeprawowanych modernistów, którzy zamierzają legitymizować cudzołóstwo, sodomię, aborcję, eutanazję, bałwochwalstwo i wszelkie wypaczenia intelektu i woli.
Prawdziwy Kościół jest teraz przyćmiony, zaprzeczony i zdyskredytowany przez samych jego pasterzy, zdradzony nawet przez tego, który zasiada na najwyższym Tronie.
 
Fakt, że "głębokiemu Kościołowi" udało się wybrać własnego członka, aby zrealizować ten piekielny plan w zgodzie z "głębokim państwem", nie jest już zwykłym podejrzeniem, ale zjawiskiem, o które należy teraz zadawać pytania i naświetlić.
Złożenie Cathedra Veritatis interesom masońskiej elity objawia się w całej swej rozciągłości głuchą ciszą Najświętszego pasterzy i w oszołomieniu Ludu Bożego, który został opuszczony.
 
Dalszym przejawem  tego zdegenerowanego libido serviendi  Watykanu wobec ideologii globalistycznej jest wybór mówców, którzy wygłaszają świadectwa i wykłady:
zwolennicy aborcji, wykorzystania materiału płodowego w badaniach, niżu demograficznego, pan-seksualnego programu LGBT, i wreszcie, co nie mniej ważne, opowieść o Covid i tak zwanych szczepionkach.
Kardynał Ravasi, przewodniczący Papieskiej Rady ds. Kultury, jest z pewnością jednym z czołowych przedstawicieli "głębokiego kościoła" i modernistycznego progresywizmu, a także orędownikiem dialogu z niesławną sektą masońską i promotorem słynnego "Dziedzińca Pogan".
Nic więc dziwnego, że wśród organizatorów wydarzenia znalazła się Fundacja Stem for Life, która z dumą określa się jako „niesekciarska, bezpartyjna, zwolniona z podatku organizacja skupiona na tworzeniu ruchu na rzecz przyspieszenia rozwoju terapii komórkowych”.
 
Przy bliższym przyjrzeniu się sekciarstwo i stronniczość Konferencji Watykańskiej uwidacznia się w temacie, do którego się ona odnosi, wnioskach, które stara się wyciągnąć, jej uczestnikach i sponsorach.
Nawet obraz wybrany do promowania Konferencji jest niezwykle wymowny: zbliżenie fresku Stworzenia Michała Anioła na suficie Kaplicy Sykstyńskiej, na którym ręka Boga Ojca sięga do ręki Adama, ale obie ręce są zakryte jednorazowymi rękawiczkami chirurgicznymi, przypominając przepisy nowej „liturgii zdrowia” i sugerując, że nawet sam "Pan" może rozprzestrzenić wirusa.
 
W tym świętokradczym przedstawieniu porządek stworzenia zostaje obrócony w terapeutyczną anty-kreację, w której człowiek ratuje siebie i staje się szalonym autorem własnego „odkupienia” zdrowia.

Zamiast oczyszczającej wanny chrztu, religia Covidów proponuje szczepionkę, nosiciela kalectwa i śmierci, jako jedyny środek zbawienia.
Zamiast wiary w Objawienie Boga, znajdujemy przesądy i irracjonalne przyzwolenie na przykazania, które nie mają w sobie nic naukowego, z obrzędami i liturgiami, które naśladują prawdziwą religię w świętokradzkiej parodii.
 
Ten wybór obrazów ma nienormalny i bluźnierczy wydźwięk, ponieważ wykorzystuje dobrze znany i sugestywny obraz, aby insynuować i promować fałszywą i tendencyjną narrację, która mówi, że w obecności sezonowej grypy, której wirus wciąż nie został wyizolowany zgodnie z postulatami Kocha ( tutaj ) i które można skutecznie wyleczyć istniejącymi metodami leczenia, konieczne jest podawanie szczepionek uznanych za nieskuteczne i będących jeszcze w fazie eksperymentalnej, o nieznanych skutkach ubocznych, których producenci uzyskali karną ochronę - immunitet za ich dystrybucję.
Ofiary spalone na ołtarzu zdrowia Molocha, od dzieci rozczłonkowanych w trzecim miesiącu ciąży - w celu wyprodukowania surowicy genowej dla tysięcy ludzi, którzy zostali zabici - lub okaleczeni, nie zatrzymują piekielnej machiny "Wielkiej Farmy" i należy się obawiać, że w ciągu najbliższych kilku miesięcy zjawisko to odrodzi się.
 
Można się zastanawiać, czy gorliwość Bergoglio w rozpowszechnianiu surowicy genowej nie jest również motywowana podstawowymi względami ekonomicznymi - jako rekompensata za straty poniesione przez Watykan i diecezje po zamknięciu i załamaniu się obecności wiernych na Mszy i Sakramentach.
Z drugiej strony, jeśli milczenie Rzymu na temat łamania praw człowieka i praw religijnych w Chinach zostało opłacone przez dyktaturę pekińską - ze znacznymi pretensjami, nic nie stoi na przeszkodzie powieleniu tego planu na dużą skalę - w zamian za promocję szczepionek przez Watykan. .
 
Konferencja oczywiście dołoży wszelkich starań, aby nie wspomnieć, nawet pośrednio, o odwiecznym nauczaniu Magisterium w kwestiach moralnych i doktrynalnych o największym znaczeniu.
Wręcz odwrotnie, pochlebna pochwała światowej mentalności i panującej ideologii będzie jedynym głosem - wraz z amorficznym repertuarem ekumenicznym inspirowanym przez "New Age".
 
Zwracam uwagę, że w 2003 r. ta sama Papieska Rada ds. Kultury potępiła medytację jogi i, bardziej ogólnie, myśl New Age jako niezgodną z wiarą katolicką.

Zgodnie z dokumentem watykańskim , myśl New Age „ podziela z wieloma wpływowymi międzynarodowymi grupami cel zastąpienia lub przekroczenia poszczególnych religii w celu stworzenia przestrzeni dla uniwersalnej religii, która mogłaby zjednoczyć ludzkość.
Ściśle z tym wiąże się bardzo skoordynowany wysiłek wielu instytucji mający na celu wymyślenie Globalnej Etyki, ram etycznych, które odzwierciedlałyby globalny charakter współczesnej kultury, ekonomii i polityki.
Co więcej, upolitycznienie kwestii ekologicznych z pewnością nadaje kolor całej kwestii hipotezy Gai lub kultu matki ziemi ”
(2.5).

Jest rzeczą oczywistą, że obrzędy pogańskie, z którymi Bazylika Świętego Piotra była zbezczeszczona poprzez hołd dla Pachamama (inkaska bogini ziemi) do tego „upolitycznienia kwestii ekologicznych” - wypowiedziane w dokumencie watykańskim w 2003 roku, a które dziś jes sine glossa (bez komentarza) przez tak- zwane Magisterium Bergoglia, poczynając od Laudato Sì i Fratelli Tutti.
 
W La Salette Matka Boża ostrzegła nas: „Rzym utraci wiarę i stanie się siedzibą Antychrysta”.

To nie Kościół święty, niezniszczalny przez obietnice Chrystusa, utraci wiarę:
to sekta, która zajmuje Stolicę Najświętszego Piotra i którą dzisiaj widzimy, propaguje anty-ewangelię Nowego Porządku Świata.

Nie można dłużej milczeć, ponieważ dzisiaj nasze milczenie uczyniłoby nas wspólnikami wrogów Boga i rodzaju ludzkiego.
Miliony wiernych są zniesmaczone niezliczonymi skandalami pasterzy, zdradą ich misji, dezercją tych, którzy na mocy święceń kapłańskich są powołani do dawania świadectwa Świętej Ewangelii, a nie do wspierania ustanowienia królestwa Antychrysta .
 
Błagam moich braci w biskupstwie, kapłanów, zakonników, a w szczególności wiernych świeckich, którzy widzą, że zostali zdradzeni przez Hierarchię, o podniesienie głosu, aby wyrazili z duchem prawdziwego posłuszeństwa naszemu Panu, Głowie Kościoła.
Mistyczne Ciało, stanowcze i odważne potępienie tego odstępstwa i jego autorów.
Wzywam wszystkich do modlitwy, aby Boski Majestat był pobudzony do współczucia i interweniował w naszej pomocy.
Niech Najświętsza Dziewica, terribilis ut castrorum acies ordinata, wstawia się przed Tronem Bożym, wynagradzając Jej zasługami niegodność Jej dzieci, które wzywają Ją chwalebnym tytułem Auxilium Christianorum .

+ Carlo Maria Viganò, arcybiskup
20 kwietnia 2021
Feria Tertia infra Hebdomadam II
post Octavam Paschae

 
 
Źródło:

https://www.lifesitenews.com/opinion/vigano-on-vatican-health-conference-with-fauci-holy-see-is-making-itself-the-servant-of-the-new-world-order?utm_source=top_news&utm_campaign=standard
6 maj 2021

 

  

Komentarze

  

Archiwum

Precyzyjne pomyłki dla Polski i nie tylko
kwiecień 11, 2003
Andrzej Kumor
Szaron anulował porozumienie w sprawie Hebronu
listopad 17, 2002
AFP
Sądzi, choć kradła
luty 19, 2003
Wojciech Tołyż http://www.se.com.pl/iso/
Stanowisko środowiska ProPolonia.pl wobec sytuacji społeczno-politycznej
marzec 3, 2009
Dariusz Kosiur
Czy Sankcje Karne Dadzą Iranowi Przewagę?
maj 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Rasowy analfabeta
luty 20, 2006
Zygmunt Jan Prusiński
O pracę będzie coraz trudniej
luty 21, 2003
Bartosz Krzyżaniak http://www.zw.com.pl/
Obiektorzy - ludzie sprzeciwu
maj 16, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Unicestwić Warszawę i jej ludność"
lipiec 29, 2004
Jan Sidorowicz
Podzielą się nieswoim
kwiecień 8, 2003
przysłała Elzbieta
Śmiertelne pasje
sierpień 11, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Soros skazany
grudzień 20, 2002
zapraza.net
Izraelsko-palestyński głos przeciwko przemocy
wrzesień 20, 2002
PAP
Is Poland America's donkey or could it become NATO's horse?
maj 12, 2003
przesłała Elżbieta
Ataki na Meczety - Wojna Domowa w Iraku?
luty 26, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Wygra czy przegra, Ron Paul wskazal nam droge do zwyciestwa
marzec 11, 2008
uleczka
2008.02.23. Serwis wiadomości zagranicznych w 3ch językach
luty 25, 2008
tłumacz
Prezydenckie menu
wrzesień 5, 2003
www.dziennik.krakow.pl
Krzewienie Anty-Polonizmu
marzec 30, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Śląscy "biznesmeni" ukradli 4 mln zł
lipiec 4, 2002
PAP
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2021 Polskie Niezależne Media