ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

W hołdzie Powstańcom Warszawskim 
31 lipiec 2014      Artur Łoboda
131 
20 kwiecień 2020      Artur Łoboda
Manipulacja 
13 wrzesień 2012      Wikipedia.org
Brigadier Genaral Stanisław Skalski 
6 styczeń 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Listy do Ministranta 
6 marzec 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Oto Mateusz Morawiecki! 
18 grudzień 2020     
Donald Trump również uczestniczył w spisku kowidowym!  
26 styczeń 2023     
Kto to jest artysta?
Czym jest piękno - czym jest sztuka? (4)
 
10 luty 2014      Artur Łoboda
Oni pierwsi winni stanąć przed Sądem 
3 wrzesień 2020     
W jaki sposób Kukiz - zebrał wymagane podpisy? 
7 czerwiec 2015      Artur Łoboda
Kto jest autorem obowiązującej od początku lipca koncepcji split payment? 
3 lipiec 2018      Witold Modzelewski
Trybunał Stanu i sądy karne ma PiS jak w banku 
28 marzec 2020     
Język nienawiści antypolskiej szczekaczki WP.pl 
6 marzec 2018     
Za co mi wstyd? 
26 marzec 2011      Artur Łoboda
Parki Rozrywki Zatorland: Dinozaury ożyły po 65 mln. lat! 
16 sierpień 2014      Zatorland
Wyjście z sytuacji bez wyjścia 
2 październik 2012      Artur Łoboda
Czy Ona była szczepiona? 
6 listopad 2021     
Co prawda to prawda 
11 styczeń 2016      Artur Łoboda
Dziennik pisarza Karola Zielińskiego z Krakowa (25.06.2011) 
2 październik 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Nasza Hanka 
1 maj 2016      BB

 
 

Viganò o watykańskiej konferencji dotyczącej zdrowia z Fauci: Stolica Apostolska "czyni się sługą Nowego Porządku Świata"

Rezultatem jest nałożenie na prawdziwy Kościół sekty heretyckich i zdeprawowanych modernistów, którzy zamierzają legitymizować cudzołóstwo, sodomię, aborcję, eutanazję, bałwochwalstwo i wszelkie wypaczenia intelektu i woli. Prawdziwy Kościół jest teraz przyćmiony, zaprzeczony i zdyskredytowany przez jego samych pasterzy, zdradzony nawet przez tego, który zasiada na najwyższym Tronie.  


 
20 kwietnia 2021 r. ( LifeSiteNews ) - W dniach 6-8 maja 2021 r. odbędzie się piąta Międzynarodowa Konferencja Watykańska zatytułowana
Exploring the Mind, Body & Soul.
Zjednocz się, aby zapobiegać i jednocz się, aby leczyć.
Globalna inicjatywa w zakresie opieki zdrowotnej: jak innowacje i nowatorskie systemy dostarczania poprawiają zdrowie ludzi.


Wydarzenie jest organizowane przez Papieską Radę ds. Kultury, Fundację Cura, Fundację Nauka i Wiara oraz Stem for Life.
 
Michael Haynes z LifeSiteNews relacjonował ( tutaj ) tematy do poruszenia i uczestników, w tym niesławnego Anthony'ego Fauci, którego skandaliczne konflikty interesów nie przeszkodziły mu w przejęciu zarządzania pandemią w Stanach Zjednoczonych;
Chelsea Clinton, wyznawczyni Kościoła Szatana i zagorzała zwolenniczka aborcji;
guru New Age Deepak Chopra; Dame Jane Goodall, ekolog i ekspertka od szympansów;
prezesi firm Pfizer i Moderna;
przedstawiciele Big Tech;
oraz cała rzesza aborcjonistów, maltuzjan i globalistów znanych ogółowi społeczeństwa.
Konferencja zwerbowała pięciu wybitnych dziennikarzy jako moderatorów, którzy pochodzą wyłącznie z lewicowych mediów, takich jak CNN, MSNBC, CBS i Forbes.
 
Ta konferencja - wraz z Radą na rzecz Kapitalizmu włączając Lynn Forester de Rothschild, Global Compact on Education i międzyreligijnym Panteonem, który odbędzie się w czerwcu w Astanie w Kazachstanie - jest kolejnym skandalicznym potwierdzeniem niepokojącego odejścia od Kanonu wiary przez Hierarchię Kościoła, a w szczególności jego najwyższych rzymskich przedstawicieli - wywodzących się z katolickiej ortodoksji.

Stolica Apostolska celowo wyrzekła się nadprzyrodzonej misji Kościoła, stając się sługą Nowego Porządku Świata i globalizmu masońskiego w antychrystycznym kontr-magisterium.

Te same rzymskie dykasteria, okupowane przez ludzi sprzymierzonych ideologicznie z Jorge Mario Bergoglio i chronionych przez niego i promowanych przez niego, teraz kontynuują niepohamowaną pracę niszczenia wiary, moralności, dyscypliny kościelnej - oraz życia monastycznego i zakonnego, z równie daremnym wysiłkiem jak on.
Jest bezprecedensowym przekształcenie Oblubienicy Chrystusa w stowarzyszenie filantropijne zniewolone przez Moce zła.
Rezultatem jest nałożenie na prawdziwy Kościół sekty heretyckich i zdeprawowanych modernistów, którzy zamierzają legitymizować cudzołóstwo, sodomię, aborcję, eutanazję, bałwochwalstwo i wszelkie wypaczenia intelektu i woli.
Prawdziwy Kościół jest teraz przyćmiony, zaprzeczony i zdyskredytowany przez samych jego pasterzy, zdradzony nawet przez tego, który zasiada na najwyższym Tronie.
 
Fakt, że "głębokiemu Kościołowi" udało się wybrać własnego członka, aby zrealizować ten piekielny plan w zgodzie z "głębokim państwem", nie jest już zwykłym podejrzeniem, ale zjawiskiem, o które należy teraz zadawać pytania i naświetlić.
Złożenie Cathedra Veritatis interesom masońskiej elity objawia się w całej swej rozciągłości głuchą ciszą Najświętszego pasterzy i w oszołomieniu Ludu Bożego, który został opuszczony.
 
Dalszym przejawem  tego zdegenerowanego libido serviendi  Watykanu wobec ideologii globalistycznej jest wybór mówców, którzy wygłaszają świadectwa i wykłady:
zwolennicy aborcji, wykorzystania materiału płodowego w badaniach, niżu demograficznego, pan-seksualnego programu LGBT, i wreszcie, co nie mniej ważne, opowieść o Covid i tak zwanych szczepionkach.
Kardynał Ravasi, przewodniczący Papieskiej Rady ds. Kultury, jest z pewnością jednym z czołowych przedstawicieli "głębokiego kościoła" i modernistycznego progresywizmu, a także orędownikiem dialogu z niesławną sektą masońską i promotorem słynnego "Dziedzińca Pogan".
Nic więc dziwnego, że wśród organizatorów wydarzenia znalazła się Fundacja Stem for Life, która z dumą określa się jako „niesekciarska, bezpartyjna, zwolniona z podatku organizacja skupiona na tworzeniu ruchu na rzecz przyspieszenia rozwoju terapii komórkowych”.
 
Przy bliższym przyjrzeniu się sekciarstwo i stronniczość Konferencji Watykańskiej uwidacznia się w temacie, do którego się ona odnosi, wnioskach, które stara się wyciągnąć, jej uczestnikach i sponsorach.
Nawet obraz wybrany do promowania Konferencji jest niezwykle wymowny: zbliżenie fresku Stworzenia Michała Anioła na suficie Kaplicy Sykstyńskiej, na którym ręka Boga Ojca sięga do ręki Adama, ale obie ręce są zakryte jednorazowymi rękawiczkami chirurgicznymi, przypominając przepisy nowej „liturgii zdrowia” i sugerując, że nawet sam "Pan" może rozprzestrzenić wirusa.
 
W tym świętokradczym przedstawieniu porządek stworzenia zostaje obrócony w terapeutyczną anty-kreację, w której człowiek ratuje siebie i staje się szalonym autorem własnego „odkupienia” zdrowia.

Zamiast oczyszczającej wanny chrztu, religia Covidów proponuje szczepionkę, nosiciela kalectwa i śmierci, jako jedyny środek zbawienia.
Zamiast wiary w Objawienie Boga, znajdujemy przesądy i irracjonalne przyzwolenie na przykazania, które nie mają w sobie nic naukowego, z obrzędami i liturgiami, które naśladują prawdziwą religię w świętokradzkiej parodii.
 
Ten wybór obrazów ma nienormalny i bluźnierczy wydźwięk, ponieważ wykorzystuje dobrze znany i sugestywny obraz, aby insynuować i promować fałszywą i tendencyjną narrację, która mówi, że w obecności sezonowej grypy, której wirus wciąż nie został wyizolowany zgodnie z postulatami Kocha ( tutaj ) i które można skutecznie wyleczyć istniejącymi metodami leczenia, konieczne jest podawanie szczepionek uznanych za nieskuteczne i będących jeszcze w fazie eksperymentalnej, o nieznanych skutkach ubocznych, których producenci uzyskali karną ochronę - immunitet za ich dystrybucję.
Ofiary spalone na ołtarzu zdrowia Molocha, od dzieci rozczłonkowanych w trzecim miesiącu ciąży - w celu wyprodukowania surowicy genowej dla tysięcy ludzi, którzy zostali zabici - lub okaleczeni, nie zatrzymują piekielnej machiny "Wielkiej Farmy" i należy się obawiać, że w ciągu najbliższych kilku miesięcy zjawisko to odrodzi się.
 
Można się zastanawiać, czy gorliwość Bergoglio w rozpowszechnianiu surowicy genowej nie jest również motywowana podstawowymi względami ekonomicznymi - jako rekompensata za straty poniesione przez Watykan i diecezje po zamknięciu i załamaniu się obecności wiernych na Mszy i Sakramentach.
Z drugiej strony, jeśli milczenie Rzymu na temat łamania praw człowieka i praw religijnych w Chinach zostało opłacone przez dyktaturę pekińską - ze znacznymi pretensjami, nic nie stoi na przeszkodzie powieleniu tego planu na dużą skalę - w zamian za promocję szczepionek przez Watykan. .
 
Konferencja oczywiście dołoży wszelkich starań, aby nie wspomnieć, nawet pośrednio, o odwiecznym nauczaniu Magisterium w kwestiach moralnych i doktrynalnych o największym znaczeniu.
Wręcz odwrotnie, pochlebna pochwała światowej mentalności i panującej ideologii będzie jedynym głosem - wraz z amorficznym repertuarem ekumenicznym inspirowanym przez "New Age".
 
Zwracam uwagę, że w 2003 r. ta sama Papieska Rada ds. Kultury potępiła medytację jogi i, bardziej ogólnie, myśl New Age jako niezgodną z wiarą katolicką.

Zgodnie z dokumentem watykańskim , myśl New Age „ podziela z wieloma wpływowymi międzynarodowymi grupami cel zastąpienia lub przekroczenia poszczególnych religii w celu stworzenia przestrzeni dla uniwersalnej religii, która mogłaby zjednoczyć ludzkość.
Ściśle z tym wiąże się bardzo skoordynowany wysiłek wielu instytucji mający na celu wymyślenie Globalnej Etyki, ram etycznych, które odzwierciedlałyby globalny charakter współczesnej kultury, ekonomii i polityki.
Co więcej, upolitycznienie kwestii ekologicznych z pewnością nadaje kolor całej kwestii hipotezy Gai lub kultu matki ziemi ”
(2.5).

Jest rzeczą oczywistą, że obrzędy pogańskie, z którymi Bazylika Świętego Piotra była zbezczeszczona poprzez hołd dla Pachamama (inkaska bogini ziemi) do tego „upolitycznienia kwestii ekologicznych” - wypowiedziane w dokumencie watykańskim w 2003 roku, a które dziś jes sine glossa (bez komentarza) przez tak- zwane Magisterium Bergoglia, poczynając od Laudato Sì i Fratelli Tutti.
 
W La Salette Matka Boża ostrzegła nas: „Rzym utraci wiarę i stanie się siedzibą Antychrysta”.

To nie Kościół święty, niezniszczalny przez obietnice Chrystusa, utraci wiarę:
to sekta, która zajmuje Stolicę Najświętszego Piotra i którą dzisiaj widzimy, propaguje anty-ewangelię Nowego Porządku Świata.

Nie można dłużej milczeć, ponieważ dzisiaj nasze milczenie uczyniłoby nas wspólnikami wrogów Boga i rodzaju ludzkiego.
Miliony wiernych są zniesmaczone niezliczonymi skandalami pasterzy, zdradą ich misji, dezercją tych, którzy na mocy święceń kapłańskich są powołani do dawania świadectwa Świętej Ewangelii, a nie do wspierania ustanowienia królestwa Antychrysta .
 
Błagam moich braci w biskupstwie, kapłanów, zakonników, a w szczególności wiernych świeckich, którzy widzą, że zostali zdradzeni przez Hierarchię, o podniesienie głosu, aby wyrazili z duchem prawdziwego posłuszeństwa naszemu Panu, Głowie Kościoła.
Mistyczne Ciało, stanowcze i odważne potępienie tego odstępstwa i jego autorów.
Wzywam wszystkich do modlitwy, aby Boski Majestat był pobudzony do współczucia i interweniował w naszej pomocy.
Niech Najświętsza Dziewica, terribilis ut castrorum acies ordinata, wstawia się przed Tronem Bożym, wynagradzając Jej zasługami niegodność Jej dzieci, które wzywają Ją chwalebnym tytułem Auxilium Christianorum .

+ Carlo Maria Viganò, arcybiskup
20 kwietnia 2021
Feria Tertia infra Hebdomadam II
post Octavam Paschae

 
 
Źródło:

https://www.lifesitenews.com/opinion/vigano-on-vatican-health-conference-with-fauci-holy-see-is-making-itself-the-servant-of-the-new-world-order?utm_source=top_news&utm_campaign=standard
6 maj 2021

 

  

Komentarze

  

Archiwum

Ogłoszenia parafialne
(ponoć autentyczne)

czerwiec 9, 2003
red. Krzysztof
Prezentacja multimedialna "Wspaniały Kraków"
styczeń 17, 2005
redakcja zaprasza.net
Energofaszyzm, Czyli Zniewolenie Amerykanów?
marzec 4, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Ożywienie gospodarcze na świecie ...........
lipiec 12, 2002
PAP
Jeszcze będziemy miło wspominać Busha :)
luty 9, 2008
marduk
Prasa w USA: słowa papieża skierowane szczególnie do Polaków
sierpień 19, 2002
PAP
Pax Americana po Zydowsku
kwiecień 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Jak Kanada odrzuciła (Tarczę...}
sierpień 22, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Idą, idą na wojnę polityczne matoły i słono płacą
marzec 18, 2007
przysłał ICP
Upadek Dolara
listopad 18, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
Szwajcaria a Unia Europejska
kwiecień 30, 2003
przesłała Elżbieta
Pierwszy Polak zginął w Afganistanie
sierpień 15, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
Solidarność 25 lat w Instytucie
maj 28, 2005
Jerzy Kowalewski
Geremek: Stocznia powinna być wyjątkiem
wrzesień 4, 2007
INTERIA.PL
Złodziejskie rekomendacje
kwiecień 24, 2003
Artur Łoboda
Rola nacisków i propagandy
czerwiec 1, 2003
przesłała Elżbieta
Z frontu walki z faszyzmem
sierpień 4, 2006
®© Stanisław Michalkiewicz
POLSKO - OBUDZ SIE
maj 28, 2003
Andrzej Komor
Decyduje rozmowa kwalifikacyjna
grudzień 20, 2005
Na marginesie procesu dr Mirosława G.
grudzień 1, 2008
Adam Sandauer
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2023 Polskie Niezależne Media