ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

I znowu "afera polsko - żydowska" 
16 lipiec 2015      Artur Łoboda
Odrzucono rezolucję, aby izraelskie obiekty jądrowe zostały skontrolowane 
26 wrzesień 2014      www.polskawalczaca.com
Legionella to kolejne oszustwo i kolejna hucpa 
8 wrzesień 2023     
Komunikat powyborczy Pawła Kukiza 
25 maj 2015      Paweł Kukiz i Wasz Sztab
Tak zwana Reforma emerytalna ma skrócić średnią życia Polaków 
21 luty 2012      Artur Łoboda
Tajemnica Westerplatte - wielki blamaż 
28 luty 2013      Artur Łoboda
Jak doszło do obecnej wojny przeciwko ludzkości? (2) 
3 listopad 2020      Artur Łoboda
Dlaczego bogaci już nie boją się biednych? 
2 listopad 2014      www.polskawalczaca.com
Czeski sąd uchyla obowiązkowe testy dla osób powracających 
2 kwiecień 2021      Obserwator
Chinom wystarczyło 10 lat 
3 czerwiec 2017     
Dr Ewa Kurek wraca do sprawy ekshumacji w Jedwabnem!  
27 wrzesień 2017      Ewa Kurek
Tyrania przed nami 
9 luty 2022     
Kultura kreowana przez cieciów 
7 marzec 2010      Artur Łoboda
Szczepienia pełne kłamstw (1) 
4 marzec 2023     
Dziennikarz w TVP INFO: Dlaczego w tęczowe flagi nie ubrano pomnika Bohaterów Getta? 
31 lipiec 2020      Alina
Szczepionki mRNA będą nadal zabijać ludzi, a ci, którzy przeżyją, będą marionetkami NWO – Brighteon.TV 
9 maj 2022      Arsenio Toledo
"Golgota piknik"- kolejny temat zastępczy Rządu Donalda Tuska 
28 czerwiec 2014      Artur Łoboda
Honorowa, niepisana umowa Polaków w sprawie patriotycznej publicystyki 
21 październik 2014      Artur Łoboda
Współdziałanie polityków chińskich z Zachodem 
13 kwiecień 2022     
Drugie zawiadomienie o współudziale w zbrodni zamachu stanu dokonanej przez Komendanta Głównego Policji Jarosława Szymczyka 
23 maj 2021      Artur Łoboda

 
 

Viganò o watykańskiej konferencji dotyczącej zdrowia z Fauci: Stolica Apostolska "czyni się sługą Nowego Porządku Świata"

Rezultatem jest nałożenie na prawdziwy Kościół sekty heretyckich i zdeprawowanych modernistów, którzy zamierzają legitymizować cudzołóstwo, sodomię, aborcję, eutanazję, bałwochwalstwo i wszelkie wypaczenia intelektu i woli. Prawdziwy Kościół jest teraz przyćmiony, zaprzeczony i zdyskredytowany przez jego samych pasterzy, zdradzony nawet przez tego, który zasiada na najwyższym Tronie.  


 
20 kwietnia 2021 r. ( LifeSiteNews ) - W dniach 6-8 maja 2021 r. odbędzie się piąta Międzynarodowa Konferencja Watykańska zatytułowana
Exploring the Mind, Body & Soul.
Zjednocz się, aby zapobiegać i jednocz się, aby leczyć.
Globalna inicjatywa w zakresie opieki zdrowotnej: jak innowacje i nowatorskie systemy dostarczania poprawiają zdrowie ludzi.


Wydarzenie jest organizowane przez Papieską Radę ds. Kultury, Fundację Cura, Fundację Nauka i Wiara oraz Stem for Life.
 
Michael Haynes z LifeSiteNews relacjonował ( tutaj ) tematy do poruszenia i uczestników, w tym niesławnego Anthony'ego Fauci, którego skandaliczne konflikty interesów nie przeszkodziły mu w przejęciu zarządzania pandemią w Stanach Zjednoczonych;
Chelsea Clinton, wyznawczyni Kościoła Szatana i zagorzała zwolenniczka aborcji;
guru New Age Deepak Chopra; Dame Jane Goodall, ekolog i ekspertka od szympansów;
prezesi firm Pfizer i Moderna;
przedstawiciele Big Tech;
oraz cała rzesza aborcjonistów, maltuzjan i globalistów znanych ogółowi społeczeństwa.
Konferencja zwerbowała pięciu wybitnych dziennikarzy jako moderatorów, którzy pochodzą wyłącznie z lewicowych mediów, takich jak CNN, MSNBC, CBS i Forbes.
 
Ta konferencja - wraz z Radą na rzecz Kapitalizmu włączając Lynn Forester de Rothschild, Global Compact on Education i międzyreligijnym Panteonem, który odbędzie się w czerwcu w Astanie w Kazachstanie - jest kolejnym skandalicznym potwierdzeniem niepokojącego odejścia od Kanonu wiary przez Hierarchię Kościoła, a w szczególności jego najwyższych rzymskich przedstawicieli - wywodzących się z katolickiej ortodoksji.

Stolica Apostolska celowo wyrzekła się nadprzyrodzonej misji Kościoła, stając się sługą Nowego Porządku Świata i globalizmu masońskiego w antychrystycznym kontr-magisterium.

Te same rzymskie dykasteria, okupowane przez ludzi sprzymierzonych ideologicznie z Jorge Mario Bergoglio i chronionych przez niego i promowanych przez niego, teraz kontynuują niepohamowaną pracę niszczenia wiary, moralności, dyscypliny kościelnej - oraz życia monastycznego i zakonnego, z równie daremnym wysiłkiem jak on.
Jest bezprecedensowym przekształcenie Oblubienicy Chrystusa w stowarzyszenie filantropijne zniewolone przez Moce zła.
Rezultatem jest nałożenie na prawdziwy Kościół sekty heretyckich i zdeprawowanych modernistów, którzy zamierzają legitymizować cudzołóstwo, sodomię, aborcję, eutanazję, bałwochwalstwo i wszelkie wypaczenia intelektu i woli.
Prawdziwy Kościół jest teraz przyćmiony, zaprzeczony i zdyskredytowany przez samych jego pasterzy, zdradzony nawet przez tego, który zasiada na najwyższym Tronie.
 
Fakt, że "głębokiemu Kościołowi" udało się wybrać własnego członka, aby zrealizować ten piekielny plan w zgodzie z "głębokim państwem", nie jest już zwykłym podejrzeniem, ale zjawiskiem, o które należy teraz zadawać pytania i naświetlić.
Złożenie Cathedra Veritatis interesom masońskiej elity objawia się w całej swej rozciągłości głuchą ciszą Najświętszego pasterzy i w oszołomieniu Ludu Bożego, który został opuszczony.
 
Dalszym przejawem  tego zdegenerowanego libido serviendi  Watykanu wobec ideologii globalistycznej jest wybór mówców, którzy wygłaszają świadectwa i wykłady:
zwolennicy aborcji, wykorzystania materiału płodowego w badaniach, niżu demograficznego, pan-seksualnego programu LGBT, i wreszcie, co nie mniej ważne, opowieść o Covid i tak zwanych szczepionkach.
Kardynał Ravasi, przewodniczący Papieskiej Rady ds. Kultury, jest z pewnością jednym z czołowych przedstawicieli "głębokiego kościoła" i modernistycznego progresywizmu, a także orędownikiem dialogu z niesławną sektą masońską i promotorem słynnego "Dziedzińca Pogan".
Nic więc dziwnego, że wśród organizatorów wydarzenia znalazła się Fundacja Stem for Life, która z dumą określa się jako „niesekciarska, bezpartyjna, zwolniona z podatku organizacja skupiona na tworzeniu ruchu na rzecz przyspieszenia rozwoju terapii komórkowych”.
 
Przy bliższym przyjrzeniu się sekciarstwo i stronniczość Konferencji Watykańskiej uwidacznia się w temacie, do którego się ona odnosi, wnioskach, które stara się wyciągnąć, jej uczestnikach i sponsorach.
Nawet obraz wybrany do promowania Konferencji jest niezwykle wymowny: zbliżenie fresku Stworzenia Michała Anioła na suficie Kaplicy Sykstyńskiej, na którym ręka Boga Ojca sięga do ręki Adama, ale obie ręce są zakryte jednorazowymi rękawiczkami chirurgicznymi, przypominając przepisy nowej „liturgii zdrowia” i sugerując, że nawet sam "Pan" może rozprzestrzenić wirusa.
 
W tym świętokradczym przedstawieniu porządek stworzenia zostaje obrócony w terapeutyczną anty-kreację, w której człowiek ratuje siebie i staje się szalonym autorem własnego „odkupienia” zdrowia.

Zamiast oczyszczającej wanny chrztu, religia Covidów proponuje szczepionkę, nosiciela kalectwa i śmierci, jako jedyny środek zbawienia.
Zamiast wiary w Objawienie Boga, znajdujemy przesądy i irracjonalne przyzwolenie na przykazania, które nie mają w sobie nic naukowego, z obrzędami i liturgiami, które naśladują prawdziwą religię w świętokradzkiej parodii.
 
Ten wybór obrazów ma nienormalny i bluźnierczy wydźwięk, ponieważ wykorzystuje dobrze znany i sugestywny obraz, aby insynuować i promować fałszywą i tendencyjną narrację, która mówi, że w obecności sezonowej grypy, której wirus wciąż nie został wyizolowany zgodnie z postulatami Kocha ( tutaj ) i które można skutecznie wyleczyć istniejącymi metodami leczenia, konieczne jest podawanie szczepionek uznanych za nieskuteczne i będących jeszcze w fazie eksperymentalnej, o nieznanych skutkach ubocznych, których producenci uzyskali karną ochronę - immunitet za ich dystrybucję.
Ofiary spalone na ołtarzu zdrowia Molocha, od dzieci rozczłonkowanych w trzecim miesiącu ciąży - w celu wyprodukowania surowicy genowej dla tysięcy ludzi, którzy zostali zabici - lub okaleczeni, nie zatrzymują piekielnej machiny "Wielkiej Farmy" i należy się obawiać, że w ciągu najbliższych kilku miesięcy zjawisko to odrodzi się.
 
Można się zastanawiać, czy gorliwość Bergoglio w rozpowszechnianiu surowicy genowej nie jest również motywowana podstawowymi względami ekonomicznymi - jako rekompensata za straty poniesione przez Watykan i diecezje po zamknięciu i załamaniu się obecności wiernych na Mszy i Sakramentach.
Z drugiej strony, jeśli milczenie Rzymu na temat łamania praw człowieka i praw religijnych w Chinach zostało opłacone przez dyktaturę pekińską - ze znacznymi pretensjami, nic nie stoi na przeszkodzie powieleniu tego planu na dużą skalę - w zamian za promocję szczepionek przez Watykan. .
 
Konferencja oczywiście dołoży wszelkich starań, aby nie wspomnieć, nawet pośrednio, o odwiecznym nauczaniu Magisterium w kwestiach moralnych i doktrynalnych o największym znaczeniu.
Wręcz odwrotnie, pochlebna pochwała światowej mentalności i panującej ideologii będzie jedynym głosem - wraz z amorficznym repertuarem ekumenicznym inspirowanym przez "New Age".
 
Zwracam uwagę, że w 2003 r. ta sama Papieska Rada ds. Kultury potępiła medytację jogi i, bardziej ogólnie, myśl New Age jako niezgodną z wiarą katolicką.

Zgodnie z dokumentem watykańskim , myśl New Age „ podziela z wieloma wpływowymi międzynarodowymi grupami cel zastąpienia lub przekroczenia poszczególnych religii w celu stworzenia przestrzeni dla uniwersalnej religii, która mogłaby zjednoczyć ludzkość.
Ściśle z tym wiąże się bardzo skoordynowany wysiłek wielu instytucji mający na celu wymyślenie Globalnej Etyki, ram etycznych, które odzwierciedlałyby globalny charakter współczesnej kultury, ekonomii i polityki.
Co więcej, upolitycznienie kwestii ekologicznych z pewnością nadaje kolor całej kwestii hipotezy Gai lub kultu matki ziemi ”
(2.5).

Jest rzeczą oczywistą, że obrzędy pogańskie, z którymi Bazylika Świętego Piotra była zbezczeszczona poprzez hołd dla Pachamama (inkaska bogini ziemi) do tego „upolitycznienia kwestii ekologicznych” - wypowiedziane w dokumencie watykańskim w 2003 roku, a które dziś jes sine glossa (bez komentarza) przez tak- zwane Magisterium Bergoglia, poczynając od Laudato Sì i Fratelli Tutti.
 
W La Salette Matka Boża ostrzegła nas: „Rzym utraci wiarę i stanie się siedzibą Antychrysta”.

To nie Kościół święty, niezniszczalny przez obietnice Chrystusa, utraci wiarę:
to sekta, która zajmuje Stolicę Najświętszego Piotra i którą dzisiaj widzimy, propaguje anty-ewangelię Nowego Porządku Świata.

Nie można dłużej milczeć, ponieważ dzisiaj nasze milczenie uczyniłoby nas wspólnikami wrogów Boga i rodzaju ludzkiego.
Miliony wiernych są zniesmaczone niezliczonymi skandalami pasterzy, zdradą ich misji, dezercją tych, którzy na mocy święceń kapłańskich są powołani do dawania świadectwa Świętej Ewangelii, a nie do wspierania ustanowienia królestwa Antychrysta .
 
Błagam moich braci w biskupstwie, kapłanów, zakonników, a w szczególności wiernych świeckich, którzy widzą, że zostali zdradzeni przez Hierarchię, o podniesienie głosu, aby wyrazili z duchem prawdziwego posłuszeństwa naszemu Panu, Głowie Kościoła.
Mistyczne Ciało, stanowcze i odważne potępienie tego odstępstwa i jego autorów.
Wzywam wszystkich do modlitwy, aby Boski Majestat był pobudzony do współczucia i interweniował w naszej pomocy.
Niech Najświętsza Dziewica, terribilis ut castrorum acies ordinata, wstawia się przed Tronem Bożym, wynagradzając Jej zasługami niegodność Jej dzieci, które wzywają Ją chwalebnym tytułem Auxilium Christianorum .

+ Carlo Maria Viganò, arcybiskup
20 kwietnia 2021
Feria Tertia infra Hebdomadam II
post Octavam Paschae

 
 
Źródło:

https://www.lifesitenews.com/opinion/vigano-on-vatican-health-conference-with-fauci-holy-see-is-making-itself-the-servant-of-the-new-world-order?utm_source=top_news&utm_campaign=standard
6 maj 2021

 

  

Komentarze

  

Archiwum

Walka o władzę
listopad 27, 2003
"Nasz Czas" (Litwa)
Lekcja wychowania obywatelskiego...
listopad 25, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Teoria spisku
grudzień 4, 2007
Marek Olżyński
Parada błaznów dalej trwa
grudzień 1, 2006
¬ródło informacji: INTERIA.PL/PAP
Martwi Milczą – Śmierć Miłoszewicia
marzec 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Według niektórych coraz bliżej, według nas już od dawna
październik 25, 2004
Odpowiednie potraktowanie "geniuszy biznesu"
lipiec 13, 2005
PAP
Dla kogo jest prawo?
kwiecień 16, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Inwazja niemieckich homoseksualistów
maj 16, 2006
Adam Wielomski
Warszawa 13.05.2005
maj 17, 2005
Alina
Bracia w " wierze " w UE
kwiecień 17, 2003
przesłała Elżbieta
Ostatnia szansa, by razem skruszyć opór Unii
listopad 17, 2002
PAP
Kwaśniewski, Miller i Kurczuk przed Trybunał Stanu?
maj 30, 2004
PRL-jednak państwo Polaków
październik 13, 2003
Adrian Dudkiewicz
Jak przegrać „wojnę przeciwko terrorowi?”
kwiecień 2, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Wypedęenie Niemców ???
lipiec 16, 2008
Elzbieta Gawlas Toronto
Komputerowe wybieranie etyka do kontroli, czyli ekipa dla wipa
czerwiec 15, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Chávez - Czerwony Guliwer
grudzień 25, 2006
Lech Brywczyński
Rosja: Bezprecedensowa akcja dyplomatów amerykańskich uwalniających aresztowanych Żydów chasydzkich
listopad 13, 2007
BIBULA
Manipulacja w sprawie Kobylańskiego
sierpień 6, 2004
Jerzy Achmatowicz
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2023 Polskie Niezależne Media