|
Wyznawcy kultu Amantadyny
|
|
Czytając wypowiedzi ludzi wzywających do zastosowania Amantadyny do leczenia Covid-19, przypominają mi się pierwsze hasła protestów robotniczych w 1980 roku.
Brzmiały one następująco:
"socjalizm - TAK, wypaczenia - NIE".
Oznaczało to, że protestujący nie kwestionują "przewodniej roli Partii" i ówczesnego systemu politycznego.
Chcieliby tylko - by rządzący mniej kradli".
Zupełnie - jak pod rządami PiS.
WSZYSTCY amantadynowcy potwierdzają więc "przewodnią rolę NWO" w decydowaniu o współczesnym świecie.
Tak samo - jak ówczesny - bolszewicki "socjalizm" był religią uzasadniającą sprawowanie przez komuchów władzy - tak samo urojony wirus - jest dziś nową "religią" - której potulnie poddali się prawie WSZYSCY lekarze i prawie wszyscy politycy.
Opublikowałem wiele artykułów dowodzących, że uszkodzenia narządów wewnętrznych NIE SĄ dziełem jakiegoś urojonego wirusa, ale promieniowania elektromagnetycznego wysokiej częstotliwości - co jest wynikiem stukrotnego podwyższenia dopuszczalnych norm promieniowania elektromagnetycznego.
"Odwaga staniała, rozum podrożał" - powiedział kiedyś Artur Sandauer - na fali odwilży popaździernikowej.
Dzisiaj i odwaga i rozum jest w cenie.
Dowodzą tego zachowania poststalinowskiego BYDŁA, które chce szykanować lekarzy przeciwstawiających się nowemu bolszewizmowi, a więc kowidyzmowi.
Oznacza to, że powróciliśmy do czasów stalinowskich!
Póki ludzie wierzyli, że "dla realnego socjalizmu nie ma alternatywy" - tamten system trzymał się mocno!
|
|
3 maj 2021
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
| Aż taki rygorystyczny bym nie był. Amantadyna z istoty leczy grypę, a więc w przypadku zwykłej grypy, którą w danym przypadku zaklasyfikowano jako kowidka, działa zgodnie z recepturą. W przypadku ekspozycji na pole elektromagnetyczne, też może pomagać, ponieważ leczy parkinsona, a to choroba neurologiczna. Jedno nie wyklucza drugiego. |
|
2021-05-03
Magellan
|
 |
|
|
Certificate of Vaccination ID nie da się wyleczyć żadnym preparatem.
To można "wyleczyć" tylko buntem społecznym!
Amantadynowcy nie mówią że LECZĄ GRYPĘ I PRZEZIĘBIENIA, które rządowe media nazywają kowidem, ale że "leczą kowida".
Istnieją podobieństwa choroby Parkinsona do uszkodzenia mózgu przez telefony komórkowe, ale z wypaleniem płuc jeszcze nie widzę żadnych związków.
|
|
2021-05-03
Artur Łoboda
|
 |
|
|
Może jest tak, że robią, co według nich samych, uważają za jedyne do zrobienia. Może uznali, przynajmniej ich część, że skoro nie jest leczona grypa, to "pójdą na zgniły kompromis" i zaakceptują, że to kowidek i w ten sposób tych z grypą uleczą.
Lekarze obecnie dzielą się, według mnie, na trzy grupy.
Pierwsza, działający celowo, z pełnym wyrachowaniem zbrodniarze, do gruntu świadomi tego w czym uczestniczą.
Druga, zwykli nieucy, którzy myślą, że to wszystko naprawdę i próbują "leczyć".
Trzecia, którzy rozumieją co jest grane i w zależności od: morale, uwarunkowań ekonomicznych i rodzinnych oraz jaźni, albo milczą, albo mówią wprost, że to fikcja, zbrodnia itd, albo przykładają do tej zbrodni rękę.
Statystycznie, według mnie co "amantadynowcy", to grupa trzecia, podzbiór pierwszy. Milczą, ale próbują ratować, co się da. |
|
2021-05-04
Magellan
|
|
|
|
Nadszedł czas na Niepodleglą Suwerenną Polskę
czerwiec 2, 2003
Roman Kafel Dallas Texas 19 maj 2003
|
Rewinski o komunie i III Rzeczypospolitej.
wrzesień 1, 2007
_____
|
Urzędniczyny i ich czyny
listopad 19, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Kandydat z malwersacjami w tle
sierpień 7, 2002
PAP
|
Ludzie Kwaśniewskiego bronią się, ale pryncypała nie wydadzą
luty 9, 2003
zaprasza.net
|
Gdyby coś takiego zrobił jakiś Żyd .........?
styczeń 5, 2009
PAP
|
Światem rządzą : żydzi, masoni, cykiści ..... i
lipiec 13, 2004
Artur Łoboda
|
Jaką cenę ma pokój?
luty 10, 2003
IAR
|
Głupcy, kiedy ich bieda dosięgnie, w przeciwieństwa uciekają
czerwiec 16, 2003
Artur Łoboda
|
Hipokryzja w krzewieniu demokracji, jako zasłony dymnej w walce o paliwo
styczeń 25, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Głupota, która boli
październik 26, 2004
|
The Conspiracy Behind the European Union
maj 8, 2008
przeslala Elabieta Gawlas Toronto
|
J.Buzek: Polska wobec USA przez 10 lat na kolanach
marzec 10, 2008
iar
|
Iran twierdzi, że Al-Qaeda była narzędziem Mossadu w 9/11
kwiecień 28, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Godzina policyjna, przeszukiwanie getta...
Skąd to znamy?
sierpień 17, 2004
PAP
|
"Rz": Emerytury na kredyt
kwiecień 25, 2005
ccc
|
Zreformować system karny!
październik 1, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Kara śmierci za handel mrówkami
marzec 20, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
ZPB: wojna polsko-polska o bazę USA w Grodnie?
sierpień 17, 2005
Marek Głogoczowski
|
Darowizna Spielberga na muzeum w Aptece "Pod Orłem"
luty 16, 2004
PAP
|
|
|