|
| Papież błogosławi strażników de Rotschild |
|
| To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata. |
|
| Na wzór hitlerowski |
|
| Eksterminacja starszych osób w Niemczech. |
|
| Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela |
|
| |
|
| CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA? |
|
| nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… |
|
| 5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| |
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
|
| Przedsiębiorstwo holokaust |
|
| Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem |
|
| Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r |
|
| Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. |
|
| Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 |
|
| |
|
| NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) |
|
| |
|
| Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków |
|
| |
|
| Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach |
|
| |
|
| Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom |
|
| |
|
| Pożary w Kaliforni - poważna analiza |
|
Jak lewacy spalili Los Angeles
|
|
| To tylko... / It's just... |
|
| Jak Nas wganiają w kajdany |
|
| Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS |
|
Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). |
|
| Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu |
|
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami". |
|
| Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. |
|
| |
|
| Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS |
|
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień. |
|
| Strona Krzysztofa Wyszkowskiego |
|
| Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego |
więcej -> |
|
Bezgrzeszni Żydzi
|
|

Żydowski dzień pokuty jest dniem pokuty za grzechy popełnione przez Żyda na innym Żydzie. W żadnym wypadku talmudyczny Żyd nie uznaje możliwości grzechu Żyda wobec goja, którego to goja uważa za bliższego zwierzęciu niż Żydowi. Według Talmudu, dziesięć przykazań obowiązuje Żyda w stosunku do innego Żyda, ale nie w stosunku do nie-Żyda.
Z tego powodu Izrael rządzony w tradycji Talmudu, dopuszcza się haniebnego postępowania w stosunku do Arabów, co wywołuje oburzenie ludzi świadomych tej sytuacji. Nieliczni Amerykanie, którzy orientujący się w tej sytuacji chcą ochłodzić stosunki z Izraelem w poczuciu wstydu i wobec zdrady, przez przekupnych polityków, uległych lobby Izraela, którzy popierają obcy kraj, maltretujący ludzi tylko za to, że nie są Żydami.
Były kongresman Paul Findley twierdzi, że lobby Izraela przekonało się 40 lat temu, że może zdradzać Stany Zjednoczone i popełniać bezkarnie zbrodnie na Amerykanach. Nie ulega wątpliwości, że marynarka i lotnictwo Izraela świadomie atakowały okręt „USS Liberty,” żeby sprowokować bombardowanie Egiptu przez Amerykanów. Prowokacja ta nie udała się, ale spowodowała śmierć 39 marynarzy USA i 170 rannych w 1967 roku. Do dnia dzisiejszego nie było dochodzenia w tej sprawie przez komisję kongresu w Waszyngtonie.
Demokratyczna zasada postępowania według większości głosów dziwnie wygląda w Izraelu, jedynej demokracji na Bliskim Wschodzie. Początkowa większość Arabów została wypędzona z ich ojczyzny. Wtedy żydowska większość była importowana, za pomocą 16stu pogromów w krajach satelickich włącznie z pogromem kieleckim z 4go lipca, 1946 roku.
Nie tylko przybysze z krajów satelickich, ale każdy Żyd ma prawo powrotu nawet, jeżeli pochodzi z azjatyckich Turkmenów chazarskich, a nie z semitów. Chazarzy nawróceni na judaizm stanowili większość Żydów na historycznych ziemiach Polski. Obecnie każdy zbrodniarz lub oszust żydowski z może chronić się przed wymiarem sprawiedliwości w Izraelu. Natomiast Arab, którego rodzina żyła w Palestynie od stuleci, nie ma prawa powrotu. Ariel Sharon powiedział senatorom USA, że Izrael potrzebuje miliona nowych osadników, ale nie uznaje prawa powrotu Palestyńczyków wypędzanych od 1948 roku.
Holocaust jest pretekstem do zapobiegawczych działań Izraela przeciwko Arabom i jest do ujarzmiania Arabów w Palestynie. Jeżeli Izrael musiałby podlegać takim samym zasadom ONZtu jak inne państwa, to opinia światowa oczekiwałaby bezstronnej sprawiedliwości dla wszystkich ludzi pod kontrolą władz Izraela.
Specjalne przywileje dla Żydów oceniono by jako haniebną dyskryminację. Nie byłoby wymówki dla permanentnego konfliktu w Palestynie, jak też żydowskiego ruchu roszczeniowego, obecnie ostro atakującego Polskę. Mit Holocaustu, w dodatku do współczucia, wywołuje strach, ponieważ Izrael nie podlega przyjętym normom moralnym a jednocześnie szantażuje Bliski Wschód swoim arsenałem nuklearnym.
Obecne rokowania pokojowe Żydów z Arabami w Annapolis w USA są dalszym ciągiem procesu, który służy jako „zasłona dymna” dla ekspansjonizmu izraelskiego, według stwierdzenia członka Foreign Relations Council w Waszyngtonie, Żyda nazwiskiem Henry Sigman. Jest on cytowany przez „London Review of Books” z dnia 15go sierpnia, 2007. Tak więc, Żydzi w Izraelu stosując prawa Talmudu, ignorują zasady demokracji i normalne wymogi prawa międzynarodowego. Do niedawna prawo izraelskie legalizowało stosowanie tortur, handel żywym towarem i największą na świecie produkcję syntetycznych narkotyków a jednocześnie Izrael niby jest „demokracją.”
Nic dziwnego, że do tej pory zbrodnie komunizmu nie podlegają tym samym kryteriom, jakim podległy zbrodnie nazizmu. Ironią losu jest fakt, że Hitler w budowie swojego własnego aparatu terroru wzorował się na aparacie terroru stosowanym w Związku Sowieckim. Podczas gdy szybko rozprawiono się ze zbrodniami nazizmu, świat od lat czeka na sprawiedliwość wobec zbrodni komunizmu, które były największymi zbrodniami dwudziestego wieku.
Żydzi przekazali tradycję tysiąca lat terroru rabinów do komunistycznych aparatów terroru. Działali oni jako twórcy ideologii komunizmu oraz jako nadzorcy terroru w Rosji i w Polsce, która przeżyła długi okres terroru Jakuba Bermana. Udział Żydów w zbrodniach komunizmu jest przyczyną bezkarności tych zbrodni. Tak, więc Żydzi, według Talmudu, mogą być postrzegani przez siebie jako ludzie „bezgrzeszni,” ale nie-Żydzi mają prawo do postrzegania Żydów według zasad moralności i demokracji.
WWW.pogonowski.com |
|
3 grudzień 2007
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Tecumseh – Przechodząca Pantera - Część Pierwsza powieści "Duch Apokalipsy" Johna Higginsa - fragmenty
październik 19, 2006
John Higgins
|
Z Kopenhagi negocjatorzy wracają nie z tarczą, ale na tarczy – twierdzi Andrzej Lepper.
grudzień 14, 2002
PAP
|
I jak tu nie być antysemitą?
listopad 14, 2006
Dorota
|
21 POSTULATÓW SIERPNIOWYCH
sierpień 25, 2003
Leszek Skonka
|
Polityka polska
sierpień 26, 2003
Nowy Przegląd
|
Obóz pięknej Polski?
kwiecień 29, 2007
Remigiusz Okraska
|
Izrael chce od USA 4 mld dolarów
styczeń 3, 2003
przyjaciel portalu
|
Medialny katafalk
styczeń 31, 2006
Marek Olżyński
|
"Czytelnik" ślepy jest i tyle
listopad 12, 2005
Marek
|
Założenia Ustawy o Likwidacji Bezrobocia i Naprawie Finansów Publicznych
grudzień 17, 2003
|
"Wewnętrzne przekonanie" psycho - Tuska
marzec 10, 2008
Artur Łoboda
|
A mówią że to Polacy są głupi
kwiecień 5, 2003
PAP
|
Do przyjaciół moskali
kwiecień 15, 2007
|
"Lubińska musi odejść"
listopad 23, 2005
|
WŁOSKIE "obozy koncentracyjne" zapraszają POLAKÓW
wrzesień 13, 2006
tatar
|
Bractwo Włoskie w Krakowie
listopad 24, 2005
Artur Łoboda
|
Krojenie śledztwa
luty 4, 2003
PAP
|
Fenomen "amerykanizmu" jako religii purytańskiej o podłożu syjonistycznym
styczeń 6, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
100 lat - nowy wiek emerytalny!
lipiec 23, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
ŻYCZENIA NOWOROCZNE
grudzień 31, 2006
sredni
|
więcej -> |
|