|
| LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski |
|
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
|
|
| Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie |
|
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. |
|
| Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców |
|
|
|
| Polscy "nacjonaliści" o żydach |
|
| Po prostu zobaczcie |
|
| TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? |
|
| Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity. |
|
| Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? |
|
| Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja |
|
| Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku |
|
| |
|
| Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 |
|
| Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację. |
|
| Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie |
|
| |
|
| Zełenski kupił sobie dwa jachty |
|
| Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? |
|
| Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS |
|
Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). |
|
| GLOBALIZM - Prawdziwa historia |
|
| Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów |
|
| "patriotyzm" po 1989 roku |
|
| komentarz zbędny |
|
| Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój |
|
| Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko! |
|
| Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
| Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
|
| Hashtag COVID1984 |
|
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
|
|
| Niezależna witryna Alexa Jones'a |
|
| Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji |
|
| Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid |
|
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
|
|
| Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce |
|
| Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim |
|
| Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 |
|
| Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku |
więcej -> |
|
Globalizm szkodzi USA?
|
|

W razie kryzysu w USA, inwestorzy mają możność inwestować w rosnących szybko gospodarkach Chin i Indii, których handel zagraniczny coraz mniej jest uzależniony od USA. W 2007 roku, giełdy w Azji szły w górę, w Chinach 175%, w Indiach 66%, w Indonezji 50%, w Singapore 26% i w Malezji 38%. W miarę jak maleje zależność tych gospodarek od USA, na korzyść Europy i Bliskiego Wschodu, kryzys w USA staje się dla nich mniej niebezpieczny.
Inwestorzy mają nadzieję, że Chiny będą podporą gospodarek w Azji, ponieważ eksport stanowi tylko około 30% chińskiego narodowego produktu brutto (NPB), podczas gdy eksport do USA stanowi 20% NBP Singapore i Malezji, 13% NPB Wietnamu, 9% Tajlandii, 7% Filipin i poniżej 5% NBP Indonezji. Według banku Credit Suisse eksport z Azji, nie licząc Chin i Japonii, spadł w ciągu okresu 2000-2006 z 19% do 13%.
Z powodu braku rezerw na ryzykowne pożyczki hipoteczne, sprzedawane jako pewne papiery wartościowe i jednoczesnego braku wystarczającego zabezpieczenia asekuracyjnego bonów na giełdzie w Nowy Jorku, powstaje kryzys światowy, spadku w płynności finansowej. Mimo tego bardzo zmalała zależność wzrostu gospodarki Chin od wzrostu gospodarki USA, według Credit Suisse. Chiny importują większość towarów z Azji Południowo-wschodniej, zwłaszcza elektroniki, na użytek rynku wewnętrznego. Na wypadek kryzysu w USA, popyt Chin podtrzyma ceny produktów z sąsiednich państw, po raz pierwszy od czasu kryzysu spowodowanego spekulacjami walutowymi dziesięć lat temu.
Wewnętrzny popyt w Chinach rośnie w miarę wzrostu gospodarki Chin, który to wzrost obecnie wynosi 11,9% rocznie. Podobnie jest w Singapore, gdzie przyrost roczny wynosi 8%. Tymczasem kurs wymiany euro idzie w górę, w stosunku do dolara, mimo tego, że banki w Europie ponoszą skutki spekulacji nieruchomościami i długami hipotecznymi w USA.
Wielu analityków uważa, że stały wzrost gospodarki Chin wzmacnia cały region zwłaszcza, że Chiny inwestują 200 miliardów dolarów w sąsiednich państwach. Podczas gdy przepowiednie kryzysu w USA materializują się, sytuacja ekonomiczna w Azji, jest coraz mniej wrażliwa na problemy gospodarki USA, dzięki sile gospodarczej Chin.
Dzięki postępowi globalizmu obecnie we wschodniej Azji znajduje się połowa pieniądza na kuli ziemskiej. Dzieje się to głównie kosztem USA. Waszyngton stara się kultywować dobre stosunki z Pekinem i potępia wszelkie inicjatywy ogłoszenia Tajwanu jako republiki niepodległej i nie zależnej od Chin. Mimo tej polityki, USA sprzedaje nowoczesną broń Tajwanowi. Ustalono specjalne połączenia telefoniczne Waszyngton-Pekin i specjalne linie komunikacyjne wojsk USA i Chin. Stany Zjednoczone starają się o dalszą pomoc Chin, w sprawie rozbrojenia arsenału nuklearnego Korei Północnej.
Rok 2007 na ogół był korzystny dla stosunków Chin z USA. Na długą metę trudno jest przepowiedzieć jak USA będzie reagować na dalszy wzrost sił Chin i coraz większe znaczenie Chin jako jednego z najsilniejszych państw na świecie. Dzięki swej starej kulturze i tradycjom pokojowego współżycia z sąsiadami, Chiny mają szanse stabilizować sytuację na świecie, mimo de-stabilizacyjnych programów osi USA-Izrael i wprowadzanych lub planowanych zmian reżymów w Bagdadzie, Teheranie i innych państwach, jako część budowy imperium globalnego USA za pomaca globalizmu i prewentywnych akcji wojskowych.
WWW.pogonowski.com |
|
27 grudzień 2007
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
List z Unii
maj 11, 2003
Zdzisiek
|
Powrot
październik 28, 2005
przeslala Elzbieta
|
Ojciec Schulz : Papież zostawił Polakom program duchowy i społeczny
sierpień 19, 2002
PAP
|
Adolf Eichmann born in Austria
marzec 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Udział Polonii w referendum
maj 2, 2003
przesłała Elżbieta
|
Parada błaznów
wrzesień 2, 2003
Artur Łoboda
|
Głupie gadanie
październik 23, 2008
Artur Łoboda
|
List Otwarty Zrzeszenia Artystycznego "ZA" Do Pana Lecha Kaczyńskiego Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy
sierpień 16, 2004
|
We are buying up Manhattan, Poland, Rumania and Hungary
grudzień 16, 2007
PB
|
List od Wałęsy
styczeń 7, 2006
zaprasza.net
|
tyrty
kwiecień 2, 2006
tryrty
|
Czwartej władzy potrzebna piąta
marzec 10, 2003
TERESA KUCZYŃSKA
|
Wyznanie rachmistrza
luty 14, 2003
TOMASZ DOMALEWSKI http://www.dziennik.krakow.pl/
|
Pakistan niebezpieczny w stanie wojennym
listopad 5, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kosowo na zawsze serbskie!!!
luty 18, 2008
Redakcja portalu Jednodniówka Narodowa
|
"Ugly American"
kwiecień 11, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Sejmowe spory o sposób wejścia do Unii
grudzień 4, 2002
PAP
|
Awantura wokół Rynku Głównego
luty 5, 2006
Gazeta Krakowska
|
Za kłótnie polityków płacą ci, którzy zaciągneli kredyty walutowe
listopad 8, 2005
|
"Solidarność kłamstwa" na temat Grodna oraz Mińska
sierpień 12, 2005
Marek Głogoczewski
|
więcej -> |
|