ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Im – wolno, nam – nie 
Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? 
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia 
Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
więcej ->

 
 

Jak zabito Serbię

Proklamacja niepodległości Kosowa to naturalna konsekwencja polityki Zachodu w roku 1999, kiedy państwa NATO z USA na czele napadły na Serbię, umożliwiając Albańczykom opanowanie tej dzielnicy i wygnanie prawie wszystkich Serbów. Było to wydarzenie bezprecedensowe w dziejach Europy po 1945 roku.
Wiemy już dzisiaj doskonale, że posłużono się wówczas gigantycznym kłamstwem, wmawiając opinii publicznej, że jakoby Serbowie rozpoczęli masowe wysiedlenia Albańczyków z Kosowa, mówiono nawet o 800.000 uchod?ców i 100.000 ofiar. Potem wyszyło na jaw, że siły serbskie, owszem, wkroczyły do akcji, ale przeciwko terrorystom z Wyzwoleńczej Armii Kosowa (UCK). Nikogo nie wygnano z domów - masowe ucieczki Albańczyków zaczęły się dopiero po rozpoczęciu przez lotnictwo NATO masowych nalotów. Niezależne komisje orzekły po paru miesiącach, że znaleziono w Kosowie 2.000 zabitych i to po obu stronach konfliktu.

Dlaczego Zachód dokonał tej, nie bójmy się tego słowa, zbrodni na Serbii? Dlaczego z zimną krwią odebrał jej prastarą dzielnicę, pomagał muzułmanom przeciwko chrześcijanom, wspierał terrorystyczną UCK, a potem biernie przyglądał się, jak Albańczycy dewastują średniowieczne cerkwie? Przecież to czysta aberracja, samobójstwo ideologiczne i geopolityczne? Było to możliwe, bo w Europie Zachodniej jesteśmy świadkami triumfu nihilizmu - to była wojna lewicy, która uznała, że Serbia to kliniczny przypadek nacjonalizmu. Uznano tę wojnę za pierwszą wojnę w imię “praw człowieka”, za wojnę, w której zakwestionowano dogmat o narodowej i państwowej suwerenności. Dlatego cała europejska lewica wręcz domagała się zniszczenia Belgradu - mówiono o “ognistym deszczu”, który spali stary świat (słowa Stanisława Lema). To, że w tym dziele dano zielone światło dla islamskiego ekstremizmu, że poparto struktury przestępcze i mafijnie (UCK) - nie liczyło się. Dochodziła do tego chytra polityka Niemiec dążących do rozbicia Jugosławii i osłabienia za wszelką cenę Serbii.

A USA? To była zagadka - jeszcze ekipa Georga Busha seniora sprzeciwiała się dezintegracji Jugosławii. Potem jednak Amerykanie zaczęli wspierać muzułmanów (w Bośni i w Kosowie), nie pozwolili, by wojna na Bałkanach sama wygasła (było już bardzo blisko), interweniowali militarnie, czynnie spierając separatyzm albański. Po co? Są różne teorie - po to, by osłabić Europę jako taką, po to, by osłabić głównego sojusznika Rosji na Bałkanach, jeszcze inni przekonywali, że polityka Waszyngtonu jest bez sensu i chodziło tylko o użycie siły. Liczą się jednak fakty - wszędzie tam, gdzie po 1990 roku interweniowali Amerykanie - mamy do czynienia z chaosem i anarchią: Bałkany, Irak, Afganistan. Bałkany są obecnie tylko z pozoru spokojne - wymuszona stabilizacja jest bardzo krucha. Kiedy tylko odeszły by wojska NATO, na drugi dzień wybuchnie wojna - Serbowie ruszą na Kosowo, a Bośnia rozpadanie się na trzy części - chorwacką, muzułmańska i serbską i będzie podzielona między Serbię i Chorwację. Nie mówmy więc o procesie pokojowym, a raczej o ciszy przed burzą.

Polska od samego początku konfliktu wlokła się w ogonie Zachodu, nie siląc się nawet na neutralność. Zapomniano o polsko-serbskiej solidarności z okresu I i II wojny światowej. Media w Polsce (zresztą nie nasze) nakręcały histerię antyserbską, a politycy prześcigali się w wojennych deklaracjach. To smutne, ale tylko Włodzimierz Cimoszewicz zdobył się na jakiś protest, ale został zakrzyczany nawet we własnych szeregach. Co zrobimy teraz? Pewnie Polska uzna Kosowo razem z innymi państwami UE, zobaczymy czy z entuzjazmem czy nie. Pewnie rząd PiS-u uznałby Kosowo razem z USA, PO pójdzie na tzw. “solidarność europejską”. W sumie różnica niewielka.
19 luty 2008

Jan Engelgard 

  

Archiwum

Cytat dnia
grudzień 10, 2002
zaprasza.net
Tabu polityczne
sierpień 8, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Czy Bush jest "pożytecznym idiotą" Alkaidy ?
sierpień 30, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Świąteczne liryki z prowincji
grudzień 10, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
światu potrzebne jest ukazanie sensu życia
sierpień 14, 2004
ccc
Po strzałach na Westerplatte i bombach na Wieluń
wrzesień 1, 2007
Marek Olżyński
Clinton nie walczył w Wietnamie, powalczy w Izraelu?
sierpień 3, 2002
IAR
Budżet Krakowa na 2003 roku
grudzień 11, 2002
(SIE) http://www.dziennik.krakow.pl
"Polska krajem biedy i złodziei samochodów"
styczeń 30, 2004
PAP
W 70 rocznicę śmierci wielkiego Polaka-wypisy z Romana Dmowskiego
styczeń 8, 2009
Paweł Ziemiński
paranoja
wrzesień 30, 2005
The National Newspaper Association
marzec 29, 2003
Postępowania zaciemniające
grudzień 13, 2008
Witold Filipowicz
Unia Europejska zjednoczona... cudem?
sierpień 19, 2004
Wskrzeszanie tradycji "propagandy sukcesu"
marzec 20, 2004
Rzeczpospolita
Co wart jest traktat z USA
marzec 25, 2004
PAP
Kościół stanie za Urną
styczeń 9, 2003
Adam Zieliński
Podwójne święto, podwójna radość
listopad 12, 2005
Marek Olżyński
Odpowied? na pytania, których nie postawiono
listopad 30, 2005
in teria.pl
Izrael Szamir "PaRDeS - studium kabały". Część II: Eseje. Rozdział 14
maj 1, 2006
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media