ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith 
Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. 
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
więcej ->

 
 

Latająca trumna i awans polaków


TVN24 (11 listopada 2004)
Na pasku u dołu ekranu - Trumna z ciałem Jasera Arafata odleciała do Kairu. Mowa potoczna nie powinna gościć w oficjalnych informacjach, zwłaszcza w poważnych (wręcz grobowych) sytuacjach, ponieważ może wywołać niepożądane zachowanie czytelnika. Słyszeliśmy już o arabskich latających dywanach, ale o trumnach?
W pogrzebie we?mie udział premier Korei. Podobno jest Palestynem, choć trąca Koreanem...

Podczas obchodów Święta Niepodległości pokazano plac Piłsudskiego, jednak podpisano Warszawa, Plac Piłsudskiego. Brawo dla redakcji za odwagę, ale czy wystosowała oficjalne pismo do RJP z oświadczeniem, że nie będzie pisać nazw mikrogeograficznych zgodnie z wytycznymi naszych słowników? I co na to językowi obserwatorzy stojący na straży przestrzegania Ustawy o języku polskim, że o zwykłej ortografii jedynie wspomnę?

A 14 listopada - Policja przechwyciła transport 3. milionów tabletek odurzających - błędne kropkowanie.
Pobito rekord w biesiadowaniu. Ok. 3000 osób siedziało przy stole o długości 379 m. Sponsorem imprezy byli producenci rakiji. Dzieląc podwójną długość stołu przez liczbę ochlapusków mamy jedynie 25 cm na zawodnika.
I ortograficzna wpadka w pułapkę typu żmija/żmii, ponieważ rakija/rakii. Może dziwnie, ale obowiązująco... Zasada jednak prosta - końcówkę -ja zamieniamy na -i (Maja, Maryja, epopeja, nadzieja, boja, żmija, rakija); wyjątkowo na -ji po c, s, z (Grecja, Persja, Azja). Kraina Czuwaszja/Czuwaszji formalnie podlega pod ów wyjątek (jest również kraina o nazwie Inguszetia/Inguszetii; gdyby nazywała się Inguszecja to Inguszecji, ale gdyby Inguszja, na inguskich znaczkach widnieje Ingushia, to Inguszji).
Można mieć wątpliwości, czy para słów lodżia/lodżii (balkon wnękowy) nie powinna mieć postaci lodżja/lodżji...
Gdyby kiedyś nie zmieniono pisowni, to dzisiaj nie byłoby aż tylu dylematów. Ciekawe, kto zaproponował zmianę, chyba jednak nie naród w demokratycznym referendum?

W sportowych wiadomościach (ciągle TVN24; ok. 19.30) napisano - awans polaków. Okazuje się, że redakcja stosuje małoliterową manierę uznawaną za naganną. Protestuję i zawiadamiam RJP.

www.mirnal.neostrada.pl

15 listopad 2004

Mirosław Naleziński, Gdynia 

  

Archiwum

Nie kijem go to pałką. Nie udało się umorzyć z powodu braku cech przestępstwa to doprowadzono do przedawnienia
grudzień 23, 2004
Adam Sandauer
Te same błędy
sierpień 6, 2003
Karol Wojciechowski
Demokracja po żydowsku
listopad 4, 2007
Mariusz Piskorski
Judaism: A Conspiracy Against Jews, Humanity?
listopad 22, 2006
przysłał Iwo Cyprian Pogonowski
Unia Europejska dba o polskie dzieci
listopad 28, 2008
PAP
Kelnerzy
sierpień 1, 2004
Katarzyno, Katarzyno
wrzesień 19, 2006
F.CIERSZYNSKI.
Sumy Babilońskie
kwiecień 19, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Fundament naszej nedzy i degredacja systemu ekologicznego
grudzień 10, 2007
markus
TO JAK TO Z TYM..DOLAREM???.
kwiecień 21, 2008
surrealista
Apel do wyborców
luty 21, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Radio Blue FM złożyło doniesienie do prokuratury o
sierpień 2, 2002
(RMF)
Kto naprawdę rozdaje karty
styczeń 6, 2006
Artur Łoboda
Najazd na Halembę
grudzień 4, 2006
Mirosław Kokoszkiewicz
W Brazylii eliminują czasownik od słowa "Żyd"
styczeń 4, 2007
bibula- pismo niezależne
Prace dyplomowe i magisterskie
styczeń 18, 2006
Panie Loboda
sierpień 16, 2006
robert
Precz z dyktaturą aparatu władzy i z tworzeniem państwa policyjnego!
październik 23, 2005
cywilizowany
Exit From Iraq Should Be Through Iran
maj 31, 2007
William E. Odom
Tusk uczniak Sachsa, Liptona i Balcerowicza
październik 23, 2007
marduk
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media