|
| Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny |
|
| Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. |
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| Przedsiębiorstwo holokaust |
|
| Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem |
|
| Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie |
|
| Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". |
|
| Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 |
|
| |
|
| Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith |
|
| Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. |
|
| Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” |
|
| Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. |
|
| Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne |
|
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?
|
|
| Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 |
|
| |
|
| Covid to operacja wojskowa |
|
| Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” |
|
| Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce |
|
| Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim |
|
| Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości |
|
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.
Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
|
|
| Deklaracja Wielkiej Barrington |
|
| Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. |
|
| Mój dom, mój świat ... |
|
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... |
|
| Awantura w Sejmie o maseczki! |
|
| Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun. |
|
| Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" |
|
| Cała prawda o ataku z 11 września |
|
| Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku |
|
| Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami |
|
| |
|
| Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej |
|
| Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy |
|
| Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki |
|
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
|
więcej -> |
|
Irak jako nieudana super-baza osi USA-Izrael?
|
|

Nadworny pisarz przemówień Bush’a, Żyd Dawid Frum napisał, że Irak będzie kwaterą główną potęgi USA na Bliskim Wschodzie i że w ten sposób Ameryka będzie bardziej skutecznie władać tym regionem niż Turcy Ottamańscy lub nawet Imperium Rzymskie. Obecnie obywatele USA mogą położyć kres tym złudzeniom w następnych wyborach, ale czy potrafią tego dokonać jest rzeczą bardzo wątpliwą, wobec kontroli mediów amerykańskich przez radykalnych Żydów, mimo tego, że 84% wyborców wypowiada się przeciwko dalszej pacyfikacji Iraku.
Niewiele lepiej powodzi się Żydom w Izraelu, gdzie 64% obywateli bezskutecznie domaga się zawarcia traktatu pokoju z Palestyńczykami, wobec uporu rządzących izraelskich radykałów, którzy utrzymują zupełnie niebezpieczną fikcję, że Izrael nie musi mieć żadnych oficjalnie uznanych granic. Czyni to z Izraela jedyną niby demokrację, która, w nadziei ekspansji nie uznaje żadnych własnych granic i z tego powodu nie może zawierać formalnych traktatów z USA gdzie narazie syjonistom wystarcza kontrola polityki Waszyngtonu przez lobby Izraela.
Ciekawe, że już 15go lutego, 2003, tłumy ludzi na całym świecie wyszły na ulice, żeby protestować przeciwko zapowiadanemu napadowi USA na Irak. Demonstracje miały miejsce w wielkich miastach i w małych na całym globie, nawet na Antarktyce w Stacji McMurdo. Około trzydzieści milionów ludzi protestowało i wówczas pisano, że była to największa demonstracja pokojowa na świecie.
Tymczasem już od 1991 roku, Irak był bojkotowany przez USA i znalazł się w coraz gorszych warunkach zdrowotnych, tak ze śmiertelność dzieci bardzo wzrosła. Bombardowania systematycznie niszczyły infrastrukturę i takie urządzenia jak oczyszczanie ścieków. Wiele szkód spowodowała blokada handlowa i ograniczanie eksportu paliwa. W rezultacie szyby i rurociągi na polach ropy naftowej i gazu ziemnego nie były utrzymywane w dobrym stanie. Opinia światowa nie zdawała sobie sprawy z tego stanu rzeczy.
W 2003 wydawało się, że odbyła się wtedy największa nieudana pokojowa demonstracja w historii, ponieważ miesiąc pó?niej wojska USA przekroczyły granice Kuwejtu i uderzyły w kierunku na Bagdad. Następnie napad na Irak był traktowany przez media USA w taki sposób, że nie wiedziano w Ameryce, co naprawdę dzieje się w Iraku pod okupacją i w czasie pacyfikacji.
Od 1991 roku straciło życie milion Irakijczyków z powodu działań USA, według oceny John Hopkins University. Od 2003 roku ponad 4000 Amerykanów poległo w Iraku i dziesiątki tysięcy zostało okaleczonych na całe życie. W tym samym czasie cztery miliony Irakijczyków straciło dach nad głową a ekonomiści oceniają, że napad na Irak w sumie będzie kosztował skarb USA od 3000 do 5000 miliardów dolarów. Wojna w Iraku już trwa dłużej niż wojna światowa oraz wszystkie inne wojny w historii USA i pewnie będzie najbardziej kosztowną i beznadziejną.
Napad na Irak spowodował kolosalne zniszczenia w Mezopotamii, kolebce ludzkiej cywilizacji. Irakijczycy, stawiając opór, ponieśli dużo większe straty niż gdyby oporu nie stawiali. Nie wiadomo ile konfliktów między mieszkańcami Iraku spowodowały obce prowokacje a zwłaszcza Mossadu. Duch oporu w Iraku nie stracił na sile i zatrzymał tryumfalny marsz amerykańskiej maszyny wojennej przez bogaty w paliwo Bliski Wschód. Obecnie klęska inwazji na Irak jest odczuwana na całym świecie w formie rosnących cen paliwa.
Faktem jest, że w Iraku został pogrzebany sen o potędze USA w formie „Nowego Amerykańskiego Stulecia” neokonserwatystów-syjonistów. USA jako „super potęga” wydaje na zbrojenia więcej, niż reszta świata, ale nie potrafiła stworzyć w Iraku nawet demokracji fasadowej, mimo tego, że w kraju tym mieszka niecałe 30 milionów ludzi według ocen z 2007 roku na 440,000 km. kw. Jak dotąd nie udał się rabunek ropy naftowej i gazu ziemnego z zasobów w Iraku. Napad na Irak udowodnił, że rabunek paliwa obecnie więcej kosztuje niż uczciwy zakup.
Neokonserwatyści spodziewali się, że sama demonstracja siły USA w Iraku, spowoduje Iran i Syrię do uległości wobec osi USA-Izrael. Mówili o chwilowych „bólach porodowych” „Wielkiego Bliskiego Wschodu” w czasie niszczenia infrastruktury Libanu. Nowy „jedno-biegunowy” świat miał być rządzony z Waszyngtonu sterowanego przez lobby Izraela.
„Jedno-biegunowy moment” amerykańskiej światowej hegemonii zaczął się od upadku Związku Sowieckiego, według ideologii stworzonej przez Żydów nowojorskich, trockistów nawróconych na radykalny syjonizm i marzących o Izraelu „od Nilu do Eufratu,” niby w imię spełnienia amerykańskiego snu o potędze, kultywowanego przez żydowską elitę Stanów Zjednoczonych. Nawet sam napad na Irak nosił nazwę „Iraqi Freedom,” czyli „Wolność Iraku” według utartych zasad neokolonializmu, niby w imię wolności i demokracji.
Tymczasem ruch oporu wzrasta na sile i wybory planowane na jesień 2008 roku prawdopodobnie wykażą, że większość Szyitów popiera niepodległościowy ruch Sadrystów. Faktycznie opór Iraku na każdym poziomie kontaktu z Amerykanami uniemożliwił stworzenie tam bazy osi USA-Izrael. W rzeczywistości opór w Iraku skompromitował „wojnę Bush’a przeciwko terrorowi,” która najwyra?niej była planowana jako namiastka „Zimnej Wojny” w celu uzasadniania wydatków zbrojeniowych, jako siły motorycznej gospodarki USA. Tymczasem USA ugrzęzło w faktyczną wojną, którą ekstremiści żydowscy chcą rozszerzyć na Iran „dla dobra Izraela.”
Cyniczna propaganda wojny przeciwko Iranowi obecnie objawia się w ponownej eksploatacji fundamentalistów protestanckich przez neokonserwatystów, za pomocą szerzenia wśród nich przekonania, że kandydat na prezydenta USA, Barack Obama, który obiecuje wycofanie wojsk USA z Iraku, jest wcieleniem „anti-Christ’a.” Słyszałem tego rodzaju nonsensy od mieszkańców Zachodniej Wirginii, w której wygrała przed-wybory Hilary Clinton, obiecująca Żydom zniszczenie Iranu.
Nonsens zagrożenia Polski i USA rakietami Iranu był piętnowany przez prezydenta Rosji Medwiediew’a, w Pekinie 22go maja 2008 ,według The Wall Street Journal. Rosja i Chiny oficjalnie protestują przeciwko wyrzutniom „Tarczy,” zwłaszcza w Polsce, o cztery minuty lotu pocisku do Moskwy. Polska powinna bronić się wszystkimi siłami przeciwko budowie wyrzutni „Tarczy” na polskich terenach. Nawet takie manipulacje jak ładownie pocisków, lub ich obsługa mogą, być poczytane za przygotowania wystrzału w rosyjskie centra kontroli i dowodzenia i tym samym spowodować automatyczny wystrzał pocisków nuklearnych z Królewca lub Białorusi, żeby zablokować zagrożenie Moskwy, kosztem stworzenia w Polsce terenu radioaktywnego, nie nadającego się, do życia. Tymczasem napad na Irak nie stworzył tam super-bazy osi USA-Izrael.
WWW.pogonowski.com |
|
25 maj 2008
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Myślenie, które boli
sierpień 14, 2004
|
Sowieci - w Norymberdze - żądali postawienia Niemców przed sądem za zbrodnię katyńską. A Bush ....?
luty 2, 2004
PAP
|
LIST PRYWATNY DO ARTURA ŁOBODY
wrzesień 12, 2005
Wiesław Sokołowski
|
Kilka przemyśleń - gdzie zaczyna się zło
sierpień 15, 2008
Artur Łoboda
|
Pod maską zabójczych słów
kwiecień 4, 2004
Artur Łoboda
|
Lewe interesy ex radnych Krakowa a mieszkańcy bulą podatki
listopad 18, 2003
www.dziennik.krakow.pl
|
Czy 1 000 000 zł to dużo?
kwiecień 30, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Zapomniane ludobojstwo
styczeń 8, 2009
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
|
POLSKA - UNIA 13
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
Porządkowanie Krakowa
luty 18, 2006
Artur Łoboda
|
Święto bez pracy. A nomenklatura bawi się dalej
maj 1, 2003
PAP
|
Krakowska antypromocja w Brukseli
luty 6, 2005
zaprasza.net
|
Polityczna ciuciubabka
sierpień 22, 2008
Artur Łoboda
|
Czy USA staje się państwem policyjnym z pomocą Izraela?
kwiecień 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Geremek: Stocznia powinna być wyjątkiem
wrzesień 4, 2007
INTERIA.PL
|
„Islamo-faszym” czy „energo-faszyzm?”
styczeń 17, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Sondaż" czy kpiny ze społeczeństwa?
styczeń 24, 2003
PAP
|
11 wrzesnia video po polsku
listopad 4, 2006
Marek Głogoczowski
|
Pamięci ks. Jerzego Popiełuszki
październik 24, 2006
Zygmunt Jan Prusiński
|
Zaginiona -poszukiwana
kwiecień 29, 2006
przesłał Marek Olżyński
|
więcej -> |
|