ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
więcej ->

 
 

Dwie Części Tego Samego Lańcucha




Dwie główne części tego samego łańcucha akcji, mających na celu zludnianie Palestyny Żydami, rozegrły się po Drugiej Wojnie Światowej. Pierwszą częścią tego łańcucha stanowiło kilkanaście pogromów inscenizowanych przez NKWD z udziałem sjonistów w krajach satelickich (w samym Budapeszcie było ich cztery). „Pogrom Kielecki” z pierwszego lipca 1946, był jednym z wielu ogniw tego łańcucha. Druga część powojennych akcji zmuszania Żydów do emigrowania do Izraela, miała miejsce w krajach arabskich, w latach 1950-51. Ważnym ogniwem tych akcji był Bagdad.

Publicysta, Żyd, rodem z Bagdadu, Naeim Giladi, napisał o książce swego autorstwa pod tytułem „Skandale Ben-Gurion’a: Jak Hagana i Mossad Eliminowały Żydów,” („Ben-Gurion’s Skandals: How the Haganah & the Mossad Eliminowały Żydów”), Oto jego słowa: „Piszę tą książkę, żeby powiedzieć Amerykanom, a zwłaszcza amerykańskim Żydom, że Żydzi z islamskich krajów nie emigrowali dobrowolnie do Izraela; żeby zmusić ich do wyjazdu, Żydzi zabijali Żydów, i żeby mieć czas na konfiskowanie coraz więcej ziemi Arabów, Żydzi wielokrotnie odrzucali uczciwe inicjatywy pokojowe państw arabskich. Piszę o tym, co pierwszy premier Izraela nazywał: ‘Okrutnym Sjonizmem.’ Piszę o tym, ponieważ sam brałem w tym udział.”

Wydawca, Dandelion Books (www.dandelionbooks.net), uważa że Giladi opisuje smutną prawdę o pogwałceniu przez sjonistów Palestyny i naumyślne wszczynanie antysemityzmu wśród Żydów w Iraku, w czasie kariery politycznej Ben-Gurion’a, żeby ich zmusić do emigrowania do Izraela. Celem sjonistów był import robotników żydowskich z krajów Bliskiego Wschodu, do uprawy ziemi opróżnionej z Arabów. Również potrzeba było rekruta, żeby bronić zrabowane tereny Palestyńczyków.

Giladi powołuje się słowa Alex’a de Tocqueville, że jest łatwiej rozpowszechnić na świecie nieskomplikowane kłamstwo, niż skomplikowaną prawdę. Łatwiej było sjonistom rozpowszechnić kłamstwo, że Żydzi byli wypędzni z krajów islamskich z powodu antysemityzmu, jak również że Izraelczycy, a nigdy nie Arabowie, pragnęli pokoju.

W rzeczywistości Sowieci, w ramach Zimnej Wojny, chcieli walk na terenie strategicznie ważnego i bogatego w ropę naftową i gaz ziemny, Bliskiego Wschodu. Dla sowieckiego imperium zła, w którym za czasów władzy Stalina, zgładzono 50 milionów ludzi, stworzenie państwa Izrael, było okazją uzależniania od siebie państw arabskich, tak dostawami broni jak i poparciem politycznym. Powstanie Izraela, jako zarzewia walk na Bliskim Wschodzie, było tak ważnym elementem strategii Sowietów, że przepuścili oni przez Żelazną Kurtynę 711,000 Żydów, wsród których było wielu weteranów Drugiej Wojny Światowej, których to weteranów Sowieciu uzbroili bronią czechsłowacką. Faktycznie do Palestyny z 711,000 uciekinierów żydowskich, dotarło 232,000, ponieważ większość Żydów wolała jechać do USA, lub pozostać we Francji, która dzięki temu jest jednym z największych skupisk Żydów w dzisiejszej Europie.

Andrej Gromyko w imię Sowietów zainicjował oficjalne żądanie uznania Izraela przez ONZ już w marcu 1947go roku. Po uznaniu Izraela w 1948 roku, Sowieci zaczęli popierać Arabów przeciwko Żydom popieranym przez Waszyngton, dzięki coraz silniejszej „lobby Izraela” w USA. Wyrażenie ‘lobby Izraela jest skrótem zawierającym w sobie lu?ną koalicję wpływowych Żydów i organizacji żydowskich lub organizacji zdominowanych przez Żydów, którzy sterują polityką USA na korzyść Izraela. Lobby Izraela mimo wielkich sukcesów w dominowaniu polityki USA i popierania izraelskiego monopolu nuklearnego na Bliskim Wschodzie, nie jest popierane przez wszystkich Żydów w Ameryce. Na przykład w 2004 roku 36% Żydów w USA, twierdziło, że albo mało lub wcale nie interesuje się Izraelem.

Teraz kiedy zbliżają się obchody 60cio lecia „Pogromu Kieleckiego,” trzeba sobie uświadomić, wbrew oficjalnej propagandzie oczerniającej Narod Polski, że pogromy w Polsce, w latach 1945-47 stanowiły część kilkunastu pierwszych prowokacji w krajach satelickich w celu powojennego zaludniania Palestyny Żydami. Drugą część zbrodniczych akcji prokowania paniki wsórd Żydów i ich wyjazdu do Palestyny z krajów arabskich, ilustruje książka Żyda, rodem z Bagdadu, Naeim’a Giladi’ego, pod tytułem „Skandale Ben-Gurion’a: Jak Hagana i Mossad Eliminowały Żydów.”

www.pogonowski.com
24 czerwiec 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Tym razem nie było pieniędzy aby wyrzucić je w błoto
wrzesień 3, 2003
Dziennik Polski
Lepper nie ufa Kołodce, chce rozliczyć prezydenta
lipiec 30, 2002
PAP
Komputerowe wybieranie etyka do kontroli, czyli ekipa dla wipa
czerwiec 15, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
HEROINA à la Newsweek – moda marynarzy i artystów
styczeń 24, 2007
Zbigniew Jankowski
Defiance (Opor) … czyli jak zydo-masoneria z USA gloryfikuje zydo-bolszewickie kurwy
luty 14, 2009
Piotr Zychowicz
Saddam Husajn ofiarą mordu sądowego
listopad 5, 2006
marduk
Hamulcowi "Slidarności"
lipiec 16, 2004
Piotr Bączek
Kosowo na zawsze serbskie!!!
luty 18, 2008
Redakcja portalu Jednodniówka Narodowa
Po nosie
kwiecień 18, 2003
Andrzej Kumor
Pomnik dla Reagana
lipiec 10, 2007
zmk
Fiasko Izraelskiej Propagandy "Zagrożenia"
grudzień 4, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Wielkie oszustwo
sierpień 8, 2003
Grazyna Dziedzinska
Uczciwość pod prąd
październik 19, 2005
Artur Łoboda
Chłopcy beztwarzowcy
wrzesień 6, 2002
EWA SADURA http://www.trybuna.com
Chcieliście UE, no to ją macie (1)
styczeń 11, 2005
"Kryminalizacja Polityki Zagranicznej USA"
luty 28, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Umiejętność czytania tekstów - "Atak w Oświęcimiu"
sierpień 11, 2004
Restytucja Mienia Żydowskiego i Obietnice Tuska
marzec 15, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Cheney kagan bek i prezydent
październik 30, 2006
Wojciech Wlazlinski
Polityka niczym wredna kochanka
styczeń 16, 2008
Marek Olżyński
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media