|
Covid-19 niszczy komórki nowotworowe? "Są takie przypadki"
|
|
"U pacjentów cierpiących na raka krwi, po przejściu Covid-19 nie stwierdzono obecności komórek nowotworowych. Lekarze podejrzewają, że Covid-19 zniszczył raka" - https://medianarodowe.com/2021/04/14/covid-19-niszczy-komorki-nowotworowe-sa-takie-przypadki/
Kto by przypuszczał, że grypa może jednocześnie leczyć... i że poprawiać ten fenomen chcą właśnie materialiści, którzy przecież powinni ufać 'Ewolucji', prawda? No ale w czasach, kiedy katolicy boją się wchodzić do kościołów z obawy przed grypą licząc, że umkną wyrokom boskim...
|
|
15 kwiecień 2021
|
|
hens
|
|
|
|
hens
jakbyś czytał zamieszczone tu artykuły ze zrozumieniem - to nie popełnił takich tekstów - jak powyżej.
Prawdziwy "kowid" to nie jest żadna grypa, ale skutki napromieniowania elektromagnetycznego!
W wyjątkowo cennej dla Nas publikacji "Nie ma miejsca do ukrycia" - podane są doświadczenia Rosjan w leczeniu niektórych chorób poprzez maleńkie dawki promieniowania elektromagnetycznego - o wybranej częstotliwości - jak też negatywne skutki zwiększonej dawki tego napromieniowania.
Cały czas "trąbię", że między lekarstwem a trucizną - jest różnica w dawce!
Jak człowiek został napromieniowany - to mu wypala organy wewnętrzne i komórki rakowe również!
Leczenie raka promieniowaniem jonizującym - znane jest od końca XIX wieku.
Ale Rosjanie próbowali to robić promieniowaniem niejonizującym.
|
|
2021-04-15
Artur Łoboda
|
 |
|
|
Przyznaję, nie wszystko chwytam w lot :) ale jeśli latem 2020 nie było covida, to mam rozumieć, że wyłączyli 5G?
Możliwe, nie twierdzę, że nie. A w październiku zrobili próbny rozruch, stąd 70 tys. zgonów?
Być może, kto to wie... mnie to wyglądało na grypę, zwłaszcza, że pomaga na to amantadyna, iwermektyna, itp, ale stanowczo nie upieram się i pozdrawiam.
|
|
2021-04-15
hens
|
 |
|
|
Po pierwsze to chorobę popromienną wywołuje już 2G i LTE.
(Raka może wywołać sieć elektryczna dużej mocy.)
Z moich pomiarów wynika, że żaden ze sprawdzanych w kwietniu 2021 nadajników telefonii nie emituje już nic poniżej 5G.
Teoretycznie takie nadajniki 5G zaczęli włączać na wiosnę 2020.
Nadajniki nie napromieniowują ludzi w 5 minut.
Ludzie się przemieszczają i natężenie pola elektromagnetycznego się zmienia.
W domach z grubymi ścianami - o ile delikwent nie trzyma telefonu przy sobie - napromieniowanie spada nawet o 90%
Natomiast tak zwane "statystyki chorych" to fikcja!
Kłamią w tej sprawie "rano, nocą i wieczorem" - niczym węgierscy socjaliści.
Więc i rzekome "cofnięcie epidemii" latem 2020 służyło tylko przeprowadzeniu Wyborów.
KAŻDA CHOROBA JEST WYNIKIEM ATAKU WIELU PATOGENÓW!
Pojedynczy patogen niewiele zaszkodzi.
Więc przeziębienie i grypa nie tylko wystąpią wraz z napromieniowaniem, ale łatwiej pokona skaleczony napromieniowaniem organizm.
"Oni" sobie wymyślili pojecie "choroby współistniejącej".
I to w jakimś sensie oddaje obraz sytuacji.
Jak na poparzone ciało dostaną się bakterie - to zakażenie murowane.
Być może Amantadyna ma działanie: jakiego poszukuję od dawna, a więc DEZYNFEKCJĘ organów wewnętrznych człowieka.
To warto sprawdzić.
Ale nie o grypę w tym wszystkim chodzi.
|
|
2021-04-15
Artur Łoboda
|
 |
|
|
Trafiłem kiedyś na film o kazachskiej wiosce Kalaczi - gdzie wystąpiła "epidemia śpiączki"
https://youtu.be/YlNXsMXct0M
Jednym z efektów niejonizującego promieniowania elektromagnetycznego wysokiej częstotliwości - jest stan hipnozy. I można w nim trwać do końca własnego życia.
Ale tam - w Kalaczi najpewniej zadziałało w podobny sposób promieniowanie jonizujące - bo nieopodal była kopalnia Uranu.
Na filmie jest pokazany miejscowy inżynier, który twierdzi, że jest na odwrót - niż twierdzą naukowcy i promieniowanie jonizujące jest zdrowe dla organizmu.
Zgodzę się z tym - pod warunkiem maleńkiej dawki.
Sam to kiedyż przeżyłem.
Wypiłem w wodzie oligoceńskiej sporo Radonu i czułem się FENOMENALNIE.
Ale po pewnym czasie zaczęła mi szkodzić. |
|
2021-04-15
Artur Łoboda
|
|
|
|
Ateiści chcą pokazać pornografię w kościele!
listopad 22, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Nie chcemy być Piłatami
lipiec 23, 2006
Andrzej Kumor
|
High Risk Credit
sierpień 21, 2007
przysłał ICP
|
Globalny Mit Holokaustu
sierpień 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kafka & case Iran
kwiecień 3, 2007
przysłał ICP
|
Epilog "procesu dostosowawczego"
wrzesień 30, 2003
Artur Łoboda
|
Tu jest odpowiedz dla kogo pracuje Balcerowicz
marzec 14, 2006
Przedruk
|
Lustrzane swastyki z Discovery
październik 24, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Niewygodne prawdy
grudzień 21, 2008
Marek Jastrząb
|
Polski cukier krzepi, ale tylko Zachód
marzec 4, 2003
Piotr Burza Gazeta Finansowa
|
Katyn massacre film & Jewish conduct in Poland
luty 2, 2008
przysłał Israel Shamir
|
Izrael ma bron atomowa
grudzień 5, 2007
Goska
|
Bóg nas opuścił
wrzesień 23, 2003
Artur Łoboda
|
Czy ktoś widział większego debila?
sierpień 25, 2008
PAP
|
Moje przykazania -1
maj 8, 2003
krzysztof gilewski
|
Grajek ofiarą koncertów?
listopad 22, 2002
Artur Drożdżak, Piotr Baran http://www.se.com.pl/
|
Nieruchawi Bryci
maj 19, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Dziś niepotrzebne są preteksty, aby zaatakować Irak
styczeń 27, 2003
PAP
|
Dyskusja na poprawkami do Traktatu Lizbonskiego
marzec 19, 2008
przesłała Elżbieta Gawlas
|
Sępy na grobie Miłosza
sierpień 30, 2004
|
|
|