ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej 
5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
Im – wolno, nam – nie 
Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? 
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
więcej ->

 
 

PL.jokes Swieta tu,tam prawda gola...

Tu swieta, choinki dar, rodziny,wigilii,serdecznosci,koledy,podarunkow,bliskosci,
ludzkie piekne,jasne dobre chwile,tam,
sily ciemnosci rozpetaly piekielny taniec wojny....
Wszystko tylko dlatego ze pewien zwyrodnialec od pol wieku ustanowiony tam przez imperium namiestnikiem prowincji..
Do niedawna jeszcze niewolnik i niewolnikow nadzorca...lojalny...nagle przejrzal..odslonil zaslone klamstwa...pomyslal mysl nie do pomyslenia... pomyslal nowa mysl..
Zazadal mianowicie za rope... zaplaty w nieimperialnej walucie... euro...
I moc struchlala i ta mysl nowa przeszyla imperium skurczem smiertelnego strachu..
Spadl przylepiony do twarzy sztuczny grymas usmiechu.. Zagrozone widmem utraty imperialnosci i hegemonii imperium ukazalo swoje szatanskie oblicze..
Z gniewem unioslo ku niebu stalowy bicz...i uwolnilo z /barylki?/ducha wojny...,
ktorego dotkniecie wyzwala z ludzi wulkany ciemnych mocy zlych...Zainicjowalo lancuchowa reakcje nienawisci,,rodzacej jeszcze wiecej nienawisci, rodzacej jeszcze wiecej i wiecej nienawisci i nienawiscia zalewa swiat.
Imperialni klamcy do uslug natychmiast obwolali imperium dobroczynca ludzkosci...a namiestnika zboczencem i zwyrodnialcem ,potworem i morderca tym czym zawsze byl
i czego sie nigdy nie wypieral..
i z ktorego to glownie powodu zrobili go namiestnikiem...
Za mysl nowa natomiast
imperialni do uslug ,sedziowie- posluszni urzednicy..
. po muppet showowym procesie wydali na namiestnika wyrok...smierc..
Imperium krwawi siebie i prowincje i podpiera sie sklecona na predce koalicja..z pozganianych do kupy straznikow systemu szantazu, klamstwa i ciemnych interesow.
I wszystko to obnaza nam skrzetnie ukrywana prawde
ze, na terytoriach imperium i jego wasali wolnosc jest owocem zakazanym,,,
i ze od dawna spacyfikowana nie istnieje...
...obnazylo prawde
ze, w zach.zdominowanym przez imperium-mamonerium swiecie wolnosci nie ma..
.ze wszystko jest imitacja i na niby,
ze wszystko pokryte jest gruba kurtyna klamstw..
.szopek nibypanstwowosci,nibysuverennosci, niby sprawiedliwosci,prezydentur,parlamentur,demokratur i niby wolnych niby elektur..w niby wolnych prowincjach...nadzorowanych prze klownow w regionalnych kostiumach jak ten strojny w czapeczki z afganskim barankiem i inne, mupet shopki i karykatury,,,
Prawda o fspanialym zach,wychodzi na jaw tylko w chwilach jak ta...Kiedy wymyka sie kontrola nad siecia bankow pokrywajaca odlegla nawet prowincje....
Kiedy pojawia sie najmn.zagrozenie systemu cyckania kasy z ludzkiej masy...
Kiedy zmiany moga zagrozic imperium tzn. zachowaniu ustanowionego przez czcicieli mamony i zlotego cielca porzadkowi swiata..
Kiedy pojawia sie najmn.zagrozenie najwiekszej imperialnej swietosci ktorymi jest PROFIT i MAMONA...
Wtedy wychodzy na jaw ta prawda...ze wy ludzie jestescie nic, tak samo jak oni tam ludzie...sa nic,,, ot smieci, ot patyki liscie piora..
Ze i oni i wy ,,,ze ludzie licza sie zanacznie mniej niz bydlo ubijane na mieso w texasie..
,wolowin kg,kosztuje,,, A kilogoram ciebie ile ...? nic.ot patyki liscie piora. i taka jest prawda o fspanialym swiecie ktory nam urzadazja...
I prawda tez jest ze tzw, wielcy tego zach .swiata nie sa ludzka rasa...
Belzebub nie jedno ma imie jak mawiaja przedmiotu znawcy i jego wyznawcy,
i na imie mu takze Milosc do Pieniadza..Psychopatyczna wciekla chciwosc na twoje pieniadze, nawet na te ktorych jeszcze nie zarobiles.
I ta wsciekla chciwosc, jest budulcem i spoiwem
imperium-mamonerium..gdzie wyciskanie paru garsci/workow zlota z miliardow ludzkich istnien jest dla nich wazniejsze niz zycie milionow ludzi...
Imperium zla nie jest fikcja..wychodzi z ukrycia tu i teraz,i staje sie w naszych czasach dobrze widocznym niezaprzeczalnym faktem..
Po owocach ich poznacie je i pokazuje tv owoce... pokazuje jak zwyrodniale zoldactwo gwalci, torturuje, morduje,,,jak zabija dzieci kobiety mezczyzn..
Byle nad siecia bankow w odleglej prowincji zachowac kontrole... za kazda cene, za cene rzezi,,,dzieci kobiet mezczyzn, wsi,miast, prowincji ,narodow a nawet za cene wojny swiatowej..

Czy w tym a.d.07.to narzucajace swiatu kult zlotego cielca...imperium-MAMONERIUM..cofnie sie czy sie nie cofnie przed zainicjowaniem lub sprowokowaniem jesli nie tym razem to nastepnym..poczatku nuklearnej zaglady rodz.ludzkiego...Czy ta oszalala i napedzana chciwoscia czcicieli zlotego cielca fspaniala zach .syfilizacja.,cofnie sie czy sie nie cofnie...wie kto ,czy nie wie kto.Z powazaniem .Ot Joker...12.28.06
30 grudzień 2006

Ot.Joker 

  

Archiwum

Interes Kościoła
marzec 6, 2004
SOBCZAK I SZPAK
Eksport demokracji po amerykańsku
maj 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Irak jest zagrożeniem dla Kwaśniewskiego !
wrzesień 13, 2002
Kontrola i eksploatacja mediów w USA i w Polsce
czerwiec 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
List Otwarty do Władz Najwyższych Rzeczypospolitej na okoliczność XV Rocznicy Śmierci Michała Tadeusza Falzmanna
lipiec 13, 2006
prawica.net
"Glasnost" globalizmu pod lupą w... Kijowie
czerwiec 21, 2004
Marek Głogoczowski
Co robić? (II)
marzec 31, 2003
Andrzej Kumor
Fiasko Demokracji Fasadowej w Iraku
grudzień 1, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Tekst okazjonalny - 1 Maja, już cztery lata w UE
kwiecień 29, 2008
Dariusz Kosiur
Miękka" i "twarda" gra Kwaśniewskiego
wrzesień 26, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Belka nie jestem przeciwnikiem podatku liniowego, ale ja jestem
grudzień 23, 2002
Artur Łoboda
Odpolitycznic sejm!
listopad 22, 2006
mik4
Nie kupujcie szmatławca
czerwiec 9, 2006
PAP
Oś USA-Izrael wobec poparcia Chin dla Iranu
grudzień 14, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Komu ma służyć państwo?
październik 5, 2004
Bartłomiej Doborzyński
Fałszywy obraz Hitlera w książce „Niepotrzebna Wojna”
lipiec 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
11 listopada 2004
listopad 12, 2004
Artur Łoboda
Sprawa Wo?niaka
listopad 17, 2007
Bogusław
Unia Europejska bez Budzetu i bez Konstytutcji
czerwiec 19, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Teraz doradza Kaczyńskiemu
marzec 11, 2006
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media