ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r 
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. 
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" 
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.

 
więcej ->

 
 

Polacy w oczach Żydów na przestrzeni wieków


Znajoma z Krakowa, wierna czytelniczka Gazety Wyborczej, jest pod wrażeniem pro-żydowskiej propagandy tego pisma i zapytała mnie jak to było, że z początkiem dwudziestego wieku, profesorowie Uniwersytetu Jagiellońskiego, nieraz żenili się z Żydówkami, które wychowywały ich potomstwo w kulturze polskiej. Przypomniałem sobie ten okres w historii, kiedy syjonizm nie dominował środowiska żydowskiego i kiedy wybitni intelektualiści żydowscy twierdzili, że czuli się wzbogaceni duchowo dzięki ich asymilacji z kulturą polską na przełomie dwudziestego wieku.

Był to szczyt szacunku pojedynczych Żydów dla kultury polskiej, notowany w długiej, wielowiekowej historii stosunków polsko-żydowskich. Na początku tych stosunków, ponad tysiąc lat temu, Żydzi nazywali Polskę „Nowym Kananem,” czyli krajem nadającym się do eksploatacji przez Hebrajczyków, jakim był stary Kanan z Kaną Galilejską na czele. Sytuacja podbitych mieszkańców Kananu było podobna do sytuacji amerykańskich Indian, niszczonych przez naje?d?ców z Europy.

Obecnie młodzi Żydzi w Izraelu są wychowywani w pogardzie dla Palestyńczyków, potomków Kanaitów. Żydzi, którzy jadą na wycieczki do Polski, często otrzymują indoktrynację taką, żeby winić Polaków o ludobójstwo Żydów na ziemiach polskich i widzieć Polaków, podobnie jak Żydzi w Izraelu widzą Palestyńczyków. Z tego powodu wycieczki z Izraela do Polski często przywożą ze sobą uzbrojoną obstawę ochraniarzy, którzy gotowi są brutalizować podejrzanych przechodniów, tak jak to się niedawno stało cudzoziemcowi ożenionemu z Polką, na ulicy w krakowskim Kazimierzu.

Sam fakt tolerowania przez władze polskie przekraczania granicy przez uzbrojonych ochraniarzy izraelskich jest rzeczą dziwną, zwłaszcza w czasie „wojny przeciwko terroryzmowi.” Indoktrynacja Żydów w Izraelu ma na celu obrzydzenie życia Arabom palestyńskim, często potomkom Kanaitów, żeby wynieśli się z Palestyny. Żołnierze izraelscy nagminnie brutalizują Arabów, do czego zachęcają ich talmudyczni Żydzi, kapelani wojska izraelskiego.

Zakonnica prawosławna pracująca w Palestynie, siostra polityka amerykańskiego, George’a Stephanopolis’a, opisała brutalizację szpitala Palestyńczyków, w czasie której, żołnierze izraelscy wypróżniali się na łóżka chorych. Przypomniałem sobie ten fakt, kiedy z oburzeniem podano w prasie internetowej, że członek wycieczki z Izraela do Polski, wypróżnił się do łóżka w polskim hotelu, a inny żydowski chłopiec-turysta próbował podpalić dywan w pokoju hotelowym, jakoby żeby dać upust poczuciu zemsty za „polski udział” w Holokauście.

O tym udziale uczy żydowski ruch roszczeniowy za pomocą takiej lektury jak książki Jana Tomasza Gross’a „Upiorna Dekada,” „Sasiedzi” i ostatnio wydany przez niby katolickie wydawnictwo „Znak,” skandaliczny „Starch.” Dziwna to jest polityka, zwarzywszy, że Żydzi już są właścicielami centrów handlowych w Polsce i podobno mają zamiar budować w Polsce duży ośrodek opieki dla emerytów z Izraela, ponieważ Żydzi są bezpieczni w miastach polskich i mogą spokojnie chodzić po ulicach w jarmułkach na głowie, co jest rzeczą niebezpieczną, na przykład, na ulicach Paryża.

Były ambasador izraelski, nazwiskiem Weiss, rodem z Drohobycza, dziś mieszka na krakowskim Kazimierzu i mówi, że bezpieczniej się czuje w Polsce niż w Izraelu. Mimo tego młode pokolenie w Izraelu jest indoktrynowane o rzekomej nienawiści i zagrożeniu ze strony Polaków. W Warszawie istnieją drużyny młodych Żydów zorganizowane do „obrony synagogi.” Tacy ochraniarze w Ameryce, nieraz malują swastyki na synagogach, żeby móc udowodnić zagrożenie anty-semityzmem. Nawet laureat nagrody Nobla, Bashevis Singer pisał, że gdyby nie było antysemityzmu na świecie, to sami Żydzi antysemityzm by wymyślili.

Ciekawe, że syjoniści darzą Niemców takim wielkim szacunkiem. Nawet nazywają nieuka, Adolfa Hitlera „geniuszem zła,” a o holokaust winią bliżej nie zdefiniowanych „nazistów,” potencjalnie rozmaitych narodowości. Polska i Polacy są obiektem pogardy w szkołach w Izraelu. Spotykałem wielu Żydów rozpowszechniających pogardliwą i kłamliwą opinię, że kampania wrześniowa w Polsce, w 1939 roku, „trwała jeden dzień.” Tak więc Polacy rozmaicie wyglądali w oczach Żydów na przestrzeni wieków.

WWW.pogonowski.com
29 luty 2008

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Niemcy w Epoce Neo-kolonializmu
wrzesień 6, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Poszukiwany - porwany
styczeń 13, 2006
cdsadca
kwiecień 17, 2005
caac
JESZCZE DOM I JESZCZE DOM
styczeń 26, 2003
Mordechaj Gebirtig (ok 1936 r.)
Plany podboju i pokoju
grudzień 6, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Antypolska propaganda Grossa
luty 23, 2008
...
Islamofaszyzm, ideologiczny straszak ekipy Busha
grudzień 25, 2006
Stefan Durand (tłum. Ewa Cylwik)
Poprawki w konstytucji UE
marzec 15, 2005
PAP
Strategiczne straty USA w Azji Centralnej
październik 12, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Mydlenie Oczu na Temat Iraku
listopad 30, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Ludzkie gnojowisko
wrzesień 4, 2003
Adam Zieliński
Niebezpieczna Wiedza
luty 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
"Bin Laden nie żyje!" - ogłosiły media. Problem w tym, że nie żyje od 2001 roku, a więc żadna to nowina.
wrzesień 23, 2006
Dorota Szczepańska
Budzenie ze snu o potędze
marzec 16, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Brawo Minister Giertych- (Irak)
listopad 7, 2006
marduk
Każdy z nas jest winny zbrodni w Iraku
czerwiec 28, 2006
Dahr Jamail
Śmieszne wypowiedzi śmiesznych ludzi
luty 4, 2003
zaprasza.net
Umowa sprzedaży akcji PZU S.A.
luty 11, 2005
Żyd "ekskomunikowany" za uczestnictwo w teherańskiej konferencji na temat Holokaustu
styczeń 13, 2007
bibula- pismo niezależne
Wielkie kościoły
wrzesień 11, 2002
opowiedział Krzysztof K
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media