|
| Im – wolno, nam – nie |
|
| Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? |
|
| LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw |
|
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji. |
|
| Strzeżcie się Obamy |
|
| Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? |
|
| Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego |
|
| Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice |
|
| Pożary w Kaliforni - poważna analiza |
|
Jak lewacy spalili Los Angeles
|
|
| Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka? |
|
| |
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
| 23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. |
|
| Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie |
|
| |
|
| Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW |
|
|
|
| Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida |
|
| |
|
| Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith |
|
| Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. |
|
| TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
| David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
|
| www.globalresearch.ca |
|
| świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO |
|
| Światowy dług |
|
| Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? |
|
| W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? |
|
| Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku |
|
| Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! |
|
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
|
|
| Podobno to ten psychol Klaus Schwab |
|
| To ten od "wielkiego resetu". |
|
| Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność |
|
| |
|
| Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia |
|
| Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. |
|
| Wszystko pod kontrolą |
|
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
|
więcej -> |
|
Pl.jokes .. O tej niemożnosci ,wiecej.ciut..
|
|
Zabicie komunikacji i obiegu informacji między ludzmi to Huxleyowski majsterszyk i największy sukces wspołczesnej najpotęzniejszej w historii swiata globalnej machiny kłamstwa i propagandy,
ktora rzekomo w imie rozwoju komunikacji i lepszego wzajemnego zrozumienia..miedzy narodami globu...
generuje akurat tego przeciwieństwo-niemożnosc jakiegokolwiek porozumienia i dogadania sie,jak +/-wczesniej wspomniał tu Szan.P.Maggellan..czyżby ciagle i celowo powtarzana była na nas z wieży Babel historia o pomieszaniu języków ?
I korci tu dodac,ze PRAWIDŁOWOŚĆ ta wystepuje nie tylko wtedy kiedy zachodzi potrzeba porozumnienia sie między najwyższymi specjalistami od najb.zawężonych specjalnosci,ale za sprawą obecnosci zbyt wielu elektronicznych mediow we wspólczesnym życiu OKALECZENIE TO ta niemożnosc porozumnienia sie zatacza coraz szersze kręgi i dotyka już codziennej egzystencji wszystkich ludzi.
Kazdy przecież zauważa ze coraz mniej między ludzmi łacznosci,coraz mniej wymiany mysli,opinii poglądów,zrozumnienia, prob dogadania s. czy zwyczajnego pogadania se.,że coraz wieksze ludzi zaszczucie i odizolowanie s.każdego w swojej własnej indywidualnej samotnosci..Czy ma to związek ze wspołczesnym stylem zycia..z tym ze kiedy po 8n godz.pracy i niewidzenia sie z dziecmi zeby byc razem zabieram je do kina i kiedy siedzimy tam obok siebie przez 2+ godz.to czuję że wcale nie ma nas tam ze sobą razem,tak jak bym chciał..
Że te 2+ godz w kinie jesteśmy wlasciwie calkiem osobno
i przez te 2+ godz.kazdy z nas jest z samym sobą,każdy w swojej własnej głowie mysli swoje mysli sam.I kazdy swoja mysla obrabia tresc filmu a jeszcze bardziej prawda jest ze to film obrabia co mamy w głowach...
Przez 2+ godz.nie ma między nami rozmowy...dyskusji,wspolnych zamierzen,planow oczekiwań,nadziej,marzen.. nie ma wielopłaszczyznowego bycia razem..wymiany mysli opinii uczuc spojrzen,usmiechow,ciepła i rodzinnej interakcji..
Że zamiast byc razem normalnie i rodzinnie ,zamiast jakies gry grac,rysowac,wycinac kleic sprzatac szorowac malowac ,ciastka piec i życ.. mamy kinową jalowosc... w drętwym półtransie..na siedzaco z ...wylaczoną WYOBRAŻNIˇ..i z wylączoną WIEKSZOSCIA FUNKCJI UMYSŁOWYCH
dajemy sie im,tym zza ekranu prowadzic na sznurku... po takich scieżkach myślenia po jakich oni chcą nas wlec...
i pozwalamy ukrytym za flmowymi obrazami olyłuckim specom od wykoślawiania charakterow umyslow i serc..odwracac nam do gory nogami nasz normalny ludzki swiat...normalna hierarchie wartosci..
I tak niby razem ale bardzo bardzo osobno i od siebie daleko kazdy zapatrzony w ekran we własnym wnętrzu odbiera przeprogramowanie...
Wylączone nasze mozgi podstawiamy pod obrobke im ollyckim specom.przeinaczajacym interesujaco się zapowiadajace mlode umyslowosci moich dzieci na tuzinkowe móżdzki pomniejszanego do roli globalnego robotoludo motlochu jutra...
I to umniejszanie i wykoślawianie,i pranie mózgow i odczlowieczanie ludzi ma miejsce i dzien po dniu i wszędzie tam gdzie tvzyjny komunikator -zbliżator miedzy wszelkiego rodzaju maniakami,i zboczencami mordercami degeneratami homosexualistam i politycz.hochsztaplerami jest włączony. .
..I w kółko 24h/dobe,7x/tydzien w dwugodzinnych odcinkach..ciagle w kółko wszystkim pokazywane jest jedno i to samo,przez 2+ godz.biega po ekranie jakis zach.szaleniec z pukawką,zeby drugiego salenica zatłuc,i raz za razem tuz przed upływem 2 godz.szaleniec nr.1 wyprożnia swoja pukawke najpierw i zaraz potem wypróżnia swoj gruczol rozporkowy z jakąs damską kukłą ..chwila ulgi..i kanijec filma..
I w kólko,dzień po dniu zawsze i wszedzie to samo... w aucie, w kolejce, w szkole, w restauracji w poczelni u dentysty, na dworcu ,na lotnisku i ciagle i wszedzie odbywa sie to HIPNOTYZOWNAIE ludzkich mas pokazywaniem polowan na ludzi , trzymaniem za rozporek..i negatywnoscią.
I nawet juz w wózku dziecinnym... dzieciakom ..matki wreczaja małe komputery z ekranikami-obrazkami /gameboy/
..i w parę sekund, w moment dzieciak wylączony jest z zycia...w najwiekszym zapamiętaniu zapatrzony w cos tam w tej grze... I gra mały..na cały gaz ..zaabsorbowany totalnie w popychanie kolorowych plamek po ekraniku,,, I od małego deformowany ,zarażany trądem... ćwiczy niskie odruchyt wscieklwj agresjii bo wszystke te gry sprowadzaja s. do ..a popchnij to,walnij w to, kopnij w to niszcz to,zbomabarduj to,rozstrzelaj to, sponiewieraj to, podeptaj mu twarz, unicestw,zniszcz to/go..niby gra a własciwie trening ,trening-sesja w nienawisci..czyżby tresura .. wychow soldiers PRZYSZŁYCH..Czy jak ten dzieciak tak gra czy wtedy to dziecko i ta matka.. są choc troche razem..
i z sobą..wcale nie ,w momencie miedzy nimi mur ..2M MURU MIEDZY NIMI ŻADNEJ WIEZI miedzyludzkiej,rodzinnej ..rezonansu zadnego..zadnej wiezi z matką, z otoczeniem, ze swiatem wokoł..elektroniczny postęp???komputerowe gry dla każdego,zanik uczuc i wiezi rodzinnych atrofia..a przy okazji przyjaznosci i życzliwosci do swiata też..PROGRAMOWA DEHUMANIZACJA RODZ. LUDZKIEGO czy w zamian za akceptacje tzw.postepu/?/i ekspansji zabawek elektroniczn. w naszym zyciu dostaje sie nam zanik wiezi rodzinnych i społeczn.
.. dokonuje sie dyspersja,klas spol,społeczenstwa,zwiazkow grup,dokonuje s.jakby bloku piaskowca=spoleczenstwa..rozpad w sypkie pojedyncze
i b.jednakowe miliony samotnych ziaren piasku.. I znikaja prawdziwe ludzkie i miedzyludzkie rozmowy.. przeplywy ludzkich emocji,emocjonalnych energi
i ludzkiego ciepla..I coraz kazdemu zimniej i samotniej na tym swiecie. i wraca era lodowcow.w miedzyludzkich ukladach i coraz bardziej,nieludzki staje s.ten swiat.
A jeszcze nie tak dawno ludzie zyli po ludzku,byli dla siebie obecni ,rozmawiali,dyskutowali,wymieniali poglądy bawili s.przebywali z soba..chetniej
Dzis nawet sasiedzi czy znajmi z pracy,ze szkoły,
z dziecinstwa..nikt za bardzo nie chce z nikim gadac.
..ZASZCZUCI,ZAPEDZENI W KOZI ROG W POSZUKIWANIU NOWYCH BODZCOW,..MAJAKOW,, PRZYWIDZEN..LEPSZEGO ZYCIA DLA POZOROW ROZRYWKI zagonieni przed swoj tv ekranik zamykaja sie W SWOIM BOKSIE,KLATCE/M3/4/ I W SOBIE I W ZAPAMIETANIU CHŁONA Z TV.W SIEBIE GŁUPOTY ,TOXYNY I KŁAMSTWA..
DZIS 99 PROc.ludzi 99 PROC.ich wiedzy o swiecie poza progiem własnej klatki/celi?/czerpie z GENERATORA KŁAMSTW i maszynki do prania po mózgach..z.TV tego narzedzia
OKŁAMYWANIA I OGLUPIANIA MAS I NAS Z TV ODBIORNIKA...i jeszcze 99 proc.ich bierze to za dobra monetę.. i oddaja za to za te zach.szajsy w aluminiowe poowijane złotka ..swoje pieniadze/oplaty/obcym tv sieci wlascicielom.. za szajsy oddaja. I CHŁEPCA GLUPOTY... PO CZYM GLUPOT OCHŁEPTANI WYBIERAJA PRZYGLUPA NAM... TUSKA platfuska.. mogilnie wiec i znikad ratunku nie widac.
I pozostaje tylko JEDEN sposob ocalenia i uchroniena sie od ZBIOROWEJ CHOROBY UMYSLOWEJ I UWIADU MÓZGÓW.....szybka nacjonalizacja mediow i WYKOPANIE na zach,.ich prozach.managerow i folksdojczskich,pseudopolskich pseudopolitykow. z poważaniem |
|
1 grudzień 2007
|
|
Znachor
|
|
|
|
Bardzo niepolskie myślenie o prawie....
wrzesień 7, 2008
Artur Łoboda
|
Piechota chce bronić Cegielskiego
czerwiec 18, 2002
PAP
|
Skutki Ataku Na Iran
luty 17, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Mięśniak kontra pedały
wrzesień 26, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Jak USA chce rozbroić Hezbollah?
sierpień 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Mercedesy także mają punkty G
luty 20, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Obud? się droga Polsko!
czerwiec 11, 2007
przysłał Marek Głogoczowski
|
Ośmieszenie pewnego doniesienia PAP
marzec 3, 2008
tłumacz
|
Kanadyjskie przypadki wojenne w Afganistanie
październik 5, 2006
Wiesław Kwaśniewski
|
Koniec eksmisji na bruk?
grudzień 4, 2002
PAP
|
Episkopat zaniepokojony brakiem Boga w europejskiej konstytucji
luty 7, 2003
IAR
|
Pewna Polonijna Inicjatywa
listopad 27, 2003
patriota.pl Forum
|
Dziennikarska kaczka i medialna bomba
maj 26, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Ograniczenia w kandydowaniu na głowę państwa demokratycznego
październik 9, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Afganistan i broń atomowa - czyli dokąd prezydent wysyła polskich chłopców.
wrzesień 16, 2006
Dorota Szczepańska
|
Drugiej "nocnej zmiany" nie będzie!
lipiec 24, 2006
Wojciech Wybranowski
|
„Bezgraniczny” Skandal w Palestynie
marzec 31, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Znowu wstyd dla Polski! Zreformować system karny!
wrzesień 7, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Passentowa choroba
wrzesień 29, 2003
Andrzej Kumor
|
Polska Wojna Futbolowa - Rady dla Prezesa L.
styczeń 31, 2007
tłumacz
|
więcej -> |
|