|
| Wygadał się |
|
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia |
|
| Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS |
|
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień. |
|
| TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
| David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
|
| Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc |
|
| |
|
| Medialni MORDERCY! |
|
| Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Kanciarze z Wall Street |
|
| Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. |
|
| Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? |
|
| Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja |
|
| Nastąpił globalny zamach stanu |
|
| Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. |
|
| Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu |
|
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami". |
|
| Milcz Lekarzu !!! |
|
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej. |
|
| We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… |
|
| Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię |
|
| Montanari: Szczepionka to wielki przekręt |
|
| Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. |
|
| Strona Krzysztofa Wyszkowskiego |
|
| Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego |
|
| Awantura w Sejmie o maseczki! |
|
| Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun. |
|
| Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie |
|
| |
|
| Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19” |
|
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
|
|
| Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? |
|
| Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? |
|
| Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami |
|
| Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację. |
|
| Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej |
|
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
|
więcej -> |
|
Pl.jokes .. O tej niemożnosci ,wiecej.ciut..
|
|
Zabicie komunikacji i obiegu informacji między ludzmi to Huxleyowski majsterszyk i największy sukces wspołczesnej najpotęzniejszej w historii swiata globalnej machiny kłamstwa i propagandy,
ktora rzekomo w imie rozwoju komunikacji i lepszego wzajemnego zrozumienia..miedzy narodami globu...
generuje akurat tego przeciwieństwo-niemożnosc jakiegokolwiek porozumienia i dogadania sie,jak +/-wczesniej wspomniał tu Szan.P.Maggellan..czyżby ciagle i celowo powtarzana była na nas z wieży Babel historia o pomieszaniu języków ?
I korci tu dodac,ze PRAWIDŁOWOŚĆ ta wystepuje nie tylko wtedy kiedy zachodzi potrzeba porozumnienia sie między najwyższymi specjalistami od najb.zawężonych specjalnosci,ale za sprawą obecnosci zbyt wielu elektronicznych mediow we wspólczesnym życiu OKALECZENIE TO ta niemożnosc porozumnienia sie zatacza coraz szersze kręgi i dotyka już codziennej egzystencji wszystkich ludzi.
Kazdy przecież zauważa ze coraz mniej między ludzmi łacznosci,coraz mniej wymiany mysli,opinii poglądów,zrozumnienia, prob dogadania s. czy zwyczajnego pogadania se.,że coraz wieksze ludzi zaszczucie i odizolowanie s.każdego w swojej własnej indywidualnej samotnosci..Czy ma to związek ze wspołczesnym stylem zycia..z tym ze kiedy po 8n godz.pracy i niewidzenia sie z dziecmi zeby byc razem zabieram je do kina i kiedy siedzimy tam obok siebie przez 2+ godz.to czuję że wcale nie ma nas tam ze sobą razem,tak jak bym chciał..
Że te 2+ godz w kinie jesteśmy wlasciwie calkiem osobno
i przez te 2+ godz.kazdy z nas jest z samym sobą,każdy w swojej własnej głowie mysli swoje mysli sam.I kazdy swoja mysla obrabia tresc filmu a jeszcze bardziej prawda jest ze to film obrabia co mamy w głowach...
Przez 2+ godz.nie ma między nami rozmowy...dyskusji,wspolnych zamierzen,planow oczekiwań,nadziej,marzen.. nie ma wielopłaszczyznowego bycia razem..wymiany mysli opinii uczuc spojrzen,usmiechow,ciepła i rodzinnej interakcji..
Że zamiast byc razem normalnie i rodzinnie ,zamiast jakies gry grac,rysowac,wycinac kleic sprzatac szorowac malowac ,ciastka piec i życ.. mamy kinową jalowosc... w drętwym półtransie..na siedzaco z ...wylaczoną WYOBRAŻNIˇ..i z wylączoną WIEKSZOSCIA FUNKCJI UMYSŁOWYCH
dajemy sie im,tym zza ekranu prowadzic na sznurku... po takich scieżkach myślenia po jakich oni chcą nas wlec...
i pozwalamy ukrytym za flmowymi obrazami olyłuckim specom od wykoślawiania charakterow umyslow i serc..odwracac nam do gory nogami nasz normalny ludzki swiat...normalna hierarchie wartosci..
I tak niby razem ale bardzo bardzo osobno i od siebie daleko kazdy zapatrzony w ekran we własnym wnętrzu odbiera przeprogramowanie...
Wylączone nasze mozgi podstawiamy pod obrobke im ollyckim specom.przeinaczajacym interesujaco się zapowiadajace mlode umyslowosci moich dzieci na tuzinkowe móżdzki pomniejszanego do roli globalnego robotoludo motlochu jutra...
I to umniejszanie i wykoślawianie,i pranie mózgow i odczlowieczanie ludzi ma miejsce i dzien po dniu i wszędzie tam gdzie tvzyjny komunikator -zbliżator miedzy wszelkiego rodzaju maniakami,i zboczencami mordercami degeneratami homosexualistam i politycz.hochsztaplerami jest włączony. .
..I w kółko 24h/dobe,7x/tydzien w dwugodzinnych odcinkach..ciagle w kółko wszystkim pokazywane jest jedno i to samo,przez 2+ godz.biega po ekranie jakis zach.szaleniec z pukawką,zeby drugiego salenica zatłuc,i raz za razem tuz przed upływem 2 godz.szaleniec nr.1 wyprożnia swoja pukawke najpierw i zaraz potem wypróżnia swoj gruczol rozporkowy z jakąs damską kukłą ..chwila ulgi..i kanijec filma..
I w kólko,dzień po dniu zawsze i wszedzie to samo... w aucie, w kolejce, w szkole, w restauracji w poczelni u dentysty, na dworcu ,na lotnisku i ciagle i wszedzie odbywa sie to HIPNOTYZOWNAIE ludzkich mas pokazywaniem polowan na ludzi , trzymaniem za rozporek..i negatywnoscią.
I nawet juz w wózku dziecinnym... dzieciakom ..matki wreczaja małe komputery z ekranikami-obrazkami /gameboy/
..i w parę sekund, w moment dzieciak wylączony jest z zycia...w najwiekszym zapamiętaniu zapatrzony w cos tam w tej grze... I gra mały..na cały gaz ..zaabsorbowany totalnie w popychanie kolorowych plamek po ekraniku,,, I od małego deformowany ,zarażany trądem... ćwiczy niskie odruchyt wscieklwj agresjii bo wszystke te gry sprowadzaja s. do ..a popchnij to,walnij w to, kopnij w to niszcz to,zbomabarduj to,rozstrzelaj to, sponiewieraj to, podeptaj mu twarz, unicestw,zniszcz to/go..niby gra a własciwie trening ,trening-sesja w nienawisci..czyżby tresura .. wychow soldiers PRZYSZŁYCH..Czy jak ten dzieciak tak gra czy wtedy to dziecko i ta matka.. są choc troche razem..
i z sobą..wcale nie ,w momencie miedzy nimi mur ..2M MURU MIEDZY NIMI ŻADNEJ WIEZI miedzyludzkiej,rodzinnej ..rezonansu zadnego..zadnej wiezi z matką, z otoczeniem, ze swiatem wokoł..elektroniczny postęp???komputerowe gry dla każdego,zanik uczuc i wiezi rodzinnych atrofia..a przy okazji przyjaznosci i życzliwosci do swiata też..PROGRAMOWA DEHUMANIZACJA RODZ. LUDZKIEGO czy w zamian za akceptacje tzw.postepu/?/i ekspansji zabawek elektroniczn. w naszym zyciu dostaje sie nam zanik wiezi rodzinnych i społeczn.
.. dokonuje sie dyspersja,klas spol,społeczenstwa,zwiazkow grup,dokonuje s.jakby bloku piaskowca=spoleczenstwa..rozpad w sypkie pojedyncze
i b.jednakowe miliony samotnych ziaren piasku.. I znikaja prawdziwe ludzkie i miedzyludzkie rozmowy.. przeplywy ludzkich emocji,emocjonalnych energi
i ludzkiego ciepla..I coraz kazdemu zimniej i samotniej na tym swiecie. i wraca era lodowcow.w miedzyludzkich ukladach i coraz bardziej,nieludzki staje s.ten swiat.
A jeszcze nie tak dawno ludzie zyli po ludzku,byli dla siebie obecni ,rozmawiali,dyskutowali,wymieniali poglądy bawili s.przebywali z soba..chetniej
Dzis nawet sasiedzi czy znajmi z pracy,ze szkoły,
z dziecinstwa..nikt za bardzo nie chce z nikim gadac.
..ZASZCZUCI,ZAPEDZENI W KOZI ROG W POSZUKIWANIU NOWYCH BODZCOW,..MAJAKOW,, PRZYWIDZEN..LEPSZEGO ZYCIA DLA POZOROW ROZRYWKI zagonieni przed swoj tv ekranik zamykaja sie W SWOIM BOKSIE,KLATCE/M3/4/ I W SOBIE I W ZAPAMIETANIU CHŁONA Z TV.W SIEBIE GŁUPOTY ,TOXYNY I KŁAMSTWA..
DZIS 99 PROc.ludzi 99 PROC.ich wiedzy o swiecie poza progiem własnej klatki/celi?/czerpie z GENERATORA KŁAMSTW i maszynki do prania po mózgach..z.TV tego narzedzia
OKŁAMYWANIA I OGLUPIANIA MAS I NAS Z TV ODBIORNIKA...i jeszcze 99 proc.ich bierze to za dobra monetę.. i oddaja za to za te zach.szajsy w aluminiowe poowijane złotka ..swoje pieniadze/oplaty/obcym tv sieci wlascicielom.. za szajsy oddaja. I CHŁEPCA GLUPOTY... PO CZYM GLUPOT OCHŁEPTANI WYBIERAJA PRZYGLUPA NAM... TUSKA platfuska.. mogilnie wiec i znikad ratunku nie widac.
I pozostaje tylko JEDEN sposob ocalenia i uchroniena sie od ZBIOROWEJ CHOROBY UMYSLOWEJ I UWIADU MÓZGÓW.....szybka nacjonalizacja mediow i WYKOPANIE na zach,.ich prozach.managerow i folksdojczskich,pseudopolskich pseudopolitykow. z poważaniem |
|
1 grudzień 2007
|
|
Znachor
|
|
|
|
NIK w zachodniopomorskiej ANR
maj 25, 2004
Wojciech Jurczak
|
Rocznica
listopad 26, 2004
Krzysztof Cierpisz
|
Czas miniony, niezapomniany. 365 dni 2006 roku.
styczeń 9, 2007
Marek Olżyński
|
Tak się traktuje ladacznice, które narzucają się same
październik 28, 2007
PAP
|
"Nie mieliśmy innego wyboru posiadając informacje wywiadowcze takie, jakie posiadaliśmy".
luty 8, 2004
|
Dlaczego USA muszą zbombardować Iran?
maj 13, 2006
Dr Krassimir Petrov
|
"Żółte Niebezpieczenstwo?"
wrzesień 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nowy kierunek strategiczny?
sierpień 26, 2008
Ignacy Nowopolski
|
"Uśmiercanie Izraela?"
luty 23, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Pouczał Goliszewski "Państwo"
luty 10, 2003
PAP
|
Bezprawie i coraz mniej ochotników na "wojnę z terrorem"
czerwiec 13, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Medialny lincz przed osądzeniem?
styczeń 6, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
APEL – ݎDANIE
czerwiec 30, 2008
Dariusz Kosiur
|
O nosie i tabakierce, czyli o pomocy wszechstronnej
marzec 31, 2008
Marek Jastrząb
|
Do sosny polskiej
kwiecień 4, 2003
Jan Pawet II
|
POLSKA - UNIA 6
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
Czy złoty to pieniądz śmieciowy?
grudzień 21, 2008
Jan Kazimierz Kruk
|
Puste kieszenie Polaków.
Jeszcze większa pustka w głowach ekonomistów
luty 18, 2003
zaprasza.net
|
Nowa rubryka DOWCIPY POLSKIEGO WYMIARU SPRAWIEDLIWOŚCI
luty 14, 2005
cywilizowany
|
Iran, USA i konflikt między Szyitami i Sunnitami
październik 8, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|