ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith 
Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. 
Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia 
Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. 
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
więcej ->

 
 

Pl.jokes .. O tej niemożnosci ,wiecej.ciut..

Zabicie komunikacji i obiegu informacji między ludzmi to Huxleyowski majsterszyk i największy sukces wspołczesnej najpotęzniejszej w historii swiata globalnej machiny kłamstwa i propagandy,
ktora rzekomo w imie rozwoju komunikacji i lepszego wzajemnego zrozumienia..miedzy narodami globu...
generuje akurat tego przeciwieństwo-niemożnosc jakiegokolwiek porozumienia i dogadania sie,jak +/-wczesniej wspomniał tu Szan.P.Maggellan..czyżby ciagle i celowo powtarzana była na nas z wieży Babel historia o pomieszaniu języków ?
I korci tu dodac,ze PRAWIDŁOWOŚĆ ta wystepuje nie tylko wtedy kiedy zachodzi potrzeba porozumnienia sie między najwyższymi specjalistami od najb.zawężonych specjalnosci,ale za sprawą obecnosci zbyt wielu elektronicznych mediow we wspólczesnym życiu OKALECZENIE TO ta niemożnosc porozumnienia sie zatacza coraz szersze kręgi i dotyka już codziennej egzystencji wszystkich ludzi.
Kazdy przecież zauważa ze coraz mniej między ludzmi łacznosci,coraz mniej wymiany mysli,opinii poglądów,zrozumnienia, prob dogadania s. czy zwyczajnego pogadania se.,że coraz wieksze ludzi zaszczucie i odizolowanie s.każdego w swojej własnej indywidualnej samotnosci..Czy ma to związek ze wspołczesnym stylem zycia..z tym ze kiedy po 8n godz.pracy i niewidzenia sie z dziecmi zeby byc razem zabieram je do kina i kiedy siedzimy tam obok siebie przez 2+ godz.to czuję że wcale nie ma nas tam ze sobą razem,tak jak bym chciał..
Że te 2+ godz w kinie jesteśmy wlasciwie calkiem osobno
i przez te 2+ godz.kazdy z nas jest z samym sobą,każdy w swojej własnej głowie mysli swoje mysli sam.I kazdy swoja mysla obrabia tresc filmu a jeszcze bardziej prawda jest ze to film obrabia co mamy w głowach...
Przez 2+ godz.nie ma między nami rozmowy...dyskusji,wspolnych zamierzen,planow oczekiwań,nadziej,marzen.. nie ma wielopłaszczyznowego bycia razem..wymiany mysli opinii uczuc spojrzen,usmiechow,ciepła i rodzinnej interakcji..

Że zamiast byc razem normalnie i rodzinnie ,zamiast jakies gry grac,rysowac,wycinac kleic sprzatac szorowac malowac ,ciastka piec i życ.. mamy kinową jalowosc... w drętwym półtransie..na siedzaco z ...wylaczoną WYOBRAŻNIˇ..i z wylączoną WIEKSZOSCIA FUNKCJI UMYSŁOWYCH
dajemy sie im,tym zza ekranu prowadzic na sznurku... po takich scieżkach myślenia po jakich oni chcą nas wlec...

i pozwalamy ukrytym za flmowymi obrazami olyłuckim specom od wykoślawiania charakterow umyslow i serc..odwracac nam do gory nogami nasz normalny ludzki swiat...normalna hierarchie wartosci..
I tak niby razem ale bardzo bardzo osobno i od siebie daleko kazdy zapatrzony w ekran we własnym wnętrzu odbiera przeprogramowanie...

Wylączone nasze mozgi podstawiamy pod obrobke im ollyckim specom.przeinaczajacym interesujaco się zapowiadajace mlode umyslowosci moich dzieci na tuzinkowe móżdzki pomniejszanego do roli globalnego robotoludo motlochu jutra...
I to umniejszanie i wykoślawianie,i pranie mózgow i odczlowieczanie ludzi ma miejsce i dzien po dniu i wszędzie tam gdzie tvzyjny komunikator -zbliżator miedzy wszelkiego rodzaju maniakami,i zboczencami mordercami degeneratami homosexualistam i politycz.hochsztaplerami jest włączony. .

..I w kółko 24h/dobe,7x/tydzien w dwugodzinnych odcinkach..ciagle w kółko wszystkim pokazywane jest jedno i to samo,przez 2+ godz.biega po ekranie jakis zach.szaleniec z pukawką,zeby drugiego salenica zatłuc,i raz za razem tuz przed upływem 2 godz.szaleniec nr.1 wyprożnia swoja pukawke najpierw i zaraz potem wypróżnia swoj gruczol rozporkowy z jakąs damską kukłą ..chwila ulgi..i kanijec filma..
I w kólko,dzień po dniu zawsze i wszedzie to samo... w aucie, w kolejce, w szkole, w restauracji w poczelni u dentysty, na dworcu ,na lotnisku i ciagle i wszedzie odbywa sie to HIPNOTYZOWNAIE ludzkich mas pokazywaniem polowan na ludzi , trzymaniem za rozporek..i negatywnoscią.
I nawet juz w wózku dziecinnym... dzieciakom ..matki wreczaja małe komputery z ekranikami-obrazkami /gameboy/
..i w parę sekund, w moment dzieciak wylączony jest z zycia...w najwiekszym zapamiętaniu zapatrzony w cos tam w tej grze... I gra mały..na cały gaz ..zaabsorbowany totalnie w popychanie kolorowych plamek po ekraniku,,, I od małego deformowany ,zarażany trądem... ćwiczy niskie odruchyt wscieklwj agresjii bo wszystke te gry sprowadzaja s. do ..a popchnij to,walnij w to, kopnij w to niszcz to,zbomabarduj to,rozstrzelaj to, sponiewieraj to, podeptaj mu twarz, unicestw,zniszcz to/go..niby gra a własciwie trening ,trening-sesja w nienawisci..czyżby tresura .. wychow soldiers PRZYSZŁYCH..Czy jak ten dzieciak tak gra czy wtedy to dziecko i ta matka.. są choc troche razem..
i z sobą..wcale nie ,w momencie miedzy nimi mur ..2M MURU MIEDZY NIMI ŻADNEJ WIEZI miedzyludzkiej,rodzinnej ..rezonansu zadnego..zadnej wiezi z matką, z otoczeniem, ze swiatem wokoł..elektroniczny postęp???komputerowe gry dla każdego,zanik uczuc i wiezi rodzinnych atrofia..a przy okazji przyjaznosci i życzliwosci do swiata też..PROGRAMOWA DEHUMANIZACJA RODZ. LUDZKIEGO czy w zamian za akceptacje tzw.postepu/?/i ekspansji zabawek elektroniczn. w naszym zyciu dostaje sie nam zanik wiezi rodzinnych i społeczn.
.. dokonuje sie dyspersja,klas spol,społeczenstwa,zwiazkow grup,dokonuje s.jakby bloku piaskowca=spoleczenstwa..rozpad w sypkie pojedyncze
i b.jednakowe miliony samotnych ziaren piasku.. I znikaja prawdziwe ludzkie i miedzyludzkie rozmowy.. przeplywy ludzkich emocji,emocjonalnych energi
i ludzkiego ciepla..I coraz kazdemu zimniej i samotniej na tym swiecie. i wraca era lodowcow.w miedzyludzkich ukladach i coraz bardziej,nieludzki staje s.ten swiat.

A jeszcze nie tak dawno ludzie zyli po ludzku,byli dla siebie obecni ,rozmawiali,dyskutowali,wymieniali poglądy bawili s.przebywali z soba..chetniej
Dzis nawet sasiedzi czy znajmi z pracy,ze szkoły,
z dziecinstwa..nikt za bardzo nie chce z nikim gadac.
..ZASZCZUCI,ZAPEDZENI W KOZI ROG W POSZUKIWANIU NOWYCH BODZCOW,..MAJAKOW,, PRZYWIDZEN..LEPSZEGO ZYCIA DLA POZOROW ROZRYWKI zagonieni przed swoj tv ekranik zamykaja sie W SWOIM BOKSIE,KLATCE/M3/4/ I W SOBIE I W ZAPAMIETANIU CHŁONA Z TV.W SIEBIE GŁUPOTY ,TOXYNY I KŁAMSTWA..

DZIS 99 PROc.ludzi 99 PROC.ich wiedzy o swiecie poza progiem własnej klatki/celi?/czerpie z GENERATORA KŁAMSTW i maszynki do prania po mózgach..z.TV tego narzedzia

OKŁAMYWANIA I OGLUPIANIA MAS I NAS Z TV ODBIORNIKA...i jeszcze 99 proc.ich bierze to za dobra monetę.. i oddaja za to za te zach.szajsy w aluminiowe poowijane złotka ..swoje pieniadze/oplaty/obcym tv sieci wlascicielom.. za szajsy oddaja. I CHŁEPCA GLUPOTY... PO CZYM GLUPOT OCHŁEPTANI WYBIERAJA PRZYGLUPA NAM... TUSKA platfuska.. mogilnie wiec i znikad ratunku nie widac.
I pozostaje tylko JEDEN sposob ocalenia i uchroniena sie od ZBIOROWEJ CHOROBY UMYSLOWEJ I UWIADU MÓZGÓW.....szybka nacjonalizacja mediow i WYKOPANIE na zach,.ich prozach.managerow i folksdojczskich,pseudopolskich pseudopolitykow. z poważaniem
1 grudzień 2007

Znachor 

  

Archiwum

Terror na otwarcie szczytu G-8
lipiec 9, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Dyskryminacja kobiet?
styczeń 18, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Poprawny politycznie
styczeń 7, 2007
Bogusław
Dziennikarzom brakuje szacunku dla prawdy
październik 27, 2008
Artur Łoboda
Czy dojdzie do kompromitacji społeczności międzynarodowej - rezolucja nr 1442
luty 25, 2003
IAR
Ziomkostwa domagaja się odszkodowań dla Niemców
sierpień 21, 2002
PAP
Propozycja Geremka
lipiec 15, 2008
...
Zbrodnia Dwunastolatka w USA i Wyrok 30 Lat Więzienia
kwiecień 18, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
„Faszyści” i obłąkańcy
grudzień 11, 2006
Stanisław MICHALKIEWICZ
Bankrucja Największym Zagrożeniem USA
styczeń 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Szanowni Państwo
styczeń 4, 2005
Artur Łoboda
Najmądrzejszy naród na świecie
czerwiec 26, 2008
Artur Łoboda
Zamach Stanu w Polsce
wrzesień 27, 2006
mik4
Cyrk polityczny zamiast pogrzebu
lipiec 12, 2004
Leszek Skonka
Konfidentów bój ostatni
sierpień 20, 2006
Stanisław MICHALKIEWICZ
Uwolnić Ojczyznę od rządów antypolskich zbirów
marzec 10, 2009
Dariusz Kosiur
Ekonomia państwa narodowego
kwiecień 12, 2003
Roman Kafel
Tajny Brytyjski Document Oskarża Izrael
listopad 28, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Korupcja w zarządzie Łodzi: oskarżony obciąża Marka Czekalskiego (UW)
grudzień 11, 2002
PAP
Czy na pewno bez komentarza ........?
styczeń 21, 2009
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media