|
| Kaczyński również nas w to wciągnął |
|
| Zbrodnie wojskowe w Iraku |
|
| We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… |
|
| Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię |
|
| Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień |
|
| |
|
| Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego |
|
| Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice |
|
| Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19” |
|
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
|
|
| Niezależna witryna Alexa Jones'a |
|
| Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji |
|
| Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej |
|
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
|
|
| Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu |
|
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami". |
|
| PiStapo atakuje rodziny |
|
| Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje. |
|
| Warto posłuchać |
|
| Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych |
|
| Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? |
|
| Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja |
|
| Szczepienia pełne kłamstw |
|
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. |
|
| Chazarskie tajemnice Rosji |
|
| Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. |
|
| TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? |
|
| Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity. |
|
| Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? |
|
| Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. |
|
| Skazany za pestki moreli, B17 |
|
| Faszyzm w barwach demokracji |
|
| CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA? |
|
| nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… |
|
| Nastąpił globalny zamach stanu |
|
| Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. |
|
| Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców |
|
|
|
| Nazwisko Horban na mapie świata |
|
| |
więcej -> |
|
Pl.jokes .. O tej niemożnosci ,wiecej.ciut..
|
|
Zabicie komunikacji i obiegu informacji między ludzmi to Huxleyowski majsterszyk i największy sukces wspołczesnej najpotęzniejszej w historii swiata globalnej machiny kłamstwa i propagandy,
ktora rzekomo w imie rozwoju komunikacji i lepszego wzajemnego zrozumienia..miedzy narodami globu...
generuje akurat tego przeciwieństwo-niemożnosc jakiegokolwiek porozumienia i dogadania sie,jak +/-wczesniej wspomniał tu Szan.P.Maggellan..czyżby ciagle i celowo powtarzana była na nas z wieży Babel historia o pomieszaniu języków ?
I korci tu dodac,ze PRAWIDŁOWOŚĆ ta wystepuje nie tylko wtedy kiedy zachodzi potrzeba porozumnienia sie między najwyższymi specjalistami od najb.zawężonych specjalnosci,ale za sprawą obecnosci zbyt wielu elektronicznych mediow we wspólczesnym życiu OKALECZENIE TO ta niemożnosc porozumnienia sie zatacza coraz szersze kręgi i dotyka już codziennej egzystencji wszystkich ludzi.
Kazdy przecież zauważa ze coraz mniej między ludzmi łacznosci,coraz mniej wymiany mysli,opinii poglądów,zrozumnienia, prob dogadania s. czy zwyczajnego pogadania se.,że coraz wieksze ludzi zaszczucie i odizolowanie s.każdego w swojej własnej indywidualnej samotnosci..Czy ma to związek ze wspołczesnym stylem zycia..z tym ze kiedy po 8n godz.pracy i niewidzenia sie z dziecmi zeby byc razem zabieram je do kina i kiedy siedzimy tam obok siebie przez 2+ godz.to czuję że wcale nie ma nas tam ze sobą razem,tak jak bym chciał..
Że te 2+ godz w kinie jesteśmy wlasciwie calkiem osobno
i przez te 2+ godz.kazdy z nas jest z samym sobą,każdy w swojej własnej głowie mysli swoje mysli sam.I kazdy swoja mysla obrabia tresc filmu a jeszcze bardziej prawda jest ze to film obrabia co mamy w głowach...
Przez 2+ godz.nie ma między nami rozmowy...dyskusji,wspolnych zamierzen,planow oczekiwań,nadziej,marzen.. nie ma wielopłaszczyznowego bycia razem..wymiany mysli opinii uczuc spojrzen,usmiechow,ciepła i rodzinnej interakcji..
Że zamiast byc razem normalnie i rodzinnie ,zamiast jakies gry grac,rysowac,wycinac kleic sprzatac szorowac malowac ,ciastka piec i życ.. mamy kinową jalowosc... w drętwym półtransie..na siedzaco z ...wylaczoną WYOBRAŻNIˇ..i z wylączoną WIEKSZOSCIA FUNKCJI UMYSŁOWYCH
dajemy sie im,tym zza ekranu prowadzic na sznurku... po takich scieżkach myślenia po jakich oni chcą nas wlec...
i pozwalamy ukrytym za flmowymi obrazami olyłuckim specom od wykoślawiania charakterow umyslow i serc..odwracac nam do gory nogami nasz normalny ludzki swiat...normalna hierarchie wartosci..
I tak niby razem ale bardzo bardzo osobno i od siebie daleko kazdy zapatrzony w ekran we własnym wnętrzu odbiera przeprogramowanie...
Wylączone nasze mozgi podstawiamy pod obrobke im ollyckim specom.przeinaczajacym interesujaco się zapowiadajace mlode umyslowosci moich dzieci na tuzinkowe móżdzki pomniejszanego do roli globalnego robotoludo motlochu jutra...
I to umniejszanie i wykoślawianie,i pranie mózgow i odczlowieczanie ludzi ma miejsce i dzien po dniu i wszędzie tam gdzie tvzyjny komunikator -zbliżator miedzy wszelkiego rodzaju maniakami,i zboczencami mordercami degeneratami homosexualistam i politycz.hochsztaplerami jest włączony. .
..I w kółko 24h/dobe,7x/tydzien w dwugodzinnych odcinkach..ciagle w kółko wszystkim pokazywane jest jedno i to samo,przez 2+ godz.biega po ekranie jakis zach.szaleniec z pukawką,zeby drugiego salenica zatłuc,i raz za razem tuz przed upływem 2 godz.szaleniec nr.1 wyprożnia swoja pukawke najpierw i zaraz potem wypróżnia swoj gruczol rozporkowy z jakąs damską kukłą ..chwila ulgi..i kanijec filma..
I w kólko,dzień po dniu zawsze i wszedzie to samo... w aucie, w kolejce, w szkole, w restauracji w poczelni u dentysty, na dworcu ,na lotnisku i ciagle i wszedzie odbywa sie to HIPNOTYZOWNAIE ludzkich mas pokazywaniem polowan na ludzi , trzymaniem za rozporek..i negatywnoscią.
I nawet juz w wózku dziecinnym... dzieciakom ..matki wreczaja małe komputery z ekranikami-obrazkami /gameboy/
..i w parę sekund, w moment dzieciak wylączony jest z zycia...w najwiekszym zapamiętaniu zapatrzony w cos tam w tej grze... I gra mały..na cały gaz ..zaabsorbowany totalnie w popychanie kolorowych plamek po ekraniku,,, I od małego deformowany ,zarażany trądem... ćwiczy niskie odruchyt wscieklwj agresjii bo wszystke te gry sprowadzaja s. do ..a popchnij to,walnij w to, kopnij w to niszcz to,zbomabarduj to,rozstrzelaj to, sponiewieraj to, podeptaj mu twarz, unicestw,zniszcz to/go..niby gra a własciwie trening ,trening-sesja w nienawisci..czyżby tresura .. wychow soldiers PRZYSZŁYCH..Czy jak ten dzieciak tak gra czy wtedy to dziecko i ta matka.. są choc troche razem..
i z sobą..wcale nie ,w momencie miedzy nimi mur ..2M MURU MIEDZY NIMI ŻADNEJ WIEZI miedzyludzkiej,rodzinnej ..rezonansu zadnego..zadnej wiezi z matką, z otoczeniem, ze swiatem wokoł..elektroniczny postęp???komputerowe gry dla każdego,zanik uczuc i wiezi rodzinnych atrofia..a przy okazji przyjaznosci i życzliwosci do swiata też..PROGRAMOWA DEHUMANIZACJA RODZ. LUDZKIEGO czy w zamian za akceptacje tzw.postepu/?/i ekspansji zabawek elektroniczn. w naszym zyciu dostaje sie nam zanik wiezi rodzinnych i społeczn.
.. dokonuje sie dyspersja,klas spol,społeczenstwa,zwiazkow grup,dokonuje s.jakby bloku piaskowca=spoleczenstwa..rozpad w sypkie pojedyncze
i b.jednakowe miliony samotnych ziaren piasku.. I znikaja prawdziwe ludzkie i miedzyludzkie rozmowy.. przeplywy ludzkich emocji,emocjonalnych energi
i ludzkiego ciepla..I coraz kazdemu zimniej i samotniej na tym swiecie. i wraca era lodowcow.w miedzyludzkich ukladach i coraz bardziej,nieludzki staje s.ten swiat.
A jeszcze nie tak dawno ludzie zyli po ludzku,byli dla siebie obecni ,rozmawiali,dyskutowali,wymieniali poglądy bawili s.przebywali z soba..chetniej
Dzis nawet sasiedzi czy znajmi z pracy,ze szkoły,
z dziecinstwa..nikt za bardzo nie chce z nikim gadac.
..ZASZCZUCI,ZAPEDZENI W KOZI ROG W POSZUKIWANIU NOWYCH BODZCOW,..MAJAKOW,, PRZYWIDZEN..LEPSZEGO ZYCIA DLA POZOROW ROZRYWKI zagonieni przed swoj tv ekranik zamykaja sie W SWOIM BOKSIE,KLATCE/M3/4/ I W SOBIE I W ZAPAMIETANIU CHŁONA Z TV.W SIEBIE GŁUPOTY ,TOXYNY I KŁAMSTWA..
DZIS 99 PROc.ludzi 99 PROC.ich wiedzy o swiecie poza progiem własnej klatki/celi?/czerpie z GENERATORA KŁAMSTW i maszynki do prania po mózgach..z.TV tego narzedzia
OKŁAMYWANIA I OGLUPIANIA MAS I NAS Z TV ODBIORNIKA...i jeszcze 99 proc.ich bierze to za dobra monetę.. i oddaja za to za te zach.szajsy w aluminiowe poowijane złotka ..swoje pieniadze/oplaty/obcym tv sieci wlascicielom.. za szajsy oddaja. I CHŁEPCA GLUPOTY... PO CZYM GLUPOT OCHŁEPTANI WYBIERAJA PRZYGLUPA NAM... TUSKA platfuska.. mogilnie wiec i znikad ratunku nie widac.
I pozostaje tylko JEDEN sposob ocalenia i uchroniena sie od ZBIOROWEJ CHOROBY UMYSLOWEJ I UWIADU MÓZGÓW.....szybka nacjonalizacja mediow i WYKOPANIE na zach,.ich prozach.managerow i folksdojczskich,pseudopolskich pseudopolitykow. z poważaniem |
|
1 grudzień 2007
|
|
Znachor
|
|
|
|
To co najważniejsze
grudzień 23, 2005
Artur Łoboda
|
Tragedia Iraku jest przez media ukrywana przed Amerykanami
listopad 8, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Karuzela stanowisk
wrzesień 6, 2003
|
W Brazylii eliminują czasownik od słowa "Żyd"
styczeń 4, 2007
bibula- pismo niezależne
|
To Twoja kolejna "lektura obowiązkowa"
grudzień 31, 2006
mil.
|
Dlaczego mamy płacić my Polacy ?
czerwiec 21, 2003
Elżbieta
|
Opinia Religi i filiżanka Kochanowskiego a odruch Pawłowa
luty 13, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Słowiański bazar
sierpień 28, 2007
nadesłał Marduk
|
List inz. Jerzego Skoryny
grudzień 19, 2007
...
|
Stowarzyszenie Primum Non Nocere o zmianie na stanowisku ministra zdrowia ( www.sppnn.org.pl )
kwiecień 2, 2003
prezes stowarzyszenia Adam Sandauer
|
Co by tu jeszcze ukraść?
październik 24, 2007
|
Miłość i rewolucja
kwiecień 6, 2007
Remigiusz Okraska
|
Tarcza - brac bez wstepnych negocjacji, slyszalem ze w Polsce stal jest w cenie na skupie.
lipiec 6, 2008
Gregory Akko
|
Skrzypkowi na dachu ku rozwadze
grudzień 17, 2002
Sebastian Karczewski http://www.naszdziennik.pl/
|
Zmarł prof. Tadeusz Płużański
sierpień 20, 2002
PAP
|
Handel ludzką naiwnością
maj 24, 2007
|
Diana żyłaby, gdyby...
sierpień 31, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Koszmar Więzień w USA
kwiecień 23, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Świat stoi na głowie
kwiecień 22, 2005
|
Zadają się z Żydami
listopad 6, 2005
Artur Łoboda
|
więcej -> |
|