ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

„Ludzie nie mają pojęcia, jak kontrolowali wszystko, co widzą” (w mediach) 
8 maj 2022     
Równanie z wielką niewiadomą 
4 listopad 2021      Artur Łoboda
Ostrzeżenie i prośba do Rodaków 
5 styczeń 2021      Artur Łoboda
Głupi spot, ale ważna sprawa 
9 wrzesień 2017     
Expose Kopacz - ten żałosny spektakl trwa dalej 
2 październik 2014      Artur Łoboda
Ostatnia laska Geremka 
4 lipiec 2017      Alina
Zmarli po szczepieniu 
7 marzec 2021     
Pytanie retoryczne do Rodziców 
1 wrzesień 2020      Artur Łoboda
Najwyższy czas zrozumieć "wydarzenia marcowe" 
6 grudzień 2015      Artur Łoboda
Ekshumacja ofiary UB? Sanepid nie pozwala! 
11 październik 2014      www.polskawalczaca.com
Nie istnieje ani prawica, ani lewica 
31 sierpień 2011      Artur Łoboda
Trauma wojenna. 
15 wrzesień 2009      Gregory Akko
Jak zniosą wirusa żydowscy ortodoksi? 
3 kwiecień 2020      Artur Łoboda
Stara śpiewka, czyli: kropla drąży beton 
25 wrzesień 2009      Marek Jastrząb
Neostalinowski Prezydent - pospolitych bandytów 
24 maj 2015      Artur Łoboda
Orwell przewraca się w grobie 
18 grudzień 2012     
Pora kasztanów... 
5 lipiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Rok 966 - Lech Makowiecki  
21 marzec 2016      Zayazd
Dyspozycyjna Prokuratura wie lepiej 
1 lipiec 2015      Artur Łoboda
Dajmy ludziom wojnę 
6 marzec 2022      Georgina Orwell

 
 

Powiedz nie!

Kiedy faszyzm pojawia się w nowej postaci, pozostaje nam tylko jedno - odmowa.


Co zrobić, gdy cierpienie wywołane przez rząd staje się nie do zniesienia?
Niemiecki krytyk reżimu (hitlerowskiego) i pisarz Wolfgang Borchert w swoim manifeście z 1947 r. „Więc jest tylko jeden!” wzywa ludzi do odmowy udziału w przyszłych wojnach.
26-latek zmarł wkrótce potem w wyniku ciężkich ran wojennych.
Jego dziedzictwem była wstrząsająca proza.

My, licealiści w powojennych Niemczech, czuliśmy się poprzez ten manifest, że w pewnym stopniu zostaliśmy uwolnieni od uciążliwego poczucia winy, że jesteśmy synami niemieckich żołnierzy.
Mieliśmy nadzieję na przyszłość - bez wojny i przemocy.
Ale jako dorośli zawiedliśmy i nie wypełniliśmy spuścizny Borcherta: ani nie odmówiliśmy udziału w wojnie NATO przeciwko Serbii w 1999 roku - co było sprzeczne z prawem międzynarodowym, ani udziału w wojnach na Bliskim i Środkowym Wschodzie.

Dziś jest kolejna okazja, by przeciwstawić się tyranii i wojnie przeciwko nam, obywatelom.
Czy tym razem posłuchamy przestrogi poety i odrzucimy perfidne plany przestępczej światowej elity?
NIE! mówić?

Autor zaktualizował oryginalny tekst Borcherta.
 
Ty. Obywatele z dowolnego kraju. Kiedy każą ci zaufać politykom i dać im władzę, pozostaje tylko jedna rzecz:
Powiedz nie!
 Ponieważ często rządzą najgorsi, najmniej znaczący, okrutni, niemoralni, a zwłaszcza najbardziej zakłamani ludzie. A to nie przypadek, powiedział Tołstoj w 1905 roku.
W duchu Borcherta i Tołstoja następne zdania są następujące:
 
Ty. Polityk w rządzie. Jeśli każą ci okłamywać obywateli twojego kraju, zdradzić ich i pozbawić ich wszelkich wolności, to jest jedna rzecz:
Powiedz nie!
Ponieważ nie tylko naruszasz swoją przysięgę, ale zgodnie z „Zasadami Norymberskimi” jesteś również odpowiedzialny jako członek rządu za przestępstwa, które popełniłeś na mocy prawa międzynarodowego.
 
Ty. Ojcze, matko. Jeśli powiedzą ci, żebyś nosił te maseczki nie tylko sam, ale także swojemu dziecku, pozostaje tylko jedna rzecz:
Powiedz nie!
Ponieważ, zdaniem doświadczonych lekarzy, maski te są niezwykle szkodliwe dla zdrowia i powodują zaburzenia rozwojowe Twojego dziecka.
 
Ty. Pielęgniarka przy łóżku dla osób starszych. Jeśli dziś lub jutro rozkazują ci, abyś nie dbał już o starszych ludzi, ale pozwolił im umrzeć, to jest tylko jedna rzecz:
Powiedz nie!
Ponieważ tym morderstwem realizujesz plany wyludnienia światowej elity przestępczej.
 
Ty. Lekarz w szpitalu. Jeśli polecą Ci zaszczepić wszystkie osoby bez informowania ich o niebezpiecznych skutkach ubocznych i zdiagnozują tylko „koronawirusa” jako przyczynę śmierci tych, którzy zmarli, to jest tylko jedno:
Powiedz nie!
Ponieważ nie tylko łamiesz swoją przysięgę Hipokratesa, ale jesteś także współwinny obecnej zbrodni przeciwko ludzkości.
 
Ty. Matka. Jeśli powiedzą ci, żebyś wysłała swoje dzieci do szkoły przez Internet bez osobistego przewodnictwa nauczycieli i społeczności kolegów z klasy, jest tylko jedna opcja:
Powiedz nie!
Ponieważ dzięki temu nauczaniu w domu całe pokolenie jest okradane z możliwości edukacyjnych i doznaje zbiorowej traumy.
 
Ty. Sędzia w szacie. Jeśli dziś lub jutro każą wam aprobować łamanie prawa przez rządzących i nie osądzać, to jest tylko jedno:
Powiedz nie!
Bo jeśli naginasz prawo, zostaniesz postawiony na tym samym poziomie, co „prawnik przelewający krew” za czasów Hitlera.
 
Ty. Pastor na ambonie. Jeśli nakazują ci napominać wierzących, aby byli tolerancyjni religijnie i odstraszali ich do nadchodzącego królestwa niebieskiego, ponieważ miłosierny Bóg zmieni wszystko na lepsze, to jest tylko jedna rzecz:
Powiedz nie!
Ponieważ nikt nie może znieść tego stanu tyranii bez poniesienia fizycznych, psychicznych i duchowych szkód. Od dawna czekaliśmy, aż niebiańska moc we współczuciu wspomoże uciśnioną ludzkość.
 
Ty. Dziennikarz w biurze. Jeśli każą ci mówić ludziom nieprawdy wbrew twojemu lepszemu osądowi, jest tylko jedna rzecz:
Powiedz nie!
Ponieważ wtedy odmawiasz ludziom prawdziwych informacji, wbrew umowom międzynarodowym, degradujesz się do intelektualnej prostytutki i pewnego dnia zostaniesz za to pociągnięty do odpowiedzialności.
 
Ty. Badacz w laboratorium. Jeśli jutro każą ci wymyślić nową śmierć przeciwko staremu życiu, aby ludzie ostatecznie zgodzili się na diaboliczne plany elity przestępczej, to jest tylko jedno:
Powiedz nie!
Bo jeśli to zrobisz, jako naukowiec nie przyczynisz się do ochrony ludzkości, ale do jej zniszczenia - i sprzedasz swoją duszę.
 
Ty. Odrażający myśliciel lateralny. Jeśli powiedzą ci, że musisz myśleć i postępować poprawnie politycznie i napiętnują cię jako teoretyka spiskowego lub terrorystę i grożą obozami segregacji, to jest tylko jedna rzecz:
Powiedz nie!
Ponieważ my, ludzie, mamy prawo do innego zdania oraz do indywidualnego i zbiorowego sprzeciwu wobec tyranii.
 
Ty. Policjant w mundurze. Jeśli dziś lub jutro każą wam nie dyskutować z pokojowymi demonstrantami, ale „solidnie” egzekwować przepisy polityków, to jest tylko jedno:
Powiedz nie!
Ponieważ stajesz się dobrowolnym wykonawcą przełożonych i naruszasz podstawowe prawa współobywateli.
 
Ty. Nauczyciel w szkole. Jeśli każą ci uczyć młodsze pokolenie cyfrowo, bez twojej osobistej obecności i bez twojej społeczności klasowej, jest tylko jedna rzecz:
Powiedz nie!
Ponieważ dobrze wiesz, że wszyscy uczniowie - zwłaszcza słabsi i pozbawieni opieki - polegają na osobistej relacji z nauczycielem i kolegami z klasy podczas nauki.
 
Ty. Pracownicy za ladą banku. Jeśli jutro rozkażą Ci, że nie możesz już wypłacać klientom gotówki, ponieważ banknoty przenoszą wirusy, pozostaje tylko jedna rzecz:
Powiedz nie!
Ponieważ z jednej strony banknoty nie przenoszą wirusów, a z drugiej realizujesz plany elity przestępczej, aby płatności cyfrowe były dozwolone tylko w celu całkowitej kontroli obywateli.
 
Ty. Inżynier w biurze projektowym. Jeśli zlecą ci dostarczenie infrastruktury dla nowego „Internetu rzeczy” w standardzie komórkowym 5G i 6G w całym kraju, to jest tylko jedno:
Powiedz nie!
Ponieważ Twoi klienci od dawna ignorują ostrzeżenia międzynarodowych naukowców o poważnych szkodach zdrowotnych spowodowanych przez tę nową generację mikrofal i tym samym spełniają wymagania globalnej elity przestępczej dotyczące wyludnienia globu.
 
Ty. Psycholog i psychoterapeuta w Twojej praktyce. Jeśli jutro każą ci doradzać przestraszonym i zdesperowanym obywatelom, aby podporządkowali się instrukcjom polityków i nie zbuntowali się, a jeśli to konieczne, nawet przepisali im leki psychotropowe, to jest tylko jedno:
Powiedz nie!
Ponieważ zdrada własnej etyki zawodowej pogrąża ludzkość w nieszczęściu.
 
Mówcie nie! Matki, ojcowie, współobywatele mówią NIE!
Bo jeśli nie powiesz NIE, jeśli nie powiesz nie, matki, ojcowie, współobywatele:
Wtedy „globalna elita kryminalna”, według sądu w Peru, będzie nadal realizować swoje satanistyczne plany osiągnięcia Nowego Porządku Świata, lub Nowej Normy oraz jednego światowego rządu opartego na modelu chińskim.
 
Wtedy diabelski plan globalnego wyludnienia będzie nadal realizowany za pomocą przymusowych masowych szczepień szczepionkami zmieniającymi geny, z wdrożeniem standardu komórkowego 5G i 6G na orbicie iw każdej latarni ulicznej, oraz przy pomocy produkcji toksycznej sztucznej żywności. Tak, jak chcą tego Henry Kissinger i Bill Gates.

    Wtedy „czwarta rewolucja przemysłowa” doprowadzi do połączenia naszej tożsamości fizycznej, cyfrowej i biologicznej. Ludzkie ograniczenia biologiczne zostaną zmienione i pokonane dzięki zastosowaniu technologii i nauki.

 
Transhumaniści zakładają, że następny etap ewolucji ludzkości zostanie osiągnięty poprzez fuzję z technologią, podobnie jak założyciel WEF Klaus Schwab.
 
Wtedy pojawi się metoda farmakologiczna w przyszłym pokoleniu, aby skłonić ludzi do pokochania ich niewoli i stworzenia dyktatury bez łez ... tak, aby ludzie byli faktycznie pozbawieni wolności, ale jest bardziej prawdopodobne, że będą się nią cieszyć, ponieważ są odwróceni od jakiegokolwiek pragnienia buntu przez propagandę ... lub przez metody farmakologiczne, lub wzmożone pranie mózgu, jak napisał Aldous Huxley.
 
Wszystko to jest częściowo w pełnym rozkwicie i nadal będzie się działo, jeśli nie dzisiaj, to jutro, może jutro, może dziś wieczorem, wtedy - gdy nie odmówisz.
 
Rudolf Hänsel , urodzony w 1944 r., Posiada doktorat z pedagogiki, jest byłym nauczycielem i doradcą szkolnym oraz posiada dyplom z psychologii ze szczególnym uwzględnieniem psychologii klinicznej, psychologii pedagogicznej i psychologii mediów. Jest autorem książek i autorem artykułów specjalistycznych na temat przemocy wśród młodzieży, przemocy w mediach oraz edukacji wartości.
10 luty 2021

Rudolf Hänsel 

  

Komentarze

  

Archiwum

Czy potrafią?
lipiec 15, 2007
PAP
*Nowy Dzień* daje 5 milionów!
luty 26, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Oszustwa wyborcze w USA
maj 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy wznowić protesty jeszcze w czasie kampanii wyborczej? - pytanie Primum Non Nocere
sierpień 8, 2005
Adam Sandauer - przewodniczący Stowarzyszenia
Lodu nie było!
grudzień 20, 2003
Lepper: papież już nie jest entuzjastą UE (znawca 3)
sierpień 18, 2002
PAP
Chcieliście UE, no to ją macie (2)
Technika mycia i dezynfekcji rąk w systemie HACCP zgodnie z normami UE

styczeń 12, 2005
Bracia Polscy
październik 6, 2003
NARÓD POWSTAŁ (1)
kwiecień 25, 2003
przesłała Elżbieta
Chciejstwo
luty 26, 2004
Ojczyzna.pl
Izrael planuje atak nuklearny na Iran
styczeń 8, 2007
Aschurbanipal
Nadał nowy sens patriotyzmowi i bohaterstwu.
słowo o pułkowniku Ryszardzie Kuklińskim

grudzień 12, 2005
Kongres Polski Suwerennej i Sprawiedliwej
Kto naprawdę rozdaje karty
styczeń 6, 2006
Artur Łoboda
W obronie demokracji i praworzadności. Reportaż z udanej operacji przeprowadzonej dla ukrócenia samowoli policji.
luty 26, 2008
tłumacz
Krytyczna Rola Polski w 1939 roku
wrzesień 1, 2004
Pl.jokes .. O tej niemożnosci ,wiecej.ciut..
grudzień 1, 2007
Znachor
Jan Paweł II: zróbmy wszystko, by uniknąć wojny
marzec 2, 2003
PAP
Bush zawetował ustawę zakazującą CIA tortur
marzec 8, 2008
PAP
Tusk: Polska będzie w kłopotliwym położeniu, jak Irlandia
lipiec 1, 2008
Obłęd KLIKA - Kabaret Autorów Marek Sobczak & Antoni Szpak
maj 25, 2002
SOBCZAK & SZPAK - http://www.angora.pl
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2024 Polskie Niezależne Media