ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Czy istnieją niezależne media? 
16 maj 2012      Artur Łoboda
Katalonia 
14 luty 2021     
Wyjątek wśród bankierów centralnych 
13 wrzesień 2016      www.independenttrader.pl
Święte oburzenie głupców 
25 luty 2019     
Czy dojdzie do wojny domowej? KŁAMSTWO O BIAŁORUSI |  
18 sierpień 2020      PL1.TV
Nieudana gra o zwycięstwo Hitlera przeciwko Stalinowi 
26 październik 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Serial „Ulica Zagranica” jako odpowiedź na "Ucho Prezesa" 
16 grudzień 2018      Alina
*** 
5 lipiec 2017      Jolanta Michna
Swołocz 
30 lipiec 2019      Artur Łoboda
Tajemnice ratowania banków 
25 marzec 2015      Artur Łoboda
Democracy is coming to the U.S.A. Leonard Cohen - Democracy  
26 maj 2017     
Jak „dobra zmiana” robi bankom dobrze, a nawet lepiej  
12 luty 2017      Dariusz Grabowski
O rozsądek w temacie "żołnierzy wyklętych" 
4 lipiec 2013      Artur Łoboda
Zmarł Alojzy Szablewski 
30 kwiecień 2017     
Próba zalegalizowania kreatywnej księgowości przez Majchrowskiego 
19 kwiecień 2011      dziennik.krakow.pl
Przełom 2015 
12 listopad 2015      Artur Łoboda
Polska rozwija się dzięki Polakom a nie dzięki UE (Księżna Ingrid Detter de Frankopan)  
24 czerwiec 2017     
Czy PiS chce po raz kolejny zdradzić Polaków?!!! 
1 lipiec 2015      Artur Łoboda
Druga fala cenzury.
Platforma internetowa YouTube, należąca do imperium Google, uruchamia nowe narzędzia, aby stłumić krytyczne opinie
 
1 październik 2020      Nicolas Riedl
Symbole władzy 
23 kwiecień 2016      Artur Łoboda

 
 

Powiedz nie!

Kiedy faszyzm pojawia się w nowej postaci, pozostaje nam tylko jedno - odmowa.


Co zrobić, gdy cierpienie wywołane przez rząd staje się nie do zniesienia?
Niemiecki krytyk reżimu (hitlerowskiego) i pisarz Wolfgang Borchert w swoim manifeście z 1947 r. „Więc jest tylko jeden!” wzywa ludzi do odmowy udziału w przyszłych wojnach.
26-latek zmarł wkrótce potem w wyniku ciężkich ran wojennych.
Jego dziedzictwem była wstrząsająca proza.

My, licealiści w powojennych Niemczech, czuliśmy się poprzez ten manifest, że w pewnym stopniu zostaliśmy uwolnieni od uciążliwego poczucia winy, że jesteśmy synami niemieckich żołnierzy.
Mieliśmy nadzieję na przyszłość - bez wojny i przemocy.
Ale jako dorośli zawiedliśmy i nie wypełniliśmy spuścizny Borcherta: ani nie odmówiliśmy udziału w wojnie NATO przeciwko Serbii w 1999 roku - co było sprzeczne z prawem międzynarodowym, ani udziału w wojnach na Bliskim i Środkowym Wschodzie.

Dziś jest kolejna okazja, by przeciwstawić się tyranii i wojnie przeciwko nam, obywatelom.
Czy tym razem posłuchamy przestrogi poety i odrzucimy perfidne plany przestępczej światowej elity?
NIE! mówić?

Autor zaktualizował oryginalny tekst Borcherta.
 
Ty. Obywatele z dowolnego kraju. Kiedy każą ci zaufać politykom i dać im władzę, pozostaje tylko jedna rzecz:
Powiedz nie!
 Ponieważ często rządzą najgorsi, najmniej znaczący, okrutni, niemoralni, a zwłaszcza najbardziej zakłamani ludzie. A to nie przypadek, powiedział Tołstoj w 1905 roku.
W duchu Borcherta i Tołstoja następne zdania są następujące:
 
Ty. Polityk w rządzie. Jeśli każą ci okłamywać obywateli twojego kraju, zdradzić ich i pozbawić ich wszelkich wolności, to jest jedna rzecz:
Powiedz nie!
Ponieważ nie tylko naruszasz swoją przysięgę, ale zgodnie z „Zasadami Norymberskimi” jesteś również odpowiedzialny jako członek rządu za przestępstwa, które popełniłeś na mocy prawa międzynarodowego.
 
Ty. Ojcze, matko. Jeśli powiedzą ci, żebyś nosił te maseczki nie tylko sam, ale także swojemu dziecku, pozostaje tylko jedna rzecz:
Powiedz nie!
Ponieważ, zdaniem doświadczonych lekarzy, maski te są niezwykle szkodliwe dla zdrowia i powodują zaburzenia rozwojowe Twojego dziecka.
 
Ty. Pielęgniarka przy łóżku dla osób starszych. Jeśli dziś lub jutro rozkazują ci, abyś nie dbał już o starszych ludzi, ale pozwolił im umrzeć, to jest tylko jedna rzecz:
Powiedz nie!
Ponieważ tym morderstwem realizujesz plany wyludnienia światowej elity przestępczej.
 
Ty. Lekarz w szpitalu. Jeśli polecą Ci zaszczepić wszystkie osoby bez informowania ich o niebezpiecznych skutkach ubocznych i zdiagnozują tylko „koronawirusa” jako przyczynę śmierci tych, którzy zmarli, to jest tylko jedno:
Powiedz nie!
Ponieważ nie tylko łamiesz swoją przysięgę Hipokratesa, ale jesteś także współwinny obecnej zbrodni przeciwko ludzkości.
 
Ty. Matka. Jeśli powiedzą ci, żebyś wysłała swoje dzieci do szkoły przez Internet bez osobistego przewodnictwa nauczycieli i społeczności kolegów z klasy, jest tylko jedna opcja:
Powiedz nie!
Ponieważ dzięki temu nauczaniu w domu całe pokolenie jest okradane z możliwości edukacyjnych i doznaje zbiorowej traumy.
 
Ty. Sędzia w szacie. Jeśli dziś lub jutro każą wam aprobować łamanie prawa przez rządzących i nie osądzać, to jest tylko jedno:
Powiedz nie!
Bo jeśli naginasz prawo, zostaniesz postawiony na tym samym poziomie, co „prawnik przelewający krew” za czasów Hitlera.
 
Ty. Pastor na ambonie. Jeśli nakazują ci napominać wierzących, aby byli tolerancyjni religijnie i odstraszali ich do nadchodzącego królestwa niebieskiego, ponieważ miłosierny Bóg zmieni wszystko na lepsze, to jest tylko jedna rzecz:
Powiedz nie!
Ponieważ nikt nie może znieść tego stanu tyranii bez poniesienia fizycznych, psychicznych i duchowych szkód. Od dawna czekaliśmy, aż niebiańska moc we współczuciu wspomoże uciśnioną ludzkość.
 
Ty. Dziennikarz w biurze. Jeśli każą ci mówić ludziom nieprawdy wbrew twojemu lepszemu osądowi, jest tylko jedna rzecz:
Powiedz nie!
Ponieważ wtedy odmawiasz ludziom prawdziwych informacji, wbrew umowom międzynarodowym, degradujesz się do intelektualnej prostytutki i pewnego dnia zostaniesz za to pociągnięty do odpowiedzialności.
 
Ty. Badacz w laboratorium. Jeśli jutro każą ci wymyślić nową śmierć przeciwko staremu życiu, aby ludzie ostatecznie zgodzili się na diaboliczne plany elity przestępczej, to jest tylko jedno:
Powiedz nie!
Bo jeśli to zrobisz, jako naukowiec nie przyczynisz się do ochrony ludzkości, ale do jej zniszczenia - i sprzedasz swoją duszę.
 
Ty. Odrażający myśliciel lateralny. Jeśli powiedzą ci, że musisz myśleć i postępować poprawnie politycznie i napiętnują cię jako teoretyka spiskowego lub terrorystę i grożą obozami segregacji, to jest tylko jedna rzecz:
Powiedz nie!
Ponieważ my, ludzie, mamy prawo do innego zdania oraz do indywidualnego i zbiorowego sprzeciwu wobec tyranii.
 
Ty. Policjant w mundurze. Jeśli dziś lub jutro każą wam nie dyskutować z pokojowymi demonstrantami, ale „solidnie” egzekwować przepisy polityków, to jest tylko jedno:
Powiedz nie!
Ponieważ stajesz się dobrowolnym wykonawcą przełożonych i naruszasz podstawowe prawa współobywateli.
 
Ty. Nauczyciel w szkole. Jeśli każą ci uczyć młodsze pokolenie cyfrowo, bez twojej osobistej obecności i bez twojej społeczności klasowej, jest tylko jedna rzecz:
Powiedz nie!
Ponieważ dobrze wiesz, że wszyscy uczniowie - zwłaszcza słabsi i pozbawieni opieki - polegają na osobistej relacji z nauczycielem i kolegami z klasy podczas nauki.
 
Ty. Pracownicy za ladą banku. Jeśli jutro rozkażą Ci, że nie możesz już wypłacać klientom gotówki, ponieważ banknoty przenoszą wirusy, pozostaje tylko jedna rzecz:
Powiedz nie!
Ponieważ z jednej strony banknoty nie przenoszą wirusów, a z drugiej realizujesz plany elity przestępczej, aby płatności cyfrowe były dozwolone tylko w celu całkowitej kontroli obywateli.
 
Ty. Inżynier w biurze projektowym. Jeśli zlecą ci dostarczenie infrastruktury dla nowego „Internetu rzeczy” w standardzie komórkowym 5G i 6G w całym kraju, to jest tylko jedno:
Powiedz nie!
Ponieważ Twoi klienci od dawna ignorują ostrzeżenia międzynarodowych naukowców o poważnych szkodach zdrowotnych spowodowanych przez tę nową generację mikrofal i tym samym spełniają wymagania globalnej elity przestępczej dotyczące wyludnienia globu.
 
Ty. Psycholog i psychoterapeuta w Twojej praktyce. Jeśli jutro każą ci doradzać przestraszonym i zdesperowanym obywatelom, aby podporządkowali się instrukcjom polityków i nie zbuntowali się, a jeśli to konieczne, nawet przepisali im leki psychotropowe, to jest tylko jedno:
Powiedz nie!
Ponieważ zdrada własnej etyki zawodowej pogrąża ludzkość w nieszczęściu.
 
Mówcie nie! Matki, ojcowie, współobywatele mówią NIE!
Bo jeśli nie powiesz NIE, jeśli nie powiesz nie, matki, ojcowie, współobywatele:
Wtedy „globalna elita kryminalna”, według sądu w Peru, będzie nadal realizować swoje satanistyczne plany osiągnięcia Nowego Porządku Świata, lub Nowej Normy oraz jednego światowego rządu opartego na modelu chińskim.
 
Wtedy diabelski plan globalnego wyludnienia będzie nadal realizowany za pomocą przymusowych masowych szczepień szczepionkami zmieniającymi geny, z wdrożeniem standardu komórkowego 5G i 6G na orbicie iw każdej latarni ulicznej, oraz przy pomocy produkcji toksycznej sztucznej żywności. Tak, jak chcą tego Henry Kissinger i Bill Gates.

    Wtedy „czwarta rewolucja przemysłowa” doprowadzi do połączenia naszej tożsamości fizycznej, cyfrowej i biologicznej. Ludzkie ograniczenia biologiczne zostaną zmienione i pokonane dzięki zastosowaniu technologii i nauki.

 
Transhumaniści zakładają, że następny etap ewolucji ludzkości zostanie osiągnięty poprzez fuzję z technologią, podobnie jak założyciel WEF Klaus Schwab.
 
Wtedy pojawi się metoda farmakologiczna w przyszłym pokoleniu, aby skłonić ludzi do pokochania ich niewoli i stworzenia dyktatury bez łez ... tak, aby ludzie byli faktycznie pozbawieni wolności, ale jest bardziej prawdopodobne, że będą się nią cieszyć, ponieważ są odwróceni od jakiegokolwiek pragnienia buntu przez propagandę ... lub przez metody farmakologiczne, lub wzmożone pranie mózgu, jak napisał Aldous Huxley.
 
Wszystko to jest częściowo w pełnym rozkwicie i nadal będzie się działo, jeśli nie dzisiaj, to jutro, może jutro, może dziś wieczorem, wtedy - gdy nie odmówisz.
 
Rudolf Hänsel , urodzony w 1944 r., Posiada doktorat z pedagogiki, jest byłym nauczycielem i doradcą szkolnym oraz posiada dyplom z psychologii ze szczególnym uwzględnieniem psychologii klinicznej, psychologii pedagogicznej i psychologii mediów. Jest autorem książek i autorem artykułów specjalistycznych na temat przemocy wśród młodzieży, przemocy w mediach oraz edukacji wartości.
10 luty 2021

Rudolf Hänsel 

  

Komentarze

  

Archiwum

Obiektorzy - ludzie sprzeciwu
maj 16, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Specjalne stosunki
maj 22, 2006
z Prawica.Net przysłał Marek Olżyński
Rozważania o wielokropku pochodzenia bezpańskiego
maj 17, 2008
Marek Jastrząb
Miedziaki z Polskiej Miedzi
wrzesień 11, 2002
MARIUSZ URBANEK
Za naszą i waszą ... cywilizację
sierpień 12, 2003
Klaudiusz Wesołek
Miał być. SOBCZAK i SZPAK
grudzień 31, 2002
http://www.angora.pl/
Termit i Termat - substancje które powaliły WTC 1,2 i 7 - prezentacja video.
wrzesień 26, 2006
Dorota
"Wojna przeciwko terrorowi" ?le idzie w Afganistanie
grudzień 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy to początek końca partii PiS
kwiecień 19, 2007
.
2009.02.19. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
luty 19, 2009
tłumacz
Kielce
październik 5, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
The Rise of Judeo-American "Poland"
luty 11, 2006
Marek Glogoczowski
Dyktatura Korporacji Zamiast Demokracji w USA
sierpień 10, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Gospodarczy Krakówek z Carrefourem w tle.
lipiec 17, 2002
PAP
Oszukani emeryci
październik 27, 2003
Michał Stankiewicz
Francja przoduje w budowie elektrowni nuklearnych
marzec 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Pościgowy bezsens
styczeń 15, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Oszukańcze gwiazdki
lipiec 8, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Kasa dla dyrektorów kasy
marzec 4, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl/
Piesni Wajdeloty unacześniona na Rok 2009
grudzień 31, 2008
Marek Głogoczowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2021 Polskie Niezależne Media