ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Czy naprawdę planowali zabić Łukaszenkę?  
25 kwiecień 2021      Artur Łoboda
Ile razy Polacy dadzą się oszukać? 
8 kwiecień 2020     
Kręcenie się wokół własnego ogona  
12 styczeń 2022     
Komentarze wokół imprezy Owsiaka 
2 sierpień 2019      Alina
Przerwana relacja 
28 październik 2020     
Pytanie o naszą tożsamość 
8 sierpień 2013      Artur Łoboda
Do prezesa sądu okręgowego w Warszawie 
4 październik 2010      Bogusław
Polowania na pisowców 
24 maj 2020     
Eugenika kultury (1) 
5 luty 2015      Artur Łoboda
Minister Zdrowia nie posiada informacji o istnieniu dowodu naukowego na skuteczność szczepień 
27 styczeń 2021     
Pisowski spektakl "dobrej zmiany" w Kulturze 
13 maj 2017     
Zrób miejsce dla stanu kapusia: wszechwidzącej czwartej gałęzi Rządu 
4 czerwiec 2021     
Kto się boi polskiej historii? 
26 październik 2014      Artur Łoboda
Kolejne szaleństwa Bena Bernanke 
9 wrzesień 2016      www.independenttrader.pl
Kiedy skończyła się demokracja? 
18 styczeń 2023      Artur Łoboda
Europa i USA Zmniejszają Wydatki na Zbrojenia 
24 sierpień 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Polityczna żydohołota brzytwy się chwyta 
3 wrzesień 2015      Artur Łoboda
Dokarmianie korupcji przez PiS 
7 kwiecień 2017     
Bojownicy o dyktokrację 
28 kwiecień 2020     
List do prof. Literatury Karola Zielińskiego 
4 październik 2020      Zygmunt Jan Prusiński

 
 

Powiedz nie!

Kiedy faszyzm pojawia się w nowej postaci, pozostaje nam tylko jedno - odmowa.


Co zrobić, gdy cierpienie wywołane przez rząd staje się nie do zniesienia?
Niemiecki krytyk reżimu (hitlerowskiego) i pisarz Wolfgang Borchert w swoim manifeście z 1947 r. „Więc jest tylko jeden!” wzywa ludzi do odmowy udziału w przyszłych wojnach.
26-latek zmarł wkrótce potem w wyniku ciężkich ran wojennych.
Jego dziedzictwem była wstrząsająca proza.

My, licealiści w powojennych Niemczech, czuliśmy się poprzez ten manifest, że w pewnym stopniu zostaliśmy uwolnieni od uciążliwego poczucia winy, że jesteśmy synami niemieckich żołnierzy.
Mieliśmy nadzieję na przyszłość - bez wojny i przemocy.
Ale jako dorośli zawiedliśmy i nie wypełniliśmy spuścizny Borcherta: ani nie odmówiliśmy udziału w wojnie NATO przeciwko Serbii w 1999 roku - co było sprzeczne z prawem międzynarodowym, ani udziału w wojnach na Bliskim i Środkowym Wschodzie.

Dziś jest kolejna okazja, by przeciwstawić się tyranii i wojnie przeciwko nam, obywatelom.
Czy tym razem posłuchamy przestrogi poety i odrzucimy perfidne plany przestępczej światowej elity?
NIE! mówić?

Autor zaktualizował oryginalny tekst Borcherta.
 
Ty. Obywatele z dowolnego kraju. Kiedy każą ci zaufać politykom i dać im władzę, pozostaje tylko jedna rzecz:
Powiedz nie!
 Ponieważ często rządzą najgorsi, najmniej znaczący, okrutni, niemoralni, a zwłaszcza najbardziej zakłamani ludzie. A to nie przypadek, powiedział Tołstoj w 1905 roku.
W duchu Borcherta i Tołstoja następne zdania są następujące:
 
Ty. Polityk w rządzie. Jeśli każą ci okłamywać obywateli twojego kraju, zdradzić ich i pozbawić ich wszelkich wolności, to jest jedna rzecz:
Powiedz nie!
Ponieważ nie tylko naruszasz swoją przysięgę, ale zgodnie z „Zasadami Norymberskimi” jesteś również odpowiedzialny jako członek rządu za przestępstwa, które popełniłeś na mocy prawa międzynarodowego.
 
Ty. Ojcze, matko. Jeśli powiedzą ci, żebyś nosił te maseczki nie tylko sam, ale także swojemu dziecku, pozostaje tylko jedna rzecz:
Powiedz nie!
Ponieważ, zdaniem doświadczonych lekarzy, maski te są niezwykle szkodliwe dla zdrowia i powodują zaburzenia rozwojowe Twojego dziecka.
 
Ty. Pielęgniarka przy łóżku dla osób starszych. Jeśli dziś lub jutro rozkazują ci, abyś nie dbał już o starszych ludzi, ale pozwolił im umrzeć, to jest tylko jedna rzecz:
Powiedz nie!
Ponieważ tym morderstwem realizujesz plany wyludnienia światowej elity przestępczej.
 
Ty. Lekarz w szpitalu. Jeśli polecą Ci zaszczepić wszystkie osoby bez informowania ich o niebezpiecznych skutkach ubocznych i zdiagnozują tylko „koronawirusa” jako przyczynę śmierci tych, którzy zmarli, to jest tylko jedno:
Powiedz nie!
Ponieważ nie tylko łamiesz swoją przysięgę Hipokratesa, ale jesteś także współwinny obecnej zbrodni przeciwko ludzkości.
 
Ty. Matka. Jeśli powiedzą ci, żebyś wysłała swoje dzieci do szkoły przez Internet bez osobistego przewodnictwa nauczycieli i społeczności kolegów z klasy, jest tylko jedna opcja:
Powiedz nie!
Ponieważ dzięki temu nauczaniu w domu całe pokolenie jest okradane z możliwości edukacyjnych i doznaje zbiorowej traumy.
 
Ty. Sędzia w szacie. Jeśli dziś lub jutro każą wam aprobować łamanie prawa przez rządzących i nie osądzać, to jest tylko jedno:
Powiedz nie!
Bo jeśli naginasz prawo, zostaniesz postawiony na tym samym poziomie, co „prawnik przelewający krew” za czasów Hitlera.
 
Ty. Pastor na ambonie. Jeśli nakazują ci napominać wierzących, aby byli tolerancyjni religijnie i odstraszali ich do nadchodzącego królestwa niebieskiego, ponieważ miłosierny Bóg zmieni wszystko na lepsze, to jest tylko jedna rzecz:
Powiedz nie!
Ponieważ nikt nie może znieść tego stanu tyranii bez poniesienia fizycznych, psychicznych i duchowych szkód. Od dawna czekaliśmy, aż niebiańska moc we współczuciu wspomoże uciśnioną ludzkość.
 
Ty. Dziennikarz w biurze. Jeśli każą ci mówić ludziom nieprawdy wbrew twojemu lepszemu osądowi, jest tylko jedna rzecz:
Powiedz nie!
Ponieważ wtedy odmawiasz ludziom prawdziwych informacji, wbrew umowom międzynarodowym, degradujesz się do intelektualnej prostytutki i pewnego dnia zostaniesz za to pociągnięty do odpowiedzialności.
 
Ty. Badacz w laboratorium. Jeśli jutro każą ci wymyślić nową śmierć przeciwko staremu życiu, aby ludzie ostatecznie zgodzili się na diaboliczne plany elity przestępczej, to jest tylko jedno:
Powiedz nie!
Bo jeśli to zrobisz, jako naukowiec nie przyczynisz się do ochrony ludzkości, ale do jej zniszczenia - i sprzedasz swoją duszę.
 
Ty. Odrażający myśliciel lateralny. Jeśli powiedzą ci, że musisz myśleć i postępować poprawnie politycznie i napiętnują cię jako teoretyka spiskowego lub terrorystę i grożą obozami segregacji, to jest tylko jedna rzecz:
Powiedz nie!
Ponieważ my, ludzie, mamy prawo do innego zdania oraz do indywidualnego i zbiorowego sprzeciwu wobec tyranii.
 
Ty. Policjant w mundurze. Jeśli dziś lub jutro każą wam nie dyskutować z pokojowymi demonstrantami, ale „solidnie” egzekwować przepisy polityków, to jest tylko jedno:
Powiedz nie!
Ponieważ stajesz się dobrowolnym wykonawcą przełożonych i naruszasz podstawowe prawa współobywateli.
 
Ty. Nauczyciel w szkole. Jeśli każą ci uczyć młodsze pokolenie cyfrowo, bez twojej osobistej obecności i bez twojej społeczności klasowej, jest tylko jedna rzecz:
Powiedz nie!
Ponieważ dobrze wiesz, że wszyscy uczniowie - zwłaszcza słabsi i pozbawieni opieki - polegają na osobistej relacji z nauczycielem i kolegami z klasy podczas nauki.
 
Ty. Pracownicy za ladą banku. Jeśli jutro rozkażą Ci, że nie możesz już wypłacać klientom gotówki, ponieważ banknoty przenoszą wirusy, pozostaje tylko jedna rzecz:
Powiedz nie!
Ponieważ z jednej strony banknoty nie przenoszą wirusów, a z drugiej realizujesz plany elity przestępczej, aby płatności cyfrowe były dozwolone tylko w celu całkowitej kontroli obywateli.
 
Ty. Inżynier w biurze projektowym. Jeśli zlecą ci dostarczenie infrastruktury dla nowego „Internetu rzeczy” w standardzie komórkowym 5G i 6G w całym kraju, to jest tylko jedno:
Powiedz nie!
Ponieważ Twoi klienci od dawna ignorują ostrzeżenia międzynarodowych naukowców o poważnych szkodach zdrowotnych spowodowanych przez tę nową generację mikrofal i tym samym spełniają wymagania globalnej elity przestępczej dotyczące wyludnienia globu.
 
Ty. Psycholog i psychoterapeuta w Twojej praktyce. Jeśli jutro każą ci doradzać przestraszonym i zdesperowanym obywatelom, aby podporządkowali się instrukcjom polityków i nie zbuntowali się, a jeśli to konieczne, nawet przepisali im leki psychotropowe, to jest tylko jedno:
Powiedz nie!
Ponieważ zdrada własnej etyki zawodowej pogrąża ludzkość w nieszczęściu.
 
Mówcie nie! Matki, ojcowie, współobywatele mówią NIE!
Bo jeśli nie powiesz NIE, jeśli nie powiesz nie, matki, ojcowie, współobywatele:
Wtedy „globalna elita kryminalna”, według sądu w Peru, będzie nadal realizować swoje satanistyczne plany osiągnięcia Nowego Porządku Świata, lub Nowej Normy oraz jednego światowego rządu opartego na modelu chińskim.
 
Wtedy diabelski plan globalnego wyludnienia będzie nadal realizowany za pomocą przymusowych masowych szczepień szczepionkami zmieniającymi geny, z wdrożeniem standardu komórkowego 5G i 6G na orbicie iw każdej latarni ulicznej, oraz przy pomocy produkcji toksycznej sztucznej żywności. Tak, jak chcą tego Henry Kissinger i Bill Gates.

    Wtedy „czwarta rewolucja przemysłowa” doprowadzi do połączenia naszej tożsamości fizycznej, cyfrowej i biologicznej. Ludzkie ograniczenia biologiczne zostaną zmienione i pokonane dzięki zastosowaniu technologii i nauki.

 
Transhumaniści zakładają, że następny etap ewolucji ludzkości zostanie osiągnięty poprzez fuzję z technologią, podobnie jak założyciel WEF Klaus Schwab.
 
Wtedy pojawi się metoda farmakologiczna w przyszłym pokoleniu, aby skłonić ludzi do pokochania ich niewoli i stworzenia dyktatury bez łez ... tak, aby ludzie byli faktycznie pozbawieni wolności, ale jest bardziej prawdopodobne, że będą się nią cieszyć, ponieważ są odwróceni od jakiegokolwiek pragnienia buntu przez propagandę ... lub przez metody farmakologiczne, lub wzmożone pranie mózgu, jak napisał Aldous Huxley.
 
Wszystko to jest częściowo w pełnym rozkwicie i nadal będzie się działo, jeśli nie dzisiaj, to jutro, może jutro, może dziś wieczorem, wtedy - gdy nie odmówisz.
 
Rudolf Hänsel , urodzony w 1944 r., Posiada doktorat z pedagogiki, jest byłym nauczycielem i doradcą szkolnym oraz posiada dyplom z psychologii ze szczególnym uwzględnieniem psychologii klinicznej, psychologii pedagogicznej i psychologii mediów. Jest autorem książek i autorem artykułów specjalistycznych na temat przemocy wśród młodzieży, przemocy w mediach oraz edukacji wartości.
10 luty 2021

Rudolf Hänsel 

  

Komentarze

  

Archiwum

"Solidarność" - Krystalizacja ruchu społecznego po wielkiej rewolcie
czerwiec 2, 2002
Andrzej Friszke
Mełłaby dwa dolce na sekundę
marzec 18, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Nowe socjalistyczne wiatry?
czerwiec 11, 2008
Komentator
Któraż to Dalila obcięła Samsonowi brodę pozbawiając go mocy?
czerwiec 27, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
W obronie demokracji i praworzadności. Reportaż z udanej operacji przeprowadzonej dla ukrócenia samowoli policji.
luty 26, 2008
tłumacz
Choinki - świąteczna kolorowanka
grudzień 24, 2003
zaprasza.net
Dwa oblicza Ministerstwa Finansów
maj 18, 2006
PAP
Prognoza Na 2006, "Cesarz Bush Jest Nagi"
styczeń 2, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Apel Prezydenta Miasta Krakowa do mieszkańców
listopad 12, 2006
Koszmar Więzień w USA
kwiecień 23, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Dług publiczny 2007
kwiecień 16, 2007
interia.pl
Bez tromtadracji
luty 26, 2005
Andrzej Kumor Mississauga
Manipulacja w sprawie Kobylańskiego
sierpień 6, 2004
Jerzy Achmatowicz
Śmierć czatuje na sportowców a Temida na urzędników
marzec 2, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Iracki ambasador apeluje do Polaków : świat stał się dżunglą, w której nie rządzi sprawiedliwość, ale wola silniejszego.
wrzesień 13, 2002
zaprasza.net
Moczymordo ty moja
październik 7, 2007
.
Podwójny Kryzys w Radzie Bezpieczeństwa w ONZ
lipiec 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Milczenie za 400 milionów złotych
lipiec 14, 2002
PAP
Wszystko musi przejść przez centralę
marzec 14, 2004
Polska na dnie
październik 28, 2005
przeslala Elzbieta
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2023 Polskie Niezależne Media