ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. 
Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter 
 
Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi 

 
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
Bankructwo Ukrainy 
 
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
więcej ->

 
 

Prawdziwy portret "władzy"


Starszy brat premiera Kazimierza Marcinkiewicza Mirosław został dyrektorem I Oddziału Banku PKO BP w Gorzowie, największej placówki tego banku w mieście.


O awansie brata premiera pisze "Nowy Dzień".

Najstarszy z trójki braci Marcinkiewiczów przed laty działał w ZChN, w latach 1990-99 był dyrektorem w Urzędzie Wojewódzkim w Gorzowie. Zwolnił go ówczesny wojewoda lubuski Jan Majchrowski (AWS). Podejrzewano - pisze gazeta - że Mirosław był zaangażowany w niezgodną z prawem próbę przekazania w prywatne ręce wartej 2 mln zł stacji ornitologicznej.

Kazimierz Marcinkiewicz, wtedy już szef doradców premiera Jerzego Buzka, ostro zaatakował Majchrowskiego. Miejscowy ZChN zarzucił wojewodzie arogancję i zwalczanie ludzi ze środowisk narodowo- katolickich. To wtedy Majchrowski nazwał Marcinkiewicza "człowiekiem o mentalności Krzyżaka". Premier wojewodę odwołał - przypomina dziennik.

Mirosław długo nie cierpiał bez pracy - czytamy w "Nowym Dniu". Bardzo szybko znalazła się dla niego posada dyrektora generalnego w Ministerstwie Łączności, którym rządził wtedy kolega z partii Maciej Srebro. Pó?niej brat obecnego premiera przewodniczył radzie nadzorczej Banku Pocztowego. Po upadku solidarnościowego rządu zajął się prywatnym biznesem. W 2004 r. wygrał konkurs na dyrektora placówki PKO BP w Sulęcinie, a rok pó?niej został szefem PKO w Skwierzynie - wylicza gazeta.

Teraz z tej podgorzowskiej miejscowości przenosi się na bardziej prestiżowe stanowisko - komentuje dziennik.

Mirosław Marcinkiewicz uważa, że swoją karierę zawodową zawdzięcza wyłącznie sobie, a pozycja brata nie miała wpływu na jego nominację w banku - czytamy w "Nowym Dniu".

6 luty 2006

PAP 

  

Archiwum

Rosja może odpowiedzieć atakiem nuklearnym na Polskę jeśli ta umieści na swoim terenie "Patrioty"
sierpień 15, 2008
"Pravda"
Dysproporcja Skutów Nuklearnej Megalomanii Izraela
kwiecień 2, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Takie sobie, dziwne wydarzenie
październik 17, 2008
Artur Łoboda
Przyszlosc Europy
grudzień 31, 2006
przeslala Elzbieta
Nauka historii współczesnej
luty 9, 2007
Jan Lucjan Wyciślak
Śmiertelne pasje
sierpień 11, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Teoria spisku
grudzień 4, 2007
Marek Olżyński
Izrael musi zostać zniszczony!
sierpień 15, 2006
Adam Gmurczyk (prezes NOP)
Uczmy się walczyć o swoje
grudzień 15, 2003
Andrzej Kumor
Trybunał Narodowy
sierpień 27, 2003
"Nasza Polska"
Lekarze biorą sprawy we własne opiekuńcze ręce
grudzień 27, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Aresztowanie wiceprezesa "Wólczanki"
grudzień 17, 2002
PAP
Prawdziwa gra prezydenta
grudzień 13, 2002
Artur Łoboda
Żyd ujawnia całą prawdę - wideo
luty 7, 2007
Dorota
Peres chwali się, że Żydzi wykupują Manhattan, Polskę i Węgry.
październik 16, 2007
Dorota
W Polsce oficjalnie pracuje niewiele ponad połowa ludności
lipiec 15, 2003
PAP
Naturszczycy wracają
lipiec 13, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Droga do WOLNOSCI?? WOLNOSCI ???WOLNOSCI ?????????????
listopad 17, 2006
emigriusz.z
Otwieranie puszki Pandory
wrzesień 9, 2003
POLSKO - OBUDZ SIE
maj 28, 2003
Andrzej Komor
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media