ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW  
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
więcej ->

 
 

"Żydowska ucieczka do Medyny"

Od dwóch lat zbieram się do napisania artykułu, którego mottem byłby sparafrazowany fragment "Pieśni dziada Sokalskiego" - Jana Kochanowskiego :

"Cieszy mnie rym ten mądry żyd po szkodzie
Lecz jeśli prawda i z tego nas zwodzie
To nową przypowieść żyd sobie kupi,
że i przed szkodą - i po szkodzie głupi"


1900 lat poniewierki i poniżeń, tak jakby niczego nie nauczyło żydowskich - wojujących fanatyków, którzy zamiast przez współpracę, gwałtem i podstępną zdradą chcą zagwarantować przyszłość "dzieci Izraela".

"Kto mieczem wojuje, od miecza ginie"
Ta biblijna przestroga powinna być wyryta na głównym wejściu do knesetu.

Wczoraj, w rozmowie ze znajomą usłyszałem dziwne - dla mnie, pytanie:
"skąd pan to wszystko wie?".

Odpowied? jest prosta - z wyboru lektur, które czytam.
Moja rozmówczyni czyta "Gazetę Wyborczą", i na takiej lekturze kończy się jej świadomość.
Ja czytam znacznie więcej.
Uświadomiłem sobie, że być może - teksty dla mnie oczywiste, są wielką niewiadomą dla większości Polaków.

Dlatego postanowiłem zamieścić artykuł, który powstał dokładnie trzy lata temu.
(Artur Łoboda)


Israel Shamir:

Żydowska ucieczka do Medyny20 wrzesień 2001

Wielka rze? niewiniątek zdaje się jest nieunikniona.
Już wkrótce setki, setki tysięcy, jeśli nie miliony naszych braci, dzieci Adama i Ewy będzie zastrzelona, spalona napalmem, napromieniowana. Chłopcy i dziewczęta, nienarodzeni i starcy będą złożeni na ołtarzu ZEMSTY i rytualnie zarżnięci przez jej Najwyższego Arcykapłana - Prezydenta George Busha. Czas został starannie wybrany i trudno nazwać to przypadkiem. Dziesięć dni po Rosh Hoshanah, żydowskim Nowym Roku nazywanym Dniami Grozy, aż do dnia dziesiątego nazywanego Yom HaDin - co znaczy Sądny Dzień.

Prezydent nazywał swoje nowe przedsięwzięcie "Wyprawa Krzyżowa". Ta nazwa wzbudza w naszej wyobra?ni skojarzenia z rycerzami Aquitanii i pobożnymi wojownikami francuskimi, którzy wzięli Krzyż i z imieniem Najświętszej Panienki na ustach wyruszyli w długa i ciężka pielgrzymkę.
Rzeczywistość była o wiele gorsza.
Wyprawa Krzyżowa była bowiem zachodnią Świętą Wojną, która kosztowała morze krwi.
Krzyżowcy byli bowiem nieposłuszną dziczą, która między innymi zniszczyła i zrabowała, niszcząc
bezpowrotnie najpiękniejsze na świecie chrześcijańskie miasto Konstantynopol.
Kronikarz Krzyżowców Radulf z Caen pisał o swych towarzyszach broni, jak w syryjskim mieście Maarra cyt " nabijali niemowlęta na spisy, piekli na ogniu i pożerali je…"
Byli to nieokrzesani ludzie, ale mimo to nie chciałbym zniesławić ich - morderców i ludożerców - łącząc ich z wojenną awanturą G.W Busha. Bo tamci, bez względu na ich zachowania - nigdy nie szli w imię ZEMSTY, tej najbardziej niechrześcijańskiej, a nawet
powiem więcej, antychrześcijańskiej żądzy.

Esencją Ewangelii Chrystusowej jest odrzucenie ZEMSTY. To było zawsze największą różnicą pomiędzy Kościołem, a Synagogą, dwoma siostrami urodzonymi dwa tysiące lat temu. Ta różnicą jest zasadniczą a i dziedziczną cechą odmienną, jaka istnieje pomiędzy tymi dwoma wyznaniami. I kiedy chrześcijanie nawołują do modlitwy za swoich wrogów, wtedy Żydzi marzą i śnią o zemście.

W zamierzonym z premedytacją pomieszaniu ideologicznym ostatniego wieku, Chrześcijanie są trenowani w myśleniu, że Żydzi czekają na Mesjasza, którym jest Chrystus.
Chrześcijaństwo naucza bowiem, ze przyjdzie On powtórnie- Judaizm uważa, ze Mesjasz jeszcze nie przyszedł - i że na tym polega różnicą pomiędzy nauką Judeo - Chrześcijaństwa.

W rzeczywistości różnica ta jest o wiele, wiele większa - gdyż Chrystus przyszedł na Ziemię, aby Odkupić i Zbawić…
natomiast żydowski "Mesjasz" ma przyjść tylko po to, aby pomścić i wywrzeć zemstę.

Zostało to udowodnione przez najświetniejszego izraelskiego naukowca, Prof. Israela Jakuba Yuval'a z Hebrew University, w jego nowej książce pt " Dwa Narody w Twoim Łonie".
"Mściwe zbawienie", jak powiada Yuval- zostało zaadoptowane przez europejskich Żydów ze starych faryzejskich ?ródeł i stało się główną doktryną Synagogi.
Kiedy dr Israel Yuval opublikował swoją doskonałą książkę o teologii zemsty w Judaizmie, została ona przyjęta z dużym entuzjazmem przez jego żydowskich kolegów w Izraelu,
natomiast amerykańsko żydowscy uczeni przyjęli ją z niebywałą nienawiścią.
Dr Ezra Fleischer poddał ja gwałtownej krytyce, która kończył zadziwiającą konkluzja " najlepiej byłoby, żeby książka taka jak ta , nie ukazała się nigdy drukiem, no ale stało się - została opublikowana - musi zatem być natychmiast zapomniana"

Profesor Yuval cytuje wiele antycznych tekstów udowadniając swoje tezy "W dniach ostatnich ( kiedy "Mesjasz" przyjdzie) Bóg zniszczy, zabije i unicestwi wszystkie narody, za wyjątkiem synów Izraela" zapisane w Sefer Nitzahon Yashan, przez niemieckiego Żyda w XIII wieku'  (*1)

Liturgiczny poeta Klonimus bin Judah miał wizje " ręce Boga pełne trupów gojich." Jeszcze bardziej potworne marzenia o krwi i zniszczeniu poprzedzają pierwsze ataki na Żydów w końcu X! wieku. Sto lat przed Wyprawą Krzyżową R Simon bin Yitzak wzywa Boga " we? swój miecz i wyrznij gojów".
W tym celu właśnie, aby przyśpieszyć i spowodować zniszczenie gojów, starszyzna żydowska Europy zaadoptowała przekleństwa przeciwko chrześcijaństwu, chrześcijanom i Chrystusowi i wprowadziła je do liturgii
Paschy, Sądnego Dnia, a nawet do modlitw codziennych.
I właśnie dlatego - decyzja Prezydenta Busha o rozpoczęciu kampanii rewanżu i pomsty nie jest aktem chrześcijańskim.
Każdy może rozpoznać, że i Prezydent i jego administracja jest manipulowana przez Żydów, którzy marzą o zemście i rewanżu.
Nie na darmo natychmiast po ataku na WTC w Nowym Jorku współczesnych kamikadze, Bibi Nataniyahu powiedział ." dla nas nie mogło stać się lepiej".

Nie na darmo, Ariel Sharon próbował porównać Palestyńczyków do Osamy bin Laden.
Nie na darmo Izraelici domagają się zniszczenia Bagdadu i Teheranu, Koreii i Sudanu, dosłownie każdego - kto nie wykonuje rozkazów płynących z Tel Avivu, lub Waszyngtonu.
Mistycy nie nazywają tego manipulacja, ale akceptują takim jakim jest - gołym faktem - nadejścia "Mesjasza Zemsty"- w osobie G.W. Busha.
"Mesjasz Zemsty" ma oczywiście swoje imię w teologii chrześcijańskiej i jest ono znane- Antychryst!

Chrześcijańscy teologowie podejmowali próby zdefiniowania na podstawie opisanych cech tą apokaliptyczną postać, przepowiedzianą przez Św., Jana.

Św. Jan z Damaszku prorokował - "Antychryst przyjdzie do Żydów i tylko dla Żydów, przeciwko Chrystusowi i Chrześcijanom" (Jan z Damaszku był przyjacielem Islamu i tłumaczył dogme muzułmańska Koranu, jako pewna formę chrześcijańskiej nauki o Logosie).
Ojcowie Kościoła uważali pojawienie się Antychrysta, jako wzrost znaczenia i tymczasowy tryumf Judaizmu.
W X wieku Św. Andrzej z Bizancjum prorokował " Królestwo Izraela będzie ustanowione i stanie się miejscem pojawienia Antychrysta"

Owo skojarzenie Izraela z Apokalipsą jest odbierane przez miliony Chrześcijan, jako pewnego rodzaju stopień do Powtórnego Przyjścia, ale wprowadzani w błąd przez swoich pastorów, doszli do zadziwiających paradoksalnych wniosków i opowiadają się za Antychrystem.

W żydowskim kalendarzu są dwa dni doskonale nadające się do wywarcia zemsty.
Jeden z nich to czas Purim - dzień, w którym wg Esthery, Żydzi wyrżnęli 75 tys. gojów w Persji. 
W Purim dr Baruch Goldstein z Brooklynu i Hebronu zmasakrował modlących się w meczecie Muzułmanów w świątyni Grobu Abrahama.
W Purim dokonano egzekucji ministrów Niemieckiej Rzeszy w Norymberdze.
W Purim dwieście tysięcy Irakijczyków zostało zmiażdżonych przez Amerykańskie Siły Powietrzne w 1991 roku.

Purim zatem jest dobrym dniem , ale Dzień Sądny do wywarcia zemsty jest jeszcze lepszy, zemsty na skalę ogromna, na masakrę o proporcjach mesjanistycznych. Zaraz potem nadchodzi Święto Kuczek ( Namiotów) i "Mesjasz" może się publicznie ujawnić.

Ale, jedno o ale...... zanim nazwiemy prezydenta Busha Antychrystem, czy (lub) Messsiah, postarajmy się wyjaśnić pewien przypadek, który wymaga dodatkowego śledztwa. Wiemy już dziś, ze przed mającym nastąpić atakiem na WTC, miało miejsce zagadkowe zjawisko, które nazywamy "inside trading". Ot, ciemne machlojki polegające na spekulacji akcjami firm lotniczych i firm ubezpieczeniowych, które jednak były wynikiem dokładnej znajomości faktu, a i skutków finansowych przygotowanego ataku.

Wiemy dziś
o sygnałach ostrzegawczych, jakie pojawiały się w systemie bankowym należącym do Żydów.
Niestety - nie potrafię wyobrazić sobie sytuacji, żeby muzułmańscy terroryści starali się dopasować swoje akcje do Żydowskiego Kalendarza Świąt.
Mniej jeszcze niż to - nie potrafię sobie wyobrazić, apokaliptycznego Antychrysta i jego kabalistycznych doradców kupujących opcje na giełdzie.

Wydaje mi się, ze o wiele łatwiej będzie poszukać tych łajdaków o niekoniecznie diabolicznych cechach, posługując się metoda, jaką preferował Ojciec Brown, bohater z G.K Chersterton, który powiadał: " Zanim poprosicie o cud, sprawd?cie co sami możecie zrobić"

Oczywiście nie mamy żadnej pewności, ze Prezydent Bush jest manipulowany przez Żydów.
Taka opinia, bazuje na przekonaniu, ze istnieje nie - żydowska Ameryka. "Ameryka stojąca samotnie", która być może tylko jest manipulowana i zdradzana przez Żydów.

Jeśli mogłoby się tak stać i w jakiś cudowny sposób udałoby się wyeliminować wpływ Żydów z życia publicznego Ameryki, ta oryginalna Ameryka mogłaby się odrodzić. Obecnie w dyskusjach, jakie toczą się po owych tragicznych wydarzeniach okazuje się jednak , ze niestety jest zupełnie odwrotnie. Ze wiele osób publicznych i politycznych zarówno Żydów, jak i goim nawołuje do rewanżu. " Jest tylko jeden sposób postępowania z lud?mi- jak oni (terroryści), a to znaczy zabić ich nawet, jeśli nie byli
bezpośrednio za owe czyny odpowiedzialni"- powiedział były Sekretarz Stanu Lawrence Eagleburger, który przewodzi żydowskiej organizacji załatwiającej niemieckie odszkodowania wojenne, za marne 300 tys. dolarów rocznie.

" Odpowiedz na niewyobrażalny Pearl Harbor, powinna być prosta i natychmiastowa

Zabić bastardów!. Strzałem miedzy oczy , wysadzić w powietrze, wytruć ich jeśli okaże się to potrzebnym.
Co do miast, czy krajów - w których te glisty żyją - zbombardować je, żeby kamień na kamieniu nie pozostał"- powiedział Steve Bunleavy z Nowego Jorku. W Washington Post, Rich Lovry proponuje -" jeśli zrównamy z ziemia Damaszek lub Teheran, lub cokolwiek innego im uczynimy- jest to częścią rozwiązania"…

Jednak najlepszym cytatem popisała się Ann Coulter : " Nie ma czasu na precyzje w lokalizacji winnych osób odpowiedzialnych za atak… Powinniśmy najechać ich kraje, zabić ich przywódców i nawrócić ich na chrześcijaństwo(!?) Nie bawiliśmy się w precyzje, aby odszukać i ukarać tylko Hitlera i jego ministrów, ale dokonywaliśmy nalotów dywanowych na niemieckie miasta, zabijaliśmy ludność cywilna. To jest Wojna! I teraz mamy Wojnę!- napisała w New York Daily- gazecie Mortimera Zukermana, obecnego
przewodniczącego Konferencji Szefów Amerykańskich Organizacji Żydowskich.

Ten mściwy ton i mściwy duch amerykańskiej prasy jest zwyrodnieniem zachodniego sposobu dysputy i myślenia. Jeśli przejrzycie literaturę twórców zarówno chrześcijańskich jak i muzułmańskich, ze zdziwieniem zauważycie, że mściwość ukazuje się niezmiernie rzadko w ważnych książkach.
Mikołaj Gogol napisał krótkie opowiadanie pt Straszliwa Zemsta, Prosper Merimme nowelkę "Colomba" o korsykańskiej wendecie. C'est tout!

Brytyjczycy zawsze uważali rewanż za bardzo nie angielski trend. Słowo "mściwy" jest bardzo negatywnym wyrażeniem zarówno w krajach chrześcijańskich, jak i muzułmańskich.
Natomiast żydowska kultura odwrotnie, ona nasycona jest ideą zemsty, wyciągniętą prosto ze Starego Testamentu bez przepuszczenia jej przez filtr Ewangelii, czy Koranu.
My - Żydzi wiemy o tym lepiej niż ktokolwiek inny.
Błyskotliwy żydowsko amerykański dziennikarz John Sack zauważył to w swojej "Oko za Oko" i opisał w mrożącej krew w żyłach książce o straszliwej zemście Żydów na niemieckich cywilach po II wojnie światowej. Ta książka opowie wam o torturach, o morderstwach sądowych, o masowym truciu i innych okropnościach.
Niełatwo dziś znale?ć ta książkę, bo żydowskiemu establishmentowi udało się ją zdławić i trzymać z dala od półek księgarskich.*2

Niech was zatem nie dziwi, że Izrael promuje w swoim codziennym życiu zemstę.
Nasze ataki na Palestyńczyków nazywa się peulot tagmul- aktami zemsty.
Jeden z tych aktów był przeprowadzony przez premiera Ariela Sharona 14 pa?dziernika 1953 roku, kiedy to jego żołnierze wymordowali sześćdziesięciu wieśniaków, kobiet i dzieci we wiosce Qibya.
Podczas inwazji na Liban w 1982 roku 20 tys. Libańczyków i Palestyńczyków muzułmanów i chrześcijan zostało wymordowanych, jako akt rewanżu za próbę zabicia
ambasadora Izraela w Londynie.
Podczas ostatniej Intifady, każdy akt izraelskiego terroru jest nazywany "rewanżem" , czy tez "odpowiedzią" zarówno przez Żydów i przez amerykańskie media należące do Żydów.
To żydowskie odurzenie zemstą przeżyło niebezpieczna podróż przez Atlantyk.
Amerykańscy Żydzi stworzyli Hollywood, a Hollywood uczynił mściwość swoim głównym produktem. *3

Zauważcie , że w jakiś specyficzny sposób amerykańska kinematografia jest ekspresją żydowskiej kolektywnej podświadomości i że była ona głównym czynnikiem w stworzeniu amerykańskiej psychiki. Z Hollywood mściwość rozlała się na cały świąt i zgodzicie się - pomogła stworzyć świat - w jakim przyszło nam żyć.
Innymi słowy, nie ma nawet potrzeby istnienia konspiracji. Bo raczej niedojrzała Ameryka nie może oprzeć się wpływowi żydowskiej mentalności i staje się żydowskim Państwem, wielką siostrą Izraela!

Wnuk rabina z Tweru, który wyrósł w Kościele Chrześcijańskim - Karol Marx, w zasadzie przepowiedział już w 1840 roku, że Ameryka stanie się Żydowskim Państwem, przyjmując żydowska ideologie chciwości i alienacji.
A to tłumaczy sukcesy Żydów w Ameryce, bowiem w żydowskim państwie jest naturalnym, ze Żydom powodzi się lepiej niż innym. *4

To wyjaśnienie pozwala nam teraz odpowiedzieć na pytanie, które postawiliśmy sobie wcześniej, czy Ameryka popiera Izrael - ponieważ posiada silne żydowskie lobby, czy tez dlatego, ze takim jest interes amerykańskich korporacji.

Odpowiedz jest prosta - Żydowskie Lobby jest zbytecznym ciałem pomocnym, ale tylko izraelskiemu prawemu skrzydłu.
Natomiast Ameryka - jako całość, jest większym Żydowskim Państwem z interesami globalnymi szerszymi niż Bliski Wschód.
Wiedza o tym wyjaśnia wiele zagadek.
Wyjaśnia np. niezwykle 99% głosów Kongresu za pomocą dla Izraela.
Wyjaśnia coraz to nowe muzea Holocaustu, studia holokaustu, wyjaśnia centralną pozycję Żydów w życiu Ameryki, jaki i to, że Ameryka praktycznie już teraz - patrzy na
wydarzenia światowe z tradycyjnej żydowskiej pozycji -"Czy to jest dobre dla Żydów?"

Tylko czymś takim można wytłumaczyć odejście z Durbanu, bo przecież G, W Bush nie cackał się z Europą i Japonią, aby odejść od układu z Kioto, nie przejmował się niezgodą Rosji i Chin na jego plany porzucenia porozumienia dot. systemów rakietowych, ale nie teraz .... bo teraz usłyszał głos "swojego pana i Mistrza".

Pyszałkowate reakcje w Afryce i Azji, obra?liwe potraktowane społeczności Afro Amerykańskiej, jego odrzucenie walki z rasizmem było dodatkowym dowodem, że USA stała się siostrzanym państwem Izraela.

Obecnie prezydent W. Putin próbuje usprawiedliwić rze? Czeczeni w wywiadzie z Newsweek, mówiąc, że przywódcy Czeczeni publicznie nawoływali do eksterminacji Żydów, zrównując krytyków wojny do rangi antysemitów.
Czeczenia nie ma Żydów i opinia jej przywódców na temat Żydów nie ma żadnego znaczenia. Ale słowa uzyskują nowe znaczenie.
Stają się równoważne z antyamerykanizmem z czasów McCarthyego i antysowietyzmem z czasów Breżniewa.

Ktokolwiek odrzuca ten nowy amerykański paradygmat czy to w Ameryce, czy gdziekolwiek indziej staje się antysemitą z definicji.
To dlatego wielu dobrych ludzi takich, jak Noam Chomsky, czy Woody Allen, czy Św. Paweł, czy Karol Marx nazywani są antysemitami.
Zazwyczaj są oni odrzuceni przez żydowską społeczność, ale ich imiona są używane do obrony gmachu, który oni atakują.
Obraza dla społeczności żydowskich nie jest rozważanie formą rasizmu, bo normalny rasizm jest łatwo przez nie tolerowany -
zwłaszcza jeśli jest antyarabski ( nowi wrogowie Żydów) lub anty afrykański ( starzy wrogowie Żydów), ale jest traktowany jako "lese majeste" ( w latach żydowskiego panowania w ZSSR 1917-1937 ludzie byli rozstrzeliwani za antyżydowskie uwagi).


Manfred Stricker ze Strasburga starał się nazwać miejscowy uniwersytet imieniem Dr. Schweitzera. W tym samym czasie żydowska społeczność wołała nazwać go imieniem żydowskiego uczonego lu?no związanego z miastem.
Rezultat?
Mark Weber został skazany na 6 m-cy wiezienia.

Kiedyś wykładając studentom na Harvardzie, Mory i innych uniwersytetach, zauważyłem, że ci nie znają nazwiska Arnolda Toynbee.
Największy angielski filozof w historii 20 wieku zrobił błąd : mówił o tragedii Palestyńczyków.
Również nadmieniał amerykańskie świństwo niewolnictwa porównując je z holocaustem. Rezultatem było wymazanie go z pamięci i świadomości amerykańskiej. Ta totalna kontrola nad publiczna świadomością wyjaśnia posłuszeństwo i uległość europejskich i amerykańskich intelektualistów.
Bowiem dla intelektualisty lepiej być nazywanym pedofilem, niż antysemitą. (*5)

W Żydowsko - Amerykańskim państwie, Żydzi stanowią jego "Kościół" - jego ideologiczny establishment. Odbieram ten "Kościół" w cudzysłowie, tak jak Voltair- który powiedział o Katolickim Kościele- w którym wyrósł " Zniszczyć bezecność"

W Żydowsko - Amerykańskim państwie jakim jest USA - Żydzi stanowią najbardziej uprzywilejowana grupę społeczną. (*6)
To nagle wyniesienie do bogactwa i chwały nie powinno powodować jednak ich samozadowolenia i pychy.
Powiem inaczej. Wpadając w myśl wielkiego filozofa Ameryki Immanuela Wallersteina, powinienem raczej powiedzieć: materialne sukcesy dnia dzisiejszego są oznakami moralnego upadku ...i klęski.
" Sukces i bogactwa nie są bowiem oznakami błogosławieństwa Boga.
W każdym razie nie Boga - który
błogosławi biednym.

Człowiek, który odniósł sukces w bandzie złodziei, upadł nisko w oczach Boga. (*7)
Nasz świat z milionami cierpiącymi głód i z żyjącą w przepychu mniejszością jest niemoralny i antychrześcijański, tak- jak antychrześcijańska jest Wyprawa Krzyżowa Prezydenta Busha.
 

Izrael Shamir
tłum. Roman Kafer


Żył kiedyś w Krakowie artysta, który chodził po złomowiskach - mając w głowie pewną wizję. Zbierał przedmioty, które uznawał za stosowne i tworzył z nich rze?by, bąd?, jak to dziś się modnie mówi "instalacje".
Okazuje się, że ze nawet złom może służyć kulturze.
Podobnie wygląda sprawa z Nowym Testamentem, służącym kiedyś za pretekst do grabieżczego podboju kolejnych narodów.
Izrael Shamir opisuje grupę wpływów, dla której - z kolei - Talmud jest przewodnikiem do zniszczenia naszego Świata.
Autor, mimo przyznawania się do żydowskiego pochodzenia prosi, by nie nazywać go żydem, lecz Izraelczykiem.
Dokładnie tak samo działo się na terenach Polski, kiedy w wyniku podłości lichwiarzy i paserów określenie "żyd" stało się obelgą.
Wtedy - to kolejne gminy żydowskie przyjmowały nazwy "Gmina Izraelicka, Izraelitów".
Historia jakby zatoczyło koło.
Osobiście mam wielki szacunek do ludzi pokroju Shamira, prowadzącym  obłędną walkę przeciwko najprymitywniejszym ludzkim stworzeniom, które zawładnęły większością najważniejszych stanowisk na Świecie - w tym również w Polsce.

W każdej partii politycznej znajdują się prowodyrzy, "judzący" i prowokują do waśni. W wyniku tego, mimo oczywistej racji politycznej Polaków, polskojęzyczne rządy realizują całkowicie przeciwny program.
Bez udziału tychże prowodyrów, niemożliwa byłaby zarówno grabież Polski, jak też wplątanie naszego Kraju  w agresję na Irak.
Próba wyłuskania takich prowokatorów obarczona jest ryzykiem wywołania antyżodowskich fobii.
Jednak, jak powiadam swoim znajomym - żydowskiego pochodzenia, kiedy społeczeństwo nie wytrzyma i na skróty poszuka winnych, ofiarami staną się najporządniejsi z Polaków - żydowskiego pochodzenia a kanalie wyjdą obronną ręką.

Gdybym nie odczuwał wielkiego szacunku do wspaniałych dzieł wielkich żydowskich intelektualistów i artystów to darowałbym sobie wyjaśnianie niuansów pomiędzy żydem a Żydem.
W powyższym artykule - Izrael Shamir prowadzi rozważania na podstawie analizy myślenia żydowskich fanatyków. Artykuł skierowany był do Żydów i zawartych w nim zostało wiele sformułowań doskonale zrozumiałych w świecie żydowskim. Z tego względu, zestaw użytych określeń  wywołuje wrażenie fanatyzmu. Ale tylko tępy czytelnik nie zrozumie prawdziwego przesłania tego małego - wielkiego człowieka.

Morał z działalności Izraela Adama Shamira jest taki, że powinniśmy zawsze cenzurować dostarczane nam przez media informacje, a jednocześnie otworzyć się i wspomagać wszystkie ruchy żydowskie, które służą prawdziwemu dialogowi i współpracy między kulturami.
Artur Łoboda)

(*1) Ponieważ Shamir uważa, że głównymi sprawcami wielkich światowych prowokacji są fanatyczni wyznawcy judaizmu, dlatego prowadzi część swego rozważania w duchu dogmatów religijnych - brzmiącym dla nas nieco egzotycznie.

(*2)  Podobną działalność stalinowskich bandytów w latach 40. i 50 przeżyliśmy również na własnej skórze. Ich potomkowie sprawują dzisiaj najważniejsze funkcje w Państwie Polskim.

(*3)  Należałoby zastanowić się nad destrukcyjną rolą pewnej grupy filmów Hollywodzikch, które żydowskie media w Polsce : Polsat, TVN, Telewizja Kwiatkowskiego, RMF z premedytacją narzucały nieświadomej młodzieży doprowadzając do nieznanego w historii naszego Kraju zbydlęcenia społeczeństwa.

(*4)  Wspomniane wyżej media z wielką perfekcją rozwijają wśród Polaków chciwość, niczym psom rzucając kość, o którą należy walczyć.

(*5)  Warto zwrócić uwagę na politykę Gazety Wyborczej - uznawania swoich przeciwników za antysemitów. W takiej sytuacji na ogół zawiązuje się prowokację czyli "judzi" by podstępnie zniszczyć kolejny przyczółek antypejsatego oporu.<

(*6)  W tym wypadku Shamir dokonuje pewnego uproszczenia, ponieważ cały czas opisuje żydowską mafię w Świecie. Przecież siebie nie zaliczy do tej grupy.
W Polsce żyje około trzech milionów obywateli o żydowskich korzeniach. Z racji swego pochodzenia nie mają żadnych przywilejów, a wręcz przeciwnie - więcej problemów.
Żydowska mafia, nazywana czasem z racji korzeni - "żydokomuną" , nie liczy się z nikim kto nie może być użyteczny, bąd? kogo się nie boi - również tymi trzema milionami Polaków.

(*7)   Żydowskie media w Polsce chlubią się dokonywanym rabunkiem, co krok tworząc "listę najbogatszych Polaków" na której (w większości) widnieją nazwiska największych złodziei.  Jednocześnie - na innej płaszczy?nie wspierają się wzajemnie, w wyniku czego - na pierwszych stronach gazet oglądamy najbardziej perfidne postaci, które w wyniku grabieży znalazły się w "kręgu establishmentu" - kontynuując niechlubną tradycję żydów.

PS. Dla osoby niezorientowanej w temacie powyższy tekst jest trudny.
Proponuję zapisać go i jeszcze raz przeczytać po kilku tygodniach.

11 wrzesień 2004

 

  

Archiwum

Co trzecia firma przynosi straty
październik 17, 2005
PAP
USA chcą, by Polska pokryła część kosztów budowy tarczy
czerwiec 6, 2007
nadesłała Dorota
Komentarz do Przemówienia Bene/Male/dykta XVI na uniwersytecie w Ratyzbonie (Regensburg), 12.09.2006
wrzesień 27, 2006
przysłał Marek Głogoczowski
"Solidarność" - Krystalizacja ruchu społecznego po wielkiej rewolcie
czerwiec 2, 2002
Andrzej Friszke
Polska Kwaśniewskiego czy Rydzyka?
październik 21, 2005
PAP
Państwo Polskie z rządzącą mniejszością żydowską RP z gwiazdą Dawida w tle
sierpień 3, 2007
Dariusz Kosiur
APEL O UCZCZENIE PAMIECI OFIAR STALINZMU
marzec 17, 2003
Kilka uwag o podatku liniowym
luty 2, 2007
Dariusz Kosiur
Ubierz swoją choinkę
grudzień 24, 2002
Mercedesy także mają punkty G
luty 20, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Anatomia terroru w Iraku
sierpień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Huwbejbini XXI wieku
luty 7, 2003
zaprasza.net
Zbliża się kres bezkarności...
listopad 26, 2003
Krótkie wyjaśnienie
grudzień 1, 2006
Artur Łoboda
Perspektywy
maj 4, 2003
przesłała Elżbieta
Tłumaczenie z polskiego
wrzesień 10, 2007
Artur Łoboda
Czyżby innych w przedbiegach usuwano?
Słowo o książce "Obława" Joanny Siedleckiej (wyd. Prószyński i S-ka S.A.)

listopad 6, 2005
Wiesław Sokołowski
Bój o PKO (jeszcze) BP
wrzesień 14, 2004
PAP
14 KŁAMSTW A. KWAŚNIEWSKIEGO O UNII
maj 10, 2004
prof. Jerzy Robert Nowak
Do kraju tego
sierpień 3, 2003
Piotr Czartoryski-Sziler
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2023 Polskie Niezależne Media