|
| Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego |
|
| |
|
| "Babcia Kasia" |
|
| Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek |
|
| Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka? |
|
| |
|
| Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas |
|
| Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. |
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
| 23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. |
|
| Montanari: Szczepionka to wielki przekręt |
|
| Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. |
|
| Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości |
|
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.
Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
|
|
| Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor |
|
| |
|
| Hashtag COVID1984 |
|
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
|
|
| "Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki |
|
| |
|
| Szczepionka do zabijania Ludzi |
|
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
|
|
| W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? |
|
| Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku |
|
| AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) |
|
| Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? |
|
| Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara |
|
| Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia |
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) |
|
| |
|
| "Norymberga 2" w Sejmie RP |
|
| |
|
| Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów |
|
| Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. |
|
| Kolejna odsłona protestów w Londynie |
|
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.
Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. |
więcej -> |
|
Patrole Egzekucyjne Szkolone przez USA?
|
|

Od kilku miesiecy czyta sie o porzuconych zwlokach zmaltretowanych ludzi w Iraku. DemocracyNow.org opublikowalo 1go grudnia, 2005 wywiad z niezaleznym publicysta, nazwiskiem Arun Gupta, pod tytulem: „Czy USA Szkoli Patrole Egzekucyjne do Walki z Powstancami [w Iraku]?” (“Is the U.S. Training Iraqi Death Squads to Fight the Insurgency?”).
Wywiad na temat obecnosci w Iraku patroli egzekucyjnych, byl przeprowadzony w zwiazku z raportami o szkoleniu w Iraku sil bezpieczenstwa. Dzieje sie to w przygotowaniu do przejecia pacyfikacji Iraku przez Irakijczykow od zolnierzy amerykanskich w przygotowaniu do stopniowej ewakuacji ladowych wojsk okupacyjnych USA. Amerykanskie lotnictwo ma wowczas byc glowna sila uderzeniowa i pomagac w pacyfikacji zwerbowanym przez USA Irakijczykom. Walka przeciw powstancom bedzie taka sama jaka stosowano w Ameryce Centarlnej, a mianowicie walka to bedzie prowadzona za pomca patroli egzekucyjnych.
W mediach w USA opisano ostatnio patrole egzekucyjne („death squqds”) w ramach policji Szyitow i w oddzialach specjalnych. Jednostki te aresztowaly, torturowaly i zabijaly setki, moze tysiace Sunnitow. Wedlug New York Times, zwloki ich znajdowano w rowach i na polach, z glowami przeztrzelonymi, (ludzi zabitych po ciezkim oparzeniu ich kwasem oraz ranach zadanych im swidrem elektrycznym); inni schwytani w lapankach poprostu znikneli bez sladu.
Pytany byl o te sprawozdania minister obronyDonald Rumsfeld, 29 listopada, raportow tych nie potwierdzil chociaz znajduja sie one prasie i innych mediach. Natomiast juz kwietniu 2005 Ayun Gupta, redaktor New York City Independent Media Center, opisal dzialalnosc patroli egzekucyjnych w Iraku. Arun Gupta powiedzial, ze jak dotad USA juz wydalo ponad 10 miliardow dolarow na szkolenie sil zbrojnych zwerbowanych w Iraku Irakijczykow do regulanych oddzialow wojska. Bardzo niska sprawnosc tych oddzialow wykazala ze wojska te nie sa w stanie przeprowadzic do konca pacyfikacji Iraku po ewakuacji wojsk ladowych USA. Proba uzycia regularnych oddzialow Irakijczykow jak dotad zupelnie sie nie udala.
Wobec niesprawnosci oddzialow zrwebowanych Irakijczykow, wprowadzono patrole egzekucyjne do walki przeciwko powstancom. Milicje, o ktorych wielokrotnie mowil Donal Rumsveld, dzialaja dzieki uzbrojeniu i przeszkoleniu przez USA. Jednostki miejscowych sluzb specjalnych, jak tez ich skutecznosc, sa wymieniane szczegolowo w raportach do Pentagonu. Jednostki te sa okreslane jako specjalne oddzialy policji pod takimi nazwami jak Wilki, Skorpiony, Lwy lub Odwazni.
Patrole egzekucyjne dzialajace w Bagdadzie, sa wyposazone w nowoczesny sprzet lacznosci i w najlepsza do ich zadan bron amerykanska. Nosza oni mundury oddzialow specjalnych. Patrole te dokonuja lapanek mezczyzn Sunnitow, ktorzy znikaja w 1,100 tajnych wiezieniach rozsianych po Iraku, zaludnionym przez 27 milionow.
Niedawno znaleziono w ministerstwie spraw wewnetrznych w jednym budynku 170 uwiezionych ludzi a w innym budynku 800 ludzi. Fotograf BBC dostal pozwolenie na wejscie do innego budynku panstwowego, uzywanego jako wiezienie, gdzie na salach byl bardzo duzy tlok wsrod wieziniow.
Nie wiadomo ilu ludzi jest w tajnych wiezienieach. Ciala zabitych sa przewozone i porzucane zdala od miejsc egzekucji, na przyklad blisko granicy z Iranem. Los Angeles Times opublikowalo oficjalne stwierdzenie, ze patrole smierci dzialaja w Iraku przy pomocy takich „doradcow” jak Steve Castillo, wysokiej rangi oficer wywiadu oraz Jim Steele, dowodca sluzb specjalnych grupy #55 w czasie brutalnej pacyfikacji El Salvador’u, gdzie obaj wczesniej szkolili lokalne sluzby specjalne.
W czasie pacyfikacji El Salwadory patrole egzekucyjne usmiercily dziesiatki tysiecy ludzi. Ambasada USA w Iraku zatrudnia ponad 3000 ludzi i byla zorganizowana do akcji przez John’a Negroponte, bylego prokonsula USA w Ameryce Centarlnej. Obecnie ludzie, ktorzy szkolili i kontrolowali sluzby specjalne w El Salwador, teraz pracuja w mninsterstwie spraw wewnetrznych w Iraku i podlegaja ambasadzie amerykanskiej. Powyzsze szczegoly sa podane wedlug raportu Amy Goodman z DemocracyNow.org z Arun’em Gupta z nyc.indymedia.org. Powyzsze raporty potwierdzaja ze patrole egzekucyjne w Iraku sa szkolone przez urzednikow amerykanskich i wyposazone w sprzet amerylanski.
www.pogonowski.com |
|
3 grudzień 2005
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
światu potrzebne jest ukazanie sensu życia
sierpień 14, 2004
ccc
|
Kretynizm zinstytucjonalizowany w wydaniu WP
czerwiec 15, 2003
Artur Łoboda
|
Dać chłopu zegarek....
lipiec 16, 2002
PAP
|
Verheugen wzywa Czechów uczynią gest pojednania
lipiec 2, 2002
PAP
|
Wątpliwe zwycięstwo lobby Izraela w USA
marzec 17, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
|
ROZWAŻANIA "MIĘDZY LATAMI".
styczeń 4, 2007
tezlav von roya
|
Wiek katastrofalnego kapitalizmu
październik 23, 2007
Naomi Klein
|
Przykra Rocznica "Kompleksu Wojskowo-Przemysłowego" w USA
styczeń 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
ponad 90 % ...
luty 18, 2005
Kaszub
|
Atak na Irak Otwarciem "Skrzyni Pandory"?
luty 23, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Jak ślicznie!!!
październik 14, 2006
jon2
|
Afganistan trudny do pacyfikowania
marzec 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Dlatego muszą płacić ...
październik 20, 2004
|
Kwaśniewski jednym z najbliższych sojuszników Busha
wrzesień 15, 2002
PAP
|
Dlaczego gwiazda spadła z firmamentu?
listopad 3, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
List otwarty Jana Mulaka
marzec 31, 2004
|
Czarne chmury nad Iranem – geopolityczna mapa świata na początku 2006
styczeń 21, 2006
Gracjan Cimek -
|
REORGANIZACJA
czerwiec 7, 2008
Marek Jastrząb
|
Bez retuszu-Jerzy Robert Nowak
październik 20, 2003
Adrian Dudkiewicz
|
Jacek Kaczmarski otrzymał fortepian
lipiec 10, 2002
PAP
|
więcej -> |
|