ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Zygmunt Jan Prusiński KOCHANKA KSIĘŻYCA - część czwarta 
30 sierpień 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Nie ma takiego szamba, którego Tusk nie przeskoczy 
15 czerwiec 2014      Artur Łoboda
Ostatni cywilizowany kraj Europy 
18 kwiecień 2017     
Ewolucja przyspieszyła 
28 marzec 2017      Artur Łoboda
Transmisja z akcji Stop P(l)andemii 
12 wrzesień 2020     
Dobić polską rodzinę. Za mało nędzy! 
25 sierpień 2011      Artur Łoboda
Nie zapominajcie 
16 kwiecień 2022     
Prawda zawarta pomiędzy wierszami 
7 grudzień 2016     
Jakie są prawdziwe cele Rządu Donalda Tuska? 
7 styczeń 2014      Artur Łoboda
Sprawiedliwość dziejowa - reparacje wojenne 
25 luty 2021      Artur Łoboda
Kto choruje na «Covida», nie ma do kogo się zwrócić, ale zna język włoski, może za darmo skontaktować się z lekarzami należącymi do włoskiej organizacji «Ippocrate»; leczą ludzi z całego świata przez telefon.  
24 luty 2021      Ambrogio
Informacja 
2 sierpień 2021      Artur Łoboda
Nowości 
7 maj 2010      Goska
Dla wszystkich, którzy przechodzą "klimakterium" 
8 czerwiec 2023     
MSZ polski czy antypolski? 
17 listopad 2014      www.polskawalczaca.com
Dyspozycyjna Prokuratura wie lepiej 
1 lipiec 2015      Artur Łoboda
Informacja o przestępstwie popełnionym przez NIK 
29 maj 2015      Artur Łoboda
Pojazd monetarny przed koniem geo-ekonomicznym? 
18 maj 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Uwaga w rocznicę pogromu kieleckiego 
4 lipiec 2016      Artur Łoboda
Broń Biologiczna | COVID | Dr. Lee Merrit 
2 luty 2021      Obserwator

 
 

Wniosek o przymuszenie Ministra Zdrowia do podania dowodu naukowego, że mamy w Polsce jakąś epidemię

Artur Łoboda                                           Kraków 28.10. 2020
Polskie Niezależne Media
Kraków

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie
00-013 Warszawa, ul. Jasna 2/4

Za pośrednictwem Ministra zdrowia Adama Niedzielskiego


Skarga
na odmowę Ministerstwa Zdrowia udzielenia odpowiedzi na pytania zadane w Trybie Prawa prasowego

Wnoszę o przymuszenie Ministra Zdrowia do udzielenia fundamentalnej dla zdrowia Polaków odpowiedzi na następujące pytania:

1. Wnoszę o podanie które laboratorium na świecie wydzieliło czysty wirus
SARS CoV-2 jako medyczny "złoty standard"?

2. Wnoszę o podanie chociaż jednego dowodu naukowego na prozdrowotny skutek szczepień.
Uzasadnienie

Chociaż trudno sobie to wyobrazić - to  zaatakowani zostaliśmy w totalnej wojnie przeciwko ludzkości - w której "żołnierzami" są korumpowani latami przez koncerny farmaceutyczne medycy.
Chcą oni wymusić na Ludzkości poddanie się szczepieniom.

A pretekstem do tego jest "bezobjawowa" epidemia.

W wojnie tej agresorem jest również pisowski Rząd Mateusza Morawieckiego.

Bardzo łatwo jest zdemaskować to OSZUSTWO pytaniem o podanie: które laboratorium na świecie wydzieliło czysty wirus SARS CoV-2?
Wedle mojej wiedzy do dnia dzisiejszego ŻADNE laboratorium ani nie wydzieliło tego wirusa jako wzorzec dla  "testów" PCR, ani nawet NIE SFOTOGRAFOWANO tego wirusa.

Stosowane przez Ministerstwo Zdrowia rzekome "testy" na Covid-19, stworzone zostały wiele lat temu - zanim rzekomo pojawił się ten wirus.

W wezwaniu  do podania chociaż jednego dowodu naukowego na prozdrowotny skutek szczepień przywołałem historię mojej Rodziny.
Cytuję:
"Mój śp. Dziadek urodził się w 1894 roku i NIGDY NIE BYŁ SZCZEPIONY.
Był na dwóch wojnach i w stalinowskim obozie koncentracyjnym w Polsce.
Ale mimo tego NIGDY nie chorował na poważne schodzenia, a wszelkie przeziębienia zwalczał naturalnymi lekami: sokami i wyciągiem z wierzby.

W wieku 86 lat mój Dziadek miał wypadek i trafił do szpitala - gdzie w ciągu kilku tygodni dostał szpitalnego zapalenia płuc i zmarł.
Gdyby nie miał wypadku to z pewnością dożyłby 100 lat!

Moja śp. Babcia również NIGDY nie była szczepiona.
Zmarła w wieku 82 lat - bo po śmierci Dziadka nie chciało się już Jej żyć i poddała swój organizm.

NIKT w mojej Rodzinie - kto nie był na nic szczepiony - nie chorował na choroby przeciwko którym szczepi się Polaków.
Ja byłem szczepiony i miałem z tego powodu w dzieciństwie różne powikłania.
Na przykład alergię astmatyczną - która męczy mnie do dzisiaj. "
 
Do tej poty NIKT nie przedstawił niepodważalnego dowodu naukowego, że szczepienia chronią przed chorobami.
Dla przykładu - gruźlica znikła - gdy poprawił się standard życia.
A powróciła do Polski w latach polityki  Balcerowicza i zaplanowanego wyniszczenia Narodu Polskiego.

Szczepienia przeciwko Ospie wprowadzono już po zdobyciu odporności przez ludzkość.
"Szczepienia" przeciwko grypie to zakamuflowane niszczenie populacji ludzkiej - co dowiodła historia kilku krajów Zachodnich.
Szczepienia przeciw Polio wywołały stokrotne powiększenie zakażeń - w stosunku do okresu sprzed szczepieniami. W Afryce kobiety stały się bezpłodne po szczepieniach prowadzonych przez WHO.
Podobną zbrodnię ma na swoim koncie obecny Dyrektor WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus.

Ponieważ Ministerstwo Zdrowia prowadzi NACHALNĄ PROPAGANDĘ w celu wymuszenia zgody Polaków na szczepienia - to Trybie Prawa prasowego wnoszę o podanie chociaż jednego - niepodważalnego dowodu naukowego na skuteczność szczepień.

Z góry zaznaczam, że statystyki nie są żadnym dowodem naukowym, bo świadczą tylko o tym, że to higiena codzienna poprawia stan ludzkiego zdrowia. "



W dalszej części wyjaśniam Sądowi:
Do tej pory ŻADEN NAUKOWIEC NIE DOWIÓDŁ SKUTECZNOŚCI SZCZEPIONEK DLA ZDROWIA LUDZKIEGO!
I jest to fakt niepodważalny!

W propagandzie medycznej przywołuje się jakieś  statystyki zapadalności na chorobę - które mają dowieść rzekomej skuteczności szczepień.
Dla przykładu sczepienia przeciw Odrze  wprowadzono już po przejściu epidemii - gdy ludność w Polsce zdobyła odporność i szczepienia nie były już potrzebne.
Za to w 2015 roku zaczęto na Ukrainie szczepić przeciwko Odrze i nagle zapadalność na tą chorobę wzrosła kilkadziesiąt razy - co jednoznacznie dowodzi, że to szczepionka jest źródłem zakażeń.

Tajemnicą poliszynela jest fakt, że ogromna śmiertelność młodych ludzi - w czasie I wojny światowej - była skutkiem obłąkanego programu szczepień żołnierzy frontowych.
By ukryć fakt występowania powikłań po szczepieniach, OCENZUROWANO prasę we WSZYSTKICH krajach - gdzie przybywali żołnierze amerykańscy. I dlatego tylko w nieuczestniczącej w wojnie - Hiszpanii podano informację o takiej chorobie - błędnie nazywając to "grypą".  Stąd dziś nazwa "grypa hiszpanka".

Rządy kilku krajów europejskich płacą dziś ogromne odszkodowania za szkody spowodowane "szczepieniem" przeciwko grypie. Ta TRUCIZNA - nazywana "lekarstwem" wywołała kalectwo tysięcy ludzi!
Na przykład w 2009 roku masowo zaszczepiono dzieci przeciwko bardzo łagodnej "świńskiej grypie".
Około 700 dzieci w Europie zachorowało nieuleczalnie na narkolepsję do końca życia pozostaną niepełnosprawne.
Szczepionki kupione za miliony z pieniędzy podatników musiały zostać zniszczone za jeszcze większe pieniądze podatników.
Wśród zmarłych we Włoszech na rzekomy covid-19 starszych osób - większość była szczepiona przeciwko grypie pod koniec ubiegłego roku!

Takich przykładów mógłbym podać wiele, ale przywołam najważniejszy argument.
Lekarz ma OBOWIĄZEK poinformować pacjenta o wszelkich - ewentualnych komplikacjach związanych z przyjęciem lekarstwa - bądź szczepionki.

Dlatego Minister Zdrowia ma podać niepodważalny DOWÓD NAUKOWY - na skuteczność szczepień -jeżeli zamierza namówić Społeczeństwo do poddania się temu zabiegowi.

Przymusowe szczepienia są oczywistą ZBRODNIĄ PRZECIWKO LUDZKOŚCI i zostały tak osądzone zarówno w Kodeksie norymberskim - jak też w obowiązującej Konstytucji RP.
Tymczasem obecne Ministerstwo Zdrowia stosuje gobelsowską zasadę, że "kłamstwo sto razy powtarzane - staje się prawdą".  
Po wielokroć słyszeliśmy z ust ministerialnych strażników reżimu covidowego, że "tylko szczepienia zakończą "epidemię"".
A więc chcą ZMUSIĆ Polaków do wtłoczenia NIEBEZPIECZNEGO i NIEZNANEGO produktu w organizm - z pominięciem bariery immunologicznej.

Nie znam ani jednego dowodu naukowego, że szczepienia rzeczywiście eliminują  zagrożenia dla życia ludzkiego.
Gdyby taki istniał - to nie musiałbym składać Skargi do Sądu - bo Ministerstwo Zdrowia od razu by się na jego powołało.

To jest pytanie dowodzące nie tylko kompletnej ignorancji naukowej obecnego Rządu i jego "ekspertów".
To pytanie mające uświadomić Polakom medialne przygotowywania Rządu Mateusza Morawieckiego do kolejnej zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, bo o stosowanie fikcyjnych  testów na SARS CoV-2  już wcześniej oskarżyłem w Prokuraturze Łukasza Szumowskiego i adresata tego pytania Adama Niedzielskiego .
2 listopad 2020

Artur Łoboda 

  

Komentarze

  

Archiwum

Lepper: papież opowiedział się za trzecią drogą
sierpień 19, 2002
PAP
Arial Sharon zarządził zabójstwo Yassera Arafata - stwierdza przyjaciel Sharona
styczeń 4, 2007
bibula- pismo niezależne
Jesteśmy niegospodarnym narodem!
listopad 25, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Czy Papież przeprosi ofiary Solidarności" (4)
listopad 14, 2003
Anna Kozioł
Bush zawetował ustawę zakazującą CIA tortur
marzec 8, 2008
PAP
Młode idzie, stare jedzie
styczeń 3, 2003
Adam Zieliński
Kadry IV Rzeczpospolitej
styczeń 17, 2007
copy/paste malgorzata
Czy RPP obniży stopy procentowe?
luty 13, 2006
Izrael, USA i Pakistan
luty 1, 2008
Iwo Cyprian Pogobnowski
Zadłużenie Skarbu Państwa wzrosło w czerwcu o 2,4%
sierpień 14, 2002
PAP
Więzień polityczny Germar Rudolf trafi do więzienia o zaostrzonym rygorze
czerwiec 21, 2007
BIBULA
Unijne statki dla unijnych pracowników
maj 29, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Wewnętrzne przekonanie" psycho - Tuska
marzec 10, 2008
Artur Łoboda
Korupcja
lipiec 29, 2003
Mikołaj Wójcik
Stabilne perspektywy wiarygodności polskich banków
grudzień 3, 2002
PAP
Tolerancja
wrzesień 9, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Z poradnika agitatora
czerwiec 19, 2003
Andrzej Kumor
"Gdyby nie Balcerowicz to ..."
maj 11, 2005
IAR
Czy to początek końca partii PiS
kwiecień 19, 2007
.
Lipcowy grzmot
lipiec 18, 2008
Izrael Szamir
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media