ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku 
 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
więcej ->

 
 

Już za Was wybrano


Gdyby wybory prezydenckie odbywały się w styczniu wygrałaby je Jolanta Kwaśniewska - wynika z najnowszego sondażu Polskiej Grupy Badawczej (PGB). Chce na nią głosować 30% ankietowanych - o 7% mniej niż w grudniu.

Na drugim miejscu w prezydenckim rankingu jest Donald Tusk (Platforma Obywatelska) z poparciem 13% badanych. Tusk jest notowany w sondażu PGB po raz pierwszy; w grudniowej ankiecie na drugim miejscu z poparciem 17% był inny polityk PO - Jan Maria Rokita.

11% ankietowanych chce głosować na przewodniczącego "Samoobrony" Andrzeja Leppera (bez zmian w porównaniu z grudniem), nie zmieniło się też poparcie dla Lecha Kaczyńskiego (Prawo i Sprawiedliwość). Na polityka PiS w styczniu chce zagłosować 11% badanych.

Kolejne miejsca w rankingu prezydenckim zajmują Maciej Giertych (Liga Polskich Rodzin) - 9% (+2) i Józef Oleksy (Sojusz Lewicy Demokratycznej) - 8% (+1). Na Jarosława Kalinowskiego z Polskiego Stronnictwa Ludowego chce głosować 5% respondentów. W grudniowym sondażu inny polityk PSL Janusz Wojciechowski był popierany przez 4% ankietowanych. Ósemkę kandydatów do fotela prezydenckiego zamyka Władysław Frasyniuk (Unia Wolności). Chce na niego głosować 2% badanych (-1).

W rankingu PGB na "innych kandydatów" swój głos chce oddać 11% uczestników sondażu - o 8% więcej niż w grudniu.

PGB jest wspólnym przedsięwzięciem badawczym Ośrodka Badań Wyborczych (organizatora prawyborów) i Biura Badania Opinii i Rynku "Estymator". Sondaż przeprowadzono na reprezentatywnej ogólnopolskiej próbie kwotowej 1009 osób powyżej 18 roku życia - poinformował Marcin Palade z PGB.
1 luty 2004

PAP 

  

Archiwum

Przywrócić Polakom nadzieję. DO POLAKÓW I ŻYDÓW W POLSCE I NA ŚWIECIE
marzec 15, 2003
Czy Zmiany w USA Są Gro?ne dla Żydów?
luty 14, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Coś dla ducha - Boże Narodzenie 2005
grudzień 27, 2005
zaprasza.net
Mimo paniki na giełdzie, USA zbliża się do wojny przeciwko Iranowi
sierpień 21, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Reklama - między informacją a manipulacją
listopad 28, 2006
Izabela Janczak
Obywatel parias
czerwiec 4, 2005
Witold Filipowicz
Polityczna schizofrenia
wrzesień 22, 2003
Nasz Dziennik
Żądza władzy
czerwiec 2, 2003
przesłała Elżbieta
Przybylo osad na West Bank podczas wojny z Libanem.
październik 5, 2006
gosc
Olej opałowo-napędowy
czerwiec 16, 2005
Mirosław Naleziński
Ważą się losy Afganistanu
sierpień 20, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy ktoś widział większego debila?
sierpień 25, 2008
PAP
Stanowisko środowiska ProPolonia.pl wobec sytuacji społeczno-politycznej
marzec 3, 2009
Dariusz Kosiur
Kolejna brudna prowokacja Gazety wyborczej :
lipiec 24, 2002
Agnieszka Kublik
Poland's pre-WWII activities helped to sow the seeds of defeat of Nazi Germany in the global war
kwiecień 15, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Co z tą Polską? Kto powstrzyma dalszy upadek Polski?
luty 14, 2005
Ekonomista
Fałsze Henryka Grynberga
kwiecień 26, 2003
przesłała Elżbieta
"Diabelska Gra"
styczeń 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Izraelskie dziewczynki przesyłają prezent miłości Libanskim dzieciom...
lipiec 18, 2006
J.D.
Walka, mus ...
lipiec 22, 2008
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media