|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
|
| TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
| David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor |
|
| |
|
| Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? |
|
| Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję. |
|
| Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda |
|
| Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj |
|
| Wielkie pytania o 9/11 |
|
| Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 |
|
| OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI |
|
| |
|
| Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith |
|
| Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. |
|
| Młodzież izraelska w Polsce |
|
| Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. |
|
| Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas |
|
| Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania |
|
| Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana |
|
| Patologia w środowisku medycznym |
|
| Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? |
|
| Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja |
|
| Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami |
|
| Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację. |
|
| Ameryka: Od Wolności do faszyzmu |
|
| Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. |
|
| Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19” |
|
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
|
|
| Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala |
|
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić? |
|
| FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań |
|
| Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS). |
|
| Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego |
|
| |
|
| Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS |
|
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień. |
więcej -> |
|
Pierwsze rozsądne posunięcie
|
|

Znieważono naród i Polskę?
Poznańska prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie znieważenia narodu polskiego i Polski przez Centrum Szymona Wiesenthala. O sprawie poinformował eurodeputowany Prawa i Sprawiedliwości Marcin Libicki.
W lutym członkowie PiS-u w Poznaniu na stronie internetowej Muzeum Tolerancji Centrum Szymona Wiesenthala w tzw. indeksie encyklopedycznym znale?li informację obrażającą naród polski i przypisującą Polsce antysemityzm. Zapis sugerował także, że Polacy ponoszą odpowiedzialność za tragedię narodu żydowskiego.
Eurodeputowany Marcin Libicki zażądał od centrum usunięcia tych informacji. Reprezentant instytucji uznał, że sformułowania są faktycznie niefortunne i obiecał, że informacja o Polsce zostanie zmieniona. Jednak mimo ponownego pisma europosła tak się nie stało, dlatego sprawa trafiła do prokuratury. Ta wszczęła na razie śledztwo w sprawie, co oznacza, że musi znale?ć osobę odpowiedzialną za zamieszczenie tego typu informacji w Internecie.
Marcin Libicki zaznaczył, że dobre imię państwa jest bardzo ważne, a polska dyplomacja tę sprawę ostatnio zaniedbała. Za znieważenie narodu polskiego grozi do trzech lat więzienia.
(wp.pl)
To pierwsze rozsądne posunięcia - na jakie czekamy
Od lat postuluję aby właśnie narzędziami prawnymi zwalczać fałsz i obrazę Polaków.
Zrobiłem to ostatni raz dwa lata temu w liście otwartym do Edwarda Moskala i Kongresu Polonii Amerykańskiej. Postulowałem - aby na swoim gruncie wytaczali procesy wszelkim kłamliwym wobec Polaków publikacjom.
W efekcie pojawił się na naszym portalu prowokator z Chicago, który obdarzał nas rozmaitymi epitetami.
Tak więc - już dawno zorientowaliśmy się: czyje naprawdę interesy realizuje tak zwany Kongres Polonii Amerykańskiej i już nic nas nie dziwiło w kolejnych antypolskich zachowaniach jego przedstawicieli.
Jeżeli bowiem ktoś działając wyra?nie - tylko i wyłącznie na pokaz - tak naprawdę szkodzi interesom Polski to staje się dla nas spalony.
Wniosek Libickiego to pierwszy poważny sygnał dla Świata.
Od teraz powinno być już tak zawsze - przy każdej syjonistycznej i nazistowskiej prowokacji.
A pseudo-patriotom idiotom dodam, że nie przeszkadza mi pochodzenie Libickiego.
(Artur Łoboda)
|
|
6 listopad 2005
|
|
wp.pl
|
|
|
|
Kierowcy będą płacić za wjazd do Krakowa?
październik 19, 2004
|
Przesłanie Kaczyńskiego
styczeń 27, 2006
zaprasza.net
|
Co z Polska?
wrzesień 21, 2006
mik4
|
2008.08.27. Wiadomości w 3ch językach. Three-language news service.
sierpień 27, 2008
tłumacz
|
Podatki a aukcje w internecie
marzec 6, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
My są...
SOBCZAK i SZPAK
luty 25, 2003
http://angora.pl/
|
Ojciec Schulz : Papież zostawił Polakom program duchowy i społeczny
sierpień 19, 2002
PAP
|
Tolerancja ?
sierpień 21, 2003
Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Upiory przeszłości
listopad 18, 2005
Dziennik Polski
|
Zbrodnia przeliczana na pieniądze
grudzień 10, 2007
PAP
|
Władza globalizacji - Jadwiga Staniszkis
styczeń 4, 2007
Goska
|
Skazywał niewinnych
marzec 6, 2006
PAP
|
Apel do ugrupowań centroprawicy
sierpień 15, 2003
przesłała Elżbieta
|
NAPRAWIĆ KRZYWDY CZY SZUKAĆ WINNYCH ?
Artykuł dyskusyjny
luty 13, 2003
Leszek Skonka
|
Władze w Iraku zatrudnią funkcjonariuszy reżimu Saddama
kwiecień 25, 2004
PAP
|
NEXUS - Bronie do zdalnej manipulacji mozgu
czerwiec 20, 2008
Goska
|
Homoseksualizm w służbie liberalizmu i globalizacji
czerwiec 24, 2008
Dariusz Kosiur
|
Polscy dziennikarze potraktowani jak przestępcy
listopad 18, 2003
www.onet.pl
|
Elegia na Bronka Wildsteina
maj 14, 2006
tadeusz
|
Czy Katykatury Duńskie są Prowokacją?
luty 20, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|