|
Morawiecki chce wykończyć ludzi starych
|
|
Kurewska.pl opublikowała "apel Premiera do wszystkich seniorów o pozostawanie w domach".
Jest rzeczą oczywistą, że dla ludzi starszych przebywanie na świeżym powietrzu jest niezbędne dla normalnego funkcjonowania organizmu.
Czy w ten sposób "Pinokio" chce ukryć swoją dzisiejszą ZBRODNIĘ nakazu noszenia masek?, bo ludzie starsi będą wymierać jak muchy, a młodzi ludzie dopiero po latach będą kalekami.
Jak to jest z człowieka udającego "patriotę" przeistoczyć się w podłą - dziennikarską kurwę?
To retoryczne pytanie kieruję do dziennikarzy niezalezna.pl.
https://niezalezna.pl/356545-wazny-apel-premiera-zachecam-goraco-wszystkich-seniorow-do-pozostawania-w-domach
|
|
8 październik 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Apeluję do wszystkich.
Nie W O L N O, pod żadnym pozorem nosić tego gówna, odmawiać przyjmowania mandatów, gdy będą mandaty wręczać, mieć wydrukowaną i zalaminowaną "rozpiskę", którą zamieścił Dakowski, z wykładnią niekonstytucyjności przepisów maskowych. Jest prawidłowa.
W trakcie wymierzania mandatu okazać ten laminat, filmować zdarzenie i składać zaqiadomienie do prokuratury o przekroczeniu uprawnień i niedopełnieniu obowiązków przez policjanta, który jest funkcjonariuszem publicznym.
Natychmiast.
Siłą statystyki spowoduje to zablokowanie sądów, do czasu, aż w końcu ten cyrk się skończy.
Wtedy nie uprawomocnią mandatu, bo blokować będzie konieczność rozpoznawania zażaleń na odmowy wszczęcia postępowań wobec policjantów.
Powstanie, swego rodzaju pat.
Tak na gorąco. |
|
2020-10-08
Magellan
|
 |
|
|
ps
mandatowi musi odpowiadać zawiadomienie na policjanta, a nawet dwóch, bo we dwójkę chodzą w patrolach. A nawet inaczej, żądać wezwania drugiego patrolu.
Po wylegitymowaniu policjantów, bo taki mają obowiązek, mamy czterech osobników, wobec których mamy podstawy do zawiadomienia do prokuratury.
To nam polepsza statystykę spraw. 4 - 1. |
|
2020-10-08
Magellan
|
 |
|
|
1. Odnośnie maski.
Dzisiaj wszedłem do marketu i zobaczyłem jak ochroniarz odwraca głowę - by nie widzieć, że wchodzę bez maski.
Z tego powodu wyciągnąłem z torby maskę i założyłem na brodę.
Pomyślałem, że ułatwię życie człowiekowi przyzwoitemu, bo sklep na pewno jest monitorowany.
2. Z tym spisaniem Policjantów może być problem.
Ale składanie zawiadomienie do Prokuratury to już tylko gest polityczny.
Natomiast pozwanie do Sądu zwierzchnika tych Policjantów o odszkodowanie za cokolwiek - może okazać się skuteczne.
Ja w każdym razie na to się nastawiam. |
|
2020-10-08
Artur Łoboda
|
 |
|
|
ps ps
z tzw "seniorami" sprawa jest prosta, są to z racji wieku i kształtowania postaw ludzie, którzy maja największy potencjał wiedzy, zdrowego rozsądku, kultury oraz znajomości zasad SAMOWYSTARCZALNOŚCI.
Więc wykończenie tej grupy ludzi czyści teren dla manipulacji propagandowych, ponieważ likwiduje się naturalnych i kompetentnych oponentów głoszonych medialnie bredni. Ponadto są to beneficjenci systemu zabezpieczenia społecznego, właściciele niemałego skumulowanego mienia i naturalni sceptycy.
Ci co wynajęli Mateuszka - który chyba w dzieciństwie pił herbatę z łyżeczką, nadzwyczaj rzadko uderzam w fizjognomię człowieka, bo nie on jej winien, niemniej w obliczu bezczelności i skali ZBRODNI, których ten syneczek "niezłomnego Kornela" się dopuszcza, pozwalam sobie na taki szyderczy epitet - doskonale zdawali sobie sprawę, jakim usłużnym ich sługą będzie ten pętak, który zastąpił Szydło.
Biedna Beatka, chyba nie zdawała sobie sprawy do jakiego dealu została wynajęta i chyba do tej pory się nie otrząsnęła, a pomocą służył szeroko rozumiany kierowca seicento i ten, który rozpracował jej syna.
Myślę, że ona chyba była jednak w miarę przyzwoita, jak na to towarzystwo, na marginesie. |
|
2020-10-08
Magellan
|
 |
|
|
Żaden, muszą się wylegitymować.
Ale działania można połączyć, choć pozew to wpis, a to już upust pieniądza własnego na niewiadomy skutek.
A zawiadomienia i odmowa mandatu nic nie kosztują. No i poprawa statystki działań na naszą korzyść. |
|
2020-10-08
Magellan
|
|
|
|
Kozioł ofiarny
marzec 6, 2005
|
Oskarżam
maj 1, 2006
Jacek Bartyzel
|
Oszczędzajmy na paliwie i nerwach!
październik 27, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Izrael kontynuuje akcję burzenia palestyńskich domów
sierpień 11, 2002
IAR
|
Jeśli Państwo pozwolą...
listopad 4, 2005
Artur Łoboda
|
Petycja studentów i profesorów żydowskich
lipiec 2, 2002
PAP
|
Jak uratowaliśmy Europę
sierpień 16, 2003
prof. Jerzy Robert Nowak
|
Nie ma nic za darmo
maj 1, 2003
Andrzej Kumor
|
Kuty na cztery nogi
styczeń 9, 2003
Tomasz Piwowarski
|
Byłem na tamtym świecie
listopad 6, 2008
Artur Łoboda
|
Cyniczne kłamstwo o Arturze Sandauerze - www.polonica.net
styczeń 28, 2006
Adam Sandauer
|
Polska - to wielka rzecz
luty 11, 2008
Elzbieta Gawlas
|
Rozpoczął się proces Germara Rudolfa z okarżenia o "negowanie Holokaustu"
listopad 16, 2006
bibula
|
Alkoholizm wśród młodzieży
listopad 28, 2006
Marek Komorowski
|
Bawarski premier domaga się nowego prawa przeciwko obrazie uczuć religijnych
tłumaczenie artykułu ze strony internetowej:
maj 27, 2006
nauczyciel
|
Re: “Świadectwo Polakòw Anno Domini 2005 dla potomnych”.
sierpień 29, 2005
Aleksander Jantar
|
Taksa turystyczna w Krakowie jednak legalna
luty 21, 2005
|
Chucpa po Niemiecku
kwiecień 16, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Polska to dziwny kraj
sierpień 26, 2003
ABCnet
|
Uzbrojony Dom Wariatów
kwiecień 25, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|