ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia 
Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach 
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!

 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski 
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
 
więcej ->

 
 

Erotyczna Solidarność


Właściciel internetowej strony www.solidarnosc.com postanowił wynająć ją od 1 pa?dziernika serwisowi erotycznemu. W lakonicznym komunikacie wyjaśnia, że tylko przedstawiciele tej branży byli zainteresowani wynajęciem adresu z legendarną nazwą - pisze "Dziennik Łódzki".

"Ani związek zawodowy "Solidarność", ani fabryka cukierków o tej samej nazwie nie chciały wynająć strony nawet za symboliczną opłatę" - napisał na stronie właściciel strony.

Właściciel mieszka w USA. Leszek Boroński, jego polski przedstawiciel, wyjaśnia, iż od kilku lat bezskutecznie czekał na propozycje kupna lub wynajmu strony od związku. "DŁ" ustalił jednak, że gdy kilka miesięcy temu domenę chciał wykupić mieszkaniec podłódzkiej miejscowości, zażądał od niego 10 tysięcy dolarów.

Dr Beata Gadek z Katedry Prawa Cywilnego Uniwersytetu Łódzkiego, zajmująca się między innymi zagadnieniami dotyczącymi Internetu, uważa, że takie wykorzystywanie domeny jest nieuczciwe.

Waldemar Krenc, przewodniczący Zarządu Regionu Ziemi Łódzkiej NSZZ "Solidarność" nie ukrywał zaskoczenia tym, że na stronie www.solidarnosc.com może pojawić się erotyczna zawartość.

"To niedopuszczalne! "Solidarność" jest przecież symbolem wolnej Polski!" - oburza się Waldemar Krenc. Zapowiedział, że poinformuje o sprawie Janusza Śniadka. Władze "Solidarności" na szczeblu krajowym zdecydują, jakie kroki podejmą w tej sprawie.

(PAP)

To jeden z wielu przykładów cwaniactwa bąd? kretynizmu "przodującej grupy społecznej" - tych wszystkich PO - tumanów.
Kiedy kilka lat temu niejaki Max - Kolonko relacjonował z Waszyngtonu jak to w szybkim czasie kilku cwaniaków stało się "milionerami"- dzięki zarezerwowaniu sobie nazw domen, nikt nie zastanawiał się ile taka informacja jest warta.
Dziś wiadomo, że Mariusz - głupek Kolonko, podobnie jak jego "dziennikarstwo" służące prostackiej grupie politycznej to jeden z długiego łańcucha ogłupiania Polaków.
Nauka przyszła jednak zbyt pó?no.
(Artur Łoboda)
6 wrzesień 2005

 

  

Archiwum

Wina ministrów
sierpień 27, 2007
Marek Olżyński
2008.06.12. godz 1200 Serwis wiadomości
czerwiec 12, 2008
tłumacz
Stanisław Krajski o masonach Bronisław Wildstein masonem?
grudzień 4, 2006
prawy pl
Bredzenie psychopaty. "Balcerowicz: Do strefy euro najlepiej w 2007 roku"
grudzień 31, 2002
Artur Łoboda
Kto może zmieniać nasz język?
maj 22, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Gdańszczanie, wyborcy. Uwaga na nowy prezent świąteczny od władz Gdańska
grudzień 19, 2005
Klaudiusz Wesołek
Spada zaufanie do mediów publicznych
październik 10, 2003
Artur Łoboda
Komisja Trójstronna
(Tajna władza Świata)

listopad 19, 2005
http://www.naszdziennik.pl
Prezydencka troska, czy gra pozorów
kwiecień 10, 2007
Marek Olżyński
Wystawa w 100-lecie urodzina Jana Szancera.
listopad 22, 2002
PAP
Stalexport chce przenieść na spółkę zależną koncesję na A4
sierpień 20, 2002
PAP
Piekło w "nowym" Iraku
grudzień 13, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Jedna-trzecia Ukraińców nie chce mieć Żydów jako współobywateli
grudzień 7, 2006
bibula
Tylko dla palaczy
sierpień 9, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
Jacek Dębski był klientem domu maklerskiego Surf5.net.
wrzesień 16, 2002
Dalsza wyżka cen paliwa?
grudzień 1, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Ciekawostka
wrzesień 20, 2004
ccc
Skończyć z oszukiwaniem Narodu! Żądamy referendum w sprawie traktatu reformującego Unię Europejską
październik 15, 2007
Jerzy Rachowski
Od planu ewakuacji do decyzji eksterminacji Żydów
grudzień 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
AOL przyznaje się do przekłamań w księgowości
sierpień 15, 2002
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media