ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Przestępstwa przeciwko dzieciom
W wywiadzie dla Rubicon Tina Romdhani wyjaśnia, że ​​wiele środków koronujących szkodzi dzieciom fizycznie i psychicznie
 
8 październik 2020      Aaron Richter
Po wypuszczeniu „szczepionek” na Covid-19 liczba pozaszpitalnych zatrzymań krążenia prowadzących do ŚMIERCI wzrosła o prawie 30% 
27 październik 2023     
Rok 2012 
16 lipiec 2010      Goska
Andrzej Semeret prokurator 
11 marzec 2011      Bogusław
Macron zatrudnił ex-Mossad do zarządzania "zamknięciami" a także dla wykrywania "przypadków" koronawirusa i krajowej produkcji tamponów (do wymazów).  
26 luty 2021      Ives
dr Leszek Skonka: UDZIAŁ KOŚCIOŁA W OBALENIU PRL I TWORZENIU KAPITALISTYCZNYCH RZĄDÓW SOLIDARNOŚCI W POLSCE 
29 marzec 2010      wstawil "Gasienica"
Planowali to wiele lat temu 
9 marzec 2020     
Rząd PiS dobrze przygotowany do walki z epidemią (1) 
11 kwiecień 2020     
Krakowski folklor sportowy 
19 listopad 2016     
Scenariusz, który się w głowie nie mieści 
12 grudzień 2023      Artur Łoboda
Jak to jest z tym Śpiewakiem? 
22 grudzień 2019      Artur Łoboda
Poczta Polska - jeden z ostatnich reliktów PRL-u 
21 styczeń 2017     
Cena wiedzy 
7 maj 2015      Artur Łoboda
Rutkowski 
15 luty 2012      Artur Łoboda
Notre Dame de Paris 
15 kwiecień 2019     
Islamskie Państwo zarabia ponad 3 miliony dolarów dziennie 
15 wrzesień 2014      www.polskawalczaca.com
Koniec modyfikowanego snu? 
1 grudzień 2014      www.polskawalczaca.com
Bardzo głupie żarty 
18 styczeń 2014      Artur Łoboda
Sędzia Giorgianni: „Morderstwa i porwania: kto za tym stoi?” 
3 sierpień 2020     
Władze Uczelni w Polsce 
12 czerwiec 2024     

 
 

Anty-covidowe inicjatywy społeczne w Niemczech




W Niemczech potworzyły się bardzo poważne inicjatywy społeczne w związku z odebraniem ludziom praw konstytucyjnych pod pozorem restrykcji higienicznych. 

Jest tu w Berlinie super-dziennikarz, niezależny KenFM, czyli Ken Jebsen, który stworzył wokół siebie cały pool dziennikarzy.
Codziennie przesyła mailem 2-3 rozmaite kawałki.
Ma stałe rubryki- jest felieton, komentarz polityczny, wywiad, dyskusja, są organizowane przez niego demonstracje w różnych miastach.
Czasem bardzo nietypowe, jak np. autobus jeżdżący od miasta do miasta ze wspólnymi medytacjami, inicjatywa skupiająca wokół siebie mnóstwo ludzi.  
Świetny facet. Były już na niego zamachy.
Daje swoje kawałki na YT, ale po parudziesięciu sekundach tzw. zajawki trzeba przejść do całego materiału na jego stronie. 
Tu jest jego strona:
https://kenfm.de/  

Strona jest sponsorowana ze składek odwiedzających.
Najniższa miesięczna składka to 5 euro.
Poza tym na YT są inne kanały. Najsłynniejsza jest para Eva Hermann (świetna dziennikarka telewizyjna, która swego czasu przeciwstawiła sie w TV gender, to ją wyrzucili oraz jej partner, profesor ekonomii, świetny facet, Andreas Popp.
Żyją w Kanadzie. Codziennie kontaktują sie z ich ogromną widownią, setki tysięcy ludzi.
Omawiają codziennie sytuację społeczną i polityczną.
Wieczorami o 21.30 spotykał sie online na żywo, aby wspólnie z ludźmi na całym świecie medytować (modlić sie)
Der Spiegel usiłował w jednym z ostatnich numerów ją zniszczyć. Bezskutecznie.
Ponieważ YT zamknął ich kanał, używają zastępczych: np.
https://www.youtube.com/?gl=DE&hl=de 
 
Ken Jebsen, czyli KenFM organiuje 1 sierpnia wielką demonstrację na Alexanderplatz w Berlinie, więc juz teraz władze mu to utrudniają.
Np. rozpoczęli jakieś pilne prace na linii S-Bahny czyli kolejki naziemnej prowadzącej do Alexanderplatz, trzeba sie przesiąść na autobus, żeby tam dojechać.
Na samym placu też podjęto nagle jakieś pilne prace remontowo-budowlane. 
Media ogłosiły komunikat o ankiecie, która rzekomo mówi, że 75% respondowanych nie jest zainteresowane udziałem w demonstracji etc. etc.
 Poza tym są jeszcze inne - strony w Internecie, ruchy organizujące demonstracje w różnych miejscowościach (największe jak dotąd w Stuttgarcie). 
Np. Rubikon:

https://www.rubikon.news/
 
który istnieje juz jakiś czas, niespecjalnie z powodu covid, ale dzielnie z plandemią Covid walczy . 
Oraz najsłynniejszy magazyn też wybitnego dziennikarza, który był kiedyś ekonomicznym doradcą Kohla:  Tichys Einblick: (Wejrzenie Tichy' ego)

https://www.tichyseinblick.de/
 
 
No i powstała partia w obronie praw konstytucyjnych stworzona przez lekarza laryngologa i aktywistę ruchu anty-restrykcyjnego , nazywa sie Bodo Schiffmann.
Partia wzorem tej włoskiej z północy w oparciu o Internet. Widerstand 2020 czyli Opór 2020.
Niestety, partia sie dosyć szybko rozleciała z powodu niezgodności koncepcji przez sztab, dlatego on stworzył kolejną partie, która nazywa sie Wir2020 (My 2020), ale ma kretyński program, ku zdumieniu wszystkich jego popleczników i przyjaciół, program globalistyczny.
Cos mu na głowę spadło najwyraźniej. Tu jest artykuł na ten temat w oficjalnej gazecie.

https://www.rnz.de/nachrichten/sinsheim_artikel,-sinsheim-arzt-und-youtube-star-bodo-schiffmann-gruendet-neue-partei-_arid,519411.html
  

A tutaj strona tej partii:

https://wir2020-partei.de/
  

No i najważniejsze,: z inicjatywy Kena Jebsena i Bodo Schiffmanna powstała komisja pozaparlamentarna , tzw. Okrągły Stół (powstała w tym celu specjalna Fundacja przeciwko Covid19 , w skład której weszli wybitni lekarze: wirusolodzy, interniści, kardiolodzy, patolodzy, weszli też naukowcy np. mikrobiolodzy, wybitni ekonomiści, prawnicy itd.). Komisja zebrała sie dziś właśnie na swoje 5 posiedzenie w celu wysłuchania określonych specjalistów : lekarzy, ekonomistów etc. w sprawie restrykcji covidowych .
Wszystko jest w Internecie:

Tu jest 5 posiedzenie, które właśnie leci na żywo, poprzednie łatwo znalezc:
https://www.youtube.com/watch?v=qIaIDAv2DXE  
 
Pozdrawiam z Berlina
30 lipiec 2020

głos z Berlina 

  

Komentarze

  

Archiwum

Manekinka
listopad 22, 2003
Andrzej Kumor
Gangsterzy ekonomiczni z całego Świata mówia w sprawie Balcerowicza jednym głosem
marzec 15, 2006
Przegląd prasy
Sarkozy popiera budowę Muzeum Historii Żydów Polskich
luty 19, 2008
PAP
Przyklad kuszenia Polakow wziety z Rzeczypospolitej.
grudzień 20, 2007
W.M.
Po wyborach w USA
grudzień 26, 2004
Gregory Akko
Dopłaty do leczenia ?
styczeń 17, 2008
A. Sandauer
Gówniarz, nie prezydent
kwiecień 1, 2004
PAP
Horror w autokarze Grey Hound - Kanada
sierpień 1, 2008
Elzbieta Gawlas Toronto
Płoccy duchowni tuszowali skandale
marzec 3, 2007
PAP
Eureka
październik 19, 2005
Artur Łoboda
Prawdziwy portret "władzy"
luty 6, 2006
PAP
W cieniu niewidzialnego słonia
luty 28, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
Dyktator Saddam Husain został powieszony... List Otwarty do Prezydenta George Bush’a
styczeń 2, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
"Wieże milczenia, świątynie mądrości"
maj 23, 2008
Marek Jastrząb
Oto są - ci niebezpieczni - a dla tumanów "żydzi"
lipiec 1, 2008
Rzeczpospolita
Sesja na 750-lecie
czerwiec 6, 2007
Turcja Przyjaciel Izraela i Kandydat na Członka Unii Europerjskiej
sierpień 2, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Kolowrotek
październik 30, 2007
Zegar Sloneczny
Niemieckie sklepy Rossmann wycofały figurkę św. Mikołaja z wyciągniętą rękę, podobno w hitlerowskim pozdrowieniu
grudzień 7, 2006
bibula
Abp Józef Życiński powiedział
luty 11, 2003
zaprasza.net - przyjaciele Adama Chmielowskiego
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media