ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

W jaki sposób Kukiz - zebrał wymagane podpisy? 
7 czerwiec 2015      Artur Łoboda
Sędzia Wiesław Johann o wymiarze sprawiedliwości 
18 październik 2016      Blogpressportal
Dla zwykłej dziewczyny 
24 czerwiec 2025      Autor: Zygmunt Jan Prusiński
Honorowy Prezydent 
4 sierpień 2016      Artur Łoboda
Powstanie styczniowe 2020 
15 styczeń 2021      Artur Łoboda
Tak!, to jest ta Europa 
24 listopad 2020      Artur Łoboda
Regina Poloniae 
2 maj 2019      Paweł Ziółkowski
Świat Barei 2020 
19 kwiecień 2020     
Kraj pracujących nędzarzy: Pracuj na sitwę ponad siły i nie podskakuj  
8 listopad 2014      www.polskawalczaca.com
Zygmunt Jan Prusiński NIEBIESKI BLUES - część trzecia  
31 styczeń 2021      Zygmunt Jan Prusiński
"Nowocześni" są jednak prymitywni, ale Prokuratura jeszcze bardziej 
19 luty 2016      Artur Łoboda
Ot ambra 
26 kwiecień 2025      Autor: Zygmunt Jan Prusiński
Zygmunt Jan Prusiński - Mój dawny przyjaciel z lat dzieciństwa i młodości w Otwocku - Andrzej Pokropiński  
15 czerwiec 2022      Zygmunt Jan Prusiński
Nacjonalizm 
23 czerwiec 2018     
GORSZE NIŻ CBDC: Globaliści publikują plan światowego ZNIEWOLENIA finansowego w ramach „ujednoliconej księgi” 
12 lipiec 2023      Mike Adams
"Gender" - ta wojna toczy się naprawdę 
14 grudzień 2013      Artur Łoboda
„Globalne elity używają szczepionek COVID do wyludnienia planety” 
17 grudzień 2022      News Punch
Ludzie z takimi mordami 
13 lipiec 2015      Artur Łoboda
Opór jako sposób na życie 
11 styczeń 2021     
Syndrom Kaliguli 
29 październik 2016      Artur Łoboda

 
 

W Polsce nie było żadnej epidemii covid-19



W styczniu br nie mogłem sobie wyobrazić, że Rząd Chin decyduje się na bardzo ryzykowne i kosztowne dla chińskiej gospodarki ogłoszenie epidemii, która nie istnieje.
Faktem jest, że miasto Wuhan było blisko dwa miesiące zamknięte, a mimo to cały czas wisiały nad nim dymowe chmury.

Pierwsze informacje o rzekomym rozprzestrzenianiu się wirusa na świecie - wywołały u mnie wątpliwości, bo nie pokrywały się z naturalnymi ścieżkami rozwoju epidemii.
Ciekawostką jest to, że bodaj w lutym Muzułmanie pochowali swojego ajatollaha - gdy setki tysięcy osób przebywało w ścisku i zachodnie media ogłosiły przyszłe ofiary pandemii.
Tymczasem nikt z tych ludzi nie zmarł.

Podejrzewając od samego początku jakiś globalny przekręt finansowy twierdziłem, że ludzie w różnych krajach świata są czymś zatruwani tak - by wyglądało to na chorobę.
Na dziś nie mam wątpliwości, że bardzo groźny wirus był w Polsce dwa lata temu w styczniu i również w styczniu obecnego roku.
Na tego wirusa medyczne konowały przepisują antybiotyk - co uznaję za próbę morderstwa!
Antybiotyk bowiem nie zwalczy wirusa, ale zniszczy układ odpornościowy człowieka!

Wśród zarejestrowanych zmarłych na covid-19 w Polsce - było nieco ponad 100 osób poniżej pięćdziesiątego roku życia. Reszta to byli starcy - którzy umierają i po zwykłej grypie.
Bardzo istotne jest to, że nie istnieje ŻADEN wiarygodny test na covid-19!
Te - które dostarczyło pisowskie Ministerstwo zdrowia wynajdują "wirusa" nawet u roślin!
Są tak samo wiarygodne - jak kwalifikacje medyczne Łukasza Szumowskiego.

Obecnie w mediach prowadzona jest akcja zastraszenia, która służy tylko i wyłącznie politycznym celom PiS.
Chodzi bowiem o spacyfikowanie krnąbrnych górników - którym się wmawia, że chorują na "bezobjawową chorobę".

Cała zresztą hucpa z ogłoszeniem "epidemii w Polsce"- miała służyć ułatwieniu reelekcji Andrzeja Dudy na stanowisku Prezydenta.
"Kto mieczem wojuje - od miecza ginie" . I dlatego efekty tego oszustwa mogą okazać się tragiczne dla PiS.

Ratuje ich tylko to, że bardzo skutecznie prowadzona jest akcja dzielenia Polaków i zaogniania wzajemnych relacji.
Z tego powodu do głosu dochodzą lewacy i zwalczają się ze skrajną prawicą.
Tymczasem winno dojść do sojuszu PRAWDZIWEJ Prawicy i PRAWDZIWEJ Lewicy, by Polacy mogli mieć w końcu jakąś alternatywę wobec pogrobowców "Okrągłego stołu".
Taki sojusz przez lata funkcjonował w Rządzie Emigracyjnym na Uchodźstwie.


Ilość przestępstw dokonanych przez Rząd Mateusza Morawieckiego - w związku z ogłoszeniem rzekomej "epidemii", daje podstawy nie tylko postawienia ich przez Trybunałem Stanu, ale wielu zarzutów karnych.

Nie wiem: co miało miejsce w Chinach, ale w Polsce nie ma żadnej epidemii, a we Włoszech doszło do masowych mordów medycznych!
Polskie konowały również niejednego mają na sumieniu.

9 czerwiec 2020

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

A oto dowód:
https://fakty.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-dgp-koronawirus-w-polsce-zaskakujace-dane-dotyczace-smiertel,nId,4544510

.... Polski Instytut Ekonomiczny przeanalizował dane dotyczące śmiertelności od marca do połowy maja. Analitycy sprawdzili, ile osób umierało w tym samym czasie w Polsce w poprzednich latach, począwszy od 2011 r., i na tej podstawie wyliczyli średnie liczby i oczekiwaną liczbę zgonów w tym czasie.

Rzeczywista liczba zgonów wyniosła w tym okresie 80 324. Porównano ją z ośmioma oszacowaniami oczekiwanej liczby zgonów, które wahały się od 74 491 do 87 259. "W badanym okresie zaobserwowana liczba zgonów była równa oczekiwanej, cztery oszacowania wskazują na występowanie zaniżonej śmiertelności, a jedno na występowanie nadmiernej śmiertelności" - wynika z analizy PIE.

Dodano, że na podstawie analizy różnych wariantów można stwierdzić, że w Polsce w trakcie epidemii liczba zgonów była niższa o ok. 1-2 tys., czyli 100-200 tygodniowo. Tymczasem w niektórych krajach Europy Zachodniej mogła być wyższa nawet o 75 proc.
.....

2020-06-09
Alina

  

Archiwum

Koalicje. KLIKA - Kabaret Autorów Marek Sobczak & Antoni Szpak
listopad 15, 2002
http://angora.pl
SOLIDARNI Z ROSJˇ !
sierpień 21, 2008
marduk
Dał nam przykład boliwarianin
marzec 9, 2007
pnlp
Jan Józef Lipski Ojciec Różowego Salonu
lipiec 11, 2006
Karol Górski
Talmudyczna wersja „świata”
luty 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Szymon Gramocząsteczka
styczeń 14, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Tarcza antyrakietowa
czerwiec 9, 2007
przesłała Elzbieta
Prezydent: Ofiara nie była daremna
lipiec 31, 2004
10 kroków dla konsultantów gminnych Ośrodków Informacji Europejskiej, czyli o czym powinieneś pamiętać.
marzec 20, 2003
"Silna kobieta" w USA?
wrzesień 11, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Ważą się losy Afganistanu
sierpień 20, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Opowieść wigilijna 2005
grudzień 23, 2005
Marek Olżyński
Morskie Igrzyska
sierpień 5, 2003
Zbigniew Sulatycki
Komentarz do Przemówienia Bene/Male/dykta XVI na uniwersytecie w Ratyzbonie (Regensburg), 12.09.2006
wrzesień 27, 2006
przysłał Marek Głogoczowski
PRL-jednak państwo Polaków
październik 13, 2003
Adrian Dudkiewicz
Tarcza antyrakietowa
luty 4, 2008
przyjaciel
Traktat o Unii, czyli jak oszukać potwora...
maj 11, 2005
Diachi Corvus alias D.J.W.L.
Panorama Historyczna "Cudu Nad Wisłą" i Wspomnienie Rodzinne
lipiec 1, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Swiadectwo Glorii Polo
luty 27, 2008
...
Oszukańcze gwiazdki
lipiec 8, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media