|
| Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' |
|
| |
|
| Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego |
|
| Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice |
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
|
| Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie |
|
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. |
|
| Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas |
|
| Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. |
|
| Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości |
|
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.
Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
|
|
| "Babcia Kasia" |
|
| Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek |
|
| Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? |
|
| Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja |
|
| Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 |
|
| |
|
| WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć |
|
| Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach |
|
| Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym. |
|
| Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala |
|
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić? |
|
| "patriotyzm" po 1989 roku |
|
| komentarz zbędny |
|
| Cała prawda o World Trade Center |
|
| Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. |
|
| OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI |
|
| |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" |
|
| Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine |
|
| “The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” |
|
| Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? |
|
| Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki. |
|
| Warto posłuchać |
|
| Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych |
|
| Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi |
|
| |
więcej -> |
|
Zagrożone Wartości USA
|
|

Byly prezydent USA, Jimmie Carter, poswiecajacy sie dzis obronie praw czlowieka i obronie pokoju, opublikowal ksiazke „Zagrozone Wartosci USA” („Our Endangered Values,” Somon & Schuster, 2005), w ktorej to ksiazce ostro krytykuje on neokonserwatywny rzad Bush’a.
Wsrod Amerykanow, Carter jest uwazany za wyjatkowo przyzwoitego czlowieka, jak na polityka w USA, gdzie tradycyjnie istnieje przeswiadczenie, ze kompromisy i ustepstwa w dzialalnosci politycznej zmuszaja politykow do naginania zasad uczciwosci i honoru.
Rzad Carter’a byl krytykowany z powodu kryzysu powojennego w gospodarce amerykanskiej, jak tez z powodu wybuchu, od lat rosnacej nienawisci do USA w Iranie, z powodu wtracania sie Amerykanow do spraw wewnetrznych Iranu, oraz z powodu wzrostu cen plynnego paliwa, zreszta znacznie mniejszych od wzrostu cen paliwa spowodowanych przez rzad Bush’a. Carter uwaza, ze „wojna przeciwko terrorowi” rzadu Bush’a jest faktycznie wojna przciwko dobremu imieniu Ameryki i przeciwko swobodom obywatelskim Amerykanow (dla dobra Izraela i kompleksu zbrojeniowo-wojskowego).
Carter wykazuje ze „wojna przeciwko terrorowi” jest uzywana w sposob podobny do postepowania obcych rezymow, w przeszlosci ostro krytykowanych w USA, do tego stopnia, ze rzad w Waszyngtonie sam jest dzis podobnie krytykowany przez powazane miedzynarodowe instytucje broniace podstawowych zasad demokratycznych. Carter uwaza ze klamstwa, agresja i stosowanie tortur typowe dla rzadu Bush’a, szkodza poszanowaniu praw czlowieka na swiecie, zwlaszcza w krajach rzadow silnej reki, ktore uzasadniaja lamanie praw czlowieka „wojna przeciwko terrorowi.” W rezultacie prawnicy, lekarze i inni krytykujacy zarzadzenia, sa klasyfikowani jako „terrorysci.” Prawnicy, broniacy w sadzie oskarzonych, zostaja sami oskarzani o terroryzm.
Carter uwaza ze jest hanba zeby prezydent, wiceprezydent i minister sprawiedliwosci USA twierdzili, ze poddawanie ludzi torturom jest konieczne w obronie „amerykanskiego stylu zycia” i uwazaja konwencje genewskie za staromodne i przedawnione. Minister obrony USA Donald jest cytowany, ze „prezydent ma prawo nakazywac ostre srodki do wymuszania zeznan, wlacznie z torturami.”
Carter cytuje, kiedys dygnitarza, doktora Burton’a J. Lee III: “Sa dowody stosowania tortur przez wojskowych lekarzy i sanitarjuszy USA. Tortury sa nie do zaakceptowania w zawodzie lekarskim. Stosowanie tortur jest nie tylko dowodem slabosci, a nie sily, ale rowniez jest dowodem strachu nie godnego obywatela amerykanskiego.” Carter uwaza ze sa nielegalne areszty i uwiezienia, nawet osmioletnich dzieci, ktore mialy miejsce po napasci na wiezowce i Pentagon w 2001 roku. Postepowanie takie zostaly niby to zalegalizowane za pomoca pogwalcania praw obywatelskich zastrzezonych konstytucja USA, poniewaz „wiek nie jest rzecza wazna przy aresztowaniu,” wedlug rzecznika Pentagonu.
Podobnie jak byly prezydent Carter pisze historyk Nikolaus Wachsman w ksiazce „Wiezienia Hitlera” (Yale University Press, 2004) z ta roznica ze konflikt i wspolprace w Niemczech w czasie przejmowania wladzy przez nazistow, po podpaleniu Reichstagu 27 go lutego 1933 roku i po wydaniu dekretu przez Hitlera o „ochronie narodu i panstwa,” stalo sie podobnie po 9/11.
Wtedy dekret Hitlera stal sie prawem pozwalajacym na wiezienie politycznych oponentow bez wyrokow sadowych. Kontrola zydowska Niemieckiej Republiki Wiemarskiej spowodowala, ze po smierci prezydenta Paul’a von Hindemburga, armia niemiecka, obawiajac sie zaciesniajacej sie kontroli zydowskiej i nawet bolszewickiej, naznaczyla na miejsce Hindemburga, Adolfa Hitlera, ktorym dowodcy wojsk niemieckich mysleli, ze beda manipulowac, jako ze Hitler byl nieukiem i jedynie mial talent demagoga.
Wczesniej, w czasie pobytu Hitlera i Rudolfa Hess’a w wiezieniu w Landsbergu w Bawarii w czasie pisania „Mein Kamf,” Hitler zorientowal sie trzeba mu bylo pomocy w pisaniu tego programu. Pomoc ta uzyskal on od generala i profesora geopolityki Karl’a Hauhoffer’a, wydawcy pisma „Geopolitische Zeitung,” ktory w wiezieniu dal Hitlerowi osiem dlugich wykladow, w jaki spodob silami niemieckimi zdominowac swiat.
Wachsmann koncentruje sie glownie na sprawach obozow koncentracyjnych i mordach politycznych dokonanych przez nazistow. Przetrzega on przed podobnymi metodami w dzisiejszym swiecie. Wachsman wykazuje jak latwo jest, w imie bezpieczenstwa panstwa, wprowadzic nadzwyczajne procedury, ktore wkrotce staja sie permanentne.
Ksiazka Robert Higgs pod tytulem “Powrot Wojowniczego Panstwa” (“Resurgence of the Warfare State,” (Independent Institute, 2005) jest napisana na zblizony temat, do ksiazek wyzej wspomnianych. Autor za pomoca logiki, ostro krytykuje powolywanie sie rzadu Bush’a na stan wojenny, z powodu „wojny przeciwko terrorowi.” Higgs wykazuje jasno, ze napad na Irak byl aktem nielegalnym, opartym na falszu. Higgs pisze to na podstawie logiki prawnej sadu w Nuremberdze popieranego przez USA.
Masowe zabijanie ludnosci Iraku i torturowanie jencow i ludzi aresztowanych, stanowi zbrodnie wojenne wedlug Higgs’a, ktory dowodzi, ze uzywanie przez USA precyzyjnej broni („smart weapons”) wcale nie unika wielkich ofiar w ludnosci cywilnej. Higgs uwaza, ze ciezkie straty w ludnosci Iralu sa nieuniknione. Autor tez uwaza, ze Irakijczycy pod terrorem Saddama Husseina, nigdy nie ucierpieli terroru na taka skale, jak cierpia obecnie z powodu ataku USA i obecnej pacyfikacji prowadzonej w imie „wolnosci i demokracji.” Higgs uwaza ze Amerykanie powoli rozumieja wstyd i hanbe jaka na ich kraj sciagaja neokonserwtysci-sjonisci w obecnym rzadzie w Waszyngtonie.
www.pogonowski.com |
|
31 grudzień 2005
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Czy skończy się prywata w sądach?
sierpień 26, 2006
Zdzisław Raczkowski
|
Zbyt kosztowna,
czerwiec 4, 2007
. (bez podpisu)
|
"Karawana idzie dalej..."
luty 13, 2005
zapodał jasiek z toronto
|
Radio z wozu, koniom lżej?
kwiecień 7, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
|
„Cud nad Wisłą” trzeba powtórzyć
sierpień 15, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Pogarda - tryumf Jacka Kurskiego
wrzesień 30, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
|
Białoruś: Przeciwko ingerencji w kampanię wyborczą.
marzec 11, 2006
słowianofil
|
Polityka skarbowa USA wobec kryzysu
wrzesień 21, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wyboru już dokonano. Teraz pora na głosowanie
czerwiec 16, 2004
(PAP)
|
Internetowa makabra
listopad 8, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Amerykańskie mniejsze zło
listopad 11, 2008
Artur Łoboda
|
Chcieliście UE, no to ją macie (1)
styczeń 11, 2005
|
Izraelskie lotnisko Ben-Gurion uznane jako najlepsze lotnisko europejskie
grudzień 22, 2006
bibula- pismo niezależne
|
Kto tu kłamie?
Kto za Unią, kto przeciw
marzec 25, 2003
zaprasza.net
|
Normalność inaczej, czyli kwachopodobni, michnikotożsami
marzec 27, 2007
Marek Olżyński
|
Manifestacja przeciwko polityce Unii wobec Izraela
grudzień 13, 2002
PAP
|
Pomroczność pomarańczowa
styczeń 16, 2005
|
Wstydliwa relikwia
czerwiec 24, 2007
|
Sztuka oporu
listopad 27, 2003
Ewa Polak-Pałkiewicz
|
Widziane z Ameryki - komentarze z USA (4) TŁO HISTORYCZNE EUROREGIONU PRUSY
styczeń 6, 2005
Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|