|
| Papież błogosławi strażników de Rotschild |
|
| To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata. |
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
| 23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. |
|
| PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL. |
|
| Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010 |
|
| Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki |
|
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
|
|
| Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym |
|
| Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. |
|
| Strona Krzysztofa Wyszkowskiego |
|
| Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego |
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
|
| Debata ws. pandemii COVID-19! |
|
| Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni! |
|
| Kaczyński również nas w to wciągnął |
|
| Zbrodnie wojskowe w Iraku |
|
| Jak to jest z kowidem na Florydzie? |
|
| |
|
| Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara |
|
| Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. |
|
| Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 |
|
| |
|
| Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców |
|
|
|
| Covid to operacja wojskowa |
|
| Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” |
|
| Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego |
|
| |
|
| Człowiek 2.0 |
|
| Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR |
|
| Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? |
|
| "W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." |
|
| Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! |
|
| |
|
| Przemoc seksualna wobec dzieci |
|
| Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy |
|
| "Górale to męczą konie" |
|
| Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. |
więcej -> |
|
Rozszerzenie UE - teraz, albo nie wiadomo kiedy
|
|
Anders Fogh Rasmussen, premier Danii, która obejmuje 1 lipca półroczne przewodnictwo w Unii Europejskiej, ostrzegł w środę pó?nym wieczorem, że przeciągnięcie się negocjacji z kandydatami na 2003 rok może spowodować wieloletnią zwłokę w poszerzeniu Unii.
Odrzucił sugestie, że Polska nie zdąży osiągnąć gotowości do członkostwa. Dał też nadzieje na wywalczenie przez kandydatów nieco lepszych warunków w zakresie rolnictwa, niż wynikałoby z propozycji Komisji Europejskiej. Rząd duński chciałby zakończyć negocjacje przed szczytem w Kopenhadze, zaplanowanym na 12-13 grudnia, a na szczycie już tylko uroczyście zatwierdzić rezultat rokowań.
Jeżeli nie skończymy negocjacji w Kopenhadze, to nie zdążymy z poszerzeniem Unii na wybory do Parlamentu Europejskiego, zaplanowane na czerwiec 2004 roku - powiedział duński premier.
Jego zdaniem, jeśli negocjacje przeciągnęłyby się, uwagę Piętnastki odciągnęłyby od nich: w 2003 roku zakończenie prac Konwentu Europejskiego nad przyszłym kształtem UE, w 2004 roku - konferencja międzyrządowa mająca zatwierdzić nową reformę instytucjonalną Unii, a w latach 2005-2006 - debata nad planami budżetowymi po 2006 roku.
Rasmussen zastrzegł, że wiele będzie zależało od raportu, który zostanie opublikowany przez Komisję Europejską w połowie pa?dziernika. Na podstawie raportów o kandydatach, zgodnie z kalendarzem, pod koniec pa?dziernika na szczycie w Brukseli podejęta zostanie decyzja, które kraje są gotowe do członkostwa.
Wobec nalegań dziennikarzy, wątpiących w wydolność polskiej administracji, powołał się na opinię komisarza UE ds. poszerzenia Guentera Verheugena: Według Verheugena problem z Polską nie jest zbyt poważny.
Premier Danii pochwalił też propozycje Komisji Europejskiej dotyczące warunków finansowych członkostwa nowych państw i objęcia ich wspólną polityką rolną. Organ wykonawczy Unii sugeruje, żeby przyznać nowym członkom 25% należnych dopłat bezpośrednich dla rolników w pierwszym roku członkostwa i stopniowo podnosić ten odsetek do 100% poziomu dopłat w 2013 roku. Poszerzenie Unii nie powinno stać się zakładnikiem zmian w warunkach wspólnej polityki rolnej - podkreślił.
Równolegle do końcowej fazy negocjacji w sprawie poszerzenia Unii, Niemcy, Holandia, Wielka Brytania i Szwecja chcą wymóc na partnerach zobowiązanie, że będą w przyszłości redukować dopłaty dla wszystkich w Unii. Sprzeciwiają się temu zwłaszcza Francja i Irlandia. |
|
27 czerwiec 2002
|
|
PAP
|
|
|
|
Domagają się wyniesienia Stalina na ołtarze
listopad 27, 2008
PAP
|
List otwarty do IPN W-wa
listopad 26, 2007
Bogusław
|
LPR chce odwołać Cimoszewicza
czerwiec 28, 2002
PAP
|
Zmarł profesor Tomasz Strzembosz
październik 16, 2004
PAP
|
Alarm back to YELLOW?
styczeń 10, 2005
|
Jak Permanentną Będzie Okupacja Iraku Przez USA?
październik 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czwartego Lipca Dzień Prowokacji?
lipiec 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Porada dla wielodzietnych biednych rodzin
październik 22, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Czy jest wśród nas uczciwy prokurator?
marzec 10, 2006
Artur Łoboda
|
Siła euro, Unia i zadania syjonistów
maj 10, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kamienice już nie nasze
maj 7, 2005
Iwona Kamieńska
|
Jest śledztwo w sprawie NFI Jupiter
sierpień 20, 2002
PAP
|
Horror w autokarze Grey Hound - Kanada
sierpień 1, 2008
Elzbieta Gawlas Toronto
|
Izrael Szamir "PaRDeS - studium kabały". Część II: Eseje. Rozdział 14
maj 1, 2006
|
Nowy Porządek Świata
kwiecień 13, 2003
przesłała Elżbieta
|
Historie zniewalania. Dość szeroki poglad na Michnika i Millera wraz z Olechowskim et consortes
grudzień 28, 2002
Adolf Mayer 0653
|
Latająca trumna i awans polaków
listopad 15, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Amerykańscy Żydzi chcą konsultacji na temat kształtu ustawy reprywatyzacyjnej
styczeń 6, 2003
http://www.naszdziennik.pl/
|
"Czytelnik" ślepy jest i tyle
listopad 12, 2005
Marek
|
Znikają gruszki z unijnych wierzb...
lipiec 1, 2003
Włodzimierz Kałuża
|
więcej -> |
|