ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
Bankructwo Ukrainy 
 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? 
Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Im – wolno, nam – nie 
Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? 
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku 
 
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
więcej ->

 
 

Kwaśniewski, Miller i Kurczuk przed Trybunał Stanu



Postawienia przed Trybunałem Stanu prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, premiera Leszka Millera i prokuratora generalnego Grzegorza Kurczuka chce poseł PiS Zbigniew Ziobro. Ziobro ujawnił w niedzielę swój raport z prac komisji badającej aferę Rywina.

Ziobro w swym raporcie przeanalizował przede wszystkim reakcję organów państwa na informacje o korupcyjnej propozycji. Jako pierwsze o wnioskach z raportu Ziobry poinformowały niedzielne "Fakty" w TVN.

Zdaniem Ziobry, Kwaśniewski, Miller i Kurczuk powinni odpowiedzieć za to, że mimo wiedzy o korupcyjnej propozycji złożonej przez Lwa Rywina Agorze, nie zawiadomili organów ścigania o przestępstwie.

"W Polsce przez ostatnie 14 lat można mówić o zmowie politycznej. Rządzący gwarantowali bezkarność nie tylko swoim kolegom, ale nawet przeciwnikom, licząc na bezkarność w przyszłości" - powiedział Ziobro. Dlatego też - jego zdaniem - trzeba zrobić wszystko, by przerwać tę bezkarność.

Według posła PiS, Kwaśniewski popełnił przestępstwo nie tylko nie zawiadamiając prokuratury o przestępstwie, ale także zatajając notatkę przekazaną mu przez Rywina, mimo że wiedział, iż toczy się w tej sprawie postępowanie.

Miller natomiast złożył - według posła - fałszywe zeznania przed komisją śledczą twierdząc, że kompromis pomiędzy rządem a mediami prywatnymi był już zawarty 15 lipca 2002 r. Tymczasem z materiału dowodowego zgromadzonego przez komisję wynika, że kompromisu nie było.

Prokurator generalny popełnił - zdaniem posła PiS - przestępstwo, bo nie wszczął z urzędu postępowania w sprawie korupcyjnej propozycji, nie polecił też wszczęcia postępowania.

W swym raporcie Ziobro obciąża również szefa Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego Andrzeja Barcikowskiego za to, że mimo wiedzy o przestępstwie popełnionym przez Rywina, nie zawiadomił prokuratury. Zdaniem posła PiS, szef ABW powinien odpowiedzieć za to przed prokuratorem.

Ziobro liczy na to, że wnioski z jego raportu znajdą poparcie wśród innych członków komisji śledczej i podkreśla, że to, czy tak się stanie, "będzie miarą ich uczciwości".

Poseł PiS zaznaczył ponadto, że tego rodzaju sprawy nie ulegają przedawnieniu i jeśli nawet obecny Sejm nie zgodzi się na pociągnięcie do odpowiedzialności premiera, prezydenta i ministra sprawiedliwości, będzie mógł do tego wrócić Sejm następnej kadencji.
29 luty 2004

PAP 

  

Archiwum

Opowiadanie bez tytułu
maj 29, 2008
Marek Jastrząb
"Nie udaje"
kwiecień 14, 2003
"Największa afera III RP"
czerwiec 6, 2006
PAP
Zamiast Wigilijnej Gwiazdki.
grudzień 22, 2004
Jan Lucjan Wyciślak
Pro domo sua
Dzieci maja '68

maj 30, 2003
Ewa Polak-Palkiewicz
Stwórca wiecznych praw przyrody
sierpień 16, 2007
Marek Głogoczowski
Jak uratowaliśmy Europę
sierpień 16, 2003
prof. Jerzy Robert Nowak
Błędy w kultowym słowniku!
maj 10, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Zadłużenie Skarbu Państwa wzrosło
czerwiec 27, 2002
PAP
Powstanie wymusił „Monter”...
sierpień 15, 2008
www.myslpolska.pl
Azyl i ambasady w wydaniu demokraci.pl
lipiec 10, 2006
Mariusz Affek
To co najważniejsze
grudzień 23, 2005
Artur Łoboda
M.G. na Mount Mc Kinley (6194 m) 36 lat temu
grudzień 31, 2006
Marek Głogoczowski
Wcześniejsze wybory - czyj to spryt?
maj 26, 2008
Dariusz Kosiur
Szokujące nieprzygotowanie
wrzesień 6, 2003
Andrzej Kamieński
S.P.Q.R.
maj 11, 2008
Artur Łoboda
Michalkiewicz: Poronienia na Dzień Życia
kwiecień 1, 2006
S. Michalkiewicz
Niezbyt dziewiczy Paul Potts
lipiec 14, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Cenzura żydowska w amerykańskich kinach
listopad 28, 2006
bibula.com/
Należy pracować od podstaw
maj 11, 2004
Andrzej Kumor
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media