ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
więcej ->

 
 

Demon-kracja czy demokracja


Powojenne rozrachunki

Wojna z Irakiem dobiega końca. Po niespodziewanie szybkim upadku Bagdadu, możemy już tylko snuć refleksje nad konsekwencjami tego konfliktu dla świata. Wnioski jakie można z tej wojny wysunąć mają dwojaki charakter: dotyczą sytuacji międzynarodowej Polski, oraz reakcyjnego point de vie na tę wojnę.

Jako Polak jestem głęboko zawiedziony. Z punktu widzenia racji stanu wojna zapowiadała się bowiem szalenie interesująco i sam byłem zwolennikiem jej wybuchu. Powodowała bowiem dezintegrację Unii Europejskiej, dając nam wielką szansę na nie-wejście do euro-kołchozu. Osobiście wątpię czy uda się nam wygrać referendum unijne i poza dezintegracją UE nic nie jest nas w stanie uratować przed Anschlussem. Wydawało się, że przez chwilę mieliśmy szansę na to, że nas do "Europy nie wpuszczą".

Opcja proamerykańska jest alternatywą dla unijnej.
Rzeczywistość szybko rozwiała te nadzieje. Proamerykańska opcja w polityce zagranicznej nie przełożyła się na zmianę polityki unijnej reżimu Leszka Millera.
Zamiast oczekiwanej idei wejścia do NAFTA - która to struktura nie ma charakteru socjalistycznego i nie gwałci suwerenności jej członków - mamy kontynuację marszu do UE. Można domniemywać, że Amerykanie uznali, że dla nich jest korzystne nasze wejście do Unii. W ich planach będziemy swojego rodzaju lobby, grupą nacisku o proamerykańskim charakterze w instytucjach unijnych. Po lobby tym oczekują, że będzie paraliżować antyamerykańskie posunięcia Brukseli, Paryża i Berlina. Wszystko
pięknie, ale to oznacza, że mając USA za sojusznika, stajemy się częścią Unii i spadają na nas wszystkie socjalistyczne nieszczęścia:
suwerenność państwa zlikwidowana, gospodarka ograniczona systemem dotacji, kontroli, limitów i dyrektyw Komisji Brukselskiej.

Rola "piątej kolumny" w unijnych instytucjach nic nam zupełnie nie daje, gdyż nie zapobiega katastrofie:
integracji z Brukselą. Ślepa uliczka.

Wojna z Irakiem ma jeszcze drugi, ideologiczny wymiar. Mamy Irak - kraj o najstarszej w świecie tradycji państwowej i kulturze - rządzony przez klasycznego orientalnego despotę, takiego nowoczesnego kalifa z Bagdadu. Ludzie tam mieszkający mają swoją tradycje, obyczaje, wierzenia. W tej chwili Irak stał się de facto kolonią rządzoną przez amerykańskich wojskowych. Kolonializm klasyczny, dziewiętnastowieczny w zasadzie nie ingerował w wewnętrzne sprawy kolonii. W Indiach Anglicy znieśli co najwyżej niektóre ekscesy (palenie żon zmarłych mężów, wytępienie zwolenników sekty Kali), nie ingerując w tradycyjną strukturę społeczną, nie narzucając nikomu swojej kultury. Podobnie działo się w praktycznie wszystkich koloniach.

Metropolia zachowywała się zwykle dosyć "konserwatywnie" i nie próbowała przeprowadzać obyczajowo-instytucjonalnej rewolucji. Widać już, że w Iraku tak nie będzie. Kraj ten zostanie poddany masowej indoktrynacji w duchu demoliberalnym. Nie mając kompletnie żadnych tradycji demokratycznych, otrzyma demokratyczne instytucje, prawa człowieka, zapewne też laicki system rządów. Do tego dojdzie jeszcze cała apoteoza równości, wolności, tolerancji - może nawet dla homosiów i irackich lesbijek.
Jak zwiemy taką politykę? To jakobinizm porównywalny z tym, jaki praktykowały francuskie armie rewolucyjne w zdobytych krajach Europy. Tak, tak w Waszyngtonie, w Białym Domu zagnie?dzili się jakobini, fanatyczni czciciele demokracji. Liberté, egalité, fraternité ou la mort! Biedni Irakijczycy...


Warszawa, dnia 10 kwietnia 2003 r.
15 kwiecień 2003

Adam Wielomski 

  

Archiwum

.by mike whitney....onz 9-20-o6
wrzesień 28, 2006
m.whitney.
Drang nach Osten
wrzesień 17, 2002
Bohaterowie czy omamieni?
kwiecień 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Bp Głódź: Potrzebna nadzieja
sierpień 20, 2002
PAP
Auschwitz
styczeń 28, 2005
Czego nie lubi władza
październik 25, 2005
Witold Filipowicz
Sąd Boży
sierpień 12, 2003
przesłała Elżbieta
Jak bogacił się były prezes Stoczni
lipiec 18, 2002
PAP
Ocieplenie
październik 9, 2006
przesłał Iwo Cyprian Pogonowski
Świat stoi na głowie
kwiecień 22, 2005
Nauczyciel to nie zawod!
listopad 25, 2006
mik4
Szwajcaria a Unia Europejska
kwiecień 30, 2003
przesłała Elżbieta
„PEAK OIL” - w Disneyland zabawa skończona
lipiec 9, 2007
USA, Iran – a sprawa polska
maj 8, 2006
Janusz Korwin-Mikke
Wystąpienie Colina Powella podczas obchodów rocznicy wybuchu Powstania
sierpień 2, 2004
PAP
Sprawa księgarni Antyk, Postanowienie prokuratora o umorzeniu śledztwa
listopad 11, 2006
Dorota
Błędna diagnoza
wrzesień 10, 2003
Zapomniane wartości kultury słowiańskiej
styczeń 24, 2004
przesłała Elżbieta
Pierwszy Polak zginął w Afganistanie
sierpień 15, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
Zjazd folks-europejców
luty 16, 2004
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media