ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Chamy, żydy i.... 
1 kwiecień 2020      Artur Łoboda
Hańba naszych czasów. Stalinizm wiecznie żywy  
20 styczeń 2011      Artur Łoboda
Dziennik pisarza Karola Zielińskiego z Krakowa (13.08.2011) 
30 październik 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Wolę rosyjskie czołgi na granicy - niż banderowca za drzwiami 
4 czerwiec 2026      Artur Łoboda
Jak daleko posunie się rząd, aby ukryć szkody spowodowane szczepionkami? 
15 grudzień 2023      Doktor Józef Mercola
Ród chwalebny 
26 kwiecień 2021     
Czego nam dziś potrzeba? 
6 maj 2016      Artur Łoboda
Wyborcza funkcja ludzkiej wyobraźni 
27 maj 2014      Artur Łoboda
Źródła epidemii 
29 marzec 2020      Artur Łoboda
Co nas czeka pod nowym nieRządem ? 
9 grudzień 2023      Artur Łoboda
"Fakty i akty" 2026 
28 luty 2026      Artur Łoboda
Program antyludzki 
23 lipiec 2024     
Uwaga przed 13 grudnia 2016. (2) 
7 grudzień 2016     
W sprawie LGBT 
8 czerwiec 2019      Artur Łoboda
Państwo superpolicyjne. Terror trwa. Jak długo jeszcze? 
23 wrzesień 2014      www.polskawalczaca.com
Logika syjonisty 
27 czerwiec 2025     
Rozmowa z poetą, nie z człowiekiem... 
8 październik 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Piszmy listy do więzienia! 
13 sierpień 2016      Artur Łoboda
Jak przestępcy z UM Krakowa gwałcą obowiązujące Prawo? 
29 maj 2023     
Złudna Potęga USA 
19 kwiecień 2009      Iwo Cyprian Pogonowski

 
 

Wielki finał WOŚP ze zbrodnią na scenie w Gdańsku. Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz został ciężko raniony nożem w czasie "światełka do nieba"


Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz dźgnięty nożem podczas finału WOŚP!

Media donoszą, że nożownik - kryminalista - zaatakował na scenie w Gdańsku wołając ze sceny, że siedział w więzieniu przez Adamowicza.
Nagle Adamowicz przestał być przeciwnikiem, stał się ofiarą.
Ja zaś nie mogę wyjść z podziwu dla owych mediów, komentatorów, wydawców, że tak łatwo zmienili NARRACJĘ co do Adamowicza.
Ale nie ze mną te numery, brunery.
Nie bardzo się przejmuję, jak to się stało, że nożownik wszedł na scenę pomimo ochrony. Tym niech się zajmie policja.
Bardzo zaś mnie interesuje MOTYW. Sprawca podał na scenie swoje imię i nazwisko (Stefan Pilmo?) i wykrzyczał, że siedział niewinny w więzieniu, bo go Platforma Obywatelska dokoptowała, że dlatego zginął jakiś Adamowski (niewyraźne, pewnie chodziło mu o Adamowicza, którego przed chwilą dźgnął nożem).
Nad motywem żaden dziennikarz się nie zastanawia, ale wygłasza potępienie nożownika, co jest jednoznaczne z postawą współczucia dla Adamowicza, który walczy o życie w najlepiej wyposażonym szpitalu.
Podejrzenie, że Adamowicz sam ściągnął na siebie nieszczęście, jest w tej sytuacji zupełnie naturalne, niejako samo się nasuwające. Pewnie w sieci pojawią się szczegóły, może ktoś wpadnie na tę stronę. Całe zajście wygląda jak porachunek mafijny.
Kiedy to piszę red Stankowski wpisuje się w narrację i ocenę zdarzenia jako niedopuszczalnego efektu mowy nienawiści. Nie sprawdził ile sprawca siedział i dlaczego. Kiedy powstało zło, kto je rozniecił.
TVP Info "informuje" jak to cały PiS "łączy si z Pawłem Adamowiczem i jego rodziną myślami i modlitwą".
Im więcej tego gadania, tym bardziej widać, że "trzęsą się portki pętakom", którzy panicznie boją się, że za przykładem nożownika pójdą inne jednostki składające się na Suwerena.

Wobec niewinnych śmierci wielu ludzi z najbliższego otoczenia, czy to z lekarskiego lenistwa i łajdactwa, czy to biedy, czy śmiertelnych kredytów, czy z powodu źle przepisanych leków i szczepionek, czy to z urzędniczego, sadowego bezprawia, nie mogę w sobie wykrzesać współczucia dla ofiary.
I nie ja jedna sądząc po komentarzach pod filmem.

Mam nadzieję, że P. Adamowicz przeżyje i stanie kiedyś przed sądem.
Jeśli umrze, to razem z nim zniknie WOŚP i Juras Owsiak ze Złotymi Melonami i Mrówami ...
14 styczeń 2019

Alina 

  

Komentarze

 

Pelna zgoda.
Niestety dozylismy czasow kiedy skorumpowani psychopaci, pedofile, dewianci seksualni, czy ludzie naduzywajacy substancji nami rzadza. Derperacja ludzka przybiera rozne postacie. U tego pana przybrala forme zemsty za zmarnowane zycie (nie ma innej mozliwosci zeby mu nie wierzyc).
Zastanawiajace jest jak szybko sciekowe media zablokowaly komentarze do artykulow ze wzgledu na olbrzymia ilosc postow nie majacych nic wspolnego ze wspolczuciem, a raczej byly to komentarze potepiajace dzialania antypolskich politykow, w tym Adamowicza.
Mam nadzieje ze to dobrowadzi do wielu przemyslen w glowach politycznych hien.

2019-01-14
TellTheTruth

 

Och, któż to nie składa wyrazów współczucia?
https://fakty.interia.pl/polska/news-atak-na-prezydenta-gdanska-podczas-finalu-wosp-na-zywo,nId,2781090

Co ciekawe, pod żadnym tekstem dotyczącym Adamowicza nie ma komentarzy, ani możliwości ich umieszczania. Czyli komentatorzy pod załączonym, niezależnym filmikiem mieli racje. Pewnie prawda jest jeszcze inna niż nam się wydaje. Może nożownik jest narzędziem innych wrogów Adamowicza?

2019-01-14
Alina

 

Komentarze nt Adamowicza są np tu:
https://sport.interia.pl/skoki-narciarskie/news-ps-w-skokach-malysz-plakal-po-wygranej-kubackiego-w-predazzo,nId,2781064

2019-01-14
Alina

 

Nie szkoda Wam czasu na komentowanie takich wydarzeń?
Wygląda na to, że facet dostał zlecenie na Adamowicza - w ramach porachunków mafijnych.

O wiele ważniejsze jest pytanie: jak to się dzieje, że jednym z największych miast w Polsce, od kilkunastu lat rządzi taki menel?
I dzieje się tak - rzekomo - w ramach "demokracji".

2019-01-14
Artur Łoboda

 

Tylko dlatego komentuję, że nie mogę wyjść ze zdumienia. Bo do tej pory oszust, malwersant, jak to ująłeś - menel - rządzący Gdańskiem, kiedy dostał publicznie i oficjalnie ciosy nożem, stał się prawie świętym męczennikiem, a jego otoczenie czy to rodzinne, czy służbowo-towarzyskie wzywa Polaków do modlitwy, chociaż jeszcze kilka godzin wcześnie piało o wyrzuceniu religii ze szkół i legalizacji aborcji.
Ktoś postanowił wyabortować Adamowicza w scenerii diabelskiej orkiestry.
Szef tej orkiestry plujący nienawiścią do kościoła, do narodowców, do Polski, nagle wzywa do zaprzestania szerzenia nienawiści, hejtu i modlitwy za Adamowicza!!!! Zauważa, że hejt wywołuje agresję na imprezach masowych. Debil. Przecież w największej imprezie masowej nie było żadnej agresji: w Marszu Niepodległości" było ponad 250 000 ludzi i nic się nie stało. Nie było agresji, bo w Marszu Niepodległości biorą udział normalni cywilizowani Polacy, zaś zwolennicy i poplecznicy Owsiaka, PO-KO i innych to inna antypolska cywilizacja, OBCY, zbrodniarze i oszuści, wyznawczy zła, świętujący swoje zbrodnie.
Wczoraj był 13.01.
"13" w kabale ma jakieś wyjątkowe znaczenie, Może zbrodnia na Adamowiczu była kolejną zbrodnią rytualną?
Może przedwyborami do PE potrzebny jest diabelstwu diabelski święty?

2019-01-14
Alina

 

Przypomnij sobie Alino - jak tragiczne było życie milionów Polaków - zanim otwarły się granice UE do pracy.
Najbardziej na "Nas" otwarła się Anglia, bo Niemcy wprowadzili ośmioletni zakaz pracy dla Polaków.

Dzisiejsza sytuacja Polaków jest nieporównywalna do tej z 2004 roku.
Ale za chwilę będzie "brexit", a brukselscy szczekacze robią wszystko - by się zemścić na Anglikach.
To może rykoszetem uderzyć w Polaków tam pracujących.
Nie namawiam do sensacyjnego szczucia, ale to spokojnej analizy obecnej sytuacji.
PiS już nieraz dowiódł swojej niekompetencji, a wręcz prostactwa w polityce zagranicznej.
Ale Oni tu zaglądają i niektóre tezy przyjmują jako własne.

Tacy jak Adamowicz - zupełnie mnie nie interesują.

2019-01-14
Artur Łoboda

 

A mnie Adamowicz zaczyna właśnie interesować!
Dziś przed południem, przed jego śmiercią pojawiła się info, że premier Morawiecki wyraził zgodę na użyczenie rządowego samolotu, który ma przywieźć żonę Adamowicza z Londynu. Po ogłoszeniu śmierci, sam prezydent Duda chciał zorganizować marsz milczenia, a kiedy to sie rodzinie nie spodobało, zapowiedział żałobę narodową w dniu pogrzebu.
Nagle okazuje się, ze to był wspaniały człowiek, TVP-Info nadaje same peany na jego temat. Nastąpiło w TVP zjawisko podobne do tego jakie widzieliśmy w TVN po śmierci Marii i Lecha Kaczyńskich.

Sprawa śmierdzi z daleka zbrodnią polityczną, bo tak jak i w Smoleńsku narracja medialna nie trzyma się logicznej kupy. Co ciekawe, sprawca nie przyznaje się do winy. Może i wariat, ale może był pod wpływem psychotropów, albo specjalistycznych narkotyków i wykonywał zlecenie, bo nawet nazwisko ofiary niezbyt precyzyjnie zapamiętał.

Owsiak podał się do dymisji z prezesa fundacji WOŚP, komentatorzy są oburzeni, że prowadził nadal imprezę kiedy Adamowicz się wykrwawiał.

Kim naprawdę był Adamowicz, że wszystkie telewizje, już drugi dzień nie mają innych tematów w programach informacyjnych niż morderstwo Adamowicza?
Mają być "ekumeniczne" modły z rabinem i imamem. Nawet abp Głodź odprawiał mszę.
Medialny przekaz wydaje się nieproporcjonalnie większy niż wynikały z oficjalnej funkcji prezydenta Gdańska. Więc jakie jeszcze tajne i wysokie funkcje sprawował Adamowicz, że wszystkie opcje polityczne popadły w wielką i identyczną żałobę po wydawałoby się zwyczajnym urzędniku, prezydencie Gdańska ?

2019-01-14
Alina

 

https://fakty.interia.pl/polska/news-ksiadz-ukarany-za-wpis-o-adamowiczu,nId,2784511

2019-01-15
Alina

 

Tak dla przypomnienia i sprowadzenia na ziemię polityków, którzy dziś nawołują do modłów (do ichniejszego nieistniejącego Boga?) za P. Adamowicza, podczas gdy jeszcze nie tak dawno chcieli go rozliczać z posiadanych mieszkań, których się nie potrafił doliczyć.

https://3obieg.pl/pawel-adamowicz-byl-ofiara-mowy-nienawisci/

2019-01-15
Alina

 

Może ta informacja rozjaśnia nieco sprawę ważności prezydenta Adamowicza w Gdańsku:

https://fakty.interia.pl/raporty/raport-pawel-adamowicz-nie-zyje/aktualnosci/news-prezydent-niemiec-napisal-do-wdowy-po-pawle-adamowiczu,nId,2784651?parametr=polecamy

Czyżby Adamowicz był namiestnikiem niemieckiego Gdańska? Kim jest żona Adamowicza, że zasługuje na samolot rządowy z Londynu do Gdańska.

Czy ktoś pamięta, żeby w analogicznej sytuacji np śmierci wicepremiera A. Leppera prezydent Niemiec pisał do wdowy? Albo po zamachu w Smoleńsku do rodziny Kaczyńskich?

Co ciekawe, Interia wyłączyła komentarze pod tekstami nt. śmierci P. Adamowicza.

2019-01-15
Alina

 

Tu realna ocena faktów i ludzi, tym cenniejsza, że z samego Gdańska:

http://moto.media.pl/p-adamowicz-kolejna-ofiara-popisowej-ustawki/

2019-01-16
Alina

 

Bardzo wyraźne widać, że media chcą z napastnika zrobić zdegenerowanego bandziora.
Wszyscy jednak milczą na temat słów - które wypowiedział po ataku.

Tysiące ludzi w Polsce z chęcią zaźgałoby prezydentów miast, urzędników miejskich i urzędników skarbowych.
Jest tak dlatego, że skorumpowana - dziś PISOWSKA PROKURATURA chroni przestępców!, a atakuje tylko tych - którzy narazili się PiS.

W Trzeciej RP tysiące ludzi zeszło na margines, bo politycy zgotowali im taki los!
NIKT - NIGDY nie pociągnął do odpowiedzialności polityków za degradację Państwa Polskiego.
Dlatego uważam, że współodpowiedzialnymi za to zabójstwo są zarówno politycy, prokuratorzy, sędziowie i sam Adamowicz.
Dopiero po takiej analizie, można oceniać bezpośredniego sprawcę.
Chciałbym się dowiedzieć co on wykrzykiwał po dźgnięciu Adamowicza?

2019-01-16
Artur Łoboda

 

Zaprogramowany morderca zabójcą prezydenta Gdańska? - Janusz Zagórski
https://youtu.be/6Tn1Mqf8j0c

2019-01-17
Alina

 

Palermo ponoć też jest wstrząśnięte śmiercią prezydenta Gdańska:
https://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/589150,adamowicz-zamodrowany-smierc-prezydent-gdanska-nozownik-palermo-zaloba.html
Należy pominąć fakt, że większość mieszkańców Palermo nie ma pojęcia gdzie jest Polska, że o Gdańsku nie wspomnę. Ale miło z ich strony, pewnie zamordowany był tam znany.

2019-01-20
Alina

 

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=24759&Itemid=100

2019-02-01
Alina

  

Archiwum

Pobieżne myśli w gumiakach i z widłami
luty 15, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
Szokujący Moment w Historii Demokracji USA
grudzień 18, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
TAŃCZˇ KOMARY WEDLE HASEŁ SWÓJ CZAS
grudzień 16, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Symptomy
czerwiec 9, 2003
Artur Łoboda
Reżim Busha zamierza zaatakować Iran przy pomocy nuklearnej broni taktycznej
październik 1, 2006
Dorota Szczepańska
To boli
styczeń 10, 2003
Artur Łoboda
Tak się sprawuje władzę
luty 18, 2005
Polska atrakcja turystyczna
maj 8, 2004
Andrzej Kumor
Matka Solidarności
grudzień 15, 2005
Zbigniew Głuszczyk
Tysiąc za dziecko
luty 11, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Biblijny Raj
październik 27, 2006
mik4
Kajmany - raj dla hedgefundów
czerwiec 15, 2008
EBOR zainteresowany BGŻ, ale pod warunkami
maj 17, 2002
PAP
NIK w zachodniopomorskiej ANR
maj 25, 2004
Wojciech Jurczak
Rocznicowe "kłamstwo oświęcimskie"
styczeń 26, 2005
Emigrujcie mlodzi, zrobcie miejsce
maj 6, 2004
Elzbieta
W czasie obrad korporacji lekarskiej pikieta Primum Non Nocere - Toruń 19 września godz.12
wrzesień 18, 2003
Adam Sandauer
Mit Kalifatu Swiatowego Terroru?
luty 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
na Marszu nie-Tolerancji
maj 9, 2004
IAR
Co pokażą Serbowie? Czy możemy pomóc ewentualnej partyzantce?
luty 20, 2008
marduk
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media