ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Kukiz w Łebie, 06.08.2015 
8 sierpień 2015      lebork24.info
Równanie z wieloma niewiadomymi  
6 kwiecień 2020     
Pierwotna przyczyna tragedii nad Donbasem 
21 lipiec 2014      Artur Łoboda
Luter zbawca Chrześcijaństwa 
28 listopad 2016     
Artykuł 5 Traktatu NATO 
17 marzec 2026     
Czego nie powiedziała Beata Szydło w Oświęcimiu? 
16 czerwiec 2017     
Dlaczego Morawiecki wrócił wcześniej?  
16 grudzień 2017     
Wiesenthal-owskie żarty 
20 kwiecień 2009      PAP
Lepiej z mądrym stracić – niż z głupim zyskać 
26 październik 2013      Artur Łoboda
Jak nowa bolszewia terroryzuje Naród Polski 
15 luty 2013      Artur Łoboda
George Sőrős - ideolog KOD 
17 czerwiec 2017     
Rumunia rozpoczyna dochodzenie w sprawie pozyskania szczepionek przeciw COVID.
Zamyka swoje centra szczepień.
Chorwacja zawiesza szczepienie
 
29 wrzesień 2021     
Niemcy mają dość!
Powołali Komisję śledczą w sprawie koronawirusa
 
22 lipiec 2020     
Bramy Valhalli - na motywach Święta Rękawki 2011.  
24 kwiecień 2012     
Symbole i zapożyczenia w sztuce  
28 październik 2016     
Jaką kulturę promuje Jacek Majchrowski - Prezydent Krakowa (3) 
4 październik 2012      Artur Łoboda
Izrael ma teraz więcej infekcji na mieszkańca niż jakikolwiek kraj na świecie, mimo że powszechnie podaje się tam „zastrzyki przypominające” 
3 wrzesień 2021      Lance D Johnson
Zapowiedź na najbliższy czas 
7 wrzesień 2020     
Walka o "wolny handel" 
26 styczeń 2026      Artur Łoboda
Dlaczego Unia Europejska (czytaj bankierzy) nienawidzi Wiktora Orbana 
      neonnettle.com

 
 

Wielki finał WOŚP ze zbrodnią na scenie w Gdańsku. Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz został ciężko raniony nożem w czasie "światełka do nieba"


Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz dźgnięty nożem podczas finału WOŚP!

Media donoszą, że nożownik - kryminalista - zaatakował na scenie w Gdańsku wołając ze sceny, że siedział w więzieniu przez Adamowicza.
Nagle Adamowicz przestał być przeciwnikiem, stał się ofiarą.
Ja zaś nie mogę wyjść z podziwu dla owych mediów, komentatorów, wydawców, że tak łatwo zmienili NARRACJĘ co do Adamowicza.
Ale nie ze mną te numery, brunery.
Nie bardzo się przejmuję, jak to się stało, że nożownik wszedł na scenę pomimo ochrony. Tym niech się zajmie policja.
Bardzo zaś mnie interesuje MOTYW. Sprawca podał na scenie swoje imię i nazwisko (Stefan Pilmo?) i wykrzyczał, że siedział niewinny w więzieniu, bo go Platforma Obywatelska dokoptowała, że dlatego zginął jakiś Adamowski (niewyraźne, pewnie chodziło mu o Adamowicza, którego przed chwilą dźgnął nożem).
Nad motywem żaden dziennikarz się nie zastanawia, ale wygłasza potępienie nożownika, co jest jednoznaczne z postawą współczucia dla Adamowicza, który walczy o życie w najlepiej wyposażonym szpitalu.
Podejrzenie, że Adamowicz sam ściągnął na siebie nieszczęście, jest w tej sytuacji zupełnie naturalne, niejako samo się nasuwające. Pewnie w sieci pojawią się szczegóły, może ktoś wpadnie na tę stronę. Całe zajście wygląda jak porachunek mafijny.
Kiedy to piszę red Stankowski wpisuje się w narrację i ocenę zdarzenia jako niedopuszczalnego efektu mowy nienawiści. Nie sprawdził ile sprawca siedział i dlaczego. Kiedy powstało zło, kto je rozniecił.
TVP Info "informuje" jak to cały PiS "łączy si z Pawłem Adamowiczem i jego rodziną myślami i modlitwą".
Im więcej tego gadania, tym bardziej widać, że "trzęsą się portki pętakom", którzy panicznie boją się, że za przykładem nożownika pójdą inne jednostki składające się na Suwerena.

Wobec niewinnych śmierci wielu ludzi z najbliższego otoczenia, czy to z lekarskiego lenistwa i łajdactwa, czy to biedy, czy śmiertelnych kredytów, czy z powodu źle przepisanych leków i szczepionek, czy to z urzędniczego, sadowego bezprawia, nie mogę w sobie wykrzesać współczucia dla ofiary.
I nie ja jedna sądząc po komentarzach pod filmem.

Mam nadzieję, że P. Adamowicz przeżyje i stanie kiedyś przed sądem.
Jeśli umrze, to razem z nim zniknie WOŚP i Juras Owsiak ze Złotymi Melonami i Mrówami ...
14 styczeń 2019

Alina 

  

Komentarze

 

Pelna zgoda.
Niestety dozylismy czasow kiedy skorumpowani psychopaci, pedofile, dewianci seksualni, czy ludzie naduzywajacy substancji nami rzadza. Derperacja ludzka przybiera rozne postacie. U tego pana przybrala forme zemsty za zmarnowane zycie (nie ma innej mozliwosci zeby mu nie wierzyc).
Zastanawiajace jest jak szybko sciekowe media zablokowaly komentarze do artykulow ze wzgledu na olbrzymia ilosc postow nie majacych nic wspolnego ze wspolczuciem, a raczej byly to komentarze potepiajace dzialania antypolskich politykow, w tym Adamowicza.
Mam nadzieje ze to dobrowadzi do wielu przemyslen w glowach politycznych hien.

2019-01-14
TellTheTruth

 

Och, któż to nie składa wyrazów współczucia?
https://fakty.interia.pl/polska/news-atak-na-prezydenta-gdanska-podczas-finalu-wosp-na-zywo,nId,2781090

Co ciekawe, pod żadnym tekstem dotyczącym Adamowicza nie ma komentarzy, ani możliwości ich umieszczania. Czyli komentatorzy pod załączonym, niezależnym filmikiem mieli racje. Pewnie prawda jest jeszcze inna niż nam się wydaje. Może nożownik jest narzędziem innych wrogów Adamowicza?

2019-01-14
Alina

 

Komentarze nt Adamowicza są np tu:
https://sport.interia.pl/skoki-narciarskie/news-ps-w-skokach-malysz-plakal-po-wygranej-kubackiego-w-predazzo,nId,2781064

2019-01-14
Alina

 

Nie szkoda Wam czasu na komentowanie takich wydarzeń?
Wygląda na to, że facet dostał zlecenie na Adamowicza - w ramach porachunków mafijnych.

O wiele ważniejsze jest pytanie: jak to się dzieje, że jednym z największych miast w Polsce, od kilkunastu lat rządzi taki menel?
I dzieje się tak - rzekomo - w ramach "demokracji".

2019-01-14
Artur Łoboda

 

Tylko dlatego komentuję, że nie mogę wyjść ze zdumienia. Bo do tej pory oszust, malwersant, jak to ująłeś - menel - rządzący Gdańskiem, kiedy dostał publicznie i oficjalnie ciosy nożem, stał się prawie świętym męczennikiem, a jego otoczenie czy to rodzinne, czy służbowo-towarzyskie wzywa Polaków do modlitwy, chociaż jeszcze kilka godzin wcześnie piało o wyrzuceniu religii ze szkół i legalizacji aborcji.
Ktoś postanowił wyabortować Adamowicza w scenerii diabelskiej orkiestry.
Szef tej orkiestry plujący nienawiścią do kościoła, do narodowców, do Polski, nagle wzywa do zaprzestania szerzenia nienawiści, hejtu i modlitwy za Adamowicza!!!! Zauważa, że hejt wywołuje agresję na imprezach masowych. Debil. Przecież w największej imprezie masowej nie było żadnej agresji: w Marszu Niepodległości" było ponad 250 000 ludzi i nic się nie stało. Nie było agresji, bo w Marszu Niepodległości biorą udział normalni cywilizowani Polacy, zaś zwolennicy i poplecznicy Owsiaka, PO-KO i innych to inna antypolska cywilizacja, OBCY, zbrodniarze i oszuści, wyznawczy zła, świętujący swoje zbrodnie.
Wczoraj był 13.01.
"13" w kabale ma jakieś wyjątkowe znaczenie, Może zbrodnia na Adamowiczu była kolejną zbrodnią rytualną?
Może przedwyborami do PE potrzebny jest diabelstwu diabelski święty?

2019-01-14
Alina

 

Przypomnij sobie Alino - jak tragiczne było życie milionów Polaków - zanim otwarły się granice UE do pracy.
Najbardziej na "Nas" otwarła się Anglia, bo Niemcy wprowadzili ośmioletni zakaz pracy dla Polaków.

Dzisiejsza sytuacja Polaków jest nieporównywalna do tej z 2004 roku.
Ale za chwilę będzie "brexit", a brukselscy szczekacze robią wszystko - by się zemścić na Anglikach.
To może rykoszetem uderzyć w Polaków tam pracujących.
Nie namawiam do sensacyjnego szczucia, ale to spokojnej analizy obecnej sytuacji.
PiS już nieraz dowiódł swojej niekompetencji, a wręcz prostactwa w polityce zagranicznej.
Ale Oni tu zaglądają i niektóre tezy przyjmują jako własne.

Tacy jak Adamowicz - zupełnie mnie nie interesują.

2019-01-14
Artur Łoboda

 

A mnie Adamowicz zaczyna właśnie interesować!
Dziś przed południem, przed jego śmiercią pojawiła się info, że premier Morawiecki wyraził zgodę na użyczenie rządowego samolotu, który ma przywieźć żonę Adamowicza z Londynu. Po ogłoszeniu śmierci, sam prezydent Duda chciał zorganizować marsz milczenia, a kiedy to sie rodzinie nie spodobało, zapowiedział żałobę narodową w dniu pogrzebu.
Nagle okazuje się, ze to był wspaniały człowiek, TVP-Info nadaje same peany na jego temat. Nastąpiło w TVP zjawisko podobne do tego jakie widzieliśmy w TVN po śmierci Marii i Lecha Kaczyńskich.

Sprawa śmierdzi z daleka zbrodnią polityczną, bo tak jak i w Smoleńsku narracja medialna nie trzyma się logicznej kupy. Co ciekawe, sprawca nie przyznaje się do winy. Może i wariat, ale może był pod wpływem psychotropów, albo specjalistycznych narkotyków i wykonywał zlecenie, bo nawet nazwisko ofiary niezbyt precyzyjnie zapamiętał.

Owsiak podał się do dymisji z prezesa fundacji WOŚP, komentatorzy są oburzeni, że prowadził nadal imprezę kiedy Adamowicz się wykrwawiał.

Kim naprawdę był Adamowicz, że wszystkie telewizje, już drugi dzień nie mają innych tematów w programach informacyjnych niż morderstwo Adamowicza?
Mają być "ekumeniczne" modły z rabinem i imamem. Nawet abp Głodź odprawiał mszę.
Medialny przekaz wydaje się nieproporcjonalnie większy niż wynikały z oficjalnej funkcji prezydenta Gdańska. Więc jakie jeszcze tajne i wysokie funkcje sprawował Adamowicz, że wszystkie opcje polityczne popadły w wielką i identyczną żałobę po wydawałoby się zwyczajnym urzędniku, prezydencie Gdańska ?

2019-01-14
Alina

 

https://fakty.interia.pl/polska/news-ksiadz-ukarany-za-wpis-o-adamowiczu,nId,2784511

2019-01-15
Alina

 

Tak dla przypomnienia i sprowadzenia na ziemię polityków, którzy dziś nawołują do modłów (do ichniejszego nieistniejącego Boga?) za P. Adamowicza, podczas gdy jeszcze nie tak dawno chcieli go rozliczać z posiadanych mieszkań, których się nie potrafił doliczyć.

https://3obieg.pl/pawel-adamowicz-byl-ofiara-mowy-nienawisci/

2019-01-15
Alina

 

Może ta informacja rozjaśnia nieco sprawę ważności prezydenta Adamowicza w Gdańsku:

https://fakty.interia.pl/raporty/raport-pawel-adamowicz-nie-zyje/aktualnosci/news-prezydent-niemiec-napisal-do-wdowy-po-pawle-adamowiczu,nId,2784651?parametr=polecamy

Czyżby Adamowicz był namiestnikiem niemieckiego Gdańska? Kim jest żona Adamowicza, że zasługuje na samolot rządowy z Londynu do Gdańska.

Czy ktoś pamięta, żeby w analogicznej sytuacji np śmierci wicepremiera A. Leppera prezydent Niemiec pisał do wdowy? Albo po zamachu w Smoleńsku do rodziny Kaczyńskich?

Co ciekawe, Interia wyłączyła komentarze pod tekstami nt. śmierci P. Adamowicza.

2019-01-15
Alina

 

Tu realna ocena faktów i ludzi, tym cenniejsza, że z samego Gdańska:

http://moto.media.pl/p-adamowicz-kolejna-ofiara-popisowej-ustawki/

2019-01-16
Alina

 

Bardzo wyraźne widać, że media chcą z napastnika zrobić zdegenerowanego bandziora.
Wszyscy jednak milczą na temat słów - które wypowiedział po ataku.

Tysiące ludzi w Polsce z chęcią zaźgałoby prezydentów miast, urzędników miejskich i urzędników skarbowych.
Jest tak dlatego, że skorumpowana - dziś PISOWSKA PROKURATURA chroni przestępców!, a atakuje tylko tych - którzy narazili się PiS.

W Trzeciej RP tysiące ludzi zeszło na margines, bo politycy zgotowali im taki los!
NIKT - NIGDY nie pociągnął do odpowiedzialności polityków za degradację Państwa Polskiego.
Dlatego uważam, że współodpowiedzialnymi za to zabójstwo są zarówno politycy, prokuratorzy, sędziowie i sam Adamowicz.
Dopiero po takiej analizie, można oceniać bezpośredniego sprawcę.
Chciałbym się dowiedzieć co on wykrzykiwał po dźgnięciu Adamowicza?

2019-01-16
Artur Łoboda

 

Zaprogramowany morderca zabójcą prezydenta Gdańska? - Janusz Zagórski
https://youtu.be/6Tn1Mqf8j0c

2019-01-17
Alina

 

Palermo ponoć też jest wstrząśnięte śmiercią prezydenta Gdańska:
https://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/589150,adamowicz-zamodrowany-smierc-prezydent-gdanska-nozownik-palermo-zaloba.html
Należy pominąć fakt, że większość mieszkańców Palermo nie ma pojęcia gdzie jest Polska, że o Gdańsku nie wspomnę. Ale miło z ich strony, pewnie zamordowany był tam znany.

2019-01-20
Alina

 

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=24759&Itemid=100

2019-02-01
Alina

  

Archiwum

Małopolskie branie (kopert)
sierpień 30, 2004
PAP
Perspektywy
maj 4, 2003
przesłała Elżbieta
Nie taka ta Unia Europejska i Konstytucja straszna.
marzec 23, 2005
Gregory Akko
Wiarus znaleziony w sieci
marzec 1, 2006
Szukacz
Stop wariatom prasowym!
czerwiec 23, 2006
Wojciech Romerowicz
My, Pierwsza Brygada
luty 16, 2005
Andrzej Hałaciński, Tadeusz Biernacki.
"Гибель ИмперииВиза"
luty 10, 2008
marduk
Apel do Prezydenta RP
luty 24, 2007
Bogusław
Poprawki w konstytucji UE
marzec 15, 2005
PAP
Rada luzuje politykę
lipiec 29, 2004
Alek czyli głupi Jaśko
wrzesień 16, 2003
Artur Łoboda
21 POSTULATÓW SIERPNIOWYCH
sierpień 25, 2003
Leszek Skonka
Kompromitacja
wrzesień 15, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Ciemność
marzec 4, 2009
jobstalker
2008.08.27. Wiadomości w 3ch językach. Three-language news service.
sierpień 27, 2008
tłumacz
TE DNI, TE ROBAKI, TE KACZEŃCE
marzec 28, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Rząd nie rozumie co do niego się mówi
luty 1, 2003
PAP
Czyżby Początek Buntu w Ameryce?
listopad 19, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
"Times": papież obdarza miłością całą ludzkość
sierpień 20, 2002
PAP
Co nas czeka w 2006 roku
styczeń 5, 2006
Artur Łoboda
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media